PDA

View Full Version : Нямам представа какво да правя..



boy toy
11-08-2008, 08:45
Ох,какво да правя коя да избера??Ходех с едно момиче много време разделихме се защото се влюбих в друга .. и сега се разделих и с другата.Едната се казва Мими,другата Ивето .. С Ивето имахме много хубава връзка,но тогава дойде Мимито и аз се влюбих в нея и всичко свърши.И така 5-6 месеца когато преди 1 месец се разделих с Мимито,защото съм много лигав и само момичета са ми в главата смисъл нищо не съм правил просто обръщам внимание на всички.И така разделихме се и Ивето се върна пак в живота ми както и Мимито и сега и двете ме искат,а аз незнам коя да избера.Имам чувства и към двете но незнам коя да избера.Едната Мимито е супер красива ама много красива тя е точно като мен смисъл компания приятели .. местата по които ходим,а пък Ивето не е така не се надува не се прави тя е обикновенно и много добро момиче.Мимито е толкова секси и някаква супер лигава и много красива и ме обича много .. не спира да ми го показва и доказва.
Сега Ивето тя е хубава не толкова много,но е сладка нямаме общи теми,тя ми говори за неща които аз не разбирам,но когато съм с нея съм съвсем различен,не ме интересува как ще се облека,дали ще съм си оправил косата просто знам,че съм с нея и тя ще е там и като я видя сърцето ми направо изкача.Прекрасна е мила с мен,винаги ме изслушва,винаги е била до мен когато съм имал нужда от нея ама винаги .. За разлика от Мимито винаги си е тръгвала и ме е зарязвала .. Но просто Мимито е момичето с което съм бил щастлив,но винаги е трябвало да съм някой за нея.Тя да вижда някой в мене .. някой който всички примерно познават.Не е искала да излезем двамата само и ей така да се разходим някъде.. все по кафетата,по клубчетата .. а пък с Ивето все двамата и винаги ми е било хубаво с нея .. Но тея дни и 2те нещо са откачили .. Вчера бяхме на едно кафе .. и Мимито там и имах чувството,че още малко и ще ме изнасили на сепарето .. Днеска сутринта беше така с Ивето .. и двете са толкова секси ,че направо .. незнам побъркват ме.. Едната звъни по телефона,другата звъни .. Незнам какво да правя .. подлудяват ме ..

jghgh
11-08-2008, 08:49
Ти не знаеш кво искаш. :О

На колко години си?


Толкова ли е трудно да избереш една от двете... а не само да си играеш с тях, да излизаш с 2 на един ден... не се ли чувстваш подъл?!

zelenooko_kote
11-08-2008, 09:01
Уф освен Мимето и Ивето нищо друго не разбрах

soul1199
11-08-2008, 09:09
glasyvam za Iveto,tq e po neprenydena :)

AnnitoOo
11-08-2008, 09:26
az sam za iveto ! :grin: oba4e ti ne si nared ! :shock: da izlizash ty s ednata ty s drygata nz ne vi razbiram vas ... postavi se na mqstoto primerno na mimi (vupreki 4e po opisanieto ne mislq 4e mnogo shte i pyka) mnogo li shte ti e qko ???? bas na xvanem 4e nikak ... :?

LittlePrincess
11-08-2008, 09:27
Или едната,или другата..Какво е това да излизаш и с двете?

Drebs
11-08-2008, 09:29
Дай снимки :D
Аз по описанието мисля,че Ивето е човека. :---)

GaTio
11-08-2008, 09:38
Аз по описанието мисля,че Ивето е човека. :---)
и аз така ...

zelenooko_kote
11-08-2008, 09:41
тя че ивето е човека ивето е,но ти както се описа не съм сигурна че я заслужаваш

ivsan4eto
11-08-2008, 09:54
А така и аз съм за адашката (Ивето :-P ). Но наистина е страшно тъпо, това което правиш. Не си играй с тях!

blood_dodo
11-08-2008, 10:05
Аз лично бих избрал Ивето :)
А ти трябва да поговорш с някого (не е нужно да е дипломиран психоаналитик - просто добър приятел ще свърши работа), да изразиш всичко това, да се успокоиш и да решиш какво искаш, защото ако продължаваш така ще загубиш и двете.

FiRe_LaDy
11-08-2008, 10:11
Уф освен Мимето и Ивето нищо друго не разбрах

+ 1 :D

n0Lcho
11-08-2008, 10:19
тя че ивето е човека ивето е,но ти както се описа не съм сигурна че я заслужаваш


+много

summer_mo0n
11-08-2008, 10:24
Аз по описанието мисля,че Ивето е човека. :---)
и аз така ...

Me 2 :-D

vikitu
11-08-2008, 10:37
И аз съм за Ивето ти сам казваш че пред нея не те интересува какво ще си облякал и каква ще е прическата ти..т.е. за нея е важно ти какъв си и това е много хубаво.С Мимето ти е весело и т.н. щот ходите по различни места но едва ли би си излял душата пред нея тъй като мисля че не е от най-големите слушателки.Мисля че с Ивето можеш да споделиш една по-истинска и по-силна любов а не забавление както с Мимето. И като направиш своя избор остани само с 1-то момиче не си ги мотай и двете пак..всичко се връща !

MartiSSima
11-08-2008, 10:42
Ха, така де...аз малко не връзвам нещата.ХОРАААААААААА разберете не може да обичате 2 души на веднъж.НЕ Е ВЪЗМНОЖНО, може и по 2 да си падаш но не и да обичаш!!!
Така да се върна на проблема ти, според мен трябва да избереш по непринуденото, по земното...Замисли се какво може да ти даде едната и какво може да ти даде другата, замисли се с едната как се чувстваш и с другата как е...Не ви знам на колко години сте, не е от значение но нито ти нито някой друг има право да се подиграва като не дава точен отговор с коя да е от 2-те!!!
Изясни си полужението защото мисля че и двете момичета си падат по теб.
Тази по лигавката и надутата ще ти кажа че ще ти е интересна до едно време после става като останалите.Губи си индивидуалността, докато по непринуденото и по - обикновенното донася някаква нотка романтика и красота...Сам казваш че като си с непринудената девойка не те интересува как изглеждаш и какво обличаш...явно тя действа повече на вътрешното ти Аз и на това което си всъщност!УСПЕХ!!! :)

Victorya
11-08-2008, 10:49
От два стола,драги,най-често се пада на земята.... :-o

Difanet0
11-08-2008, 11:34
аз съм за ивето ;) избирай по бързо защото туко виж в един момент спре да ти се налага да избираш защото никоя не те иска

6o6kotooo
11-08-2008, 11:37
Ивето :D

celuv4ica91
11-08-2008, 11:43
Естествено, че Ивето... тя те приема и иска такъв, какъвто си, вижда вътрешната ти красота,а не с какво си се наконтил... Пък и по това, което си написал съдя,че държи повече на теб затова, 4е предпочита да сте само двамата, а не да се изтъква пред компанията като Мимето... :)

NaNa_SladuRana
11-08-2008, 11:47
аз съм за и двете да ти бият шута :smt003

Panic_Girl
11-08-2008, 11:59
Аз мисля,че е най-добре да избереш Ивето. :)

ImmortalForever
11-08-2008, 12:11
Направи си списък..Днес с Иветоо, утре с Мимито. :)

Soy_tu_mujer
11-08-2008, 12:19
Просто послушай сърцето си. Време е да спреш да си ту с едната, ту с другата. Към която имаш по-силни чувства, с нея бъди. Мимето... красива, но ти все трябва да се съобразяваш с това, че ще й прави впечатление каква е външността ти. С Ивето се чувстваш различен, за нея е по-важно какъв си всъщност, но пък нямате общи теми, което пак си е от значение.
Според мен... както ти сам си се описа.. като двойка ще ти е по - подходяща Мимето.
Но Ивето е много по-добрата.
И ти не ги обичаш, ти просто си падаш по тях..
Пак казвам - все пак избери тази, с която ЩЕ СИ щастлив.
Или просто не се занимавай с нито едната, нито другата.
чао и успех

BaiToq
11-08-2008, 12:48
Ох,какво да правя коя да избера??Ходех с едно момиче много време разделихме се защото се влюбих в друга .. и сега се разделих и с другата.Едната се казва Мими,другата Ивето .. С Ивето имахме много хубава връзка,но тогава дойде Мимито и аз се влюбих в нея и всичко свърши.И така 5-6 месеца когато преди 1 месец се разделих с Мимито,защото съм много лигав и само момичета са ми в главата смисъл нищо не съм правил просто обръщам внимание на всички.И така разделихме се и Ивето се върна пак в живота ми както и Мимито и сега и двете ме искат,а аз незнам коя да избера.Имам чувства и към двете но незнам коя да избера.Едната Мимито е супер красива ама много красива тя е точно като мен смисъл компания приятели .. местата по които ходим,а пък Ивето не е така не се надува не се прави тя е обикновенно и много добро момиче.Мимито е толкова секси и някаква супер лигава и много красива и ме обича много .. не спира да ми го показва и доказва.
Сега Ивето тя е хубава не толкова много,но е сладка нямаме общи теми,тя ми говори за неща които аз не разбирам,но когато съм с нея съм съвсем различен,не ме интересува как ще се облека,дали ще съм си оправил косата просто знам,че съм с нея и тя ще е там и като я видя сърцето ми направо изкача.Прекрасна е мила с мен,винаги ме изслушва,винаги е била до мен когато съм имал нужда от нея ама винаги .. За разлика от Мимито винаги си е тръгвала и ме е зарязвала .. Но просто Мимито е момичето с което съм бил щастлив,но винаги е трябвало да съм някой за нея.Тя да вижда някой в мене .. някой който всички примерно познават.Не е искала да излезем двамата само и ей така да се разходим някъде.. все по кафетата,по клубчетата .. а пък с Ивето все двамата и винаги ми е било хубаво с нея .. Но тея дни и 2те нещо са откачили .. Вчера бяхме на едно кафе .. и Мимито там и имах чувството,че още малко и ще ме изнасили на сепарето .. Днеска сутринта беше така с Ивето .. и двете са толкова секси ,че направо .. незнам побъркват ме.. Едната звъни по телефона,другата звъни .. Незнам какво да правя .. подлудяват ме ..
Ти май караш ту с лявата,ту с дясната... :-o

scyLLa
11-08-2008, 13:02
Оффф как ще имаш чуства и към двете :D не може да обичаш 2 или да имаш чувства към 2 тва е баси смеха когато го чуя харесвам тая ама харесвам и оная хаха ебаси простотията ти наистина не знаеш кво искаш ако си бил влюбен някога ще знаеш че не може да обичаш 2 на веднъж...

sextazy_baby
11-08-2008, 14:01
Ивето не е така не се надува не се прави тя е обикновенно и много добро момиче.
Няма да съжаляваш,убедена съм.Но ти решаваш и трябва да е по-скоро

varnen4e
11-08-2008, 14:45
Ивето.

varnen4e
11-08-2008, 14:46
не може да обичаш 2 или да имаш чувства към 2

Напротив, може.

LaDy_Ch0c0LaTa
11-08-2008, 15:19
не може да обичаш 2 или да имаш чувства към 2

Напротив, може.

може може...

smal_girl
11-08-2008, 15:30
И аз съм за Ивето ти сам казваш че пред нея не те интересува какво ще си облякал и каква ще е прическата ти..т.е. за нея е важно ти какъв си и това е много хубаво.С Мимето ти е весело и т.н. щот ходите по различни места но едва ли би си излял душата пред нея тъй като мисля че не е от най-големите слушателки.Мисля че с Ивето можеш да споделиш една по-истинска и по-силна любов а не забавление както с Мимето. И като направиш своя избор остани само с 1-то момиче не си ги мотай и двете пак..всичко се връща ! mda i az mislq taka po opisanieto,koeto dade iveto izglejda dosta milo i dobro momi4e i naistina tq e momi4eto za koeto si zaslujava da se borish .

snejana67
11-08-2008, 15:50
:grin: ивето е за теб :grin:

arfraidofmyself
11-08-2008, 16:11
po vsi4ko kazano ot tebe, dokolkoto razbiram ti e po-dobre s Iveto!! samiqt fakt 4e s neq si po-neprinuden i se durji6 po-estestveno dokazva 4e tq e momi4eto... ako oba4e se sumnqva6 po-dobre pomisli hybavo i iz4akai , otkolkoto da narani6 i zagubi6 i dvete!!! [-X

boy toy
11-08-2008, 17:20
Da no IVeto moga da q imam vinagi a puk Mimeto ne .. s Mimeto zapo4nahme mart mesec da hodim do skoro hodihme .. sega uj mai pak hodim ama neznam i az de .. haha a pyk Iveto tq e pff moito momi4e vinagi e bila do men .. zashtoto sum dosta problemen .. imah problemi v daskalo s trenirovki s nashite tq beshe do men .. a pyk dori ne kazah na Mimito vupreki 4e hodeh s neq zashtoto i tq e dobra no nemoga da i govora na neq kvi problemi imam .. ina4e Mimeto q obi4ah mnogo kakto i tq men bqh mn mn vliuben v neq kolko sum plakal za neq i kakvo li ne no tq po4na mn da me vurti i a y gluposti stanaha .. na 18 sum te sa na po 16 .. i na 2te sum bil purviq .. :(

LizZz
11-08-2008, 17:50
*плюв*
копирайт експлойтед

SuperBadSuperFresh
11-08-2008, 19:18
ми мимето май става само за купон така като чета.А ивето е момиче което цени повече какъв си ти,не какви приятелите ти .аз съм за Ивето ама така като те слушам (чета де) май ако те умотае Мимето ще си помислиш и за изневара и такива неща. абе твое решение избери повече драма (в добрия смисъл с Ивето) или повече купон (мимето) успех :)
горда съм със себе си че схванах :lol:

stop_looking_at_me
11-09-2008, 06:01
Мимето е за теб.

Ивето е супер, но ти не я заслужаваш. Не и съсипвай живота. 8)

boy toy
11-09-2008, 08:05
Nqmam nikakva predstava to4no kakvo trqbva da napravq :(:(:(:(:(