PDA

View Full Version : Някой ползвал ли е Exfoliac?



sa6opi4a
11-07-2008, 15:59
Чух, че това е идеално за пъпки, тяхното махана и предотвратяване на изкачането им. Искам да попитам има ли човек, който го ползва и зане как се ползва? Смисъл такъв, това крем ли е? Само върху пъпките ли се маже, или върху цялото лице? Миеш ли си лицето след определен час или се мажеш и си легаш да спиш и по колко пъти на дне ?

Enfer
11-07-2008, 19:24
Не е крем - лосион е. Маже се върху цялото лице и се оставя така, като може да се маже един или два пъти на ден. Зависи от кожата - ако ти е чувствителна, ше ти я стегне, изглади за два-три дена, но после горния слой ше се олющи и ше почне зверското белене... ако ти е нормална кожата, само ше ти я опъне и постепенно ше се отделят мъртвите клетки отгоре =)

miss_survivor
11-07-2008, 19:32
az imam krema na Exfoliac 200 faktor mai se vodi v 4ervena opakovka e...4estno da ti kaja na mene izob6to ne mi pomogna samo deto dadoh 20 lv za nego.po princip se slaga samo na pypkite a ne po cqloto lice.i tva 4e predotvratqva izlizaneto na dr pypki ne sym ubedena..pone pri mene nqma6e efekt.ako ima6 izli6ni pari si go kupi ako ne po-dobre probvai s ne6ty po-efikasno ;) ne me pitai kakvo da e to za6toto zavisi ot kojata ti...az vse o6te tyrsq lek za moita,.. aide yspeh!

kalpazanka
11-07-2008, 19:35
Аз го ползвам вече 4 години! Няма привикване, няма нищо! Сутрин и вечер си мия лицето с гела, дори вече не ползвам кремчето. Реших си проблема радикално. Сериите са две- за умерено и тежко акне. Лично аз си ги комбинирам гел за умерено + крем за тежко, защото по-бързо погарят пъпчиците, ако се появят такива изобщо. Идеален е и за премахване на грим! Адски доволна съм и ти го препоръчвам горещо! Ползвала съм Скинорен, Имекс, Далацин Т, Юсърин, Зинерит и какво ли още не, но само от Ексфолиак резултатът е траен!

foreverr
11-07-2008, 19:43
А колко струва товяа нещо питам kalpazanka ????

kalpazanka
11-08-2008, 06:49
Зависи от големината на опаковката- малката е около 15, голямата-25 лв. Купувам си ги от аптека Санита в Плевен.

Относно въпросите на ЛС- пак казвам, две серии са- за умерено /зелена опаковка/ и тежко акне /червена опаковка/ и са гел за измиване + крем, като кремът се използва само ако има нагноили зачервени пъпки. Гелът е за измиване на лицето сутрин и вечер.