PDA

View Full Version : За всеки,който не е намерил своя път :)



Just_me_91
11-07-2008, 18:14
Аз съм в тази група ученици,които все още не знаят с какво искат да се занимават следователно с какво да кандидатстват.Пускам тази тема за всеки като мен-може би ще стигнем до отговора.Също така много бих се радвала ако някой,който има опит с това или е минал през същото да сподели :)
http://www.businesstestbg.com/proorientation/how_to_test/
този сайт може да е от полза :-)

Rza
11-07-2008, 18:17
кажи на колко си и да знаем какво да търсим :):):)

Just_me_91
11-07-2008, 18:27
На 16 -след 2 месеца ще навърша 17,но това е тема,която живо ме вълнува.Догодина ще се подготвям за кандидат-студентските изпити-сега се подготвям за лятната сесия на CAE.

Eeyore1
11-07-2008, 19:04
И в какво си най-добра ,в коя сфера

Just_me_91
11-07-2008, 19:22
Ами добра съм в математиката-може би в повечето предмети.Реших че ще кандидатствам с математика,но не знам всички възможности за кандидатстване с нея и в интернет почти нищо не намирам :( Искам да разбера какви специакности има-да знам възможностите си :)

Eeyore1
11-07-2008, 19:59
Ехе щом с математиката ти върви значи си супер ...толкова възможности има че няма да мога да изброя всички...например техническия в София там има толкова разнообразни профили...просто трябва да знаеш в кой град за да се ориентираш,то без да се ходи по университетите да се пита какви са профилите ...няма как да стане