PDA

View Full Version : Момчетата са трудна работа...



cherygirll
11-07-2008, 13:24
Ехх тези момчета...Винаги съм си мислила,че мога да усетя кога едно момче ме харесва и изпитва по-особени чувства към мен е за пореден път осъзнавам , че рядко са тези случаи.На скоро се запознах с момче,към което се привързах изключително много .Излязохме няколко пъти ,най-вече започнахме да си лафим по скайп.Понякога по думите му си мисля ,че долавям може би някяква симпатична закачка, може би флиртуване помежду ни.Е ясно е,че на мен това ми допада. пише ми неща,от които няма кяк да не си помислиш ,че може би наистина ме харесва. Но когато се виждаме не долавям толкова голям интерес да изпитва към мен.А и последните пъти,в които се опитвам да контактувам по скайп с него не ми отговаря,а си няма приятелка.как искам да се задълбочат нещата м/у нас ,но не бих искала да рискувам да му разкрия какво чувствам, докато не разбера неговите намерения ,а и може би ме е страх от това,че има вероятност да не споделя чувствата ми и бих попаднала във много конфузна ситуация... Интересно ми е какво мислите вие по зададената ми тема ,най-вече момчетата дали се интересува от мен така както аз от него?

JelqznaDevica
11-07-2008, 13:36
:-o А може би е твърде рано за чувства..
Дай му време да те опознае по-добре

iCeEbAbYy
11-07-2008, 13:54
Moje bi i toi se strahuva da razkrie 4uvstvata si k1m teb,ako ima takiva! :) [/img][/list][/list][/code]

MostHated
11-07-2008, 15:03
moje i da ne te haresva... i az se zanasqm s mnogo momi4eta po skype, bez da gi haresvam. Est 4e kato se vidim ne proqvqvam interes k1m tqh, ne si misli primerno 4e s 1 celuvka ili pregr1tka za leka no6t ili zdr te haresva ... ne si pravi nadejdi no uspeh vse pak

HONDA
11-07-2008, 15:20
Няма как да ти кажем със сигурност. Може да се притеснява, когато е с теб и да не може да се отпусне. Може да флиртува само в Скайп, за да се забавлява. Може да е имал интерес, но да го е загубил... Има много възможности, но никой от форума не може да ти каже със 100% сигурност как седят нещата.

vikitu
11-07-2008, 15:33
Има разлика от скайп и на живо..нормално е да не флиртува с теб когато сте заедно и то още в началото,явно е от по-срамежливите.. и в крайна сметка аз мисля че трябва да рискуваш :) Не е кой знае какво ако не се получи,в крайна сметка не е последното момче,нито пък ходиш с него от много време и те е страх да не го изгубиш.Така че ако не рискуваш ти губиш :P Успех :)

Bobby_1st
11-07-2008, 15:40
Щом го харесваш най-добре му признай какво изпитваш към него лично ... Пък ако те отреже, най-много да се пребереш вкъщи сама както обикновенно. Мисля, че и в двата случая нищо неможеш да загубиш, а само можеш да спечелиш.

BaiToq
11-07-2008, 16:35
Рано е да се определи явно.

slunchiceto0
11-08-2008, 05:16
Повечето момчета са свикнали ние момичетата да правим 1ва крачка,защото са адски притеснителни и срамежливи и не знаят как да се държат с едно момиче,нямат този опит..сега той ще разчита само на теб,ти да си водещата..;но понякога това ти изиграва лоша шега..1во аз мисля че той скоро няма да ти се разкрие..така правят те,изчакват и когато са сигурни се отдават изцяло..но това рядко става...не се впрягай толкова,защото накрая ти ще си губещата