PDA

View Full Version : za rozovoto



kat4enceto
11-07-2008, 16:04
sry za latinicata ama mi se bugna kirilizatora.. nqkoi moje li da mi kaje hubav cvqt s koito rozovoto si kontrastira(govorq za steni na staq) molq vi kajete.... :(

jghgh
11-07-2008, 16:11
розово и черно за стая според мен ще е адски готино, дори си го представих :О
мисля че ще е неземно...

hahavteen
11-07-2008, 16:13
Зависи от розовото.. Сестра ми си беше направила стаята преди няколко години в много бледо розово и много бледо млечно лилаво и стана супер нежно и хубаво... Черното не мисля че е подходящ цвят за стая... :-o

jghgh
11-07-2008, 16:15
Зависи от розовото.. Сестра ми си беше направила стаята преди няколко години в много бледо розово и много бледо млечно лилаво и стана супер нежно и хубаво... Черното не мисля че е подходящ цвят за стая... :-o

ох, по принцип да, ама си го представих... в една квадратна стаичка и две по две стените са черни и розови... и.. супер якото изглеждаше..
но наистина е нестандартно
ако стаята ти изглежда както в моята глава - розово и черно, задължително ; D

hahavteen
11-07-2008, 16:23
Зависи от розовото.. Сестра ми си беше направила стаята преди няколко години в много бледо розово и много бледо млечно лилаво и стана супер нежно и хубаво... Черното не мисля че е подходящ цвят за стая... :-o

ох, по принцип да, ама си го представих... в една квадратна стаичка и две по две стените са черни и розови... и.. супер якото изглеждаше..
но наистина е нестандартно
ако стаята ти изглежда както в моята глава - розово и черно, задължително ; D

И аз си го представих много яко ама все пак... :oops:

hardball
11-07-2008, 16:23
Имаше в нас преди една стая в розово, ако е много искрящо ще те боли глава ако седиш повече време, така че си опичай акъла!

vivteen
11-07-2008, 16:25
както казаха или бледи нюанси на розово и лилаво или наситени,но не розовото да е цикламено,а пък лилавото вледо :)

Sensuality
11-07-2008, 16:27
розово и жълто или розово и сиьо или пък с зелено,също не е зле. :)

FreakPk
11-07-2008, 16:28
ууу идеята за розово и черно яко ми допада :) иначее що не розово -жълто или светло зелено :D

hahavteen
11-07-2008, 16:31
розово и жълто или розово и сиьо или пък с зелено,също не е зле. :)

Е розово със синьо, зелено или жълто ще стане като детска градина! :?

Може би 2 различни нюанса на розовото е най-приемливо...

splendour
11-07-2008, 17:02
svetlo rozovo s1s svetlo zeleno :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Reed
11-07-2008, 17:06
розово и жълто или розово и сиьо или пък с зелено,също не е зле. :)

Е розово със синьо, зелено или жълто ще стане като детска градина! :?

Може би 2 различни нюанса на розовото е най-приемливо...
Моята стая е в жълто и зелено и си ми харесва да ми е такова детско ;)
Въпрос на вкус.
Иначе ще е готино със синьо.

hahavteen
11-07-2008, 17:10
розово и жълто или розово и сиьо или пък с зелено,също не е зле. :)

Е розово със синьо, зелено или жълто ще стане като детска градина! :?

Може би 2 различни нюанса на розовото е най-приемливо...
Моята стая е в жълто и зелено и си ми харесва да ми е такова детско ;)
Въпрос на вкус.
Иначе ще е готино със синьо.

Въпроса е за розово+зелено и розово+жълто и розово+синьо... Иначе зелено+жълто си е ок. И мойта стая като бях на 15 беше зелена а килимчето, чаршафите и разни други декоративни неща бяха в оранжево и беше супер..
Въпроса е че тия комбинации с розовото ми изглеждат твърде... бебешки някви.. Може би не си представям правилние нюанси... :-o

krisiiiiito
11-07-2008, 18:36
оо представих си розово и черно!! :shock: направоо полудявам искаааам! :D

Jamalska
11-07-2008, 18:48
Аз съм за черното.и за аватара ти :)

kat4enceto
11-07-2008, 18:57
Аз съм за черното.и за аватара ти :)
(blush) emi da mislq taka da q boqdisam ama da e na nqkvi nesmetri4ni raieta :) puk da vidim kakvo 6te stane

LittlePrincess
11-07-2008, 19:04
Бледо розово с бледо лилаво - прекрасно е.На най-добрата ми приятелка стаята е такава.Също много красиво ще е и бледо розово с бананово ;)

jghgh
11-07-2008, 19:13
Бледо розово с бледо лилаво - прекрасно е.На най-добрата ми приятелка стаята е такава.Също много красиво ще е и бледо розово с бананово ;)

абе, авторката, ако искаш да ти прилича стаята на гейска стаичка или на бебешка стаичка давай розово-лилавко, розово-синичко и не знам си кво още.. : ]

като гледам не малко хора ме подкрепиха за черното ^^

на раенца ще е супер


*и да не е бледо розово или отровно розово! не мога да опиша цвета точно какво розово трябва да е, но ти сигурно се сещаш..

Sigrina
11-07-2008, 19:15
Според мен ще е много яко, ако едната ти стена (най-голямата) е черна, с розови вертикали.
Ето като това http://111bits.net/wp-content/uploads/2008/06/striped-wall.png само че не в синьо, а черно и розово.
А другите ти стени да са розови и по тези две, които се допират до черната да има няколко черни вертикали. Само че тези вертикали, които са най-близо до черната стена да са по дебели, после по-тънки и после още по тънки, но не по целите 2 розови стени, които се сключват с черната, ами само до половината на едната и до 1/3 от другата премерно. И 4тата стена, която остава (срещу черната) да е само розова. :) Така ще се получи много хубаво, но ще ви излезе малко солено :Ь
Дано си ме разбрала :)
П.С. Ако вашите не подкрепят идеята за черното, пробвай с тъмно лилаво :)

Boot
11-07-2008, 19:18
Доста добра идея, само че според мен ще е сравнително трудна за изпълнение :)

buuu
11-07-2008, 19:45
bledo rozovo i bledo sinio (sun) moita staq e taka :]]]

splendour
11-07-2008, 22:28
kvi sa teq raieta.........da naistina qko 6te e no tva e podxodq6to za magazin ili vitrina.za mqsto k1deto 6te y4i spi-prosti4ko kazano jivee ne e yda4no frapira6ti cvetove.ako 6te e 4erno i rozovo to pone da nqma vertikali.a i az ne bih mogla i da iskam da naviq maika da mi risyva vertikali razni.....mnogo e trydoemki i se iska dosta preciznost.s tiq vertikali 4ernite 6te stane kato barkod [samo kato si go predstavq na stenata i mi se zaviva svqt]
ama vse pak ti si re6ava6..............

preichetoy
11-08-2008, 01:53
прасковено. идеята за черното мнооого ме привлича, но ще бъде потискащо...

Boot
11-08-2008, 05:14
kvi sa teq raieta.........da naistina qko 6te e no tva e podxodq6to za magazin ili vitrina.za mqsto k1deto 6te y4i spi-prosti4ko kazano jivee ne e yda4no frapira6ti cvetove.ako 6te e 4erno i rozovo to pone da nqma vertikali.a i az ne bih mogla i da iskam da naviq maika da mi risyva vertikali razni.....mnogo e trydoemki i se iska dosta preciznost.s tiq vertikali 4ernite 6te stane kato barkod [samo kato si go predstavq na stenata i mi se zaviva svqt]
ama vse pak ti si re6ava6..............
На мен две от стените в стаята са ми ярко червени, щорите също, както и едните чаршафи за леглото. Изоооооообщо не ми пречи яркия цвят и се чувствам супер добре. Така че си е според човека ;)

Lucho
11-08-2008, 07:24
Ето ти 216 HTML цвята,все някой може да ти допадне:

http://htmllessons.hit.bg/colors16.html

:)

Devilsplaymate
11-08-2008, 10:17
Според мене ще е по-добре лилаво, а не розово. Хубав по-тъмен лилав цвят с ябълково зелено е освежаващо (:
Що се отнася до комбинацията розово-черно е страхотна, но няма да има достатъчно светлина.
Ако държиш на розовото, то нека да бъде с тъмен лилав цвят. Поне в моите виждания ще е добре (:

schranz
11-08-2008, 13:34
оо представих си розово и черно!! :shock: направоо полудявам искаааам! :D

Winter~fresh~
11-09-2008, 11:16
Може би бледо лилаво :-o

OtherDimension
11-09-2008, 11:20
как може почти всички да имате толкова отвратителен вкус?
черно/розово е ужасяваща комбинация...
аз лично бих те посъветвал да си направиш стаята в 2-3 отенъка на лилавото, ще стане просто приказка
казвам ти го като доказан естет ;)

Fickle
11-09-2008, 13:05
черно и червено...на различни по големина "райета" :smt049

masal
11-09-2008, 13:10
как може почти всички да имате толкова отвратителен вкус?
черно/розово е ужасяваща комбинация...
аз лично бих те посъветвал да си направиш стаята в 2-3 отенъка на лилавото, ще стане просто приказка

Buhtaaa
11-09-2008, 14:28
кафяво вълто лилаво бяло синьо ... сребристо :?

Baby_b
11-10-2008, 18:00
розово+много тъмно лилаво
Моят идеал за стая :grin: