PDA

View Full Version : Лунички



taNcheto93
11-07-2008, 14:39
Здравейте. Разрових се малко във форума видях крем Ахромин за премахване на лунички, какво ще кажете за него? А също така ми казаха, че се премахвали и с мастика.Така ли е? Опитвала съм с лимонов крем, крем "Биле"(не съм мн сигурна за името) и различни домашни рецепти, но досега нищо не ми е помогнало.Моля ви кажете как да ги премахна или поне да ги изсветля. :)

foreverr
11-07-2008, 14:50
По принцип луничките не могат да се премахват с измислените бабини рецепти като от типа на мастикат, която ти каза :D !!!Но всъщност ако толкова много искаш да си ги махнеш иди на лекр и ще ги махнат!Според мен е ъпо да си махаш това което природата ти е дла!Аз имам лунички на лицето и не смятам да си ги махам!Майак ми като малка е имал, но са и се махнали сами и сега няма !

malka_sladkka
11-07-2008, 17:03
Луничките са сладки :-) :-) :-) :-)

taNcheto93
11-07-2008, 17:31
Луничките са сладки :-) :-) :-) :-)
Мн хора са ми го казвали но аз не ги харесвам и мн искам да ги махна :)

malka_sladkka
11-07-2008, 18:12
Луничките са сладки :-) :-) :-) :-)
Мн хора са ми го казвали но аз не ги харесвам и мн искам да ги махна :)

И аз имам лунички и до скоро не си ги харесвах и исках да ги махна,ама и без друго не могат да се махнат и започнах да си ги харесвам :-P :-P :-P :-P :-P

lubomira10
04-12-2011, 11:55
Здравейте. Разрових се малко във форума видях крем Ахромин за премахване на лунички, какво ще кажете за него? А също така ми казаха, че се премахвали и с мастика.Така ли е? Опитвала съм с лимонов крем, крем "Биле"(не съм мн сигурна за името) и различни домашни рецепти, но досега нищо не ми е помогнало.Моля ви кажете как да ги премахна или поне да ги изсветля. :) Здравейте! Аз също имам лунички и много хора ми казват, че това ми е чар и че съм много сладка с тях ! Но аз въобще не ги харесвам и не ги искам ! Дори с тях съм много грозна ии до сега никое момче не ме е харесало и не ми е предложило да сме гаджета!!! Много ви моля кажете нещо ноето помага !!! Искам да си ги махна незабавно !!! Благодаря ви предварително ! :) :) :)

TheBeliever
04-12-2011, 12:46
Здравейте. Разрових се малко във форума видях крем Ахромин за премахване на лунички, какво ще кажете за него? А също така ми казаха, че се премахвали и с мастика.Така ли е? Опитвала съм с лимонов крем, крем "Биле"(не съм мн сигурна за името) и различни домашни рецепти, но досега нищо не ми е помогнало.Моля ви кажете как да ги премахна или поне да ги изсветля. :) Здравейте! Аз също имам лунички и много хора ми казват, че това ми е чар и че съм много сладка с тях ! Но аз въобще не ги харесвам и не ги искам ! Дори с тях съм много грозна ии до сега никое момче не ме е харесало и не ми е предложило да сме гаджета!!! Много ви моля кажете нещо ноето помага !!! Искам да си ги махна незабавно !!! Благодаря ви предварително ! :) :) :)

Не са ти виновни луничките за това, че нямаш гадже. Спри да си търсиш подобни оправдания.

ch0purche
04-12-2011, 16:13
Според мен пък луничките са много сладки и някак си ...чаровно е :) :) :)

BrainDamage
04-12-2011, 17:59
Светли очи, леко рижава коса и лунички :smt007 Страшна комбинация!!

Dian4ety
04-13-2011, 15:37
И аз имам лунички, който особено пролетта изкачат зверски много и са направо грозни, ама ги мажа с лук или краставица и стават по-светли такива смисъл по-сладки :oops:

Cucko0
04-13-2011, 15:45
аз имам лунички и доколкото знам не се махат ..пък и са чаровни не знам ..аз си ги харесвам ;d

Donnie
04-13-2011, 16:58
Аз мойте не ги и забелязвам :D Ама са доста :D

koni
04-13-2011, 18:20
За тези които искат да си махнат луничките - не се мъчете с бабини рецепти. Не става така. При моята козметичка ходят за това и с професионални продукти не става веднага, а с бабини рецепти не се и надявайте.

nomatterwho
04-13-2011, 19:19
И аз много харесвам лунички, но като се замисля човек като има и като се заглежда в най-малкото и ако това го има като минус на кожата и някак си в детайли грозно, може и да не го хареса, но според мен луничките са много сладки. :-)

И lubomira10 точно пък заради луничките няма да те искат.

rosencetooo
04-14-2011, 02:45
Ммм.. да ти кажа едва ли ще ги махнеш ;д И аз имам , имаше период в който исках да ги махам.. но сега явно свикнах с тях и не ми правят впечетление , а и нямам много .. :) А и имам чувството , че взеха по-малко да си личат ;д бях почнала да ползвам избелващи кремчета :)

Mi6inka
04-14-2011, 09:18
какви неща измислят хората от скука... луничките щяла да си маха...някой хора се молят за такива ..ама ти си знаеш, твоя работа

nikoletaw
04-17-2011, 14:03
И аз имам лунички, които ме дразнят доста (който няма не може да ни разбере). Използвала съм крема Ахромин и бях останала доста доволна от него. Мисля пак да си го взема, защото гледам почват да ми излизат. Препоръчвам ти да го си го вземеш, не е толкова скъп, едно време беше 2 лв макс , сега го гледах за 3 лв. :)

ri41
04-17-2011, 15:22
аз пък много харесвам лунички, за жалост имам малко :oops:

TalkDubbyToMe
04-17-2011, 17:30
Аз също имам лунички и си правя една маска за избелване и определено има ефект :grin: ето я и нея : към един белтък разбит на пяна се довавя една чаена лъжичка кислородна вода . нанасяте върху лицето за 15 мин и изплаквате :) Успех :-)

UniCoWN
04-17-2011, 19:37
Луничките са сладки :-) :-) :-) :-)
Мн хора са ми го казвали но аз не ги харесвам и мн искам да ги махна :)

Луничките са сладки - така казват хората, които нямат. Но ние, тези, които имаме - повечето не си ги харесват.
И аз имам, и ще чакам още отговори, може и аз да се реша да опитам да ги махна с нещо. :)

rusova
04-18-2011, 04:47
луничките се махат с магданоз.магданоза се пасира за да съберем сока и с този сок мажим луничките изчезват .