PDA

View Full Version : Дали ще отслабна ако...



akinom
11-09-2008, 08:45
мина на шоколади?

_mimi7y_
11-09-2008, 08:58
какво имаш предвид че мислиш да ядеш само шоколади ли ? ...аз не съм мн добра в тая област че да ти давам съвети но съм чувала че шоколад се яде за енергия :-o

Wrathchild
11-09-2008, 09:05
Да, но не се яде безразборно. Потърси информация за шоколадовата диета.

akinom
11-09-2008, 09:07
какво имаш предвид че мислиш да ядеш само шоколади ли ? ...аз не съм мн добра в тая област че да ти давам съвети но съм чувала че шоколад се яде за енергия :-o

да.. само шоколади , но черни и бели .. в смисъл чисти без никакви лешници и т.н. .. Аз пък съм чувала че ако си само на това се отслабва .. ма колко добре съм чула не се знае ;д така че моля за съвет :-o :)

Eeyore1
11-09-2008, 09:34
Аз бях на такава диета..отслабнах с 5 килограма,но кръвната ми захар скочи супер много и имах супер много енергия...когато спрях да ям само шоколад пак качих тия килограми че и няколко още отгоре :(

MakeMeLaugh
11-09-2008, 09:35
Хахах, по-голяма тъпня не бях чувал.

Търсиш си извинение да ядеш шоколад ли :lol:

То дори и да има такава диета ще се яде по 100-200 грама максимум шоколад на ден да не ти пада кръвното и силата сигурно.. ако си мислиш, че когато огладнееш ще ядеш няма да е така ;д

mysterious93
11-09-2008, 09:44
и аз съм чувала за шоколадова диета,но не се ядял какъв да е шоколад..ама нз аз не бих я правила тая диета :) ще взема да хвана някой диабет(макар че не можело ама..няма невъзможни неща)а и не виждам що тря се ограничаваш..по-добре от всичко по малко :)

gree_girl
11-09-2008, 09:45
Чувала съм за такава диета, но трябва да се яде само шоколад. Аз съм негативно настроена към диетите, защото като се спрат се възвръщат изгубените килограми, + още няколко отгоре. А и да ядеш само шоколад без нищо друго, не мислиш ли, че ще ти омръзне? И както казаха преди мен, захарта ти ще скочи, а това не е добре за здравето. По-добре си пази здравето.

splendour
11-09-2008, 09:48
ako qde6 po 1 miniatiyrno 6okolad4e na den 6te otslabne6,no ne mislq 4e e yda4na dieta.nqma vitamini

soul1199
11-09-2008, 11:22
Хахах, по-голяма тъпня не бях чувал.

Търсиш си извинение да ядеш шоколад ли :lol:

То дори и да има такава диета ще се яде по 100-200 грама максимум шоколад на ден да не ти пада кръвното и силата сигурно.. ако си мислиш, че когато огладнееш ще ядеш няма да е така ;д+1

vikitu
11-09-2008, 19:51
То може да отслабнеш защото съм чувала че ако яднеш едно и също нещо отслабваш..ама специално шоколад ддз може да ти излязат пъпки, да имаш проблеми със захарта и т.н. Ти си преценявай.. :)

bla-bla-bla.bg
11-10-2008, 08:08
Чувала съм за такава диета, но трябва да се яде само шоколад. Аз съм негативно настроена към диетите, защото като се спрат се възвръщат изгубените килограми, + още няколко отгоре. А и да ядеш само шоколад без нищо друго, не мислиш ли, че ще ти омръзне? И както казаха преди мен, захарта ти ще скочи, а това не е добре за здравето. По-добре си пази здравето.
+1 напълно съм съгласна с теб ,просто се храни здравословно и тринирай, ще има успех :)

Boyd
11-10-2008, 08:46
Според мен ще е много по-добре да ядеш само месо, а не само шоколад, защото от шоколада няма да можеш да си набавиш необходимите незаменими аминокиселини, които са в най-голямо количество в месата. В шоколада не вярвам да има..

titinkaa
11-10-2008, 09:24
аз ти препоръчвам да ядеш само ябълки,краставици и домати,пълнозърнест хляб със сирене и кашкавал,на ден имаш право да изядеш най-много 3 филийки-сутрин една с кашкавал(на другия ден със сирене,редувай ги),после една ябълка(да кажем че си на даскало и си в голямо междучасие ако имаш място от където да си купиш си вземи една и я изяш),на обяд като се прибереш яж една филийка пак само че с една краставица или с един домат с квото ти прецениш,следобяд яж пак домат или краставица,и вечерта вече може да ядеш квото майка ти е сготвила само че без никви пържени истории тва го забрави(можеш да похапваш в месеца 1 път пържено),и последно ако ти се яде нещо сладко иди и си вземи едно малко шоколадче и изяж само едно или две кубченца,остави си го в хладилника за другия път като ти се преяде...и нещо ВАЖНО!-НЕ ЯЖ ВСЕКИ ДЕН СЛАДКО,В СЕДМИЦАТА ЕДИН ПЪТ....повярвай ми ако ме послушаш за тази диета няма да съжаляваш,аз миналата година я спазвах и за около 2 месеца свалих 15кг. повярвай ми така е,обаче не трябва изведнъж да я спираш а постепенно,и после не трябва да налиташ веднага на сладкото и да се тъпчеш,защото иначе ще си качиш предишните килограми за 1 месец,аз от миналата година до сега съм качила само 4кг останалите 11кг съм си ги запазила...УСПЕХ! :-) :)

lcl
11-10-2008, 09:46
аз ти препоръчвам да ядеш само ябълки,краставици и домати,пълнозърнест хляб със сирене и кашкавал,на ден имаш право да изядеш най-много 3 филийки-сутрин една с кашкавал(на другия ден със сирене,редувай ги),после една ябълка(да кажем че си на даскало и си в голямо междучасие ако имаш място от където да си купиш си вземи една и я изяш),на обяд като се прибереш яж една филийка пак само че с една краставица или с един домат с квото ти прецениш,следобяд яж пак домат или краставица,и вечерта вече може да ядеш квото майка ти е сготвила само че без никви пържени истории тва го забрави(можеш да похапваш в месеца 1 път пържено),и последно ако ти се яде нещо сладко иди и си вземи едно малко шоколадче и изяж само едно или две кубченца,остави си го в хладилника за другия път като ти се преяде...и нещо ВАЖНО!-НЕ ЯЖ ВСЕКИ ДЕН СЛАДКО,В СЕДМИЦАТА ЕДИН ПЪТ....повярвай ми ако ме послушаш за тази диета няма да съжаляваш,аз миналата година я спазвах и за около 2 месеца свалих 15кг. повярвай ми така е,обаче не трябва изведнъж да я спираш а постепенно,и после не трябва да налиташ веднага на сладкото и да се тъпчеш,защото иначе ще си качиш предишните килограми за 1 месец,аз от миналата година до сега съм качила само 4кг останалите 11кг съм си ги запазила...УСПЕХ! :-) :)

Нищо не разбираш и ти :) закуска с "пълнозърнест хляб със сирене и кашкавал", "на обяд като се прибереш яж една филийка пак само че с една краставица или с един домат с квото ти прецениш,следобяд яж пак домат или краставица,и вечерта вече може да ядеш квото майка ти е сготвила" - тия 2 реплики са ти пълни глупости!

lcl
11-10-2008, 09:48
Според мен ще е много по-добре да ядеш само месо, а не само шоколад, защото от шоколада няма да можеш да си набавиш необходимите незаменими аминокиселини, които са в най-голямо количество в месата. В шоколада не вярвам да има..

Как се усвояват белтъчините? Запознат ли си?

Най-много в месото - друг път :)

djupito
11-10-2008, 16:28
По-добре почни с някоя друга диета...например само с плодове,зеленчуци,сокове и т.н.,защото в тях има витамини..или спортувай...от шоколада може и да напалнееш вместо да отслабнеш... :) :lol:

gree_girl
11-10-2008, 19:04
Ехоо, хора, веднъж се живее! Ако сега не се храним, с каквото ни се прииска, то кога?! Когато умрем ли?

Omen
11-10-2008, 19:22
аз ти препоръчвам да ядеш само ябълки,краставици и домати,пълнозърнест хляб със сирене и кашкавал,на ден имаш право да изядеш най-много 3 филийки-сутрин една с кашкавал(на другия ден със сирене,редувай ги),после една ябълка(да кажем че си на даскало и си в голямо междучасие ако имаш място от където да си купиш си вземи една и я изяш),на обяд като се прибереш яж една филийка пак само че с една краставица или с един домат с квото ти прецениш,следобяд яж пак домат или краставица,и вечерта вече може да ядеш квото майка ти е сготвила само че без никви пържени истории тва го забрави(можеш да похапваш в месеца 1 път пържено),и последно ако ти се яде нещо сладко иди и си вземи едно малко шоколадче и изяж само едно или две кубченца,остави си го в хладилника за другия път като ти се преяде...и нещо ВАЖНО!-НЕ ЯЖ ВСЕКИ ДЕН СЛАДКО,В СЕДМИЦАТА ЕДИН ПЪТ....повярвай ми ако ме послушаш за тази диета няма да съжаляваш,аз миналата година я спазвах и за около 2 месеца свалих 15кг. повярвай ми така е,обаче не трябва изведнъж да я спираш а постепенно,и после не трябва да налиташ веднага на сладкото и да се тъпчеш,защото иначе ще си качиш предишните килограми за 1 месец,аз от миналата година до сега съм качила само 4кг останалите 11кг съм си ги запазила...УСПЕХ! :-) :)
:shock: e tova ne moga da go povqrvam (ama mi se iska)!
6to ne ka4i6 edna snimka predi i sega ?

lcl
11-10-2008, 22:18
Ехоо, хора, веднъж се живее! Ако сега не се храним, с каквото ни се прииска, то кога?! Когато умрем ли?

Че яж си каквото искаш. Кой те спира?

gree_girl
11-11-2008, 17:20
Ехоо, хора, веднъж се живее! Ако сега не се храним, с каквото ни се прииска, то кога?! Когато умрем ли?

Че яж си каквото искаш. Кой те спира?
`ми ядем де :-D

mimsssssss
11-11-2008, 18:11
мина на шоколади?
според мен ще получиш някаква яка диария и добре ще си прочистиш корема и от болки да се откажеш и обезводниш,друго не мисля че може да стане :D

titinkaa
11-11-2008, 18:21
аз ти препоръчвам да ядеш само ябълки,краставици и домати,пълнозърнест хляб със сирене и кашкавал,на ден имаш право да изядеш най-много 3 филийки-сутрин една с кашкавал(на другия ден със сирене,редувай ги),после една ябълка(да кажем че си на даскало и си в голямо междучасие ако имаш място от където да си купиш си вземи една и я изяш),на обяд като се прибереш яж една филийка пак само че с една краставица или с един домат с квото ти прецениш,следобяд яж пак домат или краставица,и вечерта вече може да ядеш квото майка ти е сготвила само че без никви пържени истории тва го забрави(можеш да похапваш в месеца 1 път пържено),и последно ако ти се яде нещо сладко иди и си вземи едно малко шоколадче и изяж само едно или две кубченца,остави си го в хладилника за другия път като ти се преяде...и нещо ВАЖНО!-НЕ ЯЖ ВСЕКИ ДЕН СЛАДКО,В СЕДМИЦАТА ЕДИН ПЪТ....повярвай ми ако ме послушаш за тази диета няма да съжаляваш,аз миналата година я спазвах и за около 2 месеца свалих 15кг. повярвай ми така е,обаче не трябва изведнъж да я спираш а постепенно,и после не трябва да налиташ веднага на сладкото и да се тъпчеш,защото иначе ще си качиш предишните килограми за 1 месец,аз от миналата година до сега съм качила само 4кг останалите 11кг съм си ги запазила...УСПЕХ! :-) :)

Нищо не разбираш и ти :) закуска с "пълнозърнест хляб със сирене и кашкавал", "на обяд като се прибереш яж една филийка пак само че с една краставица или с един домат с квото ти прецениш,следобяд яж пак домат или краставица,и вечерта вече може да ядеш квото майка ти е сготвила" - тия 2 реплики са ти пълни глупости!еми нз кво му е глупавото ама има ефект просто казвам на момичето как може да отслабне,се пак краставиците и доматите съдържат много вода с която организма изхвърля вредните токсини,а и тва не съм си го измислила аз а ми е казано лично от лекар по тая част така че щом на мен ми подейства значи нека и момичето да го пробва нищо не губи

titinkaa
11-11-2008, 18:24
аз ти препоръчвам да ядеш само ябълки,краставици и домати,пълнозърнест хляб със сирене и кашкавал,на ден имаш право да изядеш най-много 3 филийки-сутрин една с кашкавал(на другия ден със сирене,редувай ги),после една ябълка(да кажем че си на даскало и си в голямо междучасие ако имаш място от където да си купиш си вземи една и я изяш),на обяд като се прибереш яж една филийка пак само че с една краставица или с един домат с квото ти прецениш,следобяд яж пак домат или краставица,и вечерта вече може да ядеш квото майка ти е сготвила само че без никви пържени истории тва го забрави(можеш да похапваш в месеца 1 път пържено),и последно ако ти се яде нещо сладко иди и си вземи едно малко шоколадче и изяж само едно или две кубченца,остави си го в хладилника за другия път като ти се преяде...и нещо ВАЖНО!-НЕ ЯЖ ВСЕКИ ДЕН СЛАДКО,В СЕДМИЦАТА ЕДИН ПЪТ....повярвай ми ако ме послушаш за тази диета няма да съжаляваш,аз миналата година я спазвах и за около 2 месеца свалих 15кг. повярвай ми така е,обаче не трябва изведнъж да я спираш а постепенно,и после не трябва да налиташ веднага на сладкото и да се тъпчеш,защото иначе ще си качиш предишните килограми за 1 месец,аз от миналата година до сега съм качила само 4кг останалите 11кг съм си ги запазила...УСПЕХ! :-) :)
:shock: e tova ne moga da go povqrvam (ama mi se iska)!
6to ne ka4i6 edna snimka predi i sega ?еми ако имах шанса бих ви качила ама проблема е че нямам снимки от миналата година не защото съм била адски дебела,а защото мн се промених външно и старите снимки ги изтрих запазила съм си само новите :)

gink1
11-15-2008, 21:04
Не :D :D :D 8-)

draki4ka
11-15-2008, 21:13
абе темата е ебавка :lol: :lol: никой не ли зацепи :D а от шоколадите щом аз не пълнея оттях явно няма :razz: :P

summerlove66
11-15-2008, 22:07
едва ли ..

varnen4e
11-16-2008, 06:21
Не мисля...

korkuluruya
03-03-2009, 13:14
hah 6okladi nqma i da komentiram samo 6te kaja 4e ako iskate ne da otslabnete a POSTOQNNO da ste slabi 1 trqbva da spazvate HRANITELEN REJIM koeto na 99 proc ot prisastva6tite tfa sa nepoznati dumi 8-) i 2 fitnes nai glavno no pone nqkakv sport...as ot godini spazvam rejim i si praq uprajneniq za otslabvane po4ti seki den!ne qm ni6to testeno,ni6to sladko,panireno i tn!!!za si4ko se iziskva volq!temi ot sorta na -kolko kg moga da svala za 10 dni za men sa gi pisali palni tapanari...kak 6te postignete ne6to kato ne ste gotovi dase otkajete ot dr-nagavaite si filiite s lutenica i fasta4eno maslo puk posle gledaite nqkoq slaba madama kato mien pokrai vas :-P :-P :-P prosto s 1 duma 4ovek trqva dase otkaje ot 50 proc ot ne6tata koito qde za VINAGI nai ve4e i tfa e....

colymoly
03-03-2009, 14:26
Ехоо, хора, веднъж се живее! Ако сега не се храним, с каквото ни се прииска, то кога?! Когато умрем ли?
ми да ама то не е работа и да си дебел :D

Sasha2k8
03-03-2009, 14:51
Не вярвам да отслабнеш много ако караш само на шоколади, нооо ти си знаеш най-добре :)