PDA

View Full Version : Сиамските близначки Abigail и Brittany



venitywe
11-07-2008, 21:38
http://some.erogance.eu/content/images/02192007/170908/siames_twins_02.jpg
Abigail Loraine Hensel и Brittany Lee Hensel са родени на 7 март 1990 г в Carver County, Minnesota, United States и са съединени близнаци. Brittany е левия близнак, а Abigail - десния. Те имат два гръбнака които се свързват в таза, два стомаха, три бели дроба, и две ръце (третата и безполезна ръка е била между главите им и е била отстранена през детството им).
Хем ми е смешно, хем ми е тъжно :(

OtherDimension
11-07-2008, 21:39
Хем ми е смешно, хем ми е тъжно :(
жива и здрава да си..
да взема да ти копирам тъпата снимка и да те пускам в някой форум да те обсъждат каква сеирджийка и селска пръчка си?

Bianca
11-07-2008, 21:41
И кое по-точно ти е смешно? На мен пък са ми смешни такива като теб. Ама много.

hahavteen
11-07-2008, 21:41
Не мисля че е нито смешно нито тъжно.
Двете се оправят супер добре и не са нещастни че да трябва някой да ги съжалява.

Swinkenhoffer
11-07-2008, 21:42
Creepy..

TheCookie
11-07-2008, 21:46
Не мисля че е нито смешно нито тъжно.
Двете се оправят супер добре и не са нещастни че да трябва някой да ги съжалява.

Точно казано :) Не мисля че те са смешни, а ти в ситуацията-как може да се присмиваш на чуждия проблем :?

venitywe
11-07-2008, 21:48
егати, после недейте да се чудите що някои хора ги е страх да изказват мнение по даден въпрос... вие ме нападнахте все едно съм най-неголемия изрод на света.... какво, предпочитате да сте лъгани и заблуждавани ли че не мога да се сетя...

OtherDimension
11-07-2008, 21:50
егати, после недейте да се чудите що някои хора ги е страх да изказват мнение по даден въпрос... вие ме нападнахте все едно съм най-неголемия изрод на света.... какво, предпочитате да сте лъгани и заблуждавани ли че не мога да се сетя...
а ти като какви ги мислиш и описваш в тази тема
смешно ти било...
жалък охльов!

venitywe
11-07-2008, 21:53
...и за пореден път някои хора в тоя форум ме карат съвсем да се откажа от него... баси... а преди тука всички те разбираха за квото и да било.. добре, изразих се може би грешно.. не са ми смешни щото не мисля че е много приятно да имаш 2 глави и 2 гръбначни стълба.. по-скоро ми е супер странно... ама кво ли ви се обяснявам...

venitywe
11-07-2008, 21:56
Хайде, стига високоморални постове...

Реално никой не го ебе за тия двете, а ако ги видите на живо ще зяпате и сочите с пръст...
ето за такива хора говорех..

babity
11-07-2008, 22:03
Хайде, стига високоморални постове...

Реално никой не го ебе за тия двете, а ако ги видите на живо ще зяпате и сочите с пръст...

А ти все едно няма... Не казвам, че е хубаво, просто хората по - трудно приемат различните. Преди време позната се оплака, че братовчедка и била хипофизно джудже (така се изрази момичето, не е мое нарицателно) и всички я сочели и и се смеели. "Културните" се подсмихвали "под мустак" и шушукали...

babity
11-07-2008, 22:07
^ да, твоето е човешко,ама ако го направи друг е грозно и го плюем. Не, няма лицемерие... :-)

Pliok0019
11-07-2008, 22:08
Изглежда ми странно. То и си е, де...
Нито тъжно, нито смешно не ми е.

И...някак си не ме интересува. Ако ги видя на улицата ще се загледам учедено, но едва ли ще го коментирам.

OtherDimension
11-07-2008, 22:10
една от преподаващите ми е джудже. е, и?
никога не съм и се присмивал, приемам я като такава, а между другото е пълен пич
не претендирам за някакъв висок морал, просто да изкараш някаква такава статия и да кажеш, че ти е смешно e... грозно

preichetoy
11-07-2008, 22:36
Човек, момичетата с мутаци могат да направпт нещо по въпроса.

Дори мен ме гледат като атракция, а пък не ми се мисли на тях какво им е. Не казвам, че ги разбирам, никак даже. Не разбрах тази тема с каква цел е. Raybeez, не съм съгласна с теб. Всички сме различни, лошото е, че и всички сме с предразсъдъци.

splendour
11-07-2008, 22:44
kofti e.m14no mi e za tqx.kazvate 4e sa 6tastlivi no na praktika nqma kak da znaete tova.no vs16tnost ne e lesno.predstavete si da vi se be sly4ilo na vas.da b1dete so4eni s pr1st,xorata koito se prestra6at da vi zagovorqt da go pravqt ot s1jalenie i taka i da ne razberat kolko e individyalna i razli4na vsqka edna ot vas.da nqmata li4en jivot.da ste v neravnostoino polojenie i tova da vi pre4i v realizaciqta vi v y4ili6te na rabota,v liybovta.v priqtelstvoto.................... adi tezi mojat da se dvijat da izv1r6vat osnovnite 4ova6ki deinosti.no ima i takiva koito taka sa se srasnali 4e trqbva da sa na leglo ili nqkakvi takiva.tova dai boje da ne se sly4va na nikogo za6toto e yjasno.nikoi ne e zastraxovan.ako si mislite 4e vie ste minali met1r i ne ste takiva sledovatelno mojete da si pozvolite da gi obs16date prespokoino to znai4e 4e ne vi go pojelavam ama ako 1 den va6ite deca sa takiva ne dai si boje nqma da vi e liybopitno,veselo,interesno ili kvoto i e tam na avtorkata.......

preichetoy
11-07-2008, 22:45
индийд.

Edit: Raybeez, не ги съжалявам, честно казано, не съм от най-състрадателните хора, а и няма за какво. Всеки си живее живота и се налага да се примири с жестокостите на съдбата понякога. Такива случаи само могат да ни накарат да се замислим и да спрем да се оплакваме, защото винаги си мислим, че нашите проблеми са най-големи, но винаги има по-лошо.

remember_me
11-07-2008, 22:46
Creepy..
+1

marilyn
11-07-2008, 23:14
Аз не разбрах особено с каква цел е създадена темата. Има много подобни случаи и е тъпо да казваме, че сме съпричастни и нз си кфо... никой не може да бъде съпричастен, защото не сме го преживяли. Аз не мога да кажа, че ги съжалявам, и с моето съжаление, и без него, нищо за тях не би се променило. Смешно в тая ситуация не виждам, нито тъжно, просто природата прави грешки и ние можем само да се радваме, че не сме в такова положение. А някой преди мен беше казал, че са щастливи. Е , от къде можем да сме сигурни в това? Ние не сме на тяхно място, че да знаем. И такива хора не са атракция, просто трябва да свикнем с тяхното присъствие, но както каза Preichetoy имаме прекалено много предразсъдъци.

Boot
11-08-2008, 04:58
Аз се чудя колко цици имат общо 8-)

pipilona
11-08-2008, 11:30
Аз се чудя колко цици имат общо 8-)Колко остроумно...

splendour
11-08-2008, 20:01
Аз се чудя колко цици имат общо 8-) :-x :-x :-x :-x :-x mnogo sme6no :-x :-x :-x s1s sigyrnost imat mnogo pove4e sivove6testvo ot 10 tvoi versii vzeti zaedno :-x

nicolepcd
11-08-2008, 20:12
:( Никой не заслужава такова нещо...

fUcKiN1234fiEsHaN
11-08-2008, 20:42
С тях не се прави 69, а 669 :razz:

Reed
11-08-2008, 20:46
Аз се чудя колко цици имат общо 8-) :-x :-x :-x :-x :-x mnogo sme6no :-x :-x :-x s1s sigyrnost imat mnogo pove4e sivove6testvo ot 10 tvoi versii vzeti zaedno :-x
Абе,като те гледам как пишеш не си по-добре от нея ;)
иначе не знам...кофти е..
но всъщност те никога не са били разделени,така че едва ли им е кой знае колко трудно.

5StaR
11-08-2008, 20:50
a da pitam kak sa razviti intelektualno, imam predvid uligofreni li sa ili sa normalni? ( ina4e kazano pr. 20 godi6ni s intelekt za 20 godi6en )

sherry
11-09-2008, 09:18
Дам, лесно е да се ебаваме с хората! Те какво са виновни, че са се родили така? Хора, преди да се подигравате, замислете се, че един ден и вие ще имате деца! Мислите ли, че сте застраховани от нещо подобно?!

hahavteen
11-09-2008, 09:21
a da pitam kak sa razviti intelektualno, imam predvid uligofreni li sa ili sa normalni? ( ina4e kazano pr. 20 godi6ni s intelekt za 20 godi6en )

Нормално се развиват, ходят си в нормално училище и имат много приятели.