PDA

View Full Version : ХЕЛП



anjeliz
11-07-2008, 15:39
офф,ами от къде да запо4на!ами имах гадже !много го оби4ах и вси4ко между нас беше супер!разбирахме се 4удесно :grin: ! но ето го и голямото но ....един ден една моя приятелка ми каза 4е той ходи с мен само от интерес ,за6тото иска да съблазни друга моя приятелка!аз говорих с него и уж вси4ко успяхме да си изясним,но след няколко дни той запо4на да се държи с мен по разли4ен на4ин,или по-то4но запо4на да ми вика 4е му изневерявам и т.н! и така няколко дена подред!отново говорихме и ОТНОВО уж пак се изяснихме,докато един ден той не ми каза 4е сам "курва" и тва ве4е преля 4а6ата и скасахме! :smt022 а сега ,преди 1 ден ми пра6та смс 4е иска да се саберем и 4е вса6ност много ме оби4а! е кажете ми сега тои ме разиграва нали!аз му казах 4е няма да се сабера с него и днес нау4их 4е е бил застанал пред влак за да го бласне но се отдрапнал в последния момент!обадих му се и тои каза 4е го е направил заради мен и 4е ако не се саберем 6те се самоубие!!!аз сам много изпла6ена сега за6тото не искам да се самоубива заради мен! кайете ми да се сабера ли с него или не???и моля ви спестете си обидните коментари!

nicolepcd
11-07-2008, 15:56
Бе ти сама като не искаш да си с него... няма смисъл :? А това, че бил застанал там пред влака ли кво беше... Не ми се вярва. Щом те нарича курва и не се държи добре с теб, едва ли чак толкова те цени :?

jghgh
11-07-2008, 15:58
Не е седял пред влак, спокойно. Абсурд да се е дръпнал "в последния момент", това е невъзможно според мене - влаковете са бързи, все е щял да премаже крак или нещо такова; или другия вариант е да е седял там отдавна и влака да е набил спирачки (а на момчето това да му е било пределно ясно)
Също така все някой от обикалящите наоколо хора е щял да сигнализира на охрана, полиция, ала-бала... Не е седял пред влак, споко, махни го тоя смешен артист, да се беше нарязал бе...
Пък и все някой щеше да отрази "опита" за самоубийство - радио, телевизия...

Не се занимавай с някви небалансирани типове - вече изпаднал в голямата истерия, бреееейй... а преди това си му търпяла промените в настроенията и странните обвинения и постъпки които нямат никво логично обяснение.... В този ред на мисли - мнението на nicolepcd съвпада изцяло с моето, така че послушай ни.

И съвет занапред от мене - не оставяй никога нещата УЖ изяснени! Дори да е неприятно си води разговорите докрай. Дори да се притесняваш че човека се дразни, докато не си си отговорила на всички въпроси и не ти е станало всичко ясно не приключвай изяснителните разговори ;)

ImmortalForever
11-07-2008, 16:04
дръпнал се в последния момент той...влака спрял просто..ти да не мислиш...

tochica
11-07-2008, 16:05
Според мен този яко се опитва да те манипулира. Ти искаш ли да си с него? Въпросът е какво искш ТИ, а не момче, което ти вика курва. А като е искал да се самоубива, да го беше направил като хората. Иска да ти привлече вниманието и явно успява. Не че изключвам възможността да се самоубие наистина, но ми се струва съмнително. Сега ще се съберете, а утер пак ще започне да те обижда и да заплашва, че ще се самоубие, за да получи каквото иска. Поне аз така си мисля.

slunchiceto0
11-08-2008, 05:21
Не е седял пред влак, спокойно. Абсурд да се е дръпнал "в последния момент", това е невъзможно според мене - влаковете са бързи, все е щял да премаже крак или нещо такова; или другия вариант е да е седял там отдавна и влака да е набил спирачки (а на момчето това да му е било пределно ясно)
Също така все някой от обикалящите наоколо хора е щял да сигнализира на охрана, полиция, ала-бала... Не е седял пред влак, споко, махни го тоя смешен артист, да се беше нарязал бе...
Пък и все някой щеше да отрази "опита" за самоубийство - радио, телевизия...

Не се занимавай с някви небалансирани типове - вече изпаднал в голямата истерия, бреееейй... а преди това си му търпяла промените в настроенията и странните обвинения и постъпки които нямат никво логично обяснение.... В този ред на мисли - мнението на nicolepcd съвпада изцяло с моето, така че послушай ни.

И съвет занапред от мене - не оставяй никога нещата УЖ изяснени! Дори да е неприятно си води разговорите докрай. Дори да се притесняваш че човека се дразни, докато не си си отговорила на всички въпроси и не ти е станало всичко ясно не приключвай изяснителните разговори ;)


Напълно подпрепям и двете ви...!! не си заслужава

Lysit0
11-08-2008, 05:28
Мисля,че само те разиграва.и това с влака са фантасмагории.....

GameMaster
11-08-2008, 05:44
Kakto i ostanalite taka i ti predlojihte che te razigrava.I az sym na tova mnenie.No ima i 1 druga alternativa.Mojesh da se vyrnesh pri nego i da mu obqsnish che mu davash proben srok.Ako se izduni i se durji s teb kakto ne trqbva mu biesh shuta.Ako puk naistina potrugnat tova e vyv vash plus.Taka che az lichno ti predlagam da se syberete i ako ne stane ....chao.Shansovete ti sa nqkade 50/50, no probvai :)

dqvolski_angel
11-08-2008, 18:40
кво се филмирате всички

xxxSnowflakexxx
11-08-2008, 19:11
Според мен този яко се опитва да те манипулира. Ти искаш ли да си с него? Въпросът е какво искш ТИ, а не момче, което ти вика курва. А като е искал да се самоубива, да го беше направил като хората. Иска да ти привлече вниманието и явно успява. Не че изключвам възможността да се самоубие наистина, но ми се струва съмнително. Сега ще се съберете, а утер пак ще започне да те обижда и да заплашва, че ще се самоубие, за да получи каквото иска. Поне аз така си мисля.
Щом не искаш да си с него това е.Той така ще си свикне ще те обижа ти го оставяш и старата история че ще се самоубива :-D

misinceto2808
11-09-2008, 06:59
Не е седял пред влак, спокойно. Абсурд да се е дръпнал "в последния момент", това е невъзможно според мене - влаковете са бързи, все е щял да премаже крак или нещо такова; или другия вариант е да е седял там отдавна и влака да е набил спирачки (а на момчето това да му е било пределно ясно)
Също така все някой от обикалящите наоколо хора е щял да сигнализира на охрана, полиция, ала-бала... Не е седял пред влак, споко, махни го тоя смешен артист, да се беше нарязал бе...
Пък и все някой щеше да отрази "опита" за самоубийство - радио, телевизия...

Не се занимавай с някви небалансирани типове - вече изпаднал в голямата истерия, бреееейй... а преди това си му търпяла промените в настроенията и странните обвинения и постъпки които нямат никво логично обяснение.... В този ред на мисли - мнението на nicolepcd съвпада изцяло с моето, така че послушай ни.

И съвет занапред от мене - не оставяй никога нещата УЖ изяснени! Дори да е неприятно си води разговорите докрай. Дори да се притесняваш че човека се дразни, докато не си си отговорила на всички въпроси и не ти е станало всичко ясно не приключвай изяснителните разговори ;)

+ 1 :grin: :grin: :grin:

soul1199
11-09-2008, 08:07
Не е седял пред влак, спокойно. Абсурд да се е дръпнал "в последния момент", това е невъзможно според мене - влаковете са бързи, все е щял да премаже крак или нещо такова; или другия вариант е да е седял там отдавна и влака да е набил спирачки (а на момчето това да му е било пределно ясно)
Също така все някой от обикалящите наоколо хора е щял да сигнализира на охрана, полиция, ала-бала... Не е седял пред влак, споко, махни го тоя смешен артист, да се беше нарязал бе...
Пък и все някой щеше да отрази "опита" за самоубийство - радио, телевизия...

Не се занимавай с някви небалансирани типове - вече изпаднал в голямата истерия, бреееейй... а преди това си му търпяла промените в настроенията и странните обвинения и постъпки които нямат никво логично обяснение.... В този ред на мисли - мнението на nicolepcd съвпада изцяло с моето, така че послушай ни.

И съвет занапред от мене - не оставяй никога нещата УЖ изяснени! Дори да е неприятно си води разговорите докрай. Дори да се притесняваш че човека се дразни, докато не си си отговорила на всички въпроси и не ти е станало всичко ясно не приключвай изяснителните разговори ;)+1

sasha_90
11-09-2008, 15:12
Не се събирай отново с него.Това ще е най-голямата ти грешка!

Nefarian
11-09-2008, 15:27
Какъв коз пушите е, и аз искам от него

chokolate_girl
11-09-2008, 15:42
НЕ се събирай с него!Как така ще те нарича курва и после пак при теб,какво те разиграва.Докажи му,че не може да си на линия винаги за него,като го отрежеш.Ако приемеш да се събереш с него сеедно се примиряваш с това ,че те е нарекъл курва.Щом за толкова малко се е усмелил да те нарече курва,какво очакваш занапред с такъв човек?Той да ти е гадже,да разчиташ на него,а той да ти изръси в лицето ,че си курва.що за отношение към собственото му гадже? :? Недей да се унижаваш излишно и му кажи ,че не искаш да бъдеш с човек който те има за курва.а това за влаковете и самоубийството ,не му се връзвай! прави го,за да го съжалиш и за да се върнеш при него-едно от типичните мъжки номера :? .Успех ти желая :)
със сигурност има мн по-достоен човек за теб,отколкото това лигаво момченце ,което не е ясно на какво си играе.

sladur4etyYy
11-09-2008, 16:06
бил е застанал пред спрял влак май, и се е дръпнал ''в последния момент'', точно когато шофьора се е качил вътре :D не си прави труда да се занимаваш с такива смешници

samoubiika
11-09-2008, 16:12
офф,ами от къде да запо4на!ами имах гадже !много го оби4ах и вси4ко между нас беше супер!разбирахме се 4удесно :grin: ! но ето го и голямото но ....един ден една моя приятелка ми каза 4е той ходи с мен само от интерес ,за6тото иска да съблазни друга моя приятелка!аз говорих с него и уж вси4ко успяхме да си изясним,но след няколко дни той запо4на да се държи с мен по разли4ен на4ин,или по-то4но запо4на да ми вика 4е му изневерявам и т.н! и така няколко дена подред!отново говорихме и ОТНОВО уж пак се изяснихме,докато един ден той не ми каза 4е сам "курва" и тва ве4е преля 4а6ата и скасахме! :smt022 а сега ,преди 1 ден ми пра6та смс 4е иска да се саберем и 4е вса6ност много ме оби4а! е кажете ми сега тои ме разиграва нали!аз му казах 4е няма да се сабера с него и днес нау4их 4е е бил застанал пред влак за да го бласне но се отдрапнал в последния момент!обадих му се и тои каза 4е го е направил заради мен и 4е ако не се саберем 6те се самоубие!!!аз сам много изпла6ена сега за6тото не искам да се самоубива заради мен! кайете ми да се сабера ли с него или не???и моля ви спестете си обидните коментари!

Tака се държи тоа,че 'ш кайш,че е в цикъл.. :lol:
Според мен се намесва ТРЕТИ човек тук...единия ден да сте 'изяснени' на другия да ти казва,че си курва...някой го контролира или по-скоро не ти,а той е манипулирания...може би тази твоя 'приятелка' всъщност е манипулаторката в цялата история...просто се съберете и говори с него за всичко...попитай го каква е била причината да ти говори така и кой му е повлиял...една връзка се поддържа с разговори,срещи и любов,така че се залавяй!

krisiiiiito
11-09-2008, 16:12
не се сърай с него .. не си заслужава да си с човек който те нарича курва.. а относно това с влака - съгласна съм с другите едва ли го е направил наистина просто си проси вниманието ти.. не се унижавай а по-добре си намери друг

Victorya
11-09-2008, 16:38
Щом не искаш да си с него,не бъди

Eddie
11-09-2008, 19:28
Остави го да се самоубие.
Ще има един идиот по-малко на тая земя.