PDA

View Full Version : Приятели няма.Всички са добри познати и просто познати



6o6kotooo
11-08-2008, 13:08
Малко е дълго ама...Оххх еми понеже вече няма на кой да си изливам душата ...ще го направя тук , защото повече просто неиздържам.Та преди повече от 1 година се сприятелих с едно момиче , за много кратко време станахме страшно близки.Всички ни викаха дупе и гащи , никой неможеше да си представи едната без другата.Тя е от доста богато семейство , но беше страшно земен човек , добра и много красива.Та една агенция за модели я викна.Това лято аз си отидох на Ловеч , защото щяхме да ходим двете заедно на море , и за да не згавя реших да стоя там докато не дойде време да тръгваме на море.През това време постепено контактите ни започнаха да намаляват , а преди това нон-стоп ако не сме заедно докато не заспим си говорехме по телефона.Та аз се върнах в сф за 2 дена в който се видяхме 1 път и нещо небеше както преди.Тя ми каза че нямало да има място в 2те коли с който щяли да ходят на море и да съм отишла с влака.Аз естествено отказах защото това е голямо разтояни пък и аз сама и отидох с наще.2 седмици не бяхме се чували , не се сдържах и и звънах ....Прибрахме се от морето аз и звънах да се видим .видяхме се за 30 час ,тя имаше ангажимент към агенцията за модели :) та както и да е обеща ми да ми звъне.2 дена нищо ...хах обадих и се и тя била наказана...Аз влязох в болница ...след операцията не ми се обади а ми казваше че нон-стоп ще е до мен (окей пмина ми ) Дойде да ме види на 3 ден от нищото (сън) обеща ми на другия ден да дойде - не дойде , не звънна.Аз ест пак звънях тя не ми дигаше.Една саученичка ми каза че я било марзяло да дойде :) така ...... Изписаха ме обадих и се и тя ми каза че си била захвърлила телефона и за това не го дигнала окей каза ми че като се върне ще се видим , не се видяхме нито пък чухме . Ест на мен ми писна и и казах сичко.Вече ме гледа на кръв , надула се е (не го казвам просто защотто сме скарани , а всички го казват ) станала е кифла макар че ги мразеше само командва не идва на даскало .... и така де всички застанаха срещу мен .На мен ми адски гадно , липсва ми много. На рождения си ден и звънах да дойде в едно кафене защото бяха говорили че съм говорила зад гърба и както и да е , обеща ми да дойде чаках я два часа и тя не дойде макар 4е беше в отсрешното кафене ...Говорих с едно момиче и тя ми каза че просто няма смисъл да се тормозя , ма как като е така толкова много спомени , толкова много сме си помагали и сичко и сега тя е нищо от това което беше ... Мерси на тези които ме изтърпяха до края :)

BqlaLiniq
11-08-2008, 13:18
Просто я остави..все някога ще разбере какво е изгубила ;)

dani_kaulitz
11-08-2008, 13:36
Явно всичко се е променило, когато я е викнала тази агенция.. И сигурно си е намерила други приятелки и вече не я интересува за теб. Ако трябва да мисля реалистично е така, колкото и гадно да звучи... :wink:

taNcheto93
11-08-2008, 13:37
Не се занимавай с нея остави я, нз защо не иска да ти го каже, но по начина, по който се е държала показва, че не иска да си имате нищо общо.Според мен всичко идва от това с агенцията, растоянието и времето което не сте били заедно не пречат да си останете приятелки.Не бива от постъпките на една тъпа глезла да се отчайваш и да мислиш, че няма приятели.Не е нито първата нито последната разглезена "хубавица", която се мисли за единствена и мн важна, а всъщност е едното нищо.Това е моето мнение по темата :)

anSsito
11-08-2008, 13:38
Съветвам те просто да забравиш,че би могло пак да сте си близки приятелки.. Чак се чудя как си я изтъпяла толкова дълго?
Виж..то си личи,че на нея не й пука и само те разиграва и номерцата й минават.. Ем сложи край,бъди ти тази,която ще я разиграва и игнорира.. Не си заслужава да вървиш подир задника на някаква само,защото някакъв период от време сте били най-добри приятелки..все пак дори и най-хубавото приятелство може да рухне в някой момент. Ем вашето вече е рухнало..няма го.. Пък и направи си сметка каква приятелка е,няма смисъл да се самонаказваш с такива като нея..

dani_kaulitz
11-08-2008, 13:43
Макар, че всеки един човек е един, единствен, неповторим има още много хора по-яки от нея. :)

AnnitoOo
11-08-2008, 13:48
Макар, че всеки един човек е един, единствен, неповторим има още много хора по-яки от нея. :) to4no iz4erpatelno i qsno ! badi sebe si !!!! :-)

gothic_angel
11-08-2008, 16:20
Зарежи я.Не си струва.

MELON
11-08-2008, 16:23
аз си имам най - добър приятел и му имам огромно доверие и той на мене и си споделяме всичко

DevilWish
11-08-2008, 17:18
А бе сиктир, тя не те заслужава.Остави я да се прави, покажи ,че можеш и без нея да се спасиш :) ;) И с мен се случи подобно нещо ,само където моите всичките приятели бяха момчета, подобна беше историята и аз все си мислих без приятели, никой не може, но ето че сега не наричам никой приятел освен майка ми и гаджето ми и всъщност ми е много добре ;) Ще успееш ;) Заслужаваш истинска приятелка, а не като тази ;)

Blab
11-08-2008, 17:37
Когато наистина обичаш някого, не го оставяш. Никога!

Но в днешния свят приятелството е изменило дефиницията, съответно значението си. Затова няма да те съветвам да правиш, каквото и да било. Аз бих й дала време, пространство. Но да чакам някого, никога. Ако дойде, отначало... и така.

Slave4You
11-08-2008, 17:51
Всичко ми е адски познато, без агенцията за модели;) И моята "най-добра фр" адски мн ми липсва, но на нея нещо не и пука.. Ако искаш се опитай за последен път да поговорите за всичко, ако тя пак ти върже тенекия просто се откажи. Някой ден може да се сети за теб, но ще разбере що е то истинска приятелка;) Айде, успехи! :-)

chocoleptic
11-08-2008, 18:17
Абе не мога да разбера .. кво се занимавате .. с приятелства ..



:-o

Panic_Girl
11-08-2008, 19:52
Според мен приятелството е наистина важно нещо....Аз мисля,че трябва да поговориш с нея и да я попиташ на какво се дължи нейната промяна.Ако продължи така....по-добре е да я оставаиш (нещо което не ти препоръчвам,ако много държиш на нея и мислиш,че тя е най-добрата ти приятелка,защото всеки опит има смисъл...надеждата умира последна :) ) Ако пък не след време тя ще разбере каква приятелка е загубила... :)

BrokenInnocence
11-08-2008, 21:35
Най- лесно е като те предадат да кажеш 'истински приятели не съществуват", просто защото си наранена. Не е така. Просто едно приятелство се гради с години и години, и години, през които минаваш през фази, скарвания, раздели, събирания и все пак оставате заедно. Това е същността на приятелството- да видиш някой в най- лошата му светлина и пак да останеш до него, както и да получиш същото от отсрещната страна, разбира се. Да можете да си кажете в очите какво не ви е наред, да се разкрещите една на друга като хората и след това да осъзнаете , че другата е права и да се прегърнете, не само да си замазвате очите с фалшиви усмивки и обещания. Та така за приятелството...

По темата... според мен няма смисъл да тичаш зад нея след като тя ясно е показала, че се дистанцира. Просто остави нещата така... ако след време реши да те потърси, изборът дали си струва да продължиш отношения с нея ще е твой... Насила хубост не става... нито пък приятелства.

monka
11-09-2008, 01:51
mnogo e tapo tova, 4e postoqnno ste zaedno, neprekasnato si govorite...i sega kato ne ti zvanqla 2dena-kraqt na sveta.super sme6ni...vinagi sa me drazneli takiva momi4enca, za6to postoqnno trqbva da si zalepen za nqkoi i da se saobrazqva6 non stop?!
4estito za prozrenieto...

Thuglife
11-09-2008, 04:33
Пиле...виж сега , значи аз имах един приятел и с него постоянно бяхме заедно той ми беше като брат! Нещата загрубяха като продадоха една земя до брега на морето и оттам много пари и......НИЩО :) имам в предвид аз го предупредих ,че почнаха много "приятели" да му звънят и да се пази от тях докато не е сигурен,че наистина са му приятели ,а не да го използват..той ми се обиди.И с нашето приятелство всичко приключи. За това се дръж...ще си намериш други добри приятели , които да обичаш! Такъв е живота..раждаш се сам и умираш сам.

BePoHuKa
11-09-2008, 05:10
Макар, че всеки един човек е един, единствен, неповторим има още много хора по-яки от нея. :) to4no iz4erpatelno i qsno ! badi sebe si !!!! :-)+1 :)

monka
11-09-2008, 08:42
razberete 4e nqma nezamenimi hora....

sladka__droga
12-04-2008, 19:11
Хмм .. зарежи я .. както казаха всички такива приятели са само предатели ...