PDA

View Full Version : Това пък какво е?! :Х



h0lh0l
11-07-2008, 11:51
Когато пипна едната си гърда в едната част(до зърното) усещам все едно имам някакво топче и ме боли като го натискам :shock: Чудя се какво може да е. На 15 съм. Преди 2 дена една приятелка ме удари с топка точно там. Не ме удари силно де, ама забелязах че ме боли в него ден. От удрянето ли е и има ли за какво да се притеснявам? Мисля да ида на лекар ако скоро не ми мине, ама искам да знам дали някой знае какво може да е..

MakeMeLaugh
11-07-2008, 12:43
Това може да е много опасно, повярвай ми!
Наскоро една позната доста претърпя точно с такива истории... :(

Веднага с направления за лекар! Но не слушай мнението на личната - искай си направление за специалист!

FootballManager
11-07-2008, 13:01
Веднага с направления за лекар! Но не слушай мнението на личната - искай си направление за специалист!
Мен личния така ме протака,че за малко да му благодаря от оня свят! :( :D

Weakness
11-07-2008, 13:29
Ще ти мине ..... :D щом са те ударили е нормално....няколко дни и готово ;)

LovelyGirl
11-07-2008, 14:09
Ще ти мине ..... :D щом са те ударили е нормално....няколко дни и готово ;)

Не е сигурно дали ще й мини ей така.

Кисти на гърдата се получават най-често то някаква контузия или нараняване,а топчето точно това показва.Настоявай да ти дадат направление,щото може да стане много по-сериозно.

h0lh0l
11-07-2008, 17:48
Мерси много. Ше гледам да се престраша да кажа на майка ми днес или утре( и аз незнам защо ме е срам от нея) и ще ида на лекар.

foreverr
11-07-2008, 18:25
Споредм мен това се дължи на удареното и е нещо като джонга и за това те боли.Абе ако не мине до 7 дена иди на лекар :)

QueenB
11-11-2008, 12:22
Няма от кво да те е срам,лекар е най-добрия варянт. Иначе и аз мисля,че е от удареното,но за да си сигурна и да не се притесняваш отиди ако продължава да те боли :)

BlackRevenger
11-12-2008, 10:31
бе 1 познат имаше същото ... ама му мина от само себе си и бая дълго стоя ... като оди на лекар му каза че тва е от хормоните ... нз дали е така ама се пак отиди и ти на лекар може да е нещо мног опо сериозно