PDA

View Full Version : laptop



cvetelinaaa
11-07-2008, 12:11
predvaritelno iskam da se izvinq 4e pi6a na latinica, no ne6to se precaka i ne moga da go opravq, sujelqvam mn. pi6a ot imeto na edna priqtelka koqto ne e registrirana vse o6te tuk no me pomoli da vi pitam za laptop za da i pomognete s izbora. taka 4e kopvam tova koeto me pomoli da vi napi6a.

Zdraveite, shte si kupuvam laptop i iskam da e krasiv i s dobri harakteristiki. Spiram se osnovno na beli, no v obshti linii nishto ne razbiram ot tezi neshta i ne moga realno da precenq koe e dobro i koe e prosto luskavo. Trqbva mi nai-veche za teglene i gledane na filmi i izpolzvane na internet. OS da e primerno Vista ida moga da si go raznasqm po barchetata s wireless.Mnogo durja dizaina da e naistina unikalen. Mislq,che s tova se izcherpvat v obshti linii iziskvaniqta mi. I da nqma primerno nqkakvi razocharovashti neshta kato go vzema de. Kato cqlo da eneshto za koeto shte mi zavijdat ot povurhnostni praznoglavci, koito gledat predimno vunshniq vid , do hora koito naistina razbirat ot tezi neshta.
Blagodarq predvariteno! :)

MakeMeLaugh
11-07-2008, 12:39
Хахах, говориш точно за лаптопа, който продаваме в момента и ни е на промоция.

Sony Vaio NR498 - 1299 лв. С добри характеристики е като за теб ;)
Бял е на цвят и е страхотен дизайна. За качеството - перфектен е :)
Може да се вземе на изплащане.

За повече инфо - виж го в handybg.com ;)

Вземай го - не слушай допълнителни хваления, критики и т.н. Достатъчно ги разбирам. За тази цена и то Сони Вайо няма накъде по-добре! ;)

Swingswing
11-07-2008, 14:17
Само не го взимай от Хенди, че като стане дума за гаранция се правят на гръж ми шапката, да не влизам в подробности препоръчвам ти да го вземеш от някоя фирма специализирана в продаването на компютърни компоненти и конфигурации.