PDA

View Full Version : Нов град



vilinanova
11-08-2008, 16:22
Ето ме и мен пак 8) Този път с "леко" по-сериозен проблем :-o :D
Та баща ми има нова работа и се оказвяа, че трябва да се преместим в София.Само да дам малко инфо, аз попринцип съм от Габрово :? Тъкмо сега си почнах 8-ми клас в НАГ и трябва да се преместя!Те нашите ми казаха, че ще си изкарам учебната година тук и аз се възползвам в оставащите месеци да се запозная с хора от София! Та затова написах темата, ако има желаещи да се запознаем, предвърително да "навляза" в нещата да пишат тук или ако искат на ЛС !Мс предварително :-)

DevilWish
11-08-2008, 17:13
Споко ,ще се оправиш.Аз трябваше миналата година да дойда в нова страна с напълно нов език за мен ,ама ето че се справям страхотно =) Успех!

vilinanova
11-08-2008, 17:16
Аз знам, че ще се оправя, но просто ми се иска да имам някакви познати( дори и по скайп да сме се запознали) за да може като отида да не скучая цяло лято!То на мен ми е ясно, че няма как чак приятели да си намеря,но просто така да се запозная с някого :-P

DevilWish
11-08-2008, 17:21
Аз знам, че ще се оправя, но просто ми се иска да имам някакви познати( дори и по скайп да сме се запознали) за да може като отида да не скучая цяло лято!То на мен ми е ясно, че няма как чак приятели да си намеря,но просто така да се запозная с някого :-P
Там като отидеш веднага ще се запознаеш с някой от блока /ако не сте в къща/ няма как ;) Още един път успех де =)

vilinanova
11-08-2008, 17:51
Мерси много :-)

verdjitO
11-23-2008, 17:39
Да внимаваш да не се изгубиш в София! :-D