PDA

View Full Version : Да се върна ли при него..?



Jo_Ni_To
11-08-2008, 19:11
Еми ето как стоят нещтата..С бившето ми гадже скъсахме някаде от 7 месеца и само си пишем по скайпа и в последно време започна да ми изпраща целувки..прегръдки и такива...та се чудя ако ми предложи отново какво да му кажа...Още го харесвам,но незнам.... :-o :-o

MaLkaTa_LaDy
11-08-2008, 19:15
Кажи му ДА, щом го харесваш, значи така е правилно.

MaMkaMy
11-08-2008, 19:17
Да естествено, щом иска...

xxxSnowflakexxx
11-08-2008, 19:20
Кажи му ДА, щом го харесваш, значи така е правилно.

sheilsis
11-08-2008, 19:28
м аз принципно съм на мнение нищо бивше не важи но ако наистина имате още чувстава един към друг и смяташ че ще потръгне защо не :)

FiRe_LaDy
11-08-2008, 19:30
Щом имаш чувства все още какво го мислиш!Успех :grin: дано се съберете отново ( е,ако ти го искаш ) ...

MartyParty
11-08-2008, 19:31
Пфх.. :lol: пфуухихихахихухуху...

scyLLa
11-08-2008, 20:02
Е много ясно че е по добре да си станете щом го харесваш :)

Dark_Angel_F
11-08-2008, 20:08
Недей бърза да си вадиш изводи ,че евентуално иска пак да се съберете само по рани целувчици и прегвътки в скайп ... едно е на живо друго в скайп . Ето и личен пример аз буквално съм загубила ума си по едно момче и ако човек види чатовете ни от послендо време би си помислил ,че и от негова страна е същото ,но нещата са супер сложни пораид доста фактори и т.н. да не говрим , че на живо само се изпиваме с оглед еидн др и говорим за ствзем различни раобти от това за кето говрим нарпимер в скайп . За това преди да те излезнали и да си апълно сигурн ,че иска пак да се съберете не вксрвай анпразни надежди , за да не страдаш накрая !

anSsito
11-08-2008, 20:45
Недей бърза да си вадиш изводи ,че евентуално иска пак да се съберете само по рани целувчици и прегвътки в скайп ... едно е на живо друго в скайп . Ето и личен пример аз буквално съм загубила ума си по едно момче и ако човек види чатовете ни от послендо време би си помислил ,че и от негова страна е същото ,но нещата са супер сложни пораид доста фактори и т.н. да не говрим , че на живо само се изпиваме с оглед еидн др и говорим за ствзем различни раобти от това за кето говрим нарпимер в скайп . За това преди да те излезнали и да си апълно сигурн ,че иска пак да се съберете не вксрвай анпразни надежди , за да не страдаш накрая !

Няма какво повече да допълня. Много правилен и изчерпателен отговор :)

mArMaLaDkA
11-08-2008, 21:17
Ти па..от едни емотиконки в кви филми се вкарваш!..Какви планове градиш!..Едни целувчици и прегръдки по Скайп,имейли и всякакви такива виртуални пространства,не значат абсолютно нищо!

Drebs
11-08-2008, 21:49
Oф стига с тъпите теми вееееееееееееее :(

ANTIHUMAN
11-08-2008, 23:07
Аз не бих се върнал! ,,Няма да правя курвенски номера!'' Както преди време се изказа един мой приятел или познат (вече не знам какъв ми се пада) към бившото си гадже след като тя искаше пак да тръгват. Не, не бих се върнал. Ще се съберем, пак ще скъсаме, после пак ще се съберем, да си имаме уважението, но аз не съм играчка. Ако ти си играчка връщай се когато няма къде да си вкара ,,жребеца''! :)

П.П. Не те нападам казвам си мнението!

sextazy_baby
11-09-2008, 07:37
Да :)

soul1199
11-09-2008, 07:55
Ти па..от едни емотиконки в кви филми се вкарваш!..Какви планове градиш!..Едни целувчици и прегръдки по Скайп,имейли и всякакви такива виртуални пространства,не значат абсолютно нищо!+1 iz4akai be

ImmortalForever
11-09-2008, 12:36
Зависи от:
1) Как се разделихте?Кой с кого?
2)Той ли беше сгафил..или просто си омръзнахте
3)Опира ли въпроса до достойнство, засягат ли се гледни точки и принципи
4)МИслиш ли, че има друг с който може да си по-щастлива
5)На колко си?
6)Виждаш ли перспективи за тази връзка изобщо
И НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО
7) К'фо искаш ти!?

krisiiiiito
11-09-2008, 12:43
Първо прецени дали си струва.. и не прибързвай така - както казаха една прегръдка или една емотиконка в скайп нищо не значи.. виж как се държи с теб когато се видите и не си гради предстваи от това което се случва в интернет пространството :lol:
ноо разбира се ако ти предложи.... прецени дали искаш да бъдеш с него и обмисли нещата добре.. дали е сериозен в тези си отношения или не..или дали виждаш преспектива или не??!

LittlePrincess
11-09-2008, 12:45
ако ми предложи отново

Не ти е предложил още,така че не бързай.Както по горе се каза-едни емотиконки не значат нищо ;) Но все пак:ако искаш приемаш,ако не-не.

samoubiika
11-09-2008, 12:45
Еми ето как стоят нещтата..С бившето ми гадже скъсахме някаде от 7 месеца и само си пишем по скайпа и в последно време започна да ми изпраща целувки..прегръдки и такива...та се чудя ако ми предложи отново какво да му кажа...Още го харесвам,но незнам.... :-o :-o

аз не смятам че има някакъв основателен повод да се съберете пак!? :?
по принцип края на приказката идва веднъж...веднъж сте скъсали...какъв е смисъла да опитвате отново при положение,че няма да бъде същото...когато четеш една книга тя ти е интересна,смисъл да я четеш втори път няма,но има любители на книгите.
не мисля,че трябва да ме слушаш или когото и да било друг от форума...както казват бабите "каквото ти казва сърцето"...

titinkaa
11-09-2008, 12:56
Недей бърза да си вадиш изводи ,че евентуално иска пак да се съберете само по рани целувчици и прегвътки в скайп ... едно е на живо друго в скайп . Ето и личен пример аз буквално съм загубила ума си по едно момче и ако човек види чатовете ни от послендо време би си помислил ,че и от негова страна е същото ,но нещата са супер сложни пораид доста фактори и т.н. да не говрим , че на живо само се изпиваме с оглед еидн др и говорим за ствзем различни раобти от това за кето говрим нарпимер в скайп . За това преди да те излезнали и да си апълно сигурн ,че иска пак да се съберете не вксрвай анпразни надежди , за да не страдаш накрая !+1 :grin:

sasha_90
11-09-2008, 12:56
Не бързай с предположенията.Много момчета по скайп пращат целувки и прегръдки,но в доста случай това е само за в чата.

Victorya
11-09-2008, 13:07
За мен една връзка е като конец-веднъж скъса ли се,дори и да я вържеш здраво,възелът пак ще личи.Според мен останете добри приятели,но не връщайте прочетена страница.

6o6kotooo
11-09-2008, 13:15
ХХХХХХХ ДАААААА :D :D

queen_of_the_damned_777
11-10-2008, 18:08
ем..аз примерно по скайп се не се притеснявам от нищо.... :D :D пращам си целувки наляво и надясно... :lol: :lol: :lol: ...някакви такива ...лигави целувки и преградки нищо не означават...не си прави грешни изводи,защото накрая ти ще страдаш... :booooomb: ама все пак ти си знаеш....изчакай нищо не губиш... :-P

kiksinka
11-10-2008, 18:38
Ako naistina go iska6 i vse o6te go obi4a6 opitaite pak.No se zamisli i za tova kakvo ti e pri4inil predi.Az bqh ispadnala v podobna situaciq no v kraina smetka ne mu prostih. :)

Fantomche
11-11-2008, 13:56
Еми ето как стоят нещтата..С бившето ми гадже скъсахме някаде от 7 месеца и само си пишем по скайпа и в последно време започна да ми изпраща целувки..прегръдки и такива...та се чудя ако ми предложи отново какво да му кажа...Още го харесвам,но незнам.... :-o :-o

starata lubov rujda ne hva6ta =; :smt001 :smt110

BebSiNKa
11-11-2008, 15:34
zavisi za kakvo ste se razdelili i 7meseca ne sa malko vreme no shtom oshte ti har opitai :)

PeopleAlwaysLeave
11-11-2008, 15:51
Ми ти си знаеш най-добре какво чувстваш. Зависи и за какво сте скъсали, дали те е наранил и т.н. Но това, че по скайпа ти праща целувки не значи на 100%, че иска отново да сте заедно - може да е с приятелски намерения. Разеберете се да се видиче и тогава по поведението му ще узнаеш какво иска ;)

beb4yy
11-11-2008, 15:58
хаха за къде бързаш той даже А не е казал :lol:

Claustrophobia
11-11-2008, 16:22
може да го познава добре,и да усеща,че той изпитва нещо..

все пак аз познавам момче,което никога не би пратило целувка по скайп,без да има причина/чувства..

MoHuTo
11-11-2008, 17:00
Мм по-добре изчакай малко да видиш как ще се развият нещата по нататък, дали той ще поиска например отново да се съберете. Не си прави кръчмарски сметки без кръчмаря ;) едни целувки и прегръдки по Скайп нищо не значат, виж сега ако бяха наживо.. :-o

sisityy
11-11-2008, 18:06
ami zavisi za6to ste skusali i ako mn go obi4ka6 DA