PDA

View Full Version : Много сте разглезени...



Snowww
11-07-2008, 21:58
Чудя се някои хора, нямате ли си родители у Вас, да ви отговарят на тъпите Ви въпроси? Този форум от такива тъпи теми е заприличал на няква изповедалня за тъпизми. Ако имате нещо сериозно да споделяте, споделете го. Ама тия тъпи въпроси...Форумите са за сериозни проблеми и за забавление, а не за въпроси от сорта ще ми порастнат ли циците, или как ще издържа без да пуша 1 час, или как ще издържа 2 дни без секс, на 16 съм. Баси разглезените хора сте. Хората такива сериозни проблеми имат, а Вас гаджето с което сте излизали 2 дни да ви зареже, и вече уажасТ. Много сте разглезени и това си е. Хората се чудят как да си спасят живота, защото нямат пари да си платят животоспасяващата операция, а Вие умирате тука щото циците Ви били малки, пи*ките ви били само 15 см, и не знам си още какво. :-x :-x :-x

rubi
11-07-2008, 22:06
ок хубаво на теб какъв ти е проблема....почвам да имам съмнения че си някой позастарял компиютърен манияк целаящ да дразни хората!ти като си бил или била (вече незнам какво си) тинейджър за кво си мислил бе? да не би да си мислил за глобално затопляне или как да оправим политиката по форумите? или май леко си позабравил тези години?
Тук е форум за тиинейджъри и техните проблеми и след като те са ги споделили значи ги интересува...и за пореден път ще отбележа че ако не ти харесва форума има и други които са в пъти по-сериозни и ориентирани в други проблеми!!!!

darla
11-07-2008, 22:07
^ mi napulno sum suglasna,ama ne si go slagai na surce tolkova,sega mislqt,4e samo te sa s "problemi"i 4e sveta se sriva,no 6te porasnat,6te se sbluskat sami s jivota,6te zapo4nat sami da se izdurjat,6te sre6tant stoinosten 4ovek i togaaaava moje i da ima 6ans i za tqh...deca nevinni...kvo da gi pravi6!

MakeMeLaugh
11-07-2008, 22:08
Грешно си разбрала понятието на форума..

CuteBaby
11-08-2008, 01:07
Абе какъв ти е проблема не мога да разбера...като имаш някакви комплекси или не ти е интересно-защо влизаш във форума ?!? И както каза rubi-тук е форум за тинейджъри..какво друго да обсъждаме...всеки с проблемите си.


Чудя се някои хора, нямате ли си родители у Вас, да ви отговарят на тъпите Ви въпроси? Този форум от такива тъпи теми е заприличал на няква изповедалня за тъпизми. Ако имате нещо сериозно да споделяте, споделете го. Ама тия тъпи въпроси...Форумите са за сериозни проблеми и за забавление, а не за въпроси от сорта ще ми порастнат ли циците, или как ще издържа без да пуша 1 час, или как ще издържа 2 дни без секс, на 16 съм. Баси разглезените хора сте. Хората такива сериозни проблеми имат, а Вас гаджето с което сте излизали 2 дни да ви зареже, и вече уажасТ. Много сте разглезени и това си е. Хората се чудят как да си спасят живота, защото нямат пари да си платят животоспасяващата операция, а Вие умирате тука щото циците Ви били малки, пи*ките ви били само 15 см, и не знам си още какво. :-x :-x :-x
И дори да имаме родители(някой може и да нямат) не всеки може да споделя с родителите си.За някое момиче може да е проблем че са и малки гърдите,а за друг това че не е правил секс от незнам си колко време.Това че не ти харесват темите и форума си е лично твой проблем..никой не те задължава да влизаш.

А и между другото като са ти тъпи темите,защо не напишеш някоя по "умна" която да е свързана с раздела - СЕКС !!! :-x :-x :-x

fashion4etyy
11-08-2008, 03:18
Чудя се някои хора, нямате ли си родители у Вас, да ви отговарят на тъпите Ви въпроси? Този форум от такива тъпи теми е заприличал на няква изповедалня за тъпизми. Ако имате нещо сериозно да споделяте, споделете го. Ама тия тъпи въпроси...Форумите са за сериозни проблеми и за забавление, а не за въпроси от сорта ще ми порастнат ли циците, или как ще издържа без да пуша 1 час, или как ще издържа 2 дни без секс, на 16 съм. Баси разглезените хора сте. Хората такива сериозни проблеми имат, а Вас гаджето с което сте излизали 2 дни да ви зареже, и вече уажасТ. Много сте разглезени и това си е. Хората се чудят как да си спасят живота, защото нямат пари да си платят животоспасяващата операция, а Вие умирате тука щото циците Ви били малки, пи*ките ви били само 15 см, и не знам си още какво. :-x :-x :-x

е*и си майката 8)

anonimnaa
11-08-2008, 03:32
Абе какъв ти е проблема не мога да разбера...като имаш някакви комплекси или не ти е интересно-защо влизаш във форума ?!? И както каза rubi-тук е форум за тинейджъри..какво друго да обсъждаме...всеки с проблемите си.


Чудя се някои хора, нямате ли си родители у Вас, да ви отговарят на тъпите Ви въпроси? Този форум от такива тъпи теми е заприличал на няква изповедалня за тъпизми. Ако имате нещо сериозно да споделяте, споделете го. Ама тия тъпи въпроси...Форумите са за сериозни проблеми и за забавление, а не за въпроси от сорта ще ми порастнат ли циците, или как ще издържа без да пуша 1 час, или как ще издържа 2 дни без секс, на 16 съм. Баси разглезените хора сте. Хората такива сериозни проблеми имат, а Вас гаджето с което сте излизали 2 дни да ви зареже, и вече уажасТ. Много сте разглезени и това си е. Хората се чудят как да си спасят живота, защото нямат пари да си платят животоспасяващата операция, а Вие умирате тука щото циците Ви били малки, пи*ките ви били само 15 см, и не знам си още какво. :-x :-x :-x
И дори да имаме родители(някой може и да нямат) не всеки може да споделя с родителите си.За някое момиче може да е проблем че са и малки гърдите,а за друг това че не е правил секс от незнам си колко време.Това че не ти харесват темите и форума си е лично твой проблем..никой не те задължава да влизаш.

А и между другото като са ти тъпи темите,защо не напишеш някоя по "умна" която да е свързана с раздела - СЕКС !!! :-x :-x :-x
+1

GameMaster
11-08-2008, 05:35
Chesno kazano da zarinato e ot tupi i bezmisleni temi.No kakto i da e lapeshka rabota :? I mislq che ako ima seriozni problemi za zadavane da se spodelqt zashtoto v toq razdel predimno razglejdam no i mn chesto se otvrushtavam ot napisanite neshta.Kakto i da e vse pak go pishat halaci s bedel literaturen ezik.Ta....nasitina trqbav da se ponamalqt typite temi.

Bellatrix
11-08-2008, 07:40
Донякъде съм съгласна, темите се повтарят много и вече става досадно. И някои хора се вглъбяват в неща, които едва ли могат да се нарекат проблеми.
Но все пак тук сме, за да им помагаме. И да ги успокояваме. А и едва ли децата са виновни за бедната си сексуална култура... Просто някои родители не се хващат да образоват децата си от рано по този въпрос. Ако толкова ги е срам да застанат лице в лице с детето си и да му разяснят нещата,да му купят поне 1 книжка по въпроса...

summer_mo0n
11-08-2008, 08:07
^ mi napulno sum suglasna,ama ne si go slagai na surce tolkova,sega mislqt,4e samo te sa s "problemi"i 4e sveta se sriva,no 6te porasnat,6te se sbluskat sami s jivota,6te zapo4nat sami da se izdurjat,6te sre6tant stoinosten 4ovek i togaaaava moje i da ima 6ans i za tqh...deca nevinni...kvo da gi pravi6!

+1

hottie
11-08-2008, 08:50
верно тук стана много зле. Аз вече дори и не чета темите, толкова станаха тъпи и еднообразни. Само ако видя, някакво по-нетипично заглавие като това :D

ramaiana
11-08-2008, 09:50
Имат въпроси...питат!
Разбирам възмущението ти,но няма нужда да насаждаме конфликти...за това заключвам темата.