PDA

View Full Version : Два трупа...



calipso0
11-08-2008, 15:53
Здравейте! :)
Преди 2 дена сънувах нещо много странно. Целият ми сън се въртеше около 2 трупа... труповете бяха на Иисус и на майка му-Дева Мария /Иисус не беше като малко дете, а кото възрастен зрял човек/... Та тези трупове бяха овити във нещо като чаршав.. бял. Постоянно копаех гробове и местех телата... до колкото си спомня, беше от някаква параноя, страх... нещо такова. Та въпеосът ми е дали някой от сайто може да тълкува сънища или може да ме насочи към определен съновник....

GetNasty
11-08-2008, 16:01
Не мога да ти помогна с тълкуването, по принцип труп, значи щастие, а бяло нещастие ( :D ) така че .. не знам, но наиши в гуугъл съновник, ще ти излязат доста. ;)

Scouse
11-08-2008, 16:08
яката ралта :P :-o

calipso0
11-08-2008, 16:08
Не мога да ти помогна с тълкуването, по принцип труп, значи щастие, а бяло нещастие ( :D ) така че .. не знам, но наиши в гуугъл съновник, ще ти излязат доста. ;)

много ти благодаря за разяснението.... и ми е интересно съчетанието м/у щастие и нещастие 8-) надявам се да намеря нещо в Google ... за сега съм в процес на търсене :)

Nam3less3
11-08-2008, 20:31
Между другото, ако сънуваш черна рокля, на другия ден някой твои близък ще почине. До сега два пъти се е случвало :(

GetNasty
11-08-2008, 20:33
Между другото, ако сънуваш черна рокля, на другия ден някой твои близък ще почине. До сега два пъти се е случвало :(

Ужас...Няма значение кой я носи, така ли?

CeLyVka
11-08-2008, 21:37
:(

sexy_baby_originale
11-08-2008, 21:45
Сънищата могат да са преобразени случки от нещо което се е случило в близките дни, и което е оставило видимо влияние върху човека. За тълкуване..не знам, но все пак не смятам, че трябва да го вземаш твърде на сериозно.

Kman
11-09-2008, 14:24
Бялото е цвета на смъртта,а черното често съм го срещал като символ на непримирение,бунт и прочие....но тълкуването на подобни неща зависи от невероятно много фактори + обичаите,чувствата,астроло гичното време,вярванията и т.н.
В Япония бялото е цвета на смъртта,на други места е цвета на победата и свободата.На някои места пък черното е цвета на смъртта и траура....ае въобще докато разбереш кое какво е....И червеното е с много променливи символистични тълкувания....на любовта,кръвта,страстта,бо ката,яростта,гнева.
Примерно ако сънуваш червени хора,неможеш да разбереш те влюбени ли са или ядосани 8-)

Vesk0u
11-09-2008, 19:01
Седни малко и помисли много хубаво какво е довело до този сън, защото винаги си има причина за сънищата. Ако да речем преди да легнеш си гледал някой военен филм нищо чудно да сънуваш, че си на бойното поле. Пак ти казвам - седни и премисли какво си правил, какво си мислил, с кого си говрил и т.н.

Дано съм помогнал! ;)

Jumbie483
11-09-2008, 21:17
Леле хора, как бялото ще е на смърт бе :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Не ме плашете :shock: Аз преди ден/два сънувах сън в който с приятеля ми се разхождахме по плажа, аз с бяла рокля, а той с бял костюм...имаше и бели цветя по плажа... :shock: :shock:

Vesk0u
11-10-2008, 17:11
Абе стига с тия суеверия, бе! Няма Господ, няма магия и няма духове и демони и всякакви други измислици.

Пак повтарям - сънищата са следствие на нещо, което сте преживяли, гледали, чули, говорили и т.н.

SiegHeil
11-10-2008, 19:30
Когато сънуваш, значи че мозъка ти трие информация..

Kman
11-10-2008, 20:50
Бялото е цвета на смъртта,СПОРЕД ЯПОНЦИТЕ,това не означава че според европейските разбирания е така или че според българските традиции и разбирания е така.Но честно да кажа съм склонен да се съглася предимно с Японските виждания

Пак повтарям - сънищата са следствие на нещо, което сте преживяли, гледали, чули, говорили и т.н.
+1

Nam3less3
11-10-2008, 21:13
Абе стига с тия суеверия, бе! Няма Господ, няма магия и няма духове и демони и всякакви други измислици.
Колкото повече го отричате, толкова повече ще съжелявате. Изобщо какви познания за света имаш, че да си правиш такива изводи? Аз мога да ти гарантирам, че съществуват такива "измислици", макар че не са такива, каквито си мислиш че са. Но светът е сляп, хората гледат но не виждат.

Vesk0u
11-10-2008, 22:02
Абе стига с тия суеверия, бе! Няма Господ, няма магия и няма духове и демони и всякакви други измислици.
Колкото повече го отричате, толкова повече ще съжелявате. Изобщо какви познания за света имаш, че да си правиш такива изводи? Аз мога да ти гарантирам, че съществуват такива "измислици", макар че не са такива, каквито си мислиш че са. Но светът е сляп, хората гледат но не виждат.

Явно има някаква сила, но това не е Господ. Просто по онези времена хората не са могли да си го обяснят и тогава се е намесила човешката фантазия.

crazygirl13
11-11-2008, 06:35
:(

Kman
11-11-2008, 12:14
Ай стига с тея господи и мосподи,темата е за сънища и тяхното значение.