PDA

View Full Version : като се натискаме с гаджето и...



gigabyte22
11-08-2008, 14:01
с гаджето ми сме заедно от 6 месеца в началото при една прегрътка и ми ставаше да и понякога плиок на гащите, а сега като се натискаме някаде (което става доста често) не ми става а въпреки тва свършвам. А в леглото се възбуждам трудно е това явно е от притеснения ама това първото като не ми е станал и да свърша по тоя начин ме притеснява ако може да ми помогнете

TupacShakur
11-08-2008, 14:04
тва да не ти е станал и да свършиш..... баси работата :shock:
а тва в леглото кат не ти става е от притеснение....
не се притеснявай толкова де :)

van4encetyYyY
11-08-2008, 16:09
Чакай,чакай малко! 8-) Какво означава това"да не ми стане,но да свърша..."!Много се извинявам обаче според мене ти е станал,но просто поради видимият имоционален проблем който имаш ти пречи да се насладиш на изживяваането.Межеби се притессняваш от нещо?...Разясни нещата за себе си и може да се подобри положението.Успех. :P

DevilWish
11-08-2008, 16:33
Чакай,чакай малко! 8-) Какво означава това"да не ми стане,но да свърша..."!Много се извинявам обаче според мене ти е станал,но просто поради видимият имоционален проблем който имаш ти пречи да се насладиш на изживяваането.Межеби се притессняваш от нещо?...Разясни нещата за себе си и може да се подобри положението.Успех. :P
И аз съм на мнение ,че ти е бил станал . . А иначе за какво се притесняваш та вие сте заедно вече половин година?!

beb4yy
11-08-2008, 16:50
няма място за притеснения ! :)

Carlos
11-08-2008, 17:42
Я пиши малко по-грамотно бе! Ти точки и запетаи признаваш ли??? Не знам как другите разбраха какво искаш да кажеш...
плиок ли ти става на гащите??? :razz: :razz: :razz:

sisityyy
11-12-2008, 19:28
nqa smisal da se pritesnqva6 ... otposni se i se radvai na hubavoto izjivqvane ...

amadeus
11-12-2008, 21:12
Еми пич и аз понякога кат се натискам с гаджето ми се подмокрят боксерките...Сега не съм поглеждал ква е тази течност, която усещам, но след като си сменя бельото довечера, няма никакви следи и не мирише, а и бързо изсъхва.Мойта версия е, че това не е сперма.
Е...не вярвам и да е пикня де.... :lol:

CTAMAT
11-13-2008, 06:31
Еми пич и аз понякога кат се натискам с гаджето ми се подмокрят боксерките...Сега не съм поглеждал ква е тази течност, която усещам, но след като си сменя бельото довечера, няма никакви следи и не мирише, а и бързо изсъхва.Мойта версия е, че това не е сперма.
Е...не вярвам и да е пикня де.... :lol:
Предеякулационна течност. И при мен ставаше от началото, но с времето става все по-рядко и в по-интимни ситуации.

Lysit0
11-13-2008, 07:14
няма място за притеснения ! :)
+1

sexmaniaka
11-13-2008, 07:16
а бе за най-сигурно те съветвам да говориш с специалист (гинеколог) може и да може да ти помогне или да ти даде някой съвет ;) :)

CloudsOfEcstasy
11-13-2008, 07:18
HAHAHHAhahgHXHAHXHGAXHHAHAAH :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: AGAGAGAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAH
oh wait.. sa po seriozno da otgovorq na vuprosa ti
HXAHXHAHXHAXHAXAXHHAXHXAHAXHAXHAXHAXHAHX :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
you're defekten rlol me tolk propir englash
ok seriously dude stop that.

Digger
11-13-2008, 07:26
а бе за най-сигурно те съветвам да говориш с специалист (гинеколог) може и да може да ти помогне или да ти даде някой съвет ;) :)
А гинеколога какво ще му помогне че не разбрах.. ще му каже да се съблече и да се разкрачи ли.. и кво да види Пенис и в него не се рови лесно... май няма да му помогне :D :D :D кви лекари бе.. тва да не е болест... момчето просто се превъзбужда и не се сдържа.. може да прави "плиок" или плиак все тая.. с времето няма да става така

chelsea
11-13-2008, 07:52
Чакай,чакай малко! 8-) Какво означава това"да не ми стане,но да свърша..."!Много се извинявам обаче според мене ти е станал,но просто поради видимият имоционален проблем който имаш ти пречи да се насладиш на изживяваането.Межеби се притессняваш от нещо?...Разясни нещата за себе си и може да се подобри положението.Успех. :P
И аз съм на мнение ,че ти е бил станал . . А иначе за какво се притесняваш та вие сте заедно вече половин година?!

аз па съм на мнение, че едно момче знае най-добре кога му е станал и кога не