PDA

View Full Version : Приятелката ми ме мрази



soulfly
11-07-2008, 19:19
Приятелката ми ме мрази и не ме обича вече. Незнам дали си има друг и за това се държи гадно с мен, обаче не мога вече, умирам вътрешно, дайте ми магия за да ме обича отново .

VilleBaby
11-07-2008, 19:21
2 бучки захар , 1 чаша брашно и малко мозък! темата е ебавкаа :x

MP
11-07-2008, 19:21
абракадабра,всичко е тип топ вече.

buffalo88
11-07-2008, 19:21
Е разясни малко проблема .. От кога се промени държанието й,защо се промени?? Направил ли си нещо или просто ей така стана всичко ?

soulfly
11-07-2008, 19:24
Темата не е базик, искам магия за любов, просто искам да ме обича като преди.

dqvolski_angel
11-07-2008, 19:28
omg

nicolepcd
11-07-2008, 19:28
Бе не знам дали темата е ебавка (много ме кефи тая дума... ебавка :lol: ), но ти казвам с магии да не се занимаваш, защото после ще ти се върне тъпкано и бързо ще забравиш за любовта си!

sladur4etyYy
11-07-2008, 19:37
темата е ебавкаа :x

НЕВЪЗМОЖНО!!!! :shock:

:D

summer_mo0n
11-07-2008, 19:37
Тряя ти магия за образуване на бръчки на сивото вещество !!! :-x

(S) AINT
11-07-2008, 19:43
Може да го казва нарочно да те ядоса

seduction1mplex
11-07-2008, 19:56
Приятелката ми ме мрази и не ме обича вече. Незнам дали си има друг и за това се държи гадно с мен, обаче не мога вече, умирам вътрешно, дайте ми магия за да ме обича отново .
Ами защо не поговориш с нея? Попитай я има ли нещо..аз така правя :-)

Nam3less3
11-07-2008, 19:57
Темата не е базик, искам магия за любов, просто искам да ме обича като преди.Ето какво мисля за магията за любов(а и изобщо за всяка магия), и как да направиш действаща магия за да се съберете заедно:
Различните подобни магии са добре познати на простолюдието(червен конец) и т.н., като отидеш при някой "маг", и му платиш, и извършите дребен глупав ритуал(например омагьосването на червения конец), така влагаш много мисъл и чувства и подсилваш тая идея. Създаваш си фалшиво самоубеждение, действащо на подсъзнателно ниво, което те тласка към действия, с които може отново да се съберете с приятелката си. От друга страна, "магията" ще е слаба, ако приятелката ти не разбере за това, ако разбере и вярва в тия неща, подсъзнателно ще и действа всичко това, и така двамата волю-неволю имате шанс да се съберете, но това е изкуствено и неприятно. Единствената магия са мислите, които действат на съзнателно и подсъзнателно ниво, и самовнушението, което е в състояние да излекува човек(повечето "магически извори", където болните ходят с последна надежда, събуждат самовнушението). Съжалявам ако съм те разочаровал, но това е същността на магията, колкото повече пари дадеш за нея и колкото по-мащабен ритуал направиш, толкова повече увеличаваш силата на самовнушението да се съберете заедно. Но сега, като знаеш всичко това, може всяка "магия" да не действа вече. Магията е просто самовнушение и изкуствена промяна на мисленето, породени от надеждата, че извършването и ще въздейства върху нещо.

slunchiceto0
11-08-2008, 04:59
Искал магия..това е адски тъпо,не можеш да промениш нещата..нека си останат така както са си..ако има някакъв проблем между вас поговорете и се разяснете...а от къде си сигурен че тя те мрази?показвала ли го е с нешо..а може би ти си сгафил с нещо..и нещата вече не са същите
ако ни беше обяснил за какво става на въпрос..може би щяхме да те разберем;]

Lysit0
11-08-2008, 05:12
Неможеш да промениш нещата.
А изобщо,как може да седиш с нея като се държи така гадно :?:
Друг на твое място отдавна би я разкарал.

GameMaster
11-08-2008, 05:52
Chovek ne sme magiosnici ili vrachki i proche che magii da pravim.Emi kaot ne te shte ne se zanimavai s neq prostichko kazano.

jghgh
11-08-2008, 06:32
Сигурно има причина да те мрази. :-D

NaNa_SladuRana
11-08-2008, 09:44
може да ти прозвучи брутално,но ходи да се гръмнеш и тя с насълзени очи ще казва \"защо си отиде,толкова го обичах...\":D