PDA

View Full Version : Без секс!!!!!!



ProGreSsiV3Bunny
11-07-2008, 18:08
Имам доста голям проблем ....

Гаджето ми има проблем с "инструмента" и лекарите му казаха да не прави секс наи малко 20 дни ;(

Ние с него сме пристрастени към секса и още нещо ... след седмица правим година

Гадното е че когато не правим секс и двамата сме хипер изнервени и се караме за глупости... какво да правя ????

Само като го гледам и искам да го изнасиля ;(

очаквам сериозни отговори защото изобщо не ми е забавно и не несъм на 12 или 13 xD

tomivr
11-07-2008, 18:11
Еми прави го с друг докато на него му се оправи клона :D

Carlos
11-07-2008, 18:37
Еми случва се, няма се отчайвате. Ако наистина сте порастнали за тая 1 година, няма да се скарате заради единия секс...

hahavteen
11-07-2008, 18:40
Оф била съм в подобна ситуация... Гадно беше ама се преживява... Не се коси нали ще минат тия 20 дена и тогаваааа... :grin: :D

Snowww
11-07-2008, 18:59
Според теб ние какво можем да направим? Не сме доктори и не можем да оправим чурката на приятеля ти, така че 20 дни ще чакаш и това е.

chokolate_girl
11-07-2008, 19:06
na kolko si na 15 Li? 8-)
emi iskate -ne iskate 6te potarpite,po-dobre da 4akate 20 dena otkolkoto do kraq na jivota si.Podobre kasno ot kolkoto nikoga.Nqma kak da ti pomognem,lekarite sa si lekari i kakvoto kajat-tova.vse pak misli i za zdraveto na priqtelq si,a sexa go ostavi za posle :wink:

ProGreSsiV3Bunny
11-07-2008, 19:08
Не съм на 15... на 16 съм 8-) от доооста време

Snowww
11-07-2008, 19:14
Чудя се някои хора, нямате ли си родители у Вас, да ви отговарят на тъпите Ви въпроси? Този форум от такива тъпи теми е заприличал на няква изповедалня за тъпизми. Ако имате нещо сериозно да споделяте, споделете го. Ама тия тъпи въпроси...

Форумите са за сериозни проблеми и за забавление, а не за въпроси от сорта ще ми порастнат ли циците, или как ще издържа без да пуша 1 час, или как ще издържа 2 дни без секс, на 16 съм. Баси разглезените хора сте. Хората такива сериозни проблеми имат, а тебе проблема ти е, че ще трябва да се оправяш с пръстчето 20 дена. :-x

LovelyGirl
11-07-2008, 20:12
Да,то наистина за 20 дена удар можеш да получиш като не правиш секс..К'во толкова пречи да изчакаш(те) малко,все пак се налага.После ще ви е мн по-яко ;)
И все пак това,че няма да правите секс 20 дни не означава,че трябва да се карате постоянно.

А и той като има проблем с "инструмента" ти нямаш и той предполагам би искал да те задоволява по друг начин ;)

Snowww
11-07-2008, 20:15
абе махайте се от тука с тия пубертетски простотии

rubi
11-07-2008, 20:33
абе махайте се от тука с тия пубертетски простотии
алоо не беше ли ти тая дето пуска тъпи теми,на които мястото е в кофата а?
са си седнала да се правиш тука на много важна..... :-x
кви са им по важните проблеми????
"бременна съ хелп" или "ебе ми се пък ми е малък"
като не ти харесва форума намери си друг и преди да критикуваш другите теми виж първо своите !!!! :-x :-x :-x

OtherDimension
11-07-2008, 20:40
Имам доста голям проблем ....

Гаджето ми има проблем с "инструмента" и лекарите му казаха да не прави секс наи малко 20 дни ;(

Ние с него сме пристрастени към секса и още нещо ... след седмица правим година

Гадното е че когато не правим секс и двамата сме хипер изнервени и се караме за глупости... какво да правя ????

Само като го гледам и искам да го изнасиля ;(

очаквам сериозни отговори защото изобщо не ми е забавно и не несъм на 12 или 13 xD
ходете да се лекувате в клиника докато е време, както направи Дейвид Духовни...

girl_in_black
11-07-2008, 20:43
Няма да умреш ако не правиш секс 20 дни, сигурна съм.На тази възраст доста момичета са девствени, ама като гледам не са се повредили нещо.

hheh
11-07-2008, 21:06
и кфо бе вие тия гаджета само за 1ния секс ли ги дуржите немога да ви разбера ? 20дена...Леле до каде сме стигнали...

MakeMeLaugh
11-07-2008, 21:13
Ееее орална любов за вас няма ли бе..

Аз ако бях на мястото на приятеля ти щях да изближа като близалка пр-ката си.. И без това ме кефи да я гледам.

Ръце, опипване а-у. Галене тва-онова..

GReddy_91
11-07-2008, 21:22
Трябва да си ебати курв*та,че да не можеш да издържиш 20 дена без ебане :( Като толкова искаш чеп тръгни по чуждото

Snowww
11-07-2008, 21:25
абе махайте се от тука с тия пубертетски простотии
алоо не беше ли ти тая дето пуска тъпи теми,на които мястото е в кофата а?
са си седнала да се правиш тука на много важна..... :-x
кви са им по важните проблеми????
"бременна съ хелп" или "ебе ми се пък ми е малък"
като не ти харесва форума намери си друг и преди да критикуваш другите теми виж първо своите !!!! :-x :-x :-x

Сори мацка ама аз не съм писала такива работи. Нещо си в грешка.

fewtcher
11-07-2008, 21:43
Да, наистина какво питате тука, като никой не може да ви помогне? Светът отива по дяволите, а разни хлапетии се чудят как ще изкарат няколко дни без секс, ОМГ! Някои като вас са изнасилвачи! То това е цялата история - секс та секс. Много зле :?

rubi
11-07-2008, 22:09
абе махайте се от тука с тия пубертетски простотии
алоо не беше ли ти тая дето пуска тъпи теми,на които мястото е в кофата а?
са си седнала да се правиш тука на много важна..... :-x
кви са им по важните проблеми????
"бременна съ хелп" или "ебе ми се пък ми е малък"
като не ти харесва форума намери си друг и преди да критикуваш другите теми виж първо своите !!!! :-x :-x :-x

Сори мацка ама аз не съм писала такива работи. Нещо си в грешка.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=208270
мисля че автора на тази тема си ти....

Snowww
11-07-2008, 22:11
абе махайте се от тука с тия пубертетски простотии
алоо не беше ли ти тая дето пуска тъпи теми,на които мястото е в кофата а?
са си седнала да се правиш тука на много важна..... :-x
кви са им по важните проблеми????
"бременна съ хелп" или "ебе ми се пък ми е малък"
като не ти харесва форума намери си друг и преди да критикуваш другите теми виж първо своите !!!! :-x :-x :-x

Сори мацка ама аз не съм писала такива работи. Нещо си в грешка.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=208270
мисля че автора на тази тема си ти....

Малей сестра ми пак е писала от моята регистрация :booooomb: ще й счупя пръстченцата

rubi
11-07-2008, 22:16
абе махайте се от тука с тия пубертетски простотии
алоо не беше ли ти тая дето пуска тъпи теми,на които мястото е в кофата а?
са си седнала да се правиш тука на много важна..... :-x
кви са им по важните проблеми????
"бременна съ хелп" или "ебе ми се пък ми е малък"
като не ти харесва форума намери си друг и преди да критикуваш другите теми виж първо своите !!!! :-x :-x :-x

Сори мацка ама аз не съм писала такива работи. Нещо си в грешка.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=208270
мисля че автора на тази тема си ти....

Малей сестра ми пак е писала от моята регистрация :booooomb: ще й счупя пръстченцата
:lol: :lol: повярвах да знаеш :lol: :lol:

Snowww
11-07-2008, 22:20
абе махайте се от тука с тия пубертетски простотии
алоо не беше ли ти тая дето пуска тъпи теми,на които мястото е в кофата а?
са си седнала да се правиш тука на много важна..... :-x
кви са им по важните проблеми????
"бременна съ хелп" или "ебе ми се пък ми е малък"
като не ти харесва форума намери си друг и преди да критикуваш другите теми виж първо своите !!!! :-x :-x :-x

Сори мацка ама аз не съм писала такива работи. Нещо си в грешка.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=208270
мисля че автора на тази тема си ти....

Малей сестра ми пак е писала от моята регистрация :booooomb: ще й счупя пръстченцата
:lol: :lol: повярвах да знаеш :lol: :lol:

Не ми вярваш ли? Вече й ги счупих 8)

fewtcher
11-07-2008, 22:24
Още повече ти повярвахме :lol: :lol: :lol:

Drebs
11-07-2008, 22:26
Мииииииии да те ебе с крак тогава. :))))) nqh nqh

Snowww
11-07-2008, 22:27
Ми да сега тука седи и ми циври. Ако не спре ще й отскубна и брадавицата от челото й. Само още малко ми трябва.

SK0RP10N
11-07-2008, 22:27
Ако му изневериш, значи не държиш на него.

Snowww
11-07-2008, 22:53
Пормених си мнението. Миличка всъщност наистина не знам как ще издържиш. То човешко ли е да не се е*еш 20 дни :shock: Горката. Мога да ти препоръчам моя личен психолог. Той може да ти помогне, да преживееш този ужас който ти предстои да преживееп през идните 20 дни. Това да не правиш секс дори 2 дни е ужасно, та какво да говорим за 20 дни. Малко скъпичко ще ти излезе, ама здравето преди всичко.

hiro
11-07-2008, 23:07
Кажи му да те шпаклова :D

fashion4etyy
11-08-2008, 03:20
Имам доста голям проблем ....

Гаджето ми има проблем с "инструмента" и лекарите му казаха да не прави секс наи малко 20 дни ;(

Ние с него сме пристрастени към секса и още нещо ... след седмица правим година

Гадното е че когато не правим секс и двамата сме хипер изнервени и се караме за глупости... какво да правя ????

Само като го гледам и искам да го изнасиля ;(

очаквам сериозни отговори защото изобщо не ми е забавно и не несъм на 12 или 13 xD

изнасили го 8)

ProGreSsiV3Bunny
11-08-2008, 07:39
Благодаря за мненията все пак съжалявам ако темата ви се е сторила тъпа просто исках да разбера какво ви е мнението по въпроса....

ПС: Обичам го прекалено много за да му изневеря....

Snowww
11-08-2008, 07:55
Благодаря за мненията все пак съжалявам ако темата ви се е сторила тъпа просто исках да разбера какво ви е мнението по въпроса....

ПС: Обичам го прекалено много за да му изневеря....

Айде повярвах ти, че го обичаш. Човек който го е страх, че ще се скара с гаджето си затова, че 20 дни няма да прави секс, е извинявай ама това вашето според мен не е обич. :-x

ProGreSsiV3Bunny
11-08-2008, 08:07
Не си ти човекът които ще ми каже какви точно са чувствата ми към гаджето ми :smt018

Snowww
11-08-2008, 08:11
Не си ти човекът които ще ми каже какви точно са чувствата ми към гаджето ми :smt018

То и не ме интересува какви са ви чувствата. Ама като започнете да пишете по форумите колко много се обичате и след 2 седмици - ауууу колко съм нещастнЪ помоооощ. И вече разделени, на другия ден и ти щастлива, и той щастлив- няма и спомен от голямата любов, и само ще говорите един срещу друг и така. :-x

ProGreSsiV3Bunny
11-08-2008, 08:16
спокс не сме като повечето двоики пишещи "сърцераздирателните" си историики тук (които в повечето случаи са измислени според мен)

nejnaDROGA
11-08-2008, 08:17
Ти за кво си с него?!Заради единия секс ли?!
Пффф курветина :? :-x :o
Не можела да издържи 20 дена без секс ... пфффф!!!
Сякаш цял живот само секс си правила ... А я кажи как си издържала докато си била девствена?!
Еййй аман от неначесани глупави момичета ... И тръгнала да ни обяснява,колко го обичала и че не би му изневерила ...
Ако това е любов по-добре да стана монахиня :? :? :?

natedog
11-08-2008, 15:25
Мастурбация ...

snejana67
11-08-2008, 15:58
8) ако не ти се чака 20 дена хвани си друг 8)