PDA

View Full Version : "Ti 6to pi6e6 na BG? (think)"



Bianca
11-08-2008, 12:37
Ето това съобщение получих в скайп точно преди две минути. Интересно. Защо ли пиша на български, аджеба? Може би защото съм българка, хм. :booooomb:
Да ги ебааа, е такива най-много ги мразя, пишат ми по възможно най-увъртяния начин, на латиница, неграмотно, нечетливо, И МЕ ПИТАТ ЗАЩО ПИША НА БЪЛГАРСКИ!!! :booooomb: :booooomb:
Е, не, не, не.... Накъде е тръгнала държавата, по дяволите?!?! (Реторичен въпрос, дам.)
Просто оставам безмълвна.
П.П. Няма нужда да ми казвате колко тъпа ми била темата, просто се замислих, и-ТАДАМ.

PiruBloodz
11-08-2008, 12:39
Един път ме питаха "Офффф, и ти ли пишеш на кирилица"..

Serseri91
11-08-2008, 13:05
Не е моя работа, но ние всички пишем на български =)))) отделен е въпроса кой пише на латиница, и кой пише на кирилица.

pipilona
11-08-2008, 13:11
Vuv foruma pisha na latinica zashtoto ako napisha neshto na BG vednaga 6te se poqvqt komentari ot roda na "kolko si negramotna","tuk se pishe i kratko",tam se pishe edi kvo si :? Za tva i veche ne pisha na BG.

AnnitoOo
11-08-2008, 13:13
Vuv foruma pisha na latinica zashtoto ako napisha neshto na BG vednaga 6te se poqvqt komentari ot roda na "kolko si negramotna","tuk se pishe i kratko",tam se pishe edi kvo si :? Za tva i veche ne pisha na BG. :) i az

cherinka
11-08-2008, 13:15
МДа, кофти тръпка. :D

TheMaggie
11-08-2008, 13:16
По-добре да те питат що пишеш неграмотно,отколкото да пишеш на латиница и да ни вадиш очите ... И като се заяждаш и с теб ще се заяждат,на мен никой никога не ми е правил забележка за неграмотност,душо... :)

Bianca
11-08-2008, 13:16
Vuv foruma pisha na latinica zashtoto ako napisha neshto na BG vednaga 6te se poqvqt komentari ot roda na "kolko si negramotna","tuk se pishe i kratko",tam se pishe edi kvo si :? Za tva i veche ne pisha na BG.
Да, то защото когато пишеш на латиница, ще е по-грамотно, отколкото да пишеш на кирилица.

JoeBanana
11-08-2008, 13:20
Vuv foruma pisha na latinica zashtoto ako napisha neshto na BG vednaga 6te se poqvqt komentari ot roda na "kolko si negramotna","tuk se pishe i kratko",tam se pishe edi kvo si :? Za tva i veche ne pisha na BG. :) i az
Спокойно и така ви личи, че сте неграмотни
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

pipilona
11-08-2008, 13:20
Vuv foruma pisha na latinica zashtoto ako napisha neshto na BG vednaga 6te se poqvqt komentari ot roda na "kolko si negramotna","tuk se pishe i kratko",tam se pishe edi kvo si :? Za tva i veche ne pisha na BG.
Да, то защото когато пишеш на латиница, ще е по-грамотно, отколкото да пишеш на кирилица.Izvinqvai,v latinicata ima li "i kratko" ima li "io",ima li "ergolqm","ermaluk"

Bianca
11-08-2008, 13:23
Vuv foruma pisha na latinica zashtoto ako napisha neshto na BG vednaga 6te se poqvqt komentari ot roda na "kolko si negramotna","tuk se pishe i kratko",tam se pishe edi kvo si :? Za tva i veche ne pisha na BG.
Да, то защото когато пишеш на латиница, ще е по-грамотно, отколкото да пишеш на кирилица.Izvinqvai,v latinicata ima li "i kratko" ima li "io",ima li "ergolqm","ermaluk"
Ти си ужасно тъпа, признавам те. :)

LMSM
11-08-2008, 13:28
Ето това съобщение получих в скайп точно преди две минути. Интересно. Защо ли пиша на български, аджеба? Може би защото съм българка, хм. :booooomb:
Да ги ебааа, е такива най-много ги мразя, пишат ми по възможно най-увъртяния начин, на латиница, неграмотно, нечетливо, И МЕ ПИТАТ ЗАЩО ПИША НА БЪЛГАРСКИ!!! :booooomb: :booooomb:
Е, не, не, не.... Накъде е тръгнала държавата, по дяволите?!?! (Реторичен въпрос, дам.)
Просто оставам безмълвна.
П.П. Няма нужда да ми казвате колко тъпа ми била темата, просто се замислих, и-ТАДАМ.
И аз съм така ;-) И по скайп ми викат `абе не пиши на БГ ,че така не мога те разбера` :x
ПРАВЕТЕ СИ ИЗВОДА

AnnitoOo
11-08-2008, 13:29
Vuv foruma pisha na latinica zashtoto ako napisha neshto na BG vednaga 6te se poqvqt komentari ot roda na "kolko si negramotna","tuk se pishe i kratko",tam se pishe edi kvo si :? Za tva i veche ne pisha na BG. :) i az
Спокойно и така ви личи, че сте неграмотни
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif az sam si spokoina mai ti trqbva da izpysnesh parata ..

AnnitoOo
11-08-2008, 13:30
Vuv foruma pisha na latinica zashtoto ako napisha neshto na BG vednaga 6te se poqvqt komentari ot roda na "kolko si negramotna","tuk se pishe i kratko",tam se pishe edi kvo si :? Za tva i veche ne pisha na BG. :) i az
Спокойно и така ви личи, че сте неграмотни
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif az sam si spokoina mai ti trqbva da izpysnesh parata ..

pipilona
11-08-2008, 13:30
Vuv foruma pisha na latinica zashtoto ako napisha neshto na BG vednaga 6te se poqvqt komentari ot roda na "kolko si negramotna","tuk se pishe i kratko",tam se pishe edi kvo si :? Za tva i veche ne pisha na BG.
Да, то защото когато пишеш на латиница, ще е по-грамотно, отколкото да пишеш на кирилица.Izvinqvai,v latinicata ima li "i kratko" ima li "io",ima li "ergolqm","ermaluk"
Ти си ужасно тъпа, признавам те. :) I ne e li istina tova,koeto kazah ????


Oooo Vie Bogove veliki , Bianca me prizna za tupa :smt003

Seducti0n
11-08-2008, 13:30
Латиницата разваля правописа.Синоним на латининица е английски, за който не знае. 8-)

LMSM
11-08-2008, 13:32
Vuv foruma pisha na latinica zashtoto ako napisha neshto na BG vednaga 6te se poqvqt komentari ot roda na "kolko si negramotna","tuk se pishe i kratko",tam se pishe edi kvo si :? Za tva i veche ne pisha na BG.
Да, то защото когато пишеш на латиница, ще е по-грамотно, отколкото да пишеш на кирилица.Izvinqvai,v latinicata ima li "i kratko" ima li "io",ima li "ergolqm","ermaluk"
Ти си ужасно тъпа, признавам те. :)
Аха ... ;-)
:razz: :razz:

scoobydors
11-08-2008, 13:36
По-добре да те питат що пишеш неграмотно,отколкото да пишеш на латиница и да ни вадиш очите ... И като се заяждаш и с теб ще се заяждат,на мен никой никога не ми е правил забележка за неграмотност,душо... :)

Така е! :)
Не съм писала досега на латиница в този форум и нямам намерение да пиша. Аз съм БЪЛГАРКА и пиша на БЪЛГАРСКИ мааму деба ! :-x
Аман от тъпанари дето си мислят, че е на мода да се пише само на латиница.... :booooomb:

П.П. Хора като pipilona да си спестят коментарите, че много се излагат ужас!!! :D

Bianca
11-08-2008, 13:40
Vuv foruma pisha na latinica zashtoto ako napisha neshto na BG vednaga 6te se poqvqt komentari ot roda na "kolko si negramotna","tuk se pishe i kratko",tam se pishe edi kvo si :? Za tva i veche ne pisha na BG.
Да, то защото когато пишеш на латиница, ще е по-грамотно, отколкото да пишеш на кирилица.Izvinqvai,v latinicata ima li "i kratko" ima li "io",ima li "ergolqm","ermaluk"
Ти си ужасно тъпа, признавам те. :) I ne e li istina tova,koeto kazah ????


Oooo Vie Bogove veliki , Bianca me prizna za tupa :smt003
Не, не е истина. Щом смяташ, че трябва да пишеш на латиница, за да забулиш в мистерия неграмотността си, здраве да е. :)

pipilona
11-08-2008, 13:42
Vuv foruma pisha na latinica zashtoto ako napisha neshto na BG vednaga 6te se poqvqt komentari ot roda na "kolko si negramotna","tuk se pishe i kratko",tam se pishe edi kvo si :? Za tva i veche ne pisha na BG.
Да, то защото когато пишеш на латиница, ще е по-грамотно, отколкото да пишеш на кирилица.Izvinqvai,v latinicata ima li "i kratko" ima li "io",ima li "ergolqm","ermaluk"
Ти си ужасно тъпа, признавам те. :) I ne e li istina tova,koeto kazah ????


Oooo Vie Bogove veliki , Bianca me prizna za tupa :smt003
Не, не е истина. Щом смяташ, че трябва да пишеш на латиница, за да забулиш в мистерия неграмотността си, здраве да е. :) Ami da taka smqtam,az pisha taka i ne smqtam,4e za vas e problem :)

Christ
11-08-2008, 13:46
Аз пък слагам много ехо като свиря на китара, за да си прикрия немърливото свирене. :Р Голям съм мърляч, убийте ме с камъни.

Bianca
11-08-2008, 13:53
Vuv foruma pisha na latinica zashtoto ako napisha neshto na BG vednaga 6te se poqvqt komentari ot roda na "kolko si negramotna","tuk se pishe i kratko",tam se pishe edi kvo si :? Za tva i veche ne pisha na BG.
Да, то защото когато пишеш на латиница, ще е по-грамотно, отколкото да пишеш на кирилица.Izvinqvai,v latinicata ima li "i kratko" ima li "io",ima li "ergolqm","ermaluk"
Ти си ужасно тъпа, признавам те. :) I ne e li istina tova,koeto kazah ????


Oooo Vie Bogove veliki , Bianca me prizna za tupa :smt003
Не, не е истина. Щом смяташ, че трябва да пишеш на латиница, за да забулиш в мистерия неграмотността си, здраве да е. :) Ami da taka smqtam,az pisha taka i ne smqtam,4e za vas e problem :)
Смятам, та смятам, тук да не ти е час по математика? Не ме интересува какво смяташ, просто ти казвам колко много се излагаш в момента. :)

PiruBloodz
11-08-2008, 13:54
опз, бяха ме питали и ти ли пишеш на кирилица 8-)

моя грешка :oops:

neocide
11-08-2008, 14:03

Spider4eto
11-08-2008, 14:19
В началото като си взех компа(преди около 2 години) и почнах да пиша на латиница. И имам чувството, че нивото ми на грамотност леко намаля, понеже като свикнеш да пишеш така и после вече почваш да се чудиш ама тая дума така ли се пишеше или иначе. И откъм 1 година пиша на кирилица и почти го нямам този проблем, рядко да допусна някоя правописна грешка :)

Sorrowful
11-08-2008, 14:25
И мен са ме питали .. много пъти ...

Част от описанието ми в impulse.bg :


Пишете на кирилица! Какви са тези извращения с езика - 4 вместо "ч",6 вместо "ш" .. Не усещате ли,че по този начин осирате абуката, светилото, дадено ни от Кирил и Методий,водило бълг. народ към възраждане толкова години? >.<
Ако не бяха буквите,нямаше да има "История славянобългарская",а ако нямаше "История славянобългарская" споменът за славните битки на
предците ни щеше да бъде заличен.

Alco
11-08-2008, 14:28
и аз в скайп пиша на латиница, щото ако пиша на кирица трябва да спазвам пунктуацията, иначе е грозно... пък ме мързи да слагам запетаи и точки и за тва си джасам на латинца... тва ме прави НЕбългарин. ок. :(

Sorrowful
11-08-2008, 14:30
пунктуацията

TheMaggie
11-08-2008, 14:31
Не т'ва е въпроса.Просто не се стараят да пишат правилно и нали е по-лесно да го раздаваш джаста-праста,айде на латиница.Проблема е,че пишат на latin постоянно и не толкова,че ти вадят очите и не слагат никакви препинателни знаци,ами че изтъпяват.Вярно,че английския е common,a българския никой освен нас не го учи,ама т'ва значи ли,че трябва да го забравяме.Ако е тръгнало така,то скоро вместо "ч",в училище,децата ще пишат четворки и т.н. :-o

Alco
11-08-2008, 14:36
пунктуацията

оправих си грешката веднага, след като си прочетох поста, плюс тва вече не е интересно да поправяш грешки.

Bianca
11-08-2008, 14:39
и аз в скайп пиша на латиница, щото ако пиша на кирица трябва да спазвам пунктуацията, иначе е грозно... пък ме мързи да слагам запетаи и точки и за тва си джасам на латинца... тва ме прави НЕбългарин. ок. :(
Ама, човек, пиши си на латиница, и аз допреди известно време пишех в скайп на латиница. Въпросът е да не бъдат задавани подобни тъпи въпроси от рода на тоя.

GetNasty
11-08-2008, 14:41
и аз в скайп пиша на латиница, щото ако пиша на кирица трябва да спазвам пунктуацията, иначе е грозно... пък ме мързи да слагам запетаи и точки и за тва си джасам на латинца... тва ме прави НЕбългарин. ок. :(

Даже и тука понякога ме смени да си сменя латиницата на кирилицата и удрям квото падне. 8-) Иначе е грозно да пишем някви измислени думи, които се водят български.

Sorrowful
11-08-2008, 14:41
пунктуацията

оправих си грешката веднага, след като си прочетох поста, плюс тва вече не е интересно да поправяш грешки.плюс тва вече не е интересно да пишеш на латиница,забравяйки българския правопис.

GetNasty
11-08-2008, 14:42
пунктуацията

оправих си грешката веднага, след като си прочетох поста, плюс тва вече не е интересно да поправяш грешки.плюс тва вече не е интересно да пишеш на латиница,забравяйки българския правопис.

И ти имаш правописни и граматически грешки, така че не прави забележки на другите. (;

Alco
11-08-2008, 14:44
пунктуацията

оправих си грешката веднага, след като си прочетох поста, плюс тва вече не е интересно да поправяш грешки.плюс тва вече не е интересно да пишеш на латиница,забравяйки българския правопис.

ти ли определяш кой как да пише и кой е забравил българския правопис ве, хлебарка.. :D

Sorrowful
11-08-2008, 14:51
пунктуацията

оправих си грешката веднага, след като си прочетох поста, плюс тва вече не е интересно да поправяш грешки.плюс тва вече не е интересно да пишеш на латиница,забравяйки българския правопис.

И ти имаш правописни и граматически грешки, така че не прави забележки на другите. (;
Копирах първата част от изречението.


плюс тва вече не е интересно да поправяш грешки.

плюс тва вече не е интересно да пишеш на латиница



ти ли определяш кой как да пише и кой е забравил българския правопис ве, хлебарка..Да.

Alco
11-08-2008, 14:58
и аз в скайп пиша на латиница, щото ако пиша на кирица трябва да спазвам пунктуацията, иначе е грозно... пък ме мързи да слагам запетаи и точки и за тва си джасам на латинца... тва ме прави НЕбългарин. ок. :(
Това е преди всичко неуважение към събеседника ти.
Иначе за мен не би било проблем ако не беше трудно четенето на латиница. Просто като видя съобщение на латиница адски много се дразня.

ми ако всичките "събеседници", с които си пиша също пишат на латиница... кво прайм? :)

Bianca
11-08-2008, 15:07
Абе, тук общо взето не става въпрос за самата латиница, колкото за неуважението към родния език. Който иска да си пише на латиница, ама да не пита с недоумение няколкото човека, които пишат на кирилица, защо пишат на БГ.

dani_kaulitz
11-08-2008, 15:16
И мен. :)

Swinkenhoffer
11-08-2008, 15:22
zAt0vA NqMaM SkYp3.

8-)

masal
11-08-2008, 15:33
Ка'т не ви харесва не четете мненията на латиница "да не ви заболят чувствителните очички" и не чатете с хора,пишещи на латиница.К'во има да се обяснявате?

dani_kaulitz
11-08-2008, 15:53
zAt0vA NqMaM SkYp3.

8-)

OMG :lol: :lol: :lol:

masal
11-08-2008, 16:27
[quote=masal]Ка'т не ви харесва не четете мненията на латиница "да не ви заболят чувствителните очички" и не чатете с хора,пишещи на латиница.К'во има да се обяснявате?
Логиката ти е - като имаш хлебарки вкъщи - заобикаляй ги или напусни. Логиката ми е, че щом правилата на форума го позволяват,всеки може да пише на латиница щом иска.

buffalo88
11-08-2008, 16:31
Не е моя работа, но ние всички пишем на български =)))) отделен е въпроса кой пише на латиница, и кой пише на кирилица.

:smt038

PainMonopoly
11-08-2008, 16:34
Абе вие дето пишете в скайп на кирилица сте някви маниаци. :)

Аз там пиша на латиница, защото емотиконите си ги пиша на ръка, защото ме мързи да се присягам към мишката. 8-)

Bianca
11-08-2008, 16:36
Не е моя работа, но ние всички пишем на български =)))) отделен е въпроса кой пише на латиница, и кой пише на кирилица.

:smt038
Абе, българският все пак е славянски език, със славянски символи. Мисля, че начинът, по който бива изписван, също го прави език на нашата родна страна.

Pedigree
11-08-2008, 16:41
Аз съм свикнала да си пиша винаги на кирилица. Със запетайки и всичко. И рядко се случва, като чета нещо из форума, да прочета нещо, писано на латиница.



Аз там пиша на латиница

Ти си ми един от 3мата абонати, които пишат на латиница, и ми е някво дразнещо. :x 8-)

PainMonopoly
11-08-2008, 16:41
Абе вие дето пишете в скайп на кирилица сте някви маниаци. :)

Аз там пиша на латиница, защото емотиконите си ги пиша на ръка, защото ме мързи да се присягам към мишката. 8-)

пресягането за мишката е заменено с по-лесното shift+alt ;)При мен е ctrl+shift и това ме мързи да цъкам. :idea:

PainMonopoly
11-08-2008, 16:42
Аз съм свикнала да си пиша винаги на кирилица. Със запетайки и всичко. И рядко се случва, като чета нещо из форума, да прочета нещо, писано на латиница.



Аз там пиша на латиница

Ти си ми един от 3мата абонати, които пишат на латиница, и ми е някво дразнещо. :x 8-)А ти си един от 2мата които пишат на кирилица. :lol:

buffalo88
11-08-2008, 16:43
Ето това съобщение получих в скайп точно преди две минути. Интересно. Защо ли пиша на български, аджеба? Може би защото съм българка, хм. :booooomb:
Да ги ебааа, е такива най-много ги мразя, пишат ми по възможно най-увъртяния начин, на латиница, неграмотно, нечетливо, И МЕ ПИТАТ ЗАЩО ПИША НА БЪЛГАРСКИ!!! :booooomb: :booooomb:
Е, не, не, не.... Накъде е тръгнала държавата, по дяволите?!?! (Реторичен въпрос, дам.)
Просто оставам безмълвна.
П.П. Няма нужда да ми казвате колко тъпа ми била темата, просто се замислих, и-ТАДАМ.

Може би трябваше да напишеш,че те питат защо пишеш на кирлица :)

Bianca
11-08-2008, 16:45
^ Да, ама ме питаха това, което съм написала. Макар и да не съм се изразила правилно, или по-точно човекът да не се е изразил правилно, се подрабира какво е имал впредвид. ;)

Still1ME1Still1HERE
11-08-2008, 16:48
И мен са ме питали .. много пъти ...

Част от описанието ми в impulse.bg :


Пишете на кирилица! Какви са тези извращения с езика - 4 вместо "ч",6 вместо "ш" .. Не усещате ли,че по този начин осирате абуката, светилото, дадено ни от Кирил и Методий,водило бълг. народ към възраждане толкова години? >.<
Ако не бяха буквите,нямаше да има "История славянобългарская",а ако нямаше "История славянобългарская" споменът за славните битки на
предците ни щеше да бъде заличен.


"бълг." :razz: :razz: :razz:


А азбуката,която имаме в момента е далеч от тази,която са ни дали Кирил и Методий...

Не ми пречи да пиша нито на бълагрски,нито на латиница.Когато пиша на кирлица пиша с фонетика,защото бях свикнал да пиша на латиница покрай Diablo II.Мога и на обикновена кирлица,но пиша малко по бавно :) Не ми преч,кой как пише,стгиа да не задава въпроси като "Защо пишеш на кирлица?" или "Пиши на латиница,че не мога да ти разчитам." :-x

PainMonopoly
11-08-2008, 16:52
Явно мислиш повече за собственото си удобство отколкото за това на другия. Разбира се! Моето удобство на първо място. 8-)

PainMonopoly
11-08-2008, 16:59
Ами не, в това няма логика. По-скоро трябва светофара автоматично да ме засича и като ме види, че наближавам, да светва зелено. :-|

TellMeYourName
11-08-2008, 17:01
Kwo da prawi6?! :-o

сега предполагам, че ще ме линчувате

PainMonopoly
11-08-2008, 17:03
жив, но сив :razz:
А ти що се занимаваш с мен тогава?А ти що се занимаваш с нас? :-|

GbSy
11-08-2008, 17:05
Пиша на латиница. От време на време ме мързи да си сменям езика и пиша на кирилица. Обаче винаги си спазвам пунктуацията. Правописът също, доколкото е възможно. Колкото до форума, нямам и един пост на латиница, стига да не е някоя песен, примерно. Не се чувствам по-малко българка, защото пиша по този начин.

babity
11-08-2008, 17:08
Аз винаги пиша на българица, дори и в скайп. Само дето там не спазвам пунктоацията..

ScionOfStorm
11-08-2008, 17:39
Аз си ползвам кирилица и тук, и в скайп, и навсякъде. Емотките... алт+шифт и става за 0.98 секунди.

Толкова по-прегледно е, няма място за сравнение.

nicolepcd
11-08-2008, 18:06
Навсякъде пиша на кирилица. Обичам да ми е четливо и красиво 8-) Поне така се отличавам с нещо от останалите, че вечее... :? Един е недостатъка... мързи ме да сменя ВР на EN и емотиконите не стават. Аа, да... и мен са ме питали защо пиша на кирилица... еми, що? 8-) Защото така ми харесва :grin: 8)

chelsea
11-08-2008, 18:39
приятно ми е да чета на кирилица. човека насреща, давайки си зор ми поднесе грамотно написан текст на кирилица, ме уважава малко повече, тъй като ми спестява гадаенето "каква аджеба е тая дума!?!?!", както и много пари от очни лекари. в скайп се случва да пиша на латиница, но се чувствам изключително проста. виж по форумите да пишеш на латиница - това е супер неуважение към всички събеседници. поне аз така виждам нещата.

Bianca
11-08-2008, 19:54
Това, че лайната са повече на една поляна от цветята, не означава, че лайната миришат по-хубаво, нали?

^dishdogz^
11-08-2008, 20:03
Не съм се замисляла що пиша на кирилица :D Ама е много дразнещо някои като почнат да пишат с МаЛкИ и ГоЛеМи букви пхаха.. =D :)

fUcKiN1234fiEsHaN
11-08-2008, 20:41
U R A SUKAAA

5StaR
11-08-2008, 20:46
po princip pi6a na kirilica, ama dokato igraq ne6to i alt tabvam ne moje da puskam flex type.. caka me v dotata primerno 8-) 8-)

Skullbreaker
11-08-2008, 21:05
Половината хора поствали в тая тема явно са плодове на любовта между друженички от район Кремиковци и автобусни шофьори линия Козлодуй - Беляне..

HardcoreSyndrome
11-08-2008, 21:10
Питали са ме поне десетина пъти, защо пиша на кирилица. Отнасят по една "благословия" и до там. Кух народ колкото искаш.

LONSDALE88
11-08-2008, 21:16
Изключително тъпа тема,NALI?

5StaR
11-09-2008, 00:54
po princip pi6a na kirilica, ama dokato igraq ne6to i alt tabvam ne moje da puskam flex type.. caka me v dotata primerno 8-) 8-)
Уиндоусът си има вградена кирилица - ползването на този флекс тайп не само, че не е нужно, но е и вредно!

o dobre u4itelio ioda, vredno li e ? ujas napravo ei 6e hvane hrema kompiutara ako se polzva flex type mnogo.. jesus christ...

5StaR
11-09-2008, 01:00
Разбира се, че е вредно. Ако ти направи мазало, както често става, даже не можеш да го деинсталираш. Тогава трябва да преинсталираш уиндоус.
Изобщо, платен продукт за нещо, което си го има уиндоус, е доста глупаво.

welcome to safe mode, enjoy ur stay and uninstall your fckd up programs, nali vistata mi se precaka ama si go opravih... ako si s dobra versiq ni6to ne stava.

InitialD
11-09-2008, 01:02
Една доволна клизма от мен за всеки, който не пише на Български! :-x

slavito007
11-09-2008, 08:42
И на мене са ми правили забележки относно кирилицата.
В интернет пространството аз лично си пиша на кирилица (е по чуждестранни сайтове си пиша на друг език с латиница, де). По скайп пиша и на латиница когато бързам и не съм сменил на кирилица.
Но наистина е много грозно да гледаш например тук във форума като някой пусне една дълга тема с шестици и четворки, без точки запеайки и други такива екс3 :?