PDA

View Full Version : Как да изглеждам по-ниска?



mimmi7y
11-07-2008, 16:56
Дайте ми съвет какви дрехи да нося или какво да правя за да изглеждам по-ниска! ПЛС!

т.7
krem4et0

jeni92_abc
11-07-2008, 17:00
колко си висока?

sm_95
11-07-2008, 17:29
аз имам същия проблем и съм висока 1.76 ти колко си ?

Kras4eto_lp
11-07-2008, 19:11
И аз съм висока :) Изглеждам по ниска когато нося по впити дрехи...за предпочитане черни дънки и отгоре някакъв дълъг потник или туника. Така краката изглеждат по къси,тялото по дълго и самата ти изглеждаш по ниска. Поне при мен така става.
П.П. Висока съм 1,73 :)

WithLove
11-07-2008, 20:34
Широки,карирани дрехи.

i_hate_you_but_i_love_you
11-08-2008, 08:53
Въъъъъъъъъъъъъъй въъъъъъъъъй въъъъъъъъъй :shock: Ти знаеш ли колко нисички момичета искат да са високи като теб?! :smt104
Аз съм 177 и нямам никакви оплаквания.. много по-добре е да си висока от колкото няква късокрака.. НЕ ВИ РАЗБИРАМ ХОРА :?

bonbonkata011
11-08-2008, 10:59
Въъъъъъъъъъъъъъй въъъъъъъъъй въъъъъъъъъй :shock: Ти знаеш ли колко нисички момичета искат да са високи като теб?! :smt104
Аз съм 177 и нямам никакви оплаквания.. много по-добре е да си висока от колкото няква късокрака.. НЕ ВИ РАЗБИРАМ ХОРА :?


Дамм и аз съм съгласна с теб =D> Познавам много момичета които изкат да са високи,носят токчета само и само да са по-високи :wink: и повечето ми съученички :smt026 за да ме настигнат.И аз съм много висока на 13 съм и съм 170
P.S.
А и повечето момчета си падат по дълги крака \:D/ :P

cHooOpiHka___
11-08-2008, 11:39
d1nki tip cigara .. vpiti ... i na niska podmetka..

portokal4eto
11-22-2008, 17:15
moje6 da si zeme6 6alvari ili danki s padnalo dano.. az ne sym mn visoka oba4e super mn me kefqt i mislq da si kupq samo da si haresam :] su6to taka moje i po dalgi bluzi i niski obyvki ;)

schrei
11-22-2008, 17:19
По-тъмни дрехи...
Ама комплексирам се като чета колко сте високи повечето :-o Аз съм на 14 и съм 1,65 :-o Ако не порасна повече след някой друга година ще пускам тема "Как да изглеждам висока" :-D

mysterious93
11-22-2008, 18:13
Въъъъъъъъъъъъъъй въъъъъъъъъй въъъъъъъъъй :shock: Ти знаеш ли колко нисички момичета искат да са високи като теб?! :smt104
Аз съм 177 и нямам никакви оплаквания.. много по-добре е да си висока от колкото няква късокрака.. НЕ ВИ РАЗБИРАМ ХОРА :?


Дамм и аз съм съгласна с теб =D> Познавам много момичета които изкат да са високи,носят токчета само и само да са по-високи :wink: и повечето ми съученички :smt026 за да ме настигнат.И аз съм много висока на 13 съм и съм 170
P.S.
А и повечето момчета си падат по дълги крака \:D/ :P

кво значи "няква късокрака" ти много ли си добре?не може всички да сме високи не ние сме си го избирали че да ходиш и да обиждаш!

Другата с голямото самочувствие дето си мисли че сички носят токчета зЗА ДА СА КАТО НЕЯ(да..то друга причина едва ли има..) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: откъде реши че момчетата ви харесвта повече?стига сте се заблождавали!ВСяко момче харесва различни момичета за някои е божествено да има някоя с дълги крака,а за други сте като кобили..не си мислете че всички ви харесват!И да носим токчета за да сме по високи ,а и някак си придава елегантност..по красиво е..и изглежда съученичките ти са много зле щом НОСЯТ ТОКЧЕТА САМО ЗА ДА БЪДАТ КАТО ТЕБ :-x

Nadelina
11-22-2008, 18:30
Moq syvet e da nosish drehi, koito sa s linii nastrani ili tochki, te shte syzdadat iliuzia, che si po-niska. Kakto i pantaloni s po-visoka taliq ili biustieta.
Neshto ot sorta :
http://www.topobiavi.com/data/firm_images/1/p_1495.jpg
http://i7.photobucket.com/albums/y279/NrllAless/blog/news/mtv%20movie%20awards%202007/victoria-beckham-mtv-awards-5-v2.jpg
http://beanstockd.files.wordpress.com/2007/11/victoria-beckham-picture-2.jpg
http://blogspot.adunagow.net/media/1/20070225-charlize_theron.jpg
http://www.crystalicing.com/images/Paris-Hilton-CI-SK3.jpg

splendour
11-22-2008, 19:00
otnosno spora po-gore.ne znam kalvi kraka xaresvat mom4etata pove4e no poprincip momi4etata sa tezi koito sa lydi na tema d1lgi kraka... do avtorkata-za6to iska6 da izglejda6 niska.b1di takava kakvato si.prosto nosi niski podmetki.minysa na visokite e tva 4e nqkoi mom4eta sa po-niski ot tqx i .......... ama vizyalno kato izglejda6 po-niska neznam kakvo pe4eli6.............

_mimi7y_
11-22-2008, 19:12
Въъъъъъъъъъъъъъй въъъъъъъъъй въъъъъъъъъй :shock: Ти знаеш ли колко нисички момичета искат да са високи като теб?! :smt104
Аз съм 177 и нямам никакви оплаквания.. много по-добре е да си висока от колкото няква късокрака.. НЕ ВИ РАЗБИРАМ ХОРА :?


Дамм и аз съм съгласна с теб =D> Познавам много момичета които изкат да са високи,носят токчета само и само да са по-високи :wink: и повечето ми съученички :smt026 за да ме настигнат.И аз съм много висока на 13 съм и съм 170
P.S.
А и повечето момчета си падат по дълги крака \:D/ :P

кво значи "няква късокрака" ти много ли си добре?не може всички да сме високи не ние сме си го избирали че да ходиш и да обиждаш!

Другата с голямото самочувствие дето си мисли че сички носят токчета зЗА ДА СА КАТО НЕЯ(да..то друга причина едва ли има..) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: откъде реши че момчетата ви харесвта повече?стига сте се заблождавали!ВСяко момче харесва различни момичета за някои е божествено да има някоя с дълги крака,а за други сте като кобили..не си мислете че всички ви харесват!И да носим токчета за да сме по високи ,а и някак си придава елегантност..по красиво е..и изглежда съученичките ти са много зле щом НОСЯТ ТОКЧЕТА САМО ЗА ДА БЪДАТ КАТО ТЕБ :-x
айдее пак се почна със спора за това кой какви крака харесва къси или дълги или пък кои са по хубави ниските или високите момичета...мисля че ниските се комплексират че са ниски а високите че са високи но тово не се отнася за всички ...а по темата както казаха по горе какво ще постигнеш ако носиш дрехи които те правят по ниска вкрайна сметка ти си оставаш висока..

pezataa
11-22-2008, 19:30
Маркучи :grin:

glaropuli
11-22-2008, 19:34
kak moje da iskash da izglejda6 po-niska.


az hareswam wisoki momi4eta :)

shell
11-22-2008, 19:34
Защо се притесняваш от това,че си висока?Напротив радвай се :)

sweetsunshine
11-22-2008, 20:38
Я не се притеснявай от ръста си...Аз съм 179 и имам едни ботушки на 6 см ток и понякога хдя и с тях.но попринцип ходя със равни обувки,защото иначе ставам по-висока от всички.. :D Спомням си как бях с високите ми ботушки на даскало и някакъв от 11 или 12 клас вика "Ехее,тая по-висока от баща ми."и аз зех да се хиля :D
Бтв на 13 съм. :)

stop_looking_at_me
11-23-2008, 03:46
аз съм 178 и почти винаги нося висок ток обувки... особено сега през зимата всичките ми ботуши са страшно високи. За мен не е проблем, за приятелите ми не е проблем и определно не ми е минус и получавам много комплименти от момчета/мъже и разбира се злобни и завистливи коментари от ниски и комплексирани госпожици които са две глави по-ниски от мен и аз съм им виновна. Не разрешавай на такива да ти подронват самочувствието. Пък и как може да искаш да си по-ниска? та така по-трудно ще се отличаваш от другите... по-високите момичета най-бързо се забелязват.

DiScOnEcTeD
11-23-2008, 09:08
по добре висока от колкото ниска 8)

darla
11-23-2008, 10:34
kak taka preporu4vate vpiti dunki za postigane na tozi efekt???NAPROTIV!!!
6irokite bluzi i dunki tip 6alvari vizualno skusqvat silueta i estestveno obuvki bez tok

Sensuality
11-23-2008, 11:12
Защо искаш да изглеждаш по ниска? :shock:

Wrathchild
11-23-2008, 11:36
Дългите крака не са само за високите. Определят се от самото тяло - ето, аз съм 156-157, но съм с дълги крака. Има момичета по 170, които са егати късокраките.
Лигла, ела на мен ми го кажи това. :lol:

Sasha2k8
11-23-2008, 11:47
Въъъъъъъъъъъъъъй въъъъъъъъъй въъъъъъъъъй :shock: Ти знаеш ли колко нисички момичета искат да са високи като теб?! :smt104
Аз съм 177 и нямам никакви оплаквания.. много по-добре е да си висока от колкото няква късокрака.. НЕ ВИ РАЗБИРАМ ХОРА :?


Дамм и аз съм съгласна с теб =D> Познавам много момичета които изкат да са високи,носят токчета само и само да са по-високи :wink: и повечето ми съученички :smt026 за да ме настигнат.И аз съм много висока на 13 съм и съм 170
P.S.
А и повечето момчета си падат по дълги крака \:D/ :P Аз също съм съгласна... защо ти е да изглеждаш ниска?...
аз съм на 16 и съм 170-171 и се харесвам.. никога не бих искала да съм ниска...

sarityy
11-23-2008, 12:06
Въъъъъъъъъъъъъъй въъъъъъъъъй въъъъъъъъъй :shock: Ти знаеш ли колко нисички момичета искат да са високи като теб?! :smt104
Аз съм 177 и нямам никакви оплаквания.. много по-добре е да си висока от колкото няква късокрака.. НЕ ВИ РАЗБИРАМ ХОРА :?


Дамм и аз съм съгласна с теб =D> Познавам много момичета които изкат да са високи,носят токчета само и само да са по-високи :wink: и повечето ми съученички :smt026 за да ме настигнат.И аз съм много висока на 13 съм и съм 170
P.S.
А и повечето момчета си падат по дълги крака \:D/ :P

кво значи "няква късокрака" ти много ли си добре?не може всички да сме високи не ние сме си го избирали че да ходиш и да обиждаш!

Другата с голямото самочувствие дето си мисли че сички носят токчета зЗА ДА СА КАТО НЕЯ(да..то друга причина едва ли има..) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: откъде реши че момчетата ви харесвта повече?стига сте се заблождавали!ВСяко момче харесва различни момичета за някои е божествено да има някоя с дълги крака,а за други сте като кобили..не си мислете че всички ви харесват!И да носим токчета за да сме по високи ,а и някак си придава елегантност..по красиво е..и изглежда съученичките ти са много зле щом НОСЯТ ТОКЧЕТА САМО ЗА ДА БЪДАТ КАТО ТЕБ :-x+1 :)

Drebs
11-23-2008, 13:06
Най-хубавите неща са в най-малки опаковки. Изяще се.

mynichka
11-23-2008, 13:31
Гледам тука сте са събрали само разбирачи ..особено това за карираните дрехи (я са облечи ти в широки и карирани дрехи и да видиш как ще те преберат в Централния Софийски З. ) а сега по проблема - ако искаш да изглеждаш не толкова висока се обличай в светли цветове , за предпочитане е бяло. Бялото разсейва зрителното поле ( както обеците с камъни правят големите уши по- малки)

viksun
11-23-2008, 15:21
Маркучи :grin:
grumni se we tupak..!!! razbiram te mila az sm na 13 ii sm 1.75 nqkude i mi e konfuzno ne moga da ti pomogna 6toto iaz imam su6tiq problem :shock: :( :-o ;( ;( ;(

axlbaby
11-23-2008, 15:29
Високи мадами Рууууулзззз! Завиждайте лилипути :) :lol:

darla
11-23-2008, 15:49
Защо искаш да изглеждаш по ниска? :shock:

WTF???

Wrathchild
11-23-2008, 17:33
Гледам тука сте са събрали само разбирачи ..особено това за карираните дрехи (я са облечи ти в широки и карирани дрехи и да видиш как ще те преберат в Централния Софийски З. ) а сега по проблема - ако искаш да изглеждаш не толкова висока се обличай в светли цветове , за предпочитане е бяло. Бялото разсейва зрителното поле ( както обеците с камъни правят големите уши по- малки)Ъх, когато бях малка (визирам 13-14) ходех с карирани дрехи, не са ме прибирали никъде :lol:
axlbaby, а ти на приятелките си ще викаш лилипути! Деба комплексарите...

axlbaby
11-23-2008, 19:39
Ахам ахам :)

Syringe
11-23-2008, 19:44
Изкопай дупка и стой в нея.

zvezdichkaaa
11-23-2008, 19:51
По-тъмни дрехи...
Ама комплексирам се като чета колко сте високи повечето :-o Аз съм на 14 и съм 1,65 :-o Ако не порасна повече след някой друга година ще пускам тема "Как да изглеждам висока" :-D


Ооо и аз съм толкова-165-6 и дори се чувствам много висока,но това,е защото повечето ми фр са по-нисички предполагам :-D .

Jumbie483
11-23-2008, 20:33
Абе какво ви пука колко сте високи :lol:
Аз като съм над 1,80 какво да кажа ? 8-)

И да не е спам:
Забелязала съм, че като се облека с прилепнали дънки или панталони и широки тениски изглеждам по-ниска :-P

mimsiii
11-23-2008, 20:38
ами аз съм 1.62 някъде хихи и си се харесвам толкова висока :oops: например приятеля ми е мноого висок и аз съм му до под рамото :oops: и е много сладко :D :oops: ааа иначе нося токчета заради него :D обаче няма нищо лошо да си висока , за тфа бъди такава каквато си ... не ти трябват дрехи и обувки които да те правят ниска ... :-)

By : mimSi ... :-)

My6mYLka
11-23-2008, 20:39
абе хора вие нормални ли сте как с черни дрехи ще се изглежда по ниска :shock: аз съм 1.68-9 ходя с прави обувкии защото така ми е по удобно и с почти впити дънки и малко по дълги блузчици 8-)

Seducti0n
11-23-2008, 23:16
Аз съм някакво малко същество.
Пролетта ставам на 17, а съм едва 1б3...това не е нормално/мама 172.тати 180/, брат ми дето няма още навършени 10 години е 145 и аз някакво невзрачно... :oops:

love_to_love_u
11-24-2008, 07:51
аз искам да съм поне 1 и 73 :-D а съм само 1 и 69 :lol:

Antoniya_92_
11-24-2008, 08:47
Абе кой квото няма.. Ниските искат да са високи, високите искат да са ниски.. Луда работа :) Аз съм ниска. Нося токчета, щото.. Не знам и аз що, така съм свикнала, изглеждам по - елегантно. Но и да, за да изглеждам по - висока. И все пак си се харесвам такава. Това ми е най - малкия проблем :) . А ти според мен, не трябва да се притесняваш от това, че си висока, напротив. Защо манекенките ги избират високи и с дълги крака? :) Пробвай в тоя бизнес, може и да имаш успех :) Абе мисълта ми е, че това е хубаво нещо да си висок. Е, сега, да не си 1.90 седнала, ама предполагам, че не си :-D Та все пак, и аз ще дам съвет - с широки панталони оптически ще изглеждаш по - ниска. С тея шалвари и потури сега, дето са модерни.. :) Иначе и с онези панталони с високата талия, дето миналата година излязоха ( ако ти харесват, де, щото на малко хора им харесват ).

sunbeamz
11-24-2008, 17:27
Вие пък какво се оплаквате! :-D Аз със моите 1,58 какво да кажа.. хахах... (но пък вижте, "малките неща правят живота ви по-приятен" :-P ) Хаха

По темата: подкрепям мнението за впитите панталони и по-дългите блузки :)

Pliok0019
11-24-2008, 18:12
Аз съм около 170см и си се имам за доста висока. :D


ИДЕАЛНО Е. КАК МОЖЕ ДА ИСКАТЕ ДА СТЕ НИСКИ?!

style08
11-25-2008, 01:25
А и повечето момчета си падат по дълги крака \:D/ :P

aa tva me e tolkova vqnro :?

Pliok0019
11-25-2008, 03:45
А и повечето момчета си падат по дълги крака \:D/ :P

aa tva me e tolkova vqnro :?
Да бе изобщо... :D

1. дупе
2. гърди
3. крака
4. талия, корем

DiScOnEcTeD
11-25-2008, 11:46
Аз съм около 170см и си се имам за доста висока. :D


ИДЕАЛНО Е. КАК МОЖЕ ДА ИСКАТЕ ДА СТЕ НИСКИ?!
що да се имаш за висока бе :shock: :shock: тва е идеалниа ръст попринцип

fashion4etyy
11-25-2008, 13:03
А и повечето момчета си падат по дълги крака \:D/ :P

aa tva me e tolkova vqnro :?
Да бе изобщо... :D

1. дупе
2. гърди
3. крака
4. талия, корем

+1
поне при мен е така 8)

lisi4ety
11-25-2008, 18:54
Въъъъъъъъъъъъъъй въъъъъъъъъй въъъъъъъъъй :shock: Ти знаеш ли колко нисички момичета искат да са високи като теб?! :smt104
Аз съм 177 и нямам никакви оплаквания.. много по-добре е да си висока от колкото няква късокрака.. НЕ ВИ РАЗБИРАМ ХОРА :?


Дамм и аз съм съгласна с теб =D> Познавам много момичета които изкат да са високи,носят токчета само и само да са по-високи :wink: и повечето ми съученички :smt026 за да ме настигнат.И аз съм много висока на 13 съм и съм 170
P.S.
А и повечето момчета си падат по дълги крака \:D/ :P

кво значи "няква късокрака" ти много ли си добре?не може всички да сме високи не ние сме си го избирали че да ходиш и да обиждаш!

Другата с голямото самочувствие дето си мисли че сички носят токчета зЗА ДА СА КАТО НЕЯ(да..то друга причина едва ли има..) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: откъде реши че момчетата ви харесвта повече?стига сте се заблождавали!ВСяко момче харесва различни момичета за някои е божествено да има някоя с дълги крака,а за други сте като кобили..не си мислете че всички ви харесват!И да носим токчета за да сме по високи ,а и някак си придава елегантност..по красиво е..и изглежда съученичките ти са много зле щом НОСЯТ ТОКЧЕТА САМО ЗА ДА БЪДАТ КАТО ТЕБ :-x

Ти си комплексарка! :)
Иначе по темата - аз съм 1.76, на 14 съм и изобщо не ми пречи ;]] не виждам какъв е проблема.. изобщо не се притеснявай!

nSty
11-25-2008, 19:08
аз съм 178 и почти винаги нося висок ток обувки... особено сега през зимата всичките ми ботуши са страшно високи. За мен не е проблем, за приятелите ми не е проблем и определно не ми е минус и получавам много комплименти от момчета/мъже и разбира се злобни и завистливи коментари от ниски и комплексирани госпожици които са две глави по-ниски от мен и аз съм им виновна. Не разрешавай на такива да ти подронват самочувствието. Пък и как може да искаш да си по-ниска? та така по-трудно ще се отличаваш от другите... по-високите момичета най-бързо се забелязват.


Напълно подкрепям! Аз съм 177 и също ходя с високи обувки.. Защо според теб манекенките и моделите са високи? Това да имаш комплекс от нещо толкова хубаво е направо смешно. :)

А до тия мнение, в които те съветват да ходиш с черни дрехи... хахаха черното смалява, но не смалява височина, а ширина :)

Escarina
11-25-2008, 19:12
По-широки дрехи си мисля, че биха те направили по-ниска. Но и много зависи от структурата на тялото ти. Btw искам да попитам защо мислите, че ниска е еквивалентно на късокрака? Пропорциите не зависят от височината?

Lip4y
12-09-2008, 12:39
Az nyaam nikakvi problemi , viso4inata e ne6ty krasivo kolkoto po vsiok tolkova po dobre :-D :-D :-D az sma visoka 1.76 sa6ty i nosya danki i teniski , ama nlis am pluvkinya i atletka miue hubavo tyaloto i nyamam kak da prikriya mn viso4inata :grin: :grin:

Dundy
12-09-2008, 12:55
ми аз съм 173 на 14 и за мен това си е перфектно.В никакъв случай не бих искала да изфлеждам късокрака.На доста хора не им пречи,ама на мене ми се струва мн грозно.А иначе е ясно,че това дали си късокрак или не не зависи от височината.

lori
12-09-2008, 14:05
аз съм 178 и почти винаги нося висок ток обувки... особено сега през зимата всичките ми ботуши са страшно високи. За мен не е проблем, за приятелите ми не е проблем и определно не ми е минус и получавам много комплименти от момчета/мъже и разбира се злобни и завистливи коментари от ниски и комплексирани госпожици които са две глави по-ниски от мен и аз съм им виновна. Не разрешавай на такива да ти подронват самочувствието. Пък и как може да искаш да си по-ниска? та така по-трудно ще се отличаваш от другите... по-високите момичета най-бързо се забелязват.


Напълно подкрепям! Аз съм 177 и също ходя с високи обувки.. Защо според теб манекенките и моделите са високи? Това да имаш комплекс от нещо толкова хубаво е направо смешно. :)

А до тия мнение, в които те съветват да ходиш с черни дрехи... хахаха черното смалява, но не смалява височина, а ширина :)

И аз съм така. 175 съм и за нищо на света не бих си дала височинатаа. :D Също нося високи обувки, въобще не ми пречи, че приятелките ми са 2 глави под мен :D :D . Доволна съм си.

Despicable95
06-30-2011, 20:30
Хах аз също съм доста висока. На 15 години 1.80 8-) Е кво ке направя. Така ме е създал Бог. Най-добрите ми приятелки са по 1.58 високи :D . През лятото като се облека с къси панталонки, хубави сандали и потниче, вързана коса и очила 8) всички момчета се обръщат след мен и им става хубаво :-D ама аз попринцип искам да съм 1.70 .. за мен това е идеалната височина за момиче :P Но който каквото няма това иска.. някой си мислят че 1.70 са високи, други па мислят че са ниски ... човек не знае какво иска. Както е създаден така ще си остане.. никой не можеш да съдиш че е по-нисък или по-висок, че е мъркуч,пръчка или джудже, джобен ..

xxKiFlAx
06-30-2011, 22:30
аз съм 167см :D
може да изглеждаш по ниска като не носиш високи обувки :-)

KristalchetyY
07-01-2011, 07:59
Не трябва да се притеснявате за това че сте високи.Четох ,че по-високите момичета са много привлекателни.Сега са на мода хората над 1.65.
За моята възраст съм си висока и се радвам с това..! 8)

SlowDownBaby
07-01-2011, 10:30
По-широки дрехи си мисля, че биха те направили по-ниска. Но и много зависи от структурата на тялото ти. Btw искам да попитам защо мислите, че ниска е еквивалентно на късокрака? Пропорциите не зависят от височината?

Нямам нищо против ниските,даже им завиждам,че са ниски ,но чувате ли се какви глупусти говорите ???! Като едно момиче е ниско и краката й са дълги,ще е ба*ти и кривата....с късо тяло,супер дребното,няква малка глава като топче и дълги крака...как става тоя номер ?! Просто ще е смешно.Лично аз досега не съм видяла ниско момиче с дълги крака,едва ли и съществува такова :lol: Мозъци...
Ако не знаете дължината на краката,отговаря на дължината на тялото.Тогава бихте ли ми обяснили,ако едно момиче е 1 и 60,как краката й ще са по дълги от тялото ? 1 метър крака и 60 см тяло ли :lol: Тва ще си е жива подигравка на природата ако питате мен...

PinkPan7her2
07-01-2011, 10:57
Нямам нищо против ниските,даже им завиждам,че са ниски ,но чувате ли се какви глупусти говорите ???! Като едно момиче е ниско и краката й са дълги,ще е ба*ти и кривата....с късо тяло,супер дребното,няква малка глава като топче и дълги крака...как става тоя номер ?! Просто ще е смешно.Лично аз досега не съм видяла ниско момиче с дълги крака,едва ли и съществува такова :lol: Мозъци...
Ако не знаете дължината на краката,отговаря на дължината на тялото.Тогава бихте ли ми обяснили,ако едно момиче е 1 и 60,как краката й ще са по дълги от тялото ? 1 метър крака и 60 см тяло ли :lol: Тва ще си е жива подигравка на природата ако питате мен...

Хайде, ще ти обясня, за да спреш да се правиш на знаеща и да разсмиваш всички.
Въпрос на пропорции на тялото е. Може горната част на тялото ти е да е по-дълга от краката (отвратително грозно е и най-често срещано), може да са по равно (малко вероятно) или да е по-къса от краката - което за мен е най-красивата комбинация.

Може да го приемете за фукане, но... Всъщност хич не ми пука. При мен пропорцията е точно такава. Факт е.
1.68-9 съм. Кракът ми е 1 метър :) И да ти кажа, никой не ми е обяснявал как тялото ми е подигравка с природата. :wink:

Относно спора. Ниските са сладички, но не ми харесват толкова. Високите пък... Някакси не ме кефи идеята да имам приятел, който е по-нисък от мен, което може да се случи, ако съм някви 1.75-80.
1.70 е идеална височина за мен. :)

LuniChkaa
07-01-2011, 14:25
[/quote] Хайде, ще ти обясня, за да спреш да се правиш на знаеща и да разсмиваш всички. Въпрос на пропорции на тялото е. Може горната част на тялото ти е да е по-дълга от краката (отвратително грозно е и най-често срещано), може да са по равно (малко вероятно) или да е по-къса от краката - което за мен е най-красивата комбинация. [/quote]
Да попитам горната част на тялото включва ли и главата или само от края на краката до вратът 8-)

Alekssandyr
07-01-2011, 15:21
Част от нас (+- 90%) харесваме дълги крачоци :D

justasmile
07-01-2011, 15:29
Маркучи :grin:
grumni se we tupak..!!! razbiram te mila az sm na 13 ii sm 1.75 nqkude i mi e konfuzno ne moga da ti pomogna 6toto iaz imam su6tiq problem :shock: :( :-o ;( ;( ;(
Такива МАРКУЧИ виждаш по телевизията във вид на манекeнки беее (за prezataa). Няма модел по 1.72

за Viksun - и аз съм почти на 14 и съм 1.75. Много сме си готини :P

SlowDownBaby
07-01-2011, 16:09
Хайде, ще ти обясня, за да спреш да се правиш на знаеща и да разсмиваш всички.

Хаха като гледам май само на теб ти е смешно ама айде :lol: и по леко с коментарите "умнице"...


Високите пък... Някакси не ме кефи идеята да имам приятел, който е по-нисък от мен, което може да се случи, ако съм някви 1.75-80.


И да - 1,76 съм,имам си приятел и е по висок от мен ПРЕДСТАВИ СИ .
И не знам до колко четеш,но казах,че харесвам ниски момичета,но не и такива като теб (явно,не знам до колко казваш истината)...Но тва да си толкова несиметричен,просто не мога да си го обясня...............

dream1707
07-01-2011, 17:15
Какъв е тоя тъпия спор който водите бе ... Нито е хубаво да си кон, нито да си трол ...

МЪЖЕТЕ ХАРЕСВАТ КРАСИВИ КРАКА ... Ако си някоя с двуметрови шишкави крака едва ли ще те харесат .... Но същевременно може да си ниска, но със слаби, стройни крака.. и лесно да приковаваш погледите на мъжете с тях ;)

Късите, красиви крака винаги могат да се издължат визуално ...

Аз съм 163 ... и облечена по правилния начин и с правилните обувки, често получавам комплименти за краката си ;)

Момичето не пита дали е по-яко с къси или с дълги крака !