PDA

View Full Version : Какво да направя за да го задържа?



love_you_baby__
11-08-2008, 11:00
Iskam suveti :(
Cqlo lqto izlizah s edno mom4e ot moeto daskalo..s edna godina po golqmo e ot men...Cqlo lqto..vsqka ve4er do kusno nie bqhme zaedno..vsi4ko be6e tolkova hubava..bqh tolkova 6tastvila..toi naistina me prave6e mn ama naistina mn happy...Ne hodehme..prosto izlizahme.Ot sedmica i ne6to ne si pi6em po skype ne se govorim po tela ne si pi6em i smsi..Nito toi mi pi6e v skype nito az na nego..sno6ti mu pisah toi mi kaza 4e izliza..V daskalo kato me vidi samo me gleda no az se pravq 4e ne go poznavam i 4e ne mi puka..p.s min sedmica mi kaza 4e vinagi 4e mu puka za men i znae 4e i na men sh mi puka dulgo vreme za nego..No kakvo mu stana we..Nemoga da go razbera vuob6te toq 4ovek v red li e ... Neznam kak da go popitam kakvo stava..nz kakvo da napravq 6toto toi e mnogo osoben..surdi se za gluposti.. znam 4e si pi6e s dosta momi4eta v momenta no mislq 4e nqma ni6to s nikoq za sega..az neiskam ni6to drugo osven da produljim da izlizame i da se vijdame..Mnogo sum hlutnala po nego a nai mnogo me e qd 4e i toi predi samo mi se obajda6e za da me pita kude sum s koi sum kakvo pravq i t.n a sega dori ne mi pi6e da ne govorime 4e ne sme se i vijdali ot sedmica i ne6to ... 6te se radvam ako dadete suveti kakvo da napravq..iskam da go zadurja..imam sumneniq 4e e razbral nqkoi ne6ta..vijda me da se dvija s razni mom4eta v u4ili6te..na edin rd se celuvah s edno mom4e (gre6ka be6e prosto...) snimah se i s dr mom4eta sig e vidql snimkite neznam neznam kakvo da pravq ... :(

Iv4eTy
11-08-2008, 11:03
Ти на колко си бе?! Той те гледа ти се правиш незнам си какво бахти лапешките истории я се стегни. Вземи като го видиш вместо да се прайш на мис вижте ме коя съм , а го заговори и го питай какво е станало, извини му се за държанието си и си решете проблемите...

MartiSSima
11-08-2008, 11:04
Друго животно като МЪЖА няма!!!
Така да се върна на темата ти, с питане става девойко, не вярвам по друг начин да се получи.Скайп-чета,смс-чета няма да свършат работа, ти сама ще го усетиш като говориш с него очи в очи ... Няма от какво да те е срам.Като бях на 16-17 и аз се чудех как така аджеба да го питам (някой си, нещо си).Просто не трябва да ти пука и да го заковеш директно.Иначе ще има да пишеш тука и да се чудиш какво да правиш.Успех

scoobydors
11-08-2008, 11:13
Друго животно като МЪЖА няма!!!
Така да се върна на темата ти, с питане става девойко, не вярвам по друг начин да се получи.Скайп-чета,смс-чета няма да свършат работа, ти сама ще го усетиш като говориш с него очи в очи ... Няма от какво да те е срам.Като бях на 16-17 и аз се чудех как така аджеба да го питам (някой си, нещо си).Просто не трябва да ти пука и да го заковеш директно.Иначе ще има да пишеш тука и да се чудиш какво да правиш.Успех

И аз така мисля. :)

thefreak
11-08-2008, 11:51
Аз пък искам кирилица и грамотност ама няма...

bonbon4e_to
11-08-2008, 12:15
нямам време да прочета цялата ти тема,но ще ти кажа само едно:
Ако един човек не те обича и не иска да е с теб,каквото и да правиш не можеш да го задържиш или да го накараш да те обикне!

ImmortalForever
11-08-2008, 12:15
Нищо не можеш да направиш, за него си минала работа..

InFaTuAtEd
11-08-2008, 14:18
Аз пък искам кирилица и грамотност ама няма...
:D :D :D :razz: :razz: Това ме уби тотално :razz: :razz: :razz: :razz: Относто проблема ти Мацко,по-добре направо ходи при него и му кажи всичко на право,а не само да му се тормозиш.Сама казваш,че го избягваш,ама защо ли?!?! :shock:

Victorya
11-08-2008, 16:23
Ето така,с детинщини и незнаене какво искаш се руши всяко хубаво нещо.Като си хлътнала по него,защо се правиш,че не го виждаш?Айде сега подрежи си крилцата,слез от облаците и бъди голямо момиче,щом ще се занимаваш с любов...

krisiiiiito
11-08-2008, 16:51
Нищо не можеш да направиш, за него си минала работа..

soul1199
11-08-2008, 16:59
mislq,4e lqtoto te e har.,no ve4e ne i si e har dryga

beb4yy
11-08-2008, 17:02
Хващаш го казваш му да мърда и да те чуе кво ще му кажеш от там нататъка всичко зависи от него