PDA

View Full Version : .. а когато го имам .. не го искам ..



imaginaryyy
11-08-2008, 21:52
Нямам представа защо пиша тази тема .. никой не ме разбира .. и може би искам просто да споделя .. ще се радвам, ако поне някой от вас ме разбере ..

8ми клас съм, тази година се преместих в ново училище.. на 4ти октомври вече тръгнах с едно момче .. много го харесвах .. той мен също .. проблема беше, че избързахме страшно много, а и аз не живея там, където ми е училището .. трябваше да се виждаме по-рядко .. иначе и той е 8ми клас, но от друга паралелка .. Той е от типа момчета .. не обичам никога освен семейството си и не се доверявам лесно .. Един ден си говорихме и той ми намекна, че не държал на никого .. или нещо такова.. аз му казах "еми съжалявам, но аз не ходя с хора, на които не им пука за мен" .. и така .. На 28и (след около 3 седмици) след този разговор се разделихме .. Тъй като той ми беше първото гадже (и за първи път се целунах с него) бях много любопитна .. след около 3-4 дни започнах да се зарибявам с еидн негов приятел .. може би ме влечеше това, че не трябва да го правя .. както и да е сега 8ми и аз вече нямам нищо общо с него (усещам, че съм се дръжала като ку*ва, за което сега много съжалявам).Останахме приятели .. (с първия) .. Той започна да се зарибява с моята общо взето най-добре приятелка от класа .. днес за първи път се целунаха .. и ест и двамата ми се похвалиха .. /на никого не му пука, че след една седмици, може би ще ми е малко тъпо да чуя това/.. от днес ходят .. той постоянно ми говореше колко искал ---- .. и така .. и всъщност ако не бях аз, още нямаше да се познават .. но това няма значение.. Проблема е, че започнах много да го ревнувам и да го искам .. не знам какво ще правя, когато в понеделник ги видя как се държат за ръка.. прегръщат и целуват.. Реших, че го харесвам .. но после стигнах до извода, че просто искам това което нямам.. представих си, че все още сме гаджета .. отново се появи онова безразлично чувство .. Не знам какво да праввя /освен да се примиря .. / .. мога да му кажа, че го "обичам", но така само ще затрудня връзката им .. когато искам нещо го постигам .. мога отново да го имам .. но така ще попреча на тях двамата .. а ии .. все пак и двамата са ми "приятели" ще стане така, че ще ходим, а аз ще си харесам нкой друг, когото нямам .. страхувам се от самата себе си .. не искам да нараня тях .. но ми е трудни и когато наранявам себе си .. Знам, че не можете да ми помогнете .. просто исках да споделя .. ще се радвам ако има някой, който ме е разбрал .. ако имате някакви съвети .. или нещо пишете много ще се радвам :oops: /и въпреки всчко усещам как приличам на ку*ва..ааа това определено е проблем .. :D :o /

P.S Съжалявам, ако съм допуснала грешки при писането :-o :-o :-o

Whyniser
11-08-2008, 22:28
А бе вие и "двете" сте си Курви.Менкате си приятели.Накрая напревете един групов и да се знае :wink: :lol: .

Не можеш да кажеш на някои ей така,който едва познаваш обичам те.А това,че ти е казал,че трудно се доверявал,не означава че няма изобщо да ти се довери.Спечели му доверието.Ама и вие с прекаленото филми :-o ...

imaginaryyy
11-08-2008, 22:53
А бе вие и "двете" сте си Курви.Менкате си приятели.Накрая напревете един групов и да се знае :wink: :lol: .

Не можеш да кажеш на някои ей така,който едва познаваш обичам те.А това,че ти е казал,че трудно се доверявал,не означава че няма изобщо да ти се довери.Спечели му доверието.Ама и вие с прекаленото филми :-o ...





Просто и двамата много се харесват.. това няма нищо общо, че съм ходила с него .. какво значение има дали ми е приятелка или не, щом се харесват?! и ай разбери каккво значи думата "Курва" и тогава се говори .. мога да те уверя, че нито тя, нито аз сме !!
П.С Да пише, който ме разбира..в този сайт трябва да си помагаме .. или?! Избивайте си комплексите и се правете на интересни на друго място.. затова ли ви е нета ... само да обиждате .. проблема е, че това го правят само хора, които в реалния свят са нищо, и никога няма да се държат така както тук!! смешковци ..

ANTIHUMAN
11-08-2008, 23:02
Мога да те посъветвам едно: ,,Не разваляй приятелството си с най-добрата си приятелка (може би) , заради едно момче, било то и бившото ти гадже, което не дава и 5 стотинки за хората около него!''

Момчета колкото искаш, време колкото щеш, увлечения по момчета хиляди, но един ще влезе и ще остане завинаги в сърцето ти. Не разбрах какъв ти е проблема или избиваш комлекси?

imaginaryyy
11-08-2008, 23:06
Нямам комплекси, че да избивам .. както виждаш можеш да прочетеш миналия ми коментар :D исках просто да споделя ,, а пък вече който не е на кеф да ме нарежда,който ме разбира да помага :P мерси все пак :-P

Whyniser
11-08-2008, 23:07
А бе вие и "двете" сте си Курви.Менкате си приятели.Накрая напревете един групов и да се знае :wink: :lol: .

Не можеш да кажеш на някои ей така,който едва познаваш обичам те.А това,че ти е казал,че трудно се доверявал,не означава че няма изобщо да ти се довери.Спечели му доверието.Ама и вие с прекаленото филми :-o ...





Просто и двамата много се харесват.. това няма нищо общо, че съм ходила с него .. какво значение има дали ми е приятелка или не, щом се харесват?! и ай разбери каккво значи думата "Курва" и тогава се говори .. мога да те уверя, че нито тя, нито аз сме !!
П.С Да пише, който ме разбира..в този сайт трябва да си помагаме .. или?! Избивайте си комплексите и се правете на интересни на друго място.. затова ли ви е нета ... само да обиждате .. проблема е, че това го правят само хора, които в реалния свят са нищо, и никога няма да се държат така както тук!! смешковци ..

Като си толкоз умна що реши да пишеш тука.Тъй като си и толкоз мъдра как викаш ти откъде да знаеш,че дали имам комплекси и че съм смешко.Както каза Анти нема нужда да разваляш приятелство.

П.С. Другият път по-полека,дечко :wink: . А ако искаш да ти се права на интересен.Моля ела към Благоевград.Интересен съм колко и ту тука,толкова и реално.

ANTIHUMAN
11-08-2008, 23:12
А бе вие и "двете" сте си Курви.Менкате си приятели.Накрая напревете един групов и да се знае :wink: :lol: .

Не можеш да кажеш на някои ей така,който едва познаваш обичам те.А това,че ти е казал,че трудно се доверявал,не означава че няма изобщо да ти се довери.Спечели му доверието.Ама и вие с прекаленото филми :-o ...





Просто и двамата много се харесват.. това няма нищо общо, че съм ходила с него .. какво значение има дали ми е приятелка или не, щом се харесват?! и ай разбери каккво значи думата "Курва" и тогава се говори .. мога да те уверя, че нито тя, нито аз сме !!
П.С Да пише, който ме разбира..в този сайт трябва да си помагаме .. или?! Избивайте си комплексите и се правете на интересни на друго място.. затова ли ви е нета ... само да обиждате .. проблема е, че това го правят само хора, които в реалния свят са нищо, и никога няма да се държат така както тук!! смешковци ..

Като си толкоз умна що реши да пишеш тука.Тъй като си и толкоз мъдра как викаш ти откъде да знаеш,че дали имам комплекси и че съм смешко.Както каза Анти нема нужда да разваляш приятелство.

П.С. Другият път по-полека,дечко :wink: . А ако искаш да ти се права на интересен.Моля ела към Благоевград.Интересен съм колко и ту тука,толкова и реално.

G-Baby™ споко! Както виждаш тя е ,,Фен'' , а това е близнака на ,,Новак'' разлика никаква. Нова е тук и й трябва време да се осъзнае, не трябва да нападаме, а трябва да помагаме! :P
Нападението е, ако някой ми се прави на интересен/интересна, а няма аргументи или причина за това! :) :P

imaginaryyy
11-08-2008, 23:12
Не се мисля за интересна, нито пък за умна /имам 2 по англ :D :D :D / Нямам намерение да си развалям приятелството с нея.Ами не те знам дали имаш комплекси .. но така изглежда, писна ми от всякъде само негативни коментари и обиди .. и моята е не е лесна, но не съм спряла да се базикам и да се усмихвам :D и не изкарвам другите виновни, заради моите проблеми и грешки :x

imaginaryyy
11-08-2008, 23:14
Написах темата не с цел да се правя на интересна :o камо ли да се карам с хората!! Ами по принцип чета постоянно темите, но избягвам да давам компетентното си мненние :D :D :D

ANTIHUMAN
11-08-2008, 23:17
Написах темата не с цел да се правя на интересна :o камо ли да се карам с хората!! Ами по принцип чета постоянно темите, но избягвам да давам компетентното си мненние :D :D :D

То от това по-ясно не може да бъде миличка! :) Тук сме да си помагаме както споменах, винаги ще има негативни мнениея, а щом се отнася до колегата G-Baby™ е разгонен и леко раздразнителен напоследък иначе не е такъв! :P
Мисля, че може да му се извиниш. :)

П.П. Колега не се сърдиш, нали? :-P :P

imaginaryyy
11-08-2008, 23:21
Мдамм .. извинен е :D :D :D

soul1199
11-09-2008, 08:20
po-dobre go zabravimi,ne im razvalqi vruzkata,a po-dobre kaji na tvoita fr.,4e ti e gadno,kato go spoemenava i da se nadqvame,4e 6e spre,yspeh,mila :-)

bubsy_f
11-09-2008, 08:30
Ми.. :-D да ти кажа недей разваляй връзката им...аз веднъж избрах момче пред моя фр...и сега не си говорим..ама и тя не беше от най-дружелюбните ама всее едно...тъъ...както те посъветваха по-отгоре...кажи на приятелката ти и приятеля ти да избягват да споменават кво правят заедно...и да зн, че ще го забравиш..не е единствен :-)

HONDA
11-09-2008, 09:12
Абе ти за каква се мислиш?! Я слез на земята... Каквото искала, го имала... дрън-дрън... Не пиши, че те са ти "приятели"... По-скоро ти не си никаква приятелка. Остави ги да си се радват на връзката, може и да им се получат нещата. Малко се осъзнай! Ти си нямаш никаква представа какво искаш... Ти си пречи сама, но не пречи и на хората около теб!

candy_girl4e
11-09-2008, 09:26
значии все едно слушам за мен си :( знам какво ти е преди и аз бях така ходех с някое момче но просто все едно ми омръзваше неисках вече да съм с него късахме и аз след това отново го исках едното от момчетата отново тръгна с мен и аз глупавата пак не го оцених и отново скъсахме лошото беше че аз пак си го исках но той тръгна с една моя фр и мен ми беше мн гадно но се примирих... за това ще ти кажа да ги оставиш да бъдат заедно ти ще го забравиш недей да им разваляш връзката щото ти пак ще тръгнеш с него и пак ще скъсате защото няма да го искаш .... (и аз когато се случи това бях 8 клас) затова остави ги ще харесаш някой друг но ти пожелавам с него да е различно .. аз сега си намерих момче и с него е различно :)

imaginaryyy
11-09-2008, 09:33
Благодаря много ! :oops: Просто не знам как ще реагирам, когато утре ги видя как се прегръшат и целуват :S :o

imaginaryyy
11-09-2008, 09:48
Абе ти за каква се мислиш?! Я слез на земята... Каквото искала, го имала... дрън-дрън... Не пиши, че те са ти "приятели"... По-скоро ти не си никаква приятелка. Остави ги да си се радват на връзката, може и да им се получат нещата. Малко се осъзнай! Ти си нямаш никаква представа какво искаш... Ти си пречи сама, но не пречи и на хората около теб!

И аз това написах, нямам никакво желание да им развалявам връзката!! И ако исках можех да го направя до сега ..

arfraidofmyself
11-09-2008, 10:35
mii spored men .. tova mom4e nikoga ne te e haresvalo, tolkova silno, 4e to4no sled kato ste susali trugva s dr ... ostavi go s fr ti, ne se qdosvai, 6te si nameri6 drug.. vsi4ko s vremeto si , imai turpenie.... :-) :-) :) :-D

Whyniser
11-09-2008, 10:42
Благодаря много ! :oops: Просто не знам как ще реагирам, когато утре ги видя как се прегръшат и целуват :S :o
Ами просто отиваш и ги поздравяваш.И после отивай по стаите прави си кефа.Току виж си видяла някой друг,в който да се "влюбиш" :wink: :)

imaginaryyy
11-09-2008, 11:06
Не мога просто да се прибера .. ще изглежда изключително подозрително :D :D :D .. :Май ще трябва да ги гледкам и да им се раддвам :P :-# :-# :-# ](*,) :-k #-o ..

Fantomche
11-09-2008, 11:15
Momi4e re6i kakvo iska6,i togava deistvai.V momenta zavijda6 na priqtelkata si

imaginaryyy
11-09-2008, 11:31
:D Бооже .. за какво да и завиждам .. не четеш ли? .. аз го имах, мога пак да го имам .. !! Не искам да им преча, но ме боли .. капиш :D

Fantomche
11-09-2008, 11:42
:D Бооже .. за какво да и завиждам .. не четеш ли? .. аз го имах, мога пак да го имам .. !! Не искам да им преча, но ме боли .. капиш :DOf golqmo si lape kato znae6 tolkova i ne priema6 suveti i mneniq a durji6 na tvoeto se orpavqi sama :-x

imaginaryyy
11-09-2008, 11:46
просто ми е трудно ..

6o6kotooo
11-09-2008, 11:49
остави ги .... :) а пък ти ще си намериш ново момче ;)

sasha_90
11-09-2008, 13:02
Остани сама.Порасни,разбери какво искаш и чак тогава ми мисли за гаджета.

Victorya
11-09-2008, 13:23
P.S Съжалявам, ако съм допуснала грешки при писането :-o :-o :-o

Определено направи доста грешки и беше мисията почти невъзможна да схвана от първия прочит някои моменти от историята.Сега:
1.Най-добри приятелки не съществуват
2.На практика това са доста големи детинщини,постъпки на незрели хора
3.Опитай се да го игнорираш като фактор в твоя живот и в живота на твоята приятелка.Незаменими хора няма.Просто насочи вниманието си към друг обект.Моят съвет е обектът да са учебниците,но това вече ти го решаваш.

HONDA
11-09-2008, 14:59
:D Бооже .. за какво да и завиждам .. не четеш ли? .. аз го имах, мога пак да го имам .. !! Не искам да им преча, но ме боли .. капиш :D
Оле ти си невъзможна! След като не го искаш, какво ти пука с кого е той?! И престани да се репчиш, че си можела отново да го имаш, ставаш банална и дразнеща.
Ти искаш и вълка сит, и агнето цяло. Просто се научи, че в живота не се получават така нещата. Гледай си кефа, постарай се да имаш добри отношения и с 2мата и това е. Просто я боляло... Ми какво да направим ние?! Да дойдем да ти намачкаме ходилцата ли?!

imaginaryyy
11-09-2008, 15:44
Съжалявам, че се репча :D ии искам да се извиня на всички.. макар че това за ходилцата ме урежда :-D .. Учебниците са скучни .. особено като за хора като мен .. искам да кажа, че почти винаги съм душата на компанията .. нооо май наистина така ще трява да направя :-o :-o :-o Мерси много на всички!