PDA

View Full Version : pomosht



smal_girl
11-07-2008, 11:42
zdraveite imam edin malak problem i prosto iskam da go spodelq s nqkogo zashtoto v momenta nqma s koi.otnasq se za nai-dobrata mi priqtelka neinite roditeli sa v daniq i tgq lqtoto shte zaminava tam za nqkolko mesec i kogato zavarshi 12 klas shte otide da jivee tam i mn shte mi lipsva no tva ne e problema a problema e drug tq ima priqtelka koqto q smqta za nai-dobra i az se 4ustvam nqkak si izolirana gadno mi stava kogato tq vmesto da izleze s men izliza s neq

TheGirlNextDoor
11-07-2008, 11:55
тя не е вързана за теб...има нужда да излиза и с други хора! :-o

taNcheto93
11-07-2008, 11:56
тя не е вързана за теб...има нужда да излиза и с други хора! :-o
+1 :?

sasha_90
11-07-2008, 12:23
Е,не може непрекъснато да е с теб.Остави я да диша.

remember_me
11-07-2008, 12:29
mnogo si se privarzla kam neq koeto ne e na dobre kato se ima predvid 4e 6te se mesti da jivee drygade. ako tq ti e edinstvena priqtelka tva sa6to e lo6o. ot4asti te razbiram. imala sam priqtelka koqto mi e pokazvala 4e sam i nai nai dobrata i frendka no posle me zaebava6e po tozi na4in i mi be6e otvratitelno,za6toto ne go o4akvah,ne sam si go mislila i ne sam go vqrvala taka da stane i si nqmah nikoi dryg osven neq. ot dryga gledna to4ka tova e variant da si jivee6 jivota bez neq. 6tom 6te se dviji s drygi dobre.. i ti sa6toto 6te go pravi6 4e kato zamine da ne si sami4ka. takmo ti vliza v polojenieto. a i nqma da ti se sardi zadeto izliza6 s drygi priqteli....mmm i 6tom 6te zaminava lqtoto ne si li si pomislila da sazdade6 po blizki vrazki s nqkoi? ako moje6 da kara6 samo s poznati oks.az taka obi4am. no ako ne moje6 taka izlizai s drygi momi4eta za da stanete po blizki.. i ot dryga gledna to4ka za tazi tvoq priqtelka sega e vremeto da si prekara qko sas vsi4kite si priqtelki i poznati predi da zamine.

smal_girl
11-07-2008, 12:58
mi da vs ste pravi i sega si osaznavam greshkata no tq ne mi e edinstvenata fr prosto tq mi e nai dobra i mi go e dokazala mn pati tova