PDA

View Full Version : девствена или ?



gost_s_reg
11-07-2008, 21:34
Абе мина време и доста факти се промениха, и така представете си ситуация че имате наредени 2 путки една до друга. Едната съответно девствена, неопитна,захлюпена в обществото и тн. Другата привидно опитна, и по разкрепостена. Какъв би бил вашият избор(не само сексуален) примерно и за ебане и за връзка.

tomivr
11-07-2008, 21:36
Бих казал и 2-те :D

hiro
11-07-2008, 23:11
Ми не всички неебвали за залупени отворил съм доста и никоя не е била залупена,иначе нямам предпочитания

anonimnaa
11-08-2008, 03:36
Това, че е девствена не означава,че е захлюпена.

glamouros
11-08-2008, 08:16
Ти какво предпочиташ, замисли се. Дали искаш просто секс или нещо повече от ръчкане. :) аз бих избрала по-разкрепостен(а), точно защото аз не съм такава

Carlos
11-08-2008, 08:55
Това, че е девствена не означава,че е захлюпена.
Именно!

hahavteen
11-08-2008, 11:12
Оф тоя въпрос ми е любим :? Всеки път като някой го зададе в тоя раздел се чувствам длъжна да отговоря :-D
Това че е девствена не значи че не е разкрепостена както и това че се е изчукала на 14 с първия срещнат не означава че е богиня в леглото!
Има момичета които просто не са искали да си легнат с някой просто за спорта и са изчакали правилния според тях човек. Това не значи че не са перверзни, че са притесниелни, срамежливи, "захлюпени" и не знам си какво още. Освен това когато обичаш един човек и му имаш пълно доверие се отдаваш много повече и си склонен да направиш неща които може би с непознат не би посмял. Бившия ми приятел след първия ни път се съмняваше в това че съм била девствена. Смятай!
Това че едно момиче е било с много момчета не я прави автоматично опитна. Тя ако всеки път си лежи като дърво.... Пък и това че ИЗГЛЕЖДА разкрепостена не значи че наистина Е. Може да избива комплекси а всъщност да е много притеснителна.
И накрая: Помни че тихите води са най-дълбоки :wink:

MakeMeLaugh
11-08-2008, 11:33
И двата варианта ми харесват.

Хем някоя опитна, буйна, страстна да знае какво иска и как да го постигне.

Хем пък някое малко неопитно, тесничко, сладко и непипано котенце..

Зависи от ситуацията и настронието. Най мбного да взема двете 'путки' и да избягам с тях

ramaiana
11-08-2008, 11:45
Следващият път,когато формулираш тема,гледай да е в приличен вид ;)