PDA

View Full Version : Презерватъвът ?



Santi9008
11-08-2008, 13:45
Искам да попитам мове ли презервативът така да се скъса че да не се разбере ? Питам защото вчера правихме секс с приятелката ми и свърших в нея с презерватив след около 5 сек. го вкарарвах още два три пъти след което го свалих и го огледах нямаше ми нищо но ме е страх да не е имало някаква малка дупка и да не съм разбрал или като и го вкарах още 2 - 3 да не е изтекло от някъде ? има ли някаква възможност ?

'] kakto nikoga predi ']
11-08-2008, 13:54
след като не си видял да е скъсан,след като си е бил на мястото..какъв е проблема?според мен няма възможност да станеш татко ;]

hahavteen
11-08-2008, 14:06
С бившия ми приятел веднъж презерватива се беше скъсал така че изобщо не се забелязаше. Ако не го бяхме надули нямаше да разберем и може би щеше да стане гаф..

Santi9008
11-08-2008, 14:06
Мерси за отговора :) аз исках да попитам дали е възможно презерватив да се скъса без да разберем?Дали винаги когато се къса тои се къса напълно или може съвсем малко ?

hahavteen
11-08-2008, 14:08
Мерси за отговора :) аз исках да попитам дали е възможно презерватив да се скъса без да разберем?Дали винаги когато се къса тои се къса напълно или може съвсем малко ?

При нас дупчицата беше съвсем малка. Да не забравяме че има и дефектни презервативи... Най-добре надувавайте винаги презерватива след като свършите за да нямате съмнеия.

CuteBaby
11-08-2008, 14:11
Мерси за отговора :) аз исках да попитам дали е възможно презерватив да се скъса без да разберем?Дали винаги когато се къса тои се къса напълно или може съвсем малко ?

При нас дупчицата беше съвсем малка. Да не забравяме че има и дефектни презервативи... Най-добре надувавайте винаги презерватива след като свършите за да нямате съмнеия.
+1 Също става да го проверявате като го напълните с вода ;)

hahavteen
11-08-2008, 14:13
Мерси за отговора :) аз исках да попитам дали е възможно презерватив да се скъса без да разберем?Дали винаги когато се къса тои се къса напълно или може съвсем малко ?

При нас дупчицата беше съвсем малка. Да не забравяме че има и дефектни презервативи... Най-добре надувавайте винаги презерватива след като свършите за да нямате съмнеия.
+1 Също става да го проверявате като го напълните с вода ;)

Да обаче не виаги има чешма наблизо... Ние с бившия ми най-често бяхме в колата и малко сложо щеше да е да търсим вода... Пък и се надува за 2 секунди. Няма нжда да ставате от леглото даже 8-)

Santi9008
11-08-2008, 14:14
Мерси за отговора :) аз исках да попитам дали е възможно презерватив да се скъса без да разберем?Дали винаги когато се къса тои се къса напълно или може съвсем малко ?

При нас дупчицата беше съвсем малка. Да не забравяме че има и дефектни презервативи... Най-добре надувавайте винаги презерватива след като свършите за да нямате съмнеия.

Е добре вие бяхте ли свършили когато сте го надували ? смисал беше ли свършил в него ?

hahavteen
11-08-2008, 14:17
Мерси за отговора :) аз исках да попитам дали е възможно презерватив да се скъса без да разберем?Дали винаги когато се къса тои се къса напълно или може съвсем малко ?

При нас дупчицата беше съвсем малка. Да не забравяме че има и дефектни презервативи... Най-добре надувавайте винаги презерватива след като свършите за да нямате съмнеия.

Е добре вие бяхте ли свършили когато сте го надували ? смисал беше ли свършил в него ?

Хахаха естествено. То иначе за какво да го проверяваме. :)

Santi9008
11-08-2008, 14:28
Хах добре и какво може ли да премине сперма през малка дупчица така ве да успее да забременее ?

hahavteen
11-08-2008, 14:38
Хах добре и какво може ли да премине сперма през малка дупчица така ве да успее да забременее ?

Може естествено.

Letal
11-08-2008, 16:00
Принципно като се скъса се къса целия, но както казаха може и да не се усети затова по добре да се проверява :)

snejana67
11-08-2008, 16:01
8) ами късат се :-o

MELON
11-08-2008, 16:02
презерватива е свещенно нещо бе :D :D

Santi9008
11-08-2008, 16:12
emi az sled tova go opipvah navsqkyde batiskah go :D no te4ove nevidqh

btw : sorry za latinicata no predi malko smenih kompa i nqma kirilica :)

DevilWish
11-08-2008, 16:19
С бившия ми приятел веднъж презерватива се беше скъсал така че изобщо не се забелязаше. Ако не го бяхме надули нямаше да разберем и може би щеше да стане гаф..
Така е ,трябва да се внимава с презервативите.Не винаги са най-доброто предпазно средство ;)

beb4yy
11-08-2008, 17:38
Мерси за отговора :) аз исках да попитам дали е възможно презерватив да се скъса без да разберем?Дали винаги когато се къса тои се къса напълно или може съвсем малко ?

При нас дупчицата беше съвсем малка. Да не забравяме че има и дефектни презервативи... Най-добре надувавайте винаги презерватива след като свършите за да нямате съмнеия. ааа значи той си го е свалил от ....... и го е налапал да го надува funi :D :lol:

jghgh
11-08-2008, 17:58
Мерси за отговора :) аз исках да попитам дали е възможно презерватив да се скъса без да разберем?Дали винаги когато се къса тои се къса напълно или може съвсем малко ?

При нас дупчицата беше съвсем малка. Да не забравяме че има и дефектни презервативи... Най-добре надувавайте винаги презерватива след като свършите за да нямате съмнеия. ааа значи той си го е свалил от ....... и го е налапал да го надува funi :D :lol:

И кво?

Да се надява че не се е скъсал, да го захвърли в коша и след 2 седмици "Мило, закъснява ми!" ...
Винаги може да има мъничка дупчица, дефект.
Може да е малко вероятно, но няма излишна предпазливост.

Santi9008
11-08-2008, 18:01
нз аз си мисля че ако има малка дупка би трябвало да се скъса целия при слагането :(

Kokinho
11-09-2008, 11:29
аз пук никога не сам пражил секс с презерватив защото права секс само с 2 момичета а те не са правили с друг , а знам че на тях нищо им няма ... даже 3ика правихме :)