PDA

View Full Version : Svetyt e zle ustroen, A?



desert_eagle
11-07-2008, 18:44
izvinqvam se za latinica..

Mislq si.. i mai veche sym siguren che ne sym normalen.. Strashno haresvam
momiche. Tq e bogata, az .. shte kaja prosto che znam cenata na parite. Vyprosyt e v tova che jiveem v syvsem razlichni svetove. Ako az imam neshto, tova e zashtoto sym rabotil za nego. Ako ucha v nai dobriq universitet, tova e zashtoto razchitah na sebe..
Vyobshte .. tq mi razpravq kak pravi svirki nalqvo nadqsno na toq i na onq, kak se drogira.. Kaza che e haresva, che zaradi mene moje da se promeni.. az sym syvsem razlichen.

iskam da ostana do neq za da ne pravi gluposti, no v syshtoto vreme podoben tip momicheta ME OTBLYSKVAT. Vyprosyt e v tova che imenno tq mi haresva mnogo.. ne mislq che shte se promeni. Vijdam che prosto ne e naqsno sys sebe si, i sym siguren che sled vreme shte syjalqva za tova.. prosto iskam da i pomogna nqkak...... nz kak :(

tuzaro
11-07-2008, 19:02
фащай я, колкото изкарате. Не се опитвай да я променяш.

desert_eagle
11-07-2008, 19:07
trqbva da q promenq.. kofti mi e za neq

BaiToq
11-07-2008, 19:38
izvinqvam se za latinica..

Mislq si.. i mai veche sym siguren che ne sym normalen.. Strashno haresvam
momiche. Tq e bogata, az .. shte kaja prosto che znam cenata na parite. Vyprosyt e v tova che jiveem v syvsem razlichni svetove. Ako az imam neshto, tova e zashtoto sym rabotil za nego. Ako ucha v nai dobriq universitet, tova e zashtoto razchitah na sebe..
Vyobshte .. tq mi razpravq kak pravi svirki nalqvo nadqsno na toq i na onq, kak se drogira.. Kaza che e haresva, che zaradi mene moje da se promeni.. az sym syvsem razlichen.

iskam da ostana do neq za da ne pravi gluposti, no v syshtoto vreme podoben tip momicheta ME OTBLYSKVAT. Vyprosyt e v tova che imenno tq mi haresva mnogo.. ne mislq che shte se promeni. Vijdam che prosto ne e naqsno sys sebe si, i sym siguren che sled vreme shte syjalqva za tova.. prosto iskam da i pomogna nqkak...... nz kak :(
Използвай я да ти врътне
някоя свирка и на тебе.
После ще благодариш на Бай ти Тоя
и ще му се прекланяш 8-)

tuzaro
11-07-2008, 19:39
trqbva da q promenq.. kofti mi e za neqможе да ти е гадно, ама ти не я притежаваш за да правиш квото искаш с нея, щом е казала че ше се промени почакай да видиш, пък щом си я харесал така кво лошо има че от време на време зима нещо..

Eddie
11-07-2008, 20:17
И аз онзи ден видях едни малки сладки изгладнели изоставени котенца ама трябваше просто да ги подмина. И на мен ми се искаше много да им помогна ама няма как.

zvezdii4kaa
11-07-2008, 20:22
Може пък наистина да иска да се промени,опитай се да и помогнеш пък времето ще покаже...

vivteen
11-07-2008, 21:00
pokaji 4yvstvata si davaite napred a tq sama ako se promeni zna4i 6te izleze ne6to a ne "milo promenh se" i zad garba ti da pravi koeto ne trqbva

B3B0K
11-07-2008, 21:05
trqbva da q promenq.. kofti mi e za neq
proemeniq bez da hodite.. smis stani nein mn dobar priqtel dori nai dobriq nai ceniq v jivota i (taka go kazah se edno ot utre si takav za neq )

unknown_lady93
11-07-2008, 21:15
spored men tq ne e poslednata na toq svqt..vqrno 4e 6te ti e gadno izvestno vreme dokato se opita6 da q zabravi6 , no vse pak ima drugi momi4eta koito naistina te zaslujavat

LizZz
11-07-2008, 23:03
Устроен е.. Вече си зависи от гледната точка дали ще е зле.
Всеки си има различни представи за пълноценност. :/
Все някой трябва да върши мръсната работа.

Аз как искам бащата да има няколко милиончета, ама няма.. А и.. така е по-интересно. :Р Отплеснах се..

Виж я, може и да се промени, ако ли пък не.. Може да я следиш от растояние и да чакаш, аможе и изобщо да зарежеш работата..
А за тва, че сте в различни светове само така ти се струва.

slunchiceto0
11-08-2008, 04:15
Това ли ти е идеала за момиче?интересно е да че я харесваш,но не разбирам какво виждаш в нея,може би че е прекалено красива?но това е богато и разглезено момиче,мислиш ли че ще оцени това което ти правиш за нея?а и не мисля че ти можеш да и помогнеш,щом тя самата не може да си го наложи...;x по скоро ти ще затънеш покрай нея;x ...а и дори да се получи между вас мисля че тя ше е склонна да ти изневери,щом прави свирки наляво и надясно..хмм не знам помисли си все пак живота си е твой ти си знаеш кое е най добре за теб и коя ше те прави истински щастлива:) но моето мнение е че трябва да си с момиче,което ше те почита и уважава,ще оценява и малкото което правиш за нея ;]
е успех :P

NaNa_SladuRana
11-08-2008, 10:49
относно заглавието: светът е едно прекрасно място,стига да го вярваш
относно темата:не мисли дали ще я промениш или не,а дали ще си щастлив с нея и колко ще продължи това щастие?:)

Difanet0
11-08-2008, 11:40
незнам дали ще и помогнеш, но внимавай защотото може и да пропаднеш заедно с нея още по надолу...

soul1199
11-08-2008, 18:21
trqbva da q promenq.. kofti mi e za neqможе да ти е гадно, ама ти не я притежаваш за да правиш квото искаш с нея, щом е казала че ше се промени почакай да видиш, пък щом си я харесал така кво лошо има че от време на време зима нещо..+1

Blab
11-08-2008, 18:26
Обичаш някого, заради това, което е, а не заради това, което ти се ще да бъде. К'во, секси е, и? Не разбрах какво харесваш в нея. Ако е само външно привличане, според мен не си струва.

misinceto2808
11-08-2008, 18:26
Може пък наистина да иска да се промени,опитай се да и помогнеш пък времето ще покаже...

+ 1
:grin: :grin: :grin:
Ако те привлича, защо не! Няма да умреш, ако опиташ, а колкото до твоята лочлност към възгледите си... Просто едно изключение не е нищо фатално, а може да се окаже най- вълшебното нещо което ще направиш в следващите да кажем 2 или 3 години 8) 8) 8)
Бъди реалист, а не песимист какъвто се озявяваш :)

xxxSnowflakexxx
11-08-2008, 18:28
фащай я, колкото изкарате. Не се опитвай да я променяш.
И кой си ти че да я променяш?????? :shock: :shock: :shock: :shock: Божееееее че тя да не е твоя собственост я се осъзнаи малко!!!!!!!!!

dqvolski_angel
11-08-2008, 18:29
да, гадно е. и аз ходих с един, който се дрогираше, а и продаваше наркотици също. повече да не разправям... в крайна сметка скъсах с него, защото бяхме ПРЕКАЛЕНО различни.един пример: той не стъпваше на даскало, а аз имам най-висок успех от нашия клас. да, противоположностите се привличат, но до кога? няма как да я промениш, това си е стила й на живот, твоя е различен. само внимавай тя да не те промени, че тогава става лошо :?

misinceto2808
11-08-2008, 18:30
Малеее, малеее
ти не прочете ли текста бе човекоо
тя му е казала,че иска да се промени...
Хах :D :D :D
или поне аз така разбрах :-D

stealthyGirl
11-09-2008, 09:15
НЯМА да се промени на 100%. От тук нататък ти си решаваш, аз ти казвам, че ще продължи да те отблъсква и докато сте гаджета. :?