PDA

View Full Version : изгубих приятелките си заради момчета !!!



kriskata1991
11-08-2008, 11:56
Лятото тръгнах с едно момче , което всичките ми прятелки веднага харесаха и ми казваха че е точно за мен ... :) попринцип се някоя небеше съгласна , а сега - всичките се съгласиха .. :) тогава аз заминах за морето за 1 седмица и помолих едната от приятелките ми да го наглежда , защото тя беше приятелка с неговите приятели ... тогава започнаха проблемите ... ние ходихме вече около 2 седмици и аз му имах пълна вяра . той ми звънеше всеки ден и то по няколко пъти ... говорехме си непрекъснато ... бях лудо влюбена в него ... но когато се върнах и най- добрата ми фр ми каза че го е видяла да се натиска с разни момичета аз не й повярвах . тя ми се разсърди . аз незнаех какво да правя , защото винаги и бях казвала че ако трябва да избирам между момче и приятелите си , ще избера приятелите ... аз и казах това , а тя каза че няма против връзката ми с него , но неискала да гледа как той ме наранява без аз да виждам... аз и казах че тя греши а тя ми каза да осъзная че той не е за мен , каза ми че един наш общ познат е говорил с нея и й казал че момчето , което аз винаги сам харесвала също имал чувства към мен ... тогава вече аз тутално се обърках скарах се с нея и плаках ли плаках ... после и другите почнаха да мислят като нея ... а аз просто незнаех как да го зарежа ... и докато ходех с него таино излизах с другия ... той знаеше че аз си имам гадже и не правеше нищо , просто се държеше , както винаги , като дженталмен от класа ... и след като един ден , когато гаджето ми беше на балкан за 3 дена аз сабрах старата компания , с която не се бях виждала одавна . но най-добрата ми фр недойде , защото каза че докато не избера тя не иска да се замесва в нищо ... тогава аз си помислих че с приятелството ни е свършено , но след няколко дена осазнах всичките ми приятели ми липсват и искам да сам с тях и зарязах гаджето ... сега пак всички са край мен , но аз избягвам да споделям с тях , защото ме е страх да не ги загубя пак ... а и момчето , което харесвам почти не го виждам , той се обажда когато не е на работа или на даскало , но тва се слъчва веднъж месечно и много ми липсва :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: та въпросът ми е дали ще е странно ако аз му се обадя и дали да кажа как се чувствам на приятелките си ? плс помощ

AnnitoOo
11-08-2008, 12:38
...

LMSM
11-08-2008, 12:40
Няма да е странно ако се обадиш на момчето ,което харесваш.А относно чувствата ти- задължително трябва да ги споделиш с някого. А с кого най-добре освен с приятелките ти ;)
Успех кукло :-)

kriskata1991
11-08-2008, 12:45
mersi za saveta :-)

soul1199
11-08-2008, 18:09
ami obadi my se,za6o ne,no kaji na tvoite fr,za tova

kriskata1991
11-08-2008, 18:29
strahme e da ne me othvurli :( :( :(

MaMkaMy
11-08-2008, 19:23
обаждащ се и казваш как се чувстваш, така ще ти олекне. и за какво са ти тия приятелки ако не им споделяш?? направи го-поговори с тях. няма се пуашиш! ;)

slunchiceto0
11-09-2008, 06:18
Поговори с момчета,а после и с приятелките ти,щом ти се пишат за такива трябва да те разберат и подкрепят:)