PDA

View Full Version : Проблем при свършването



mladtehnik
11-08-2008, 08:30
Здравей нареоде!
Доста съм изчел,доста съм практикувал но на този въпрос немога да разбера отговора....
Ситуацията е такава:
Тъй като не искам да бъда егоист по време на вагинален секс с приятелката ми аз си отклонявам вниманието от нея (пр. мисля за гадсоти,тв програми,техника...и др.) и така се задържам много много много повече ако нормалния тек е 5-10 мин моя нормален продалжава не помалко от 30 мин.. както и да е въпроса е че след това вече след 30 мин секс ми омразва пак и на нея явно също (защото не е нормално чак пак толкова мн време) и тогава идва същинския проблем --
"Не мога да свърша" ?
знам че всичко се далжи на психиката но тя си е толкова "секси" възбужда ме с целувка ВСЕ ОЩЕ,а сме заедно от 2 години... немога да си го обясня .... и това е всеки пат
МОЛЯ ТЕМАТА ДА СЕ ЧЕТЕ ОТ ХОРА С ОПИТ И РЕАЛНИ ОТГОВОРИ НА ПРОБЛЕМА! Благодаря за разбирането

DeepWithin
11-08-2008, 08:35
Еми, не си мисли за техника, компютри и разни такива работи.Просто мисли за приятелката си.

P.S.Мразя думата ''ТЕК''.

mladtehnik
11-08-2008, 08:46
Еми, не си мисли за техника, компютри и разни такива работи.Просто мисли за приятелката си.

P.S.Мразя думата ''ТЕК''.

Виж това всеки би го казал но не е решение на моя така да го наречем"дългогодишен проблем"
Тъй като ако мисля за нея се притеснявам,а мразя да се излагам !
Така ако мисля за нея цялата процедура сваршва за около 10 мин.
А не искам да ме запомни с това ... искам да ме помни с далгите и приятни преживявания в "леглото"
Доста съм постигнал в живота,за моите години и едва ли ще трагна да се изложа с това ... аз така го мисля и тфа е :

Цитат от "Тя и той" Марти,как издаржаш толкова време по време на секс???....Мартин:наистина ли искаш да знаесх:
Да... Ами мисля за майка ти и направо ...."

Carlos
11-08-2008, 08:53
P.S.Мразя думата ''ТЕК''.
И аз я мразя!
А по темата наистина мисля, че не е нужно да мислиш за такива неща и да държиш по 30 мин, след като и на двамата ви писва. По-добре направете един "бурен" секс за 10 мин и ако не ви стига починете и пак го направете, отколкото да ви омръзва така накрая.
Успех! :)

mi6unka
11-08-2008, 13:07
Оооф тфа е гадно стига...аз ако разбера че приятелят ми не мисли за мен докато правим секс ми за некфи компютри и техники...по добре се отдай напълно пък когато свършиш тогава.Ако искате още починете си и давайте пак :grin:

Letal
11-08-2008, 16:08
Съсредоточи се над усещането близоста и т.н. не си мисли за техника и пр. пък и зависи дали го правите с или без презерватив, но така или иначе си мисли за нея, не за ферарито което си видял вчера...

detekt
11-08-2008, 16:17
Амииии, гледай сега.... да отклоняваш погледа встрани или да мислиш за друго не е най добрия вариант по следните причини:

-Много е важен зрителния контакт и понякога той може да се окаже много важен за възбудата и удоволствието у момичето.
-Ако си отвличаш вниманието с друго нещо става така че ставаш "скучен" в леглото, в смисъл такъв, че не се справяш добре (все едно да правиш контролно по математика а да си мислиш за секс, сещаш се каква оценка получаваш :D )
-Има опасност момичето да се убиди - да си помисли че не ти харесва и си мислиш за футбол примерно и да ти се разсарди.

Затова, колкото и банално да звучи с тренировки се оправя. Имах такъв проблем и съм открил 2 решения.
Или мастурбираш да кажем 1 час преди секс, или просо с времето ще се научиш да се сдържаш. Последното не мога да го опиша напълно, но е нещо като да се отпуснеш само там долу. Съжалявам, но не мога да го опиша точно, надявам се да си ме разбрал.


Хайде успех ;)

Jumper
11-09-2008, 04:29
М...братле наистина.. доста странно.....ся то това да не мога свърша и мен ми се е случвало ама я има 20-тина пъти я не.. ама твоито 2 години ..... ся не е нормално за квото и да си мислиш по някое време земи се отпусни отдаи се на момента и си свършваш :) :grin:

Bellatrix
11-09-2008, 05:46
Странно, ама защо просто, когато усетиш, че свършваш не забавиш темпото силно и не го даваш съвсем бавничко известно време и после пак бързо?
ПП: 30 минути секс не са чак толкова много. Не разбирам защо приятелката ти се оплаква. И моето момче горе долу по толкова време издържа. Е, не винаги - някой път си е по 15-20 минути, ама в повечето случай е баш към 30-45 минути.
ПП2: И мен ме дразни тая дума "тек".

bebok
11-09-2008, 17:37
[quote="Bellatrix"]Странно, ама защо просто, когато усетиш, че свършваш не забавиш темпото силно и не го даваш съвсем бавничко известно време и после пак бързо?
ПП: 30 минути секс не са чак толкова много. Не разбирам защо приятелката ти се оплаква. И моето момче горе долу по толкова време издържа. Е, не винаги - някой път си е по 15-20 минути, ама в повечето случай е баш към 30-45 минути.


:)

Len4etyYyy
11-09-2008, 19:14
Сигурна съм, че ако направиш анкета ще се увериш, че повечето жени предпочитат 10-минутен секс пред над 30-минутен отекчаващ.Сигурен ли си, че приятелката ти предпочита 2-рото ?