PDA

View Full Version : Какъв подарък да купя в тази кофти ситуация ?



TOM_BOMBANDIL
11-07-2008, 20:09
Здравейте. Не съм сигурен дали темата е за тук, но май да ...

Утре вечер съм на двоен рожден ден и се оказа, че останалите гости (които са още около 25 човека) са събирали вече пари и аз трябва да купувам подаръци сам. Те са дали по 10лв общо за двамата и сега ще купят някакъв много голям подарък. А аз трябва да задоволя 2ма рожденици като хич не искам да давам повече от 15лв и за двамата - не ми се струва "справедливо", а и по 10лв да дам за двамата пак няма да мога да се опра на големия подарък. Та някакво предложение за подарък (осъзнавам, че не казвам интересите им - просто нещо общо като идея/насока), с който да не се изложа в тази ситуация, имате ли ?

BladeDancer
11-07-2008, 20:13
първо близанци ли са

второ дали са пари на теб и ти трябва да избереш подарък или просто ти да купиш сам без другите 25 човека

да и може да кажеш нещо което ги влече

TOM_BOMBANDIL
11-07-2008, 20:27
Мислех да купя подарък с всички останали понеже сме от различни училища, но като им се обадих и се оказа че вече подаръкът е купен => трябва аз да се отчета с нещо само с мои средства и не, не са близнаци.
Единият има влечение към рисуване, архитектура, плуване.
Вторият има влечение към бойни изкуства и психология.
:?

TheCookie
11-07-2008, 20:52
Отиваш в един магазин за имитационна бижутерия-на единия му кууваш гривничка за 5 лева, а на другия висулка,някаква поставка за снимка, нещо то сорта.Щом не искаш да харчиш много пари за подаръци... :)

mimsssssss
11-07-2008, 22:15
Мислех да купя подарък с всички останали понеже сме от различни училища, но като им се обадих и се оказа че вече подаръкът е купен => трябва аз да се отчета с нещо само с мои средства и не, не са близнаци.
Единият има влечение към рисуване, архитектура, плуване.
Вторият има влечение към бойни изкуства и психология.
:?
ми няква интересна книга която би им свършила работа и биха я чели да е по тяхен вкус и някакъв сувенир който да им остане.