PDA

View Full Version : отново проблем....



RoSsY88
11-09-2008, 07:25
Здравейте...преди време бях пуснала тема..на кратко..един клиент от работа ме сваляше мн...след 2-3 седмици мн свалки и големи бакшиши му дадох номера си...стана така че напуснах работа такмо като тръгнах с него и се прибрах във Велико Търново....беше мн мил нежен беше готов на всичко дори да му казвах че още мн обичам бившият си...уви не ме изчака месец да се върна във Варна за учебната година и имаше свалки с друга....беше искрен и скъсахме...просто не издържа...но за тоя месец в който си звъняхме и писахме смси аз мн хлътнах..и исках да съм с него...Уви прибрах се във Варна..мина седмица не ме и потърси...Стана така,че не веднъж се засякохме в кафето където работих лятото...Даже здравей нямаше..гледаше ме тъжно...не знам ко ми стана писах смс айде на кафе...след 2 седмции се видяхме..аз бях заета..той също....като се видяхме разбрах,че мн съм му липсвала,че било грешка и всичко било само целувки и преградки с някаква лапетия на 16....не нзам но му повярвах..и тръгнахме даже днеска правим месец....уви не е човека който обслужвах и с който си званях постоянно...от както ходим не си пишем смси...и да пиша отг на кратки и няма мило или миличка както преди..звъним си един път в дена да ми каже каде ще се видим и от къде ще ме вземе...искаше всичко да става бавно...да не избарзваме..искал време за да може да се отдаде напълно на една връзка..казва ми че мн си ме харесва,но не можело постоянно да сме заедно...Всеки ден излизаме...но уви никога не ме взема с приятелите си на кафе...просто не ме искал,щот изпростявали да не ме излага и с приятелите си разпускал...Не иска да идва на купони с мен под претекст,че не познава приятелите ми а не веднъж е сядъл на една маса с тях...сега не ме е търсил от 2-3 дни...не ми отг на смсите не ми вдига телефона...от както майка му влезе в болницата мн се драпна от мене...даже не излзиа с приятели до колко знам...излязохме веднъж от както има този проблем с майка си..не говореше беше мн тъжен...и не знам какво да правя...не иска да говори за тва...не нзам дали да го търся...инак си е мн миличак и добричък...гушкаме се...мн добре се държи към мене...спинка редовно у дома...като сме заедно всичко е идеално преди да му звънне някой приятел..някакви съвети..мсиля че не трябва да го търся....се пак не ми вдига вече....явно не му е до мен..

glamouros
11-09-2008, 07:45
Може би има някакъв проблем. Не може да няма причина, че се е отдръпнал така. Просто прояви търпение и разбиране. Изчакай няколко дена - без смс-с без обаждания. Дай му време и ще се изяснят нещата. Ако преди е бил искрен ще те потърси. Ако не - значи не си е заслужавал, но според мен не трябва да се унижаваш като само му звъниш и търсиш, а той непрестанно се крие. Но не е задължително да е най-лошото разбира се. Малко търпение. :) :-)

soul1199
11-09-2008, 07:53
nz,oba4e az,ako bqh na tvoe mqsto do sega da sum go zarqzala,kak taka si 6qla da go izlaga6 :shock: v taq vruzka nqma bude6e,ti otkude znai6,4e pak nqma da se celyva s dryga,kato zamine6 :?

Jumbie483
11-09-2008, 07:54
Остави го няколко дена на спокойствие. След като майка му е в болница, естествено че няма да му е до теб :?

glamouros
11-09-2008, 07:57
nz,oba4e az,ako bqh na tvoe mqsto do sega da sum go zarqzala,kak taka si 6qla da go izlaga6 :shock: v taq vruzka nqma bude6e,ti otkude znai6,4e pak nqma da se celyva s dryga,kato zamine6 :?
+1 ... Помисли си хубаво. :-) Дано вс е ок.

AnnitoOo
11-09-2008, 08:13
moje bi ne trqbva da go tursish ... iz4akai i sigyrno toi shte ti se obadi oba4e nz dali shte e dobre da ostavate zaedno sled kato dori ne te e zapoznal s priqtelite my i ne jelae da izliza s tvoite :(

HONDA
11-09-2008, 09:20
В момента явно е в труден период. Не му пречи да го преживее. Сега не му е до теб, съобрази се с желанието му да е сам.
П.С. И аз съм от Търново :-P

BaiToq
11-09-2008, 11:37
К...а....к...в...о...??..??..???