PDA

View Full Version : ^^^вярно ли е, че ароматизираните превръзки.....^^^



foreverr
11-08-2008, 10:27
Та кажете-вярно ли е, че ароматизираните превръзки могат да доведат до инфекция??И ако да-защо??Ако не-защо???

chokolate_girl
11-08-2008, 10:46
да,вярно е ..не е желателно да се използват често,дори въобще не е желателно да се използват,аз лично не използвам такива
аз съм с Always :) ..
.. иначе незнам защо е така,но от много хора съм чувала ,че се получават инфекции.

XgrrX
11-08-2008, 11:03
Вярно е ..
НЕ мога да кажа защо .. но не случайно не се преповъчват силно ароматизирани сапуни и душ гелове :)

Iv4eTy
11-08-2008, 11:11
Ами вярно е , просто защото за да се добавят тези аромати превръзките минават през какви ли не химии, които изобщо не са полезни за организма и доста често се появяват алергични реакции към препаратите използвани за ароматизацията им.

zelenooko_kote
11-08-2008, 11:11
da vredni sa ,но не разбирам какъв е смисъла от тях.То и без това нашия ,,природен секрет " мирише по-силно ,тъй че ароматизирани или не,все тая,то пак ще мирише с оная миризма.Аз не ползвам ароматизирани.

kalpazanka
11-08-2008, 12:24
Щом има алергия, значи организмът е нетолерантен към дадена съставка на нещо, било бельо, душ гел, интимен гел, ароматизирани кърпички. По-подробен отговор на въпроса Защо търсете в учебниците по имунология и алергология.

fuklu
11-08-2008, 13:25
Вярно е,защото ароматът може да раздразни лигавицата и от там да се появи неприятно течение/най-често/ или друга болест,след което ще трябва да имаш среща с гинеколога си!Същото е и с тоалетната хартия/ароматизираната/и с интимните гелове,спрейове,сапуни дори и от душ-гел,шампоан и балсам може да се получи същото!!!

fiama
11-08-2008, 15:56
Ароматизираните превръзки са адски вредни. Не мога да си обясня как има момичета, които ги позлват!

titinkaa
11-08-2008, 16:19
да,вярно е ..не е желателно да се използват често,дори въобще не е желателно да се използват,аз лично не използвам такива
аз съм с Always :) ..
.. иначе незнам защо е така,но от много хора съм чувала ,че се получават инфекции.+1 :) :grin:

sssladuranka
11-08-2008, 16:23
аз ползвам ароматизрани и съм супер 8)

foreverr
11-08-2008, 18:28
Ми сега прочетха всички мнения и имаше само една sssladuranka която казва, че няма проблеми с ароматизираните превръзки.И всъщност се чудя, защо може да се получи инфекция-да някой спомена, че не случайно не е препоръчително да се използват силно ароматизирани душ гелове и интимни гелове, но все пак превръзките са леко ароматизирани!И се досетих, че един път аз бях използвала ароматизирани превръзки и, че от тях нищо не ми стана-това значи ли, че ако продължа сега да използвам пак няма да ми има нищо???

fuklu
11-08-2008, 19:10
Аз казах,че е вредно за лигавицата на матката,а от там може да ти стане нещо.Това,че до сега нищо не ти е станало е чист късмет.Никога не е късно да ти стане.Каква е тая мания по ароматизираните превръзки?Какво им харесвате? :?

foreverr
11-08-2008, 19:40
Аз казах,че е вредно за лигавицата на матката,а от там може да ти стане нещо.Това,че до сега нищо не ти е станало е чист късмет.Никога не е късно да ти стане.Каква е тая мания по ароматизираните превръзки?Какво им харесвате? :?Абе нещо бъркаш, защото лигавицата на матката е доста навътре, а превръзката не е тампон за да стигне до там!

fuklu
11-08-2008, 19:55
Не се базикам.Вагината е мн чувствителна.Една приятелка беше получила течение от тея превръзки...Ако още не вярваш питай гинеколог или 5-6 твои приятелки.Поне една от тях ще е имала проблеми.Аз ти казвам истината ти не възприемаш.Продължавай да ги ползваш пък да видим...

iani77u
11-11-2008, 19:12
az li4no polzvam aromatizirani i do sega nyamam oplakvaniya :)

iani77u
11-11-2008, 19:12
az li4no polzvam aromatizirani i do sega nyamam oplakvaniya :)

sladky2009
11-12-2008, 00:07
аз лично не позлвам превръзки..тече си ми в бикините или подлагам малко тоалетна хартия и така нямам проблем. после си хвърлям бельото за пране или сменям хартийката и така

EarthShaker
11-12-2008, 06:51
така ве тру!

foreverr
11-12-2008, 18:54
аз лично не позлвам превръзки..тече си ми в бикините или подлагам малко тоалетна хартия и така нямам проблем. после си хвърлям бельото за пране или сменям хартийката и така :shock: Ти базикаш ли се??И ако не се базикаш как не ти се цапат дънките/панталона с който си?

sladky2009
11-12-2008, 22:24
аз лично не позлвам превръзки..тече си ми в бикините или подлагам малко тоалетна хартия и така нямам проблем. после си хвърлям бельото за пране или сменям хартийката и така :shock: Ти базикаш ли се??И ако не се базикаш как не ти се цапат дънките/панталона с който си?

ами цапам се но в тези дни хода с черен панталон и не личи..а тоалентата хартия върши почти същата работа като превръзките ако я сменяш редовно

foreverr
11-13-2008, 09:44
аз лично не позлвам превръзки..тече си ми в бикините или подлагам малко тоалетна хартия и така нямам проблем. после си хвърлям бельото за пране или сменям хартийката и така :shock: Ти базикаш ли се??И ако не се базикаш как не ти се цапат дънките/панталона с който си?

ами цапам се но в тези дни хода с черен панталон и не личи..а тоалентата хартия върши почти същата работа като превръзките ако я сменяш редовно :D ми аз само един път съм пробвала с тоалетна хартия и тва беше кат бях на кафе и тама ми дойде и нямах превръзка и си сложих тоалетна хартия и после хартията майна полепва по п*****а и става тъпо!А и как ходиш нацапана бе и сядаш по чиновете и ги цапаш :D ти май нещо ме базикаш...

Alira
11-13-2008, 10:55
Ами вярно е , просто защото за да се добавят тези аромати превръзките минават през какви ли не химии, които изобщо не са полезни за организма и доста често се появяват алергични реакции към препаратите използвани за ароматизацията им.
+1 :)

sladky2009
11-13-2008, 16:49
аз лично не позлвам превръзки..тече си ми в бикините или подлагам малко тоалетна хартия и така нямам проблем. после си хвърлям бельото за пране или сменям хартийката и така :shock: Ти базикаш ли се??И ако не се базикаш как не ти се цапат дънките/панталона с който си?

ами цапам се но в тези дни хода с черен панталон и не личи..а тоалентата хартия върши почти същата работа като превръзките ако я сменяш редовно :D ми аз само един път съм пробвала с тоалетна хартия и тва беше кат бях на кафе и тама ми дойде и нямах превръзка и си сложих тоалетна хартия и после хартията майна полепва по п*****а и става тъпо!А и как ходиш нацапана бе и сядаш по чиновете и ги цапаш :D ти май нещо ме базикаш...


нз кво странно има..не съм първата цапала стола в училище.веднъж не станах от него целия ден беше ме срам но никой не разбра. освен тва си мразя училището. а тоалетната хартия полепва за тва се сменя редовно..ама аз забравам и за тва става така :?

foreverr
11-13-2008, 17:43
аз лично не позлвам превръзки..тече си ми в бикините или подлагам малко тоалетна хартия и така нямам проблем. после си хвърлям бельото за пране или сменям хартийката и така :shock: Ти базикаш ли се??И ако не се базикаш как не ти се цапат дънките/панталона с който си?

ами цапам се но в тези дни хода с черен панталон и не личи..а тоалентата хартия върши почти същата работа като превръзките ако я сменяш редовно :D ми аз само един път съм пробвала с тоалетна хартия и тва беше кат бях на кафе и тама ми дойде и нямах превръзка и си сложих тоалетна хартия и после хартията майна полепва по п*****а и става тъпо!А и как ходиш нацапана бе и сядаш по чиновете и ги цапаш :D ти май нещо ме базикаш...


нз кво странно има..не съм първата цапала стола в училище.веднъж не станах от него целия ден беше ме срам но никой не разбра. освен тва си мразя училището. а тоалетната хартия полепва за тва се сменя редовно..ама аз забравам и за тва става така :? :D Хех ми ти си знаеш, но по добре е да дваш по 1-2 лева на месец за превръзки, вместо да переш много рамарсени гащи :)

Jumbie483
11-14-2008, 11:42
аз лично не позлвам превръзки..тече си ми в бикините или подлагам малко тоалетна хартия и така нямам проблем. после си хвърлям бельото за пране или сменям хартийката и така :shock: Ти базикаш ли се??И ако не се базикаш как не ти се цапат дънките/панталона с който си?

ами цапам се но в тези дни хода с черен панталон и не личи..а тоалентата хартия върши почти същата работа като превръзките ако я сменяш редовно :D ми аз само един път съм пробвала с тоалетна хартия и тва беше кат бях на кафе и тама ми дойде и нямах превръзка и си сложих тоалетна хартия и после хартията майна полепва по п*****а и става тъпо!А и как ходиш нацапана бе и сядаш по чиновете и ги цапаш :D ти май нещо ме базикаш...


нз кво странно има..не съм първата цапала стола в училище.веднъж не станах от него целия ден беше ме срам но никой не разбра. освен тва си мразя училището. а тоалетната хартия полепва за тва се сменя редовно..ама аз забравам и за тва става така :? :D Хех ми ти си знаеш, но по добре е да дваш по 1-2 лева на месец за превръзки, вместо да переш много рамарсени гащи :)

ама ти сериозно ли и повярва на sladky2009 ? :x

а иначе по темата: не знам дали са вредни или не, но разлика между ароматизирани и обикновени превръзки няма 8-)

sssladuranka
11-14-2008, 15:51
Ми сега прочетха всички мнения и имаше само една sssladuranka която казва, че няма проблеми с ароматизираните превръзки.И всъщност се чудя, защо може да се получи инфекция-да някой спомена, че не случайно не е препоръчително да се използват силно ароматизирани душ гелове и интимни гелове, но все пак превръзките са леко ароматизирани!И се досетих, че един път аз бях използвала ароматизирани превръзки и, че от тях нищо не ми стана-това значи ли, че ако продължа сега да използвам пак няма да ми има нищо???
според мен нищо няма да ти стане щом в началото не е станало

foreverr
11-14-2008, 18:04
аз лично не позлвам превръзки..тече си ми в бикините или подлагам малко тоалетна хартия и така нямам проблем. после си хвърлям бельото за пране или сменям хартийката и така :shock: Ти базикаш ли се??И ако не се базикаш как не ти се цапат дънките/панталона с който си?

ами цапам се но в тези дни хода с черен панталон и не личи..а тоалентата хартия върши почти същата работа като превръзките ако я сменяш редовно :D ми аз само един път съм пробвала с тоалетна хартия и тва беше кат бях на кафе и тама ми дойде и нямах превръзка и си сложих тоалетна хартия и после хартията майна полепва по п*****а и става тъпо!А и как ходиш нацапана бе и сядаш по чиновете и ги цапаш :D ти май нещо ме базикаш...


нз кво странно има..не съм първата цапала стола в училище.веднъж не станах от него целия ден беше ме срам но никой не разбра. освен тва си мразя училището. а тоалетната хартия полепва за тва се сменя редовно..ама аз забравам и за тва става така :? :D Хех ми ти си знаеш, но по добре е да дваш по 1-2 лева на месец за превръзки, вместо да переш много рамарсени гащи :)

ама ти сериозно ли и повярва на sladky2009 ? :x

а иначе по темата: не знам дали са вредни или не, но разлика между ароматизирани и обикновени превръзки няма 8-) Ми не съм и повярвала разбира се...Иначе по темата-има разлика бее тва е, че едните миришат яко :D

sssladuranka
11-15-2008, 14:05
foreverr ако под "яко" имаш предвид "силно" може да поспорим...то си зависи и от самата марка,приметно аз съм ползвала,и още в шкафа имам everyday техият аромат въобще не е силен :?

mimsitu
11-15-2008, 14:38
ходих на гинеколог и тъй като имам оплаквания и лекарката не можа да определи от кво е защото нищо ми няма и ми каза, че може да е от превръзките ... а аз използвам само ароматизирани ежедневки, защото имам бяло течение и няма как ... така че Да, може :)

foreverr
11-16-2008, 10:54
ходих на гинеколог и тъй като имам оплаквания и лекарката не можа да определи от кво е защото нищо ми няма и ми каза, че може да е от превръзките ... а аз използвам само ароматизирани ежедневки, защото имам бяло течение и няма как ... така че Да, може :)Да, вече се отказах от ароматизираните..

m_montana
07-11-2014, 13:11
В никакъв случай не ги ползвай!Аз ползвах онези Bella и сега имам гадно щипене и сърбеж..

marilyn
07-11-2014, 16:50
Тема от 2008...