PDA

View Full Version : Моля за малко помощ?



JusttMee
11-08-2008, 14:37
Значиии наскоро спах с гаджето си за първи път, все пак сме заедно от близо 2 месеца , но ми стана супер странно когато каза - "аз попринцип обичам без презерватив, но няма проблем ще го правя и с него за да нямаме проблеми". Да секса беше добър бяхме супер възбудени до тук ОК.. и вече казва ми свършвам и маха презерватива и почва сам да се масажира при което съответно аз поех положението обаче той в един момент ми казва "Не не нужно сега да свършвам". Е добре де немислите ли, че щом правите секс трябва да свършите? Дори ми каза че не всеки път свършва примерно от 10 пъти ще свърши 5 или 6 ... Незнам какво да си мисля дали има някакъв проблем, или проблема е в мен??

Lysit0
11-08-2008, 15:00
Ми ,ако не го възбуждаш достатъчно, ще си свърши сам в банята.....

scoobydors
11-08-2008, 15:18
Аман вече! :-x
Говори с него бе момиче пффффффф...
Така като ни питаш, мислиш ли че можем да гадаем... проблема си е между вас, защо намесваш чужди (непознати) хора ?! :shock:

НИЕ НЯМА КАК ДА ЗНАЕМ КЪДЕ Е ПРОБЛЕМА МУ !
:-x :-x :-x

DevilWish
11-08-2008, 16:48
Хм . . а според мен просто иска да те подтисне да правите секс без презерватив и за това ти го казва ;) Не му се вързвай ;)

Victorya
11-08-2008, 16:51
Един момент да си намеря картите таро и да затичам за едно кило боб и ще ти кажа... :-o

glamouros
11-08-2008, 17:18
Струва ми се, че те манипулира. Поговори с него, разберете се.

Carlos
11-08-2008, 17:40
Аман вече! :-x
Говори с него бе момиче пффффффф...
Така като ни питаш, мислиш ли че можем да гадаем... проблема си е между вас, защо намесваш чужди (непознати) хора ?! :shock:

НИЕ НЯМА КАК ДА ЗНАЕМ КЪДЕ Е ПРОБЛЕМА МУ !
:-x :-x :-x


Наистина преди да пишете тука, говорете с партньорите си... Ние да не сме екстрасенси бре??? :-x

beb4yy
11-08-2008, 17:41
Хм . . а според мен просто иска да те подтисне да правите секс без презерватив и за това ти го казва ;) Не му се вързвай ;) омг :-o абсолютно съм съгласна

xxxSnowflakexxx
11-08-2008, 18:57
Аман вече! :-x
Говори с него бе момиче пффффффф...
Така като ни питаш, мислиш ли че можем да гадаем... проблема си е между вас, защо намесваш чужди (непознати) хора ?! :shock:

НИЕ НЯМА КАК ДА ЗНАЕМ КЪДЕ Е ПРОБЛЕМА МУ !
:-x :-x :-x

pampers
11-08-2008, 19:49
хахах еми ако си сигурна в него не ви пречи да го прайте без.. а до тва кога ще свършва ,ако е по-опитен ще може да се контролира и сам да решава дали ще свърчи след всеки акт.. :-D

mysterious93
11-08-2008, 20:14
ми може би се опитва да те манипулира :D да ти вкара някво чувство на вина и да се съгласиш без презерватив..аз бих го оставила само с мерака му :D в смисъл..кво му пречи един презерватив повече :) ще го преживее :D поне ще сте сигурни :)

Rofl4e
11-08-2008, 20:58
Що пък да я манипулира да го правят без! Пък итова си е тяхно решение как и с какво ще го правят ууу.. :-x капаи си я както си знаеш за да нямаъе гафове и утре да не ти се налага да пускаш тема за ескапел,или пък бремена съм направих аборт и т.н.

Jumper
11-09-2008, 04:20
Еми ако правите.. 2 часа секс момчето да се изморило не може да свърши и му писва.. просто да се опитва и аз съм имал случей когато искам да свърша сичко 6 ама не мога просто :)

Bellatrix
11-09-2008, 05:51
Струва ми се, че те манипулира. Поговори с него, разберете се.
+1.
Или може би наистина не държи да свърши, ддз. Може би се надява после пак да се почнете и той да е твърд и готов.
ПП. Не мисля, че сте били готови за секс, щом не можеш да говориш дори с него на тая тема, а го разнасяш по форумите.