PDA

View Full Version : Влюбих се в най-добрия ми приятел!!!



elinceto94
11-08-2008, 17:52
Оооффф незнам какво да правя!!!Влюбих се в най-добрия ми приятел!
Отначало бяхме само приятели и си споделяхме всичко но след като той зарадван ми каза че си има гадже изпитах толкова силна ревност че ми идваше да убия това момиче.А на него така и не му казах какви чувства изпитвам.Помогнете ми незнам какво да правя :( :( :( :( :( :(

soul1199
11-08-2008, 17:53
ostavi go,zabravi go,nameri si dryg

LipSoFAnAnGel
11-08-2008, 18:05
лошо....

svetlin92
11-08-2008, 18:11
Следвай го кажи му какво чустваш може да има :-) или :booooomb:

krisiiiiito
11-08-2008, 18:16
ех това изпитвам и аз..
казах му какво чувствам и той ми каза че изпитва същото.. ето че нещата м/у нас потръгнаха ..
да но при твоя случай той си има приятелка което е лошо :booooomb:

Gnidi4ka
11-08-2008, 18:19
znam kakvo ti e ama svikva se
izlizai pove4e s priqteli obstuvai s kolkoto se moje pove4e hora i 6te ti pootminat 4uvstvaata ako en se vijdate 4esto

FreakPk
11-08-2008, 18:20
ако е от скоро с това момиче ходи споделяи чувства ако има някакви по силни чувства към теб може и да стане работата,но ако не е така има голям шанс да си прецакаш доброто приятелство

FreakPk
11-08-2008, 18:20
ако е от скоро с това момиче ходи споделяи чувства ако има някакви по силни чувства към теб може и да стане работата,но ако не е така има голям шанс да си прецакаш доброто приятелство

.::THE_LAST_ANGEL::.
11-08-2008, 18:38
Аз имам същия проблем. Само дето той си няма приятелка (слава богу), ама го ревнувам много ама много от всяко едно момиче. Направо ми иде да има забия по един тукат на всичките :lol:
Абе много ви е лесно на вас да кажете "Забрави го!" . Как ще го забрави при положение , сигурно се виждат често и си споделят и така нататък? Хич не е лесно да забравиш някой ,който виждаш почти всеки ден. Знам го от личен опит.
Елинце , мила , ако си по смела от мен му подскажи по някакъв начин , загатни му за чувствата си ама не направо че повечето момчета бягат като уплашени зайци .
Аз се опитвам от две седмици да му подскажа ,че не го имам само ,като приятел ама не се получава ... и двамата сме си срамежливковци големи :-D

arfraidofmyself
11-08-2008, 18:38
pri mene e abs su6toto.. smis edinstvenata razlika e 4e az mu kazah.. i sega sme si o6te po-blizki .. Kusmet.. napravi kakvoto ti podskazva surceto.. :-) :)

BaiToq
11-08-2008, 18:41
Старата ТЕМА на нов глас.
8-)

Abbie_Broken
11-08-2008, 19:08
Дамм и при мен сега е така и той знае. Даже вече се държи по яко.. От време на време даже има и духане по между приятели, наеш ли кфо е здраво. :D

MaMkaMy
11-08-2008, 20:02
Говорете!!! Това е най-добрия съвет... Ей го на!-аз не говоря за това с тия дето ги харесвам... и накрая всичко се обърква,защото съм закаснял много.

OpenedSky
11-08-2008, 20:13
ostavi go,zabravi go,nameri si dryg


ti tupa li si ma , mn qsnu 4e nqma da go ustavq6 ... i si pomisli dali si vlubena ili si privurzana kum nego :?

anSsito
11-08-2008, 20:54
Първо изясни се със себе си дали наистина си влюбена или просто си изревнувала,защото той ще има някоя по-близка до себе си и това няма да си ти..
Но ако наистина си влюбена му кажи..по-добре да рискуваш,а не да седиш и да се чудиш,ако беше казала,ако той знаеше.. А и никога не знаеш,какъв ще е отговора от отсрещната страна..
А дори и да те отблъсне,не се отчайвай..поне си пробвала.. А и не мисля,че това ще попречи на приятелството ви..е да отначало ще ви е кофти,но вие сте големи хора и надали такова нещо би развалило всичко..

mArMaLaDkA
11-08-2008, 21:04
Ччакай,бе!Нали скоро писа тема,в която разправяше как не можеш да се целунеш с 20 годишното си гадже!!?..За 2 часа си го разлюбила,дееба!Като те гледам с каква скорост се влюбваш-вчера в гаджето си,днес най-добрия си приятел-ми се струва,че скоро пак ще има тема "Обичам учителя си по физическо..какво да правя". :?

tuzaro
11-08-2008, 21:05
майна зимай мене, щом си от Пловдив 8-)

ANTIHUMAN
11-09-2008, 01:00
Откажи се! Минах през почти същия път който и ти, но моя се отличаваше с една подробност, но няма значение, важното е, че не стана това което мечтах половин година! За мен по-важно е приятелството отколкото любовта! Надявам се и за теб! 8)

slunchiceto0
11-09-2008, 05:46
Еми щом сте си толкова близки приятели му сподели :) че от край време изпитваш чувства към него,не ти е безразличен и не можеш повече да си ги таиш в себе си...колкото до приятелката му обясни му че не искаш да разбиваш връзката им,просто си имала нужда да споделиш...и след това той ако е споделял тфойте чувства ще сте заедно...ако не само фр;]

stop_looking_at_me
11-09-2008, 05:52
Той ще я остави след време, ще забрави за нея, но ти винаги ще си там щом си му най-добрата приятелка. Не мислиш ли че това е много по важно? Цени приятелството ви. Намери си друг. Успех!

BePoHuKa
11-09-2008, 05:57
:( Да тва доста често се случва..ами ако му вярваш може да му кажеш :) Ако е свестен ,просто ще се посмеете двамата и ще ти мине след известно време ;) Ако не-опитай се да се съсредоточиш върху друго момче. :)

elinceto94
11-09-2008, 06:53
Ччакай,бе!Нали скоро писа тема,в която разправяше как не можеш да се целунеш с 20 годишното си гадже!!?..За 2 часа си го разлюбила,дееба!Като те гледам с каква скорост се влюбваш-вчера в гаджето си,днес най-добрия си приятел-ми се струва,че скоро пак ще има тема "Обичам учителя си по физическо..какво да правя". :?

да така имам и друга тема но от този профил пишем аз и сестра ми така че може някой път да има теми който са г/д еднакви :-D

anjeliz
11-09-2008, 10:54
сподели му това което 4увства6 и може и да се полу4и не6то,ако ли не не се от4айвай той няма да е единствения :P

varnen4e
11-09-2008, 10:57
Оооффф незнам какво да правя!!!Влюбих се в най-добрия ми приятел!
Отначало бяхме само приятели и си споделяхме всичко но след като той зарадван ми каза че си има гадже изпитах толкова силна ревност че ми идваше да убия това момиче.А на него така и не му казах какви чувства изпитвам.Помогнете ми незнам какво да правя :( :( :( :( :( :(

Доста често срещано явление...
Но не си заслужава, освен ако не сте големи хора и не мислиш, че може цял живот да сте заедно.
Иначе не си преебавай причтелството.

Fantomche
11-09-2008, 11:21
Moje bi tova ne e lubov.Mojebi tova e prosto 4uvstvo na revnost za6toto moje da go izgubi6 kao priqtel.Strah te e 4e s neq 6te e po blizuk i 6te i spodelq pove4e strah te e da ne te prnebregva zaradi neq....amojebi e lubov v takuv slu4ai ne mu kazvai vse pak ti e priqtel.. neznam ako obi4a6 ne6to go pusni ako ne se vurne pri teb zna4i nikoga ne e bilo tvoe...

imaginaryyy
11-09-2008, 11:42
Moje bi tova ne e lubov.Mojebi tova e prosto 4uvstvo na revnost za6toto moje da go izgubi6 kao priqtel.Strah te e 4e s neq 6te e po blizuk i 6te i spodelq pove4e strah te e da ne te prnebregva zaradi neq....amojebi e lubov v takuv slu4ai ne mu kazvai vse pak ti e priqtel.. neznam ako obi4a6 ne6to go pusni ako ne se vurne pri teb zna4i nikoga ne e bilo tvoe...

Амии това е много вярно, като изключим превземките ;)
ako obi4a6 ne6to go pusni ako ne se vurne pri teb zna4i nikoga ne e bilo tvoe...[/quote] това е тъпо..! Намекни му леко, но не говори много за гаджето му .. м/у вас двамата то остава на заден план ;) а и съм сигурна, че поне за сега той държи повече на теб отколкото на нея.. не го пускай да си тръгне .. не изпускай такъв шанс, защото после ще съжаляваш ..

sasha_90
11-09-2008, 12:42
Това,че е зает е лошо,защото означава,че нищо не можеш да направиш.

krisiiiiito
11-09-2008, 13:01
ostavi go,zabravi go,nameri si dryg


ti tupa li si ma , mn qsnu 4e nqma da go ustavq6 ... i si pomisli dali si vlubena ili si privurzana kum nego :?

ехе малко по-полека с тона

som3one
11-09-2008, 13:08
Момиче , пиша в първия си пост в твоята тема , защото при мен се случи нещо интересно.Обичам мн едно момиче аз съм на 18 тя е на 15 , дран дран . Ходили сме вече веднъж но скъсахме , мн детски историй и т.нт.Не очаквам да ме разбереш, но мисалта ми е такава . Допреди един месец не си контактувах с нея докато , тя не ми писа една вече смс да седна на ПЦ-то си да початим , е седнах . Споделя ми важни работи от който се почувствах отново важен и че ме зачита за нещо в живота си. Мина време около 1 месец и прочетох една ужасна история с едно момче и едно момиче. Те двамата са се обичали но ги е било срам и страх да си го признаят и след 30 години -40 години мъжат стои на гроба на приятелката си и чете тайната и книга в която тя е написала , как е искала да каже на него колко го обича но е било срам и страх ..

Това ме подтикна да го направа , казах и наскоро преди 1-2 седмици какво чувствам и ми каза че ще помисли какво чувства , е все още чакам .. аз се надявам да се съгласи , надявам се и на теб да те проварви..

Кажи на момчето какво чувстваш към него , знам че и той ще изпитва същото към теб .. :)

Victorya
11-09-2008, 13:15
Ревността не е признак на влюбване.Ти ревнуваш най-добрия си приятелМлако или много до сега си била важна част от живота му,а после в един момент се появява тя,която може да те измести от поста.И все пак,ако си се влюбила,помисли заслужава ли си да загубите приятелството си заради някакви си там екстри.

curka87
11-10-2008, 13:38
кажи му!!!
А и от мен да знаеш - щом има чувства от едната страна , не можем да говорим за такова нещо като "най-добри приятели".В крайна сметка най-добрите приятели си споделят всичко, а ти няма да можеш да си обективна.
Обясни ми как ще слушаш и ще се радваш, че той е щастлив с друга--никак.
За това му кажи...и да става , каквото има да става.

porky
11-10-2008, 13:45
Ами в нашата възраст връзките са кратки... така че недей да пречиш на връзката им, а изчакай да скъсат и тогава му признай чувствата си... Но нямам предвид още на другия ден да му изтърсиш едно "Обичам те" :-D

Успех :-)

mickelangelo
11-10-2008, 15:12
"любовта без приятелство преди това е като, къща построена .. върху пясък " бори .. се ако наистина изпитваш нещо към него .. 8)

TheNewReligion
11-10-2008, 15:15
Според мен не трябва да му го признаваш. От личен опит те съветвам да не му казваш. Няма да го харесваш цял живот. След известно време ще спреш, но ще си бъдете приятели.

AiKaTa
11-10-2008, 15:55
Ох и с моя беше така, но имахме връзка, само сексуална де, но имаше.След много време му казах,че имам чувства... скарахме се не за това,че ги имам, а че съм ги премълчала.Сега вс е наред и пак сме си фр.. когато 2ма човека могат да общуват е добре да си казват нещата-кажи му всичко!

Vesk0u
11-10-2008, 15:59
Абе вие няма ли да се научите най-накрая, че неможе да съществува приятелство между момче-момиче?!?!

Еми кажи му кфо чувстваш. Все някога трябва да му кажеш истината...

samoubiika
11-10-2008, 16:23
Абе вие няма ли да се научите най-накрая, че неможе да съществува приятелство между момче-момиче?!?!

Еми кажи му кфо чувстваш. Все някога трябва да му кажеш истината...

лъжеш се!може!аз имам един бест фр момче :?
любовта се поражда от приятелството...всичко е възможно...верно че едва ли ще се влюбя в бест фрката си,но виж ако е момче...с времето,когато опознаваш някого ти се привързваш към него...и когато той е от различния пол просто психиката ти се наглася така,че ти си мислиш че си влюбена до уши,а всъщност ти го обичаш като много добър приятел...въпрос на психическа нагласа е тази т.н любов ;)

djupito
11-10-2008, 16:51
Кажи му какво испитваш кам него..не се знае може и той да испитва сащото кам теб,но и той да не иска да го признае... :oops:

Vesk0u
11-10-2008, 16:58
Абе вие няма ли да се научите най-накрая, че неможе да съществува приятелство между момче-момиче?!?!

Еми кажи му кфо чувстваш. Все някога трябва да му кажеш истината...

лъжеш се!може!аз имам един бест фр момче :?
любовта се поражда от приятелството...всичко е възможно...верно че едва ли ще се влюбя в бест фрката си,но виж ако е момче...с времето,когато опознаваш някого ти се привързваш към него...и когато той е от различния пол просто психиката ти се наглася така,че ти си мислиш че си влюбена до уши,а всъщност ти го обичаш като много добър приятел...въпрос на психическа нагласа е тази т.н любов ;)

Спох... харесва си те 100%, освен ако не е педал.

titinkaa
11-10-2008, 19:04
znam kakvo ti e ama svikva se
izlizai pove4e s priqteli obstuvai s kolkoto se moje pove4e hora i 6te ti pootminat 4uvstvaata ako en se vijdate 4esto+1 мн правилно казано

beb4yy
11-10-2008, 20:44
има два варианта да му кажеш и или да се промени отношението му и много да е отдалечен или да изпитва същото ! втория е да не му казваш нищо избора е твой :)

WhenTheLoveIsGone
11-10-2008, 22:11
При положение че си има приятелка, ако му кажеш какво изпитваш даже и приятели няма да си останете, всичко ще се промени. Това е моето мнение... но пък да седиш и да се измъчваш докато си с него и да ти тежи нещо на душата... нз. Кажи му какво изпитваш, дано и при него да има нещо такова. Може да си е хванал приятелка нарочно, за да го ревнуваш ако примерно те харесва от отдавна, но не знае как да ти го каже. Пробвай. И дори да не стане, по-добре да се скарате и да не излизате повече, отколкото всеки ден да сте заедно и той да ти говори само за приятелката си. Кажи му! Успех ;)

.::THE_LAST_ANGEL::.
11-11-2008, 08:37
Az na moq mu podskazah i sega pochti ne si govorim. Pritesnqvam se da ne bi da sum go stresnala s tova koeto se opitah da mi kaja. Sega mai go izgubih ama nqma da spra da se borq shtoto nai gadno e kogato lubovta e na blizo a sushnost tolkova dale4e :(

miminkaa
11-19-2008, 11:18
Много е лошо... И аз някога бях влюбена в най добрия ми приятел.... и то 1 година и половина :( ... Но така и не му казах :) .. Забравих го.. Опитай се да успокоиш чуствата си... Нормално е да изпитваш ревност от други момичета защото ти е най добрия приятел :) :)

fruitshine
11-19-2008, 18:25
damm .. i az sam vlubena v edno momche koeto mi se vodeshe priqtel edno vreme .. no kogato se doseti za 4uvstvata mi mi zabi noj v gurba :?