PDA

View Full Version : Оргазмени проблеми! Кога, как и защо?



shokoto91
11-09-2008, 09:03
Тъй като аз имам проблеми с оргазмите искам да запитам момичта, които вече са имали оргазъм - НЕ МОМЧЕТА (освен, ако не са достатъчно опитни, за да кажат някой трик), НЕ ДЕВСТВЕНИ И НЕ ТАКИВА КОИТО НЕ СВЪРШВАТ(освен, ако не цитират опита на някоя приятелка).

Та искам да ви запитам каква беше атмосферата, какво стана според вас, което ви накара да свършите за първи път? Имало ли е нещо по-различно, което да ви е възбудило допълнително? Ако може да опишете първия си оргазъм по-подробно :) Само това :)
Става дума за вагинален оргазъм, а не за клиторен, затова френската любов не върши работа в случая.

Отговори като "увеличете любовната игра" и подобни двусмислици, не ми вършат работа. Също и глупости от сорта на "Ние не те познаваме как да ти кажем?" също не искам. Питам ви вас какъв опит имате, как е станло, с някакъв трик или просто нещо си.

П.П. Ако може без спом... Има достатъчно малоумни теми, в които да флудите. Искам само сериозни отговори.


Мерси предварително!

hottie
11-09-2008, 09:08
Ами сигурно го знаеш, но все пак да си кажа, че ако от скоро водиш полов живот е нормално да нямаш оргазъм. Аз лично получих след около година и половина след първия ми път.

Това, което най-бързо ме води до оргазъм е да съм върху него, също така като ми говори мръснишки по време на секс( но това не на всеки му харесва!). И третият фактор е изкушението. Ако той ме изкушава дълго време преди акта, дори и да не ме докосва аз съм почти на седмото небе вече :)

titinkaa
11-09-2008, 09:12
еми аз свърших на първия си оргазъм докато гаджето ми ме ч****е,чисто и просто докато го правихме на мен ми стана мн готино и той ме усети че ще свършвам и ми каза:"Мило,ще свършваш ли?"-моят отг беше "ДА",той си го извади и аз свърших после пак продължихме :) беше много яко :)

titinkaa
11-09-2008, 09:14
Ами сигурно го знаеш, но все пак да си кажа, че ако от скоро водиш полов живот е нормално да нямаш оргазъм. Аз лично получих след около година и половина след първия ми път.

Това, което най-бързо ме води до оргазъм е да съм върху него, също така като ми говори мръснишки по време на секс( но това не на всеки му харесва!). И третият фактор е изкушението. Ако той ме изкушава дълго време преди акта, дори и да не ме докосва аз съм почти на седмото небе вече :)+1 :)

Carlos
11-09-2008, 09:18
еми аз свърших на първия си оргазъм докато гаджето ми ме ч****е,чисто и просто докато го правихме на мен ми стана мн готино и той ме усети че ще свършвам и ми каза:"Мило,ще свършваш ли?"-моят отг беше "ДА",той си го извади и аз свърших после пак продължихме :) беше много яко :)
Много зависи от самото момиче какво ще го накара да свърши. Ето например твоят приятел си го вади преди да свършиш, а ние с приятелката ми точно обратното - като свършва винаги "съм вътре"
Така че цялата работа е много комплексна и индивидуална, за да разбереш как да стигнеш оргазъм. Моят опит показва, че просто трябва да се експериментира (в рамките на нормалното)

shokoto91
11-09-2008, 09:22
на 17 съм. Водя полов живот от около година. Приятелят ми е на 18. И на двамата ни беще за първи път, но сега вече година по-късно знаем какво ни харесва, как и т.н. :)

MakeMeLaugh
11-09-2008, 09:56
Ми при нас най-лесно става като влезем в някоя роля и като взема да и шушна някакви мръсотии и като доминирам над нея и тя няма избор.. разтапя се направо. Няма и 10 минути и вече сме на път за 2-ри, че понякога и 3-ти път от нейна страна :grin:

Може да се завържете някъде за леглото примерно и така.

Може да използвате сметани и т.н.

Може да наблгнете на френската преди акта. Или пък обратното.

Сменете позата.

Не го правете изморени.

Пробвайте веднага след като сте се скарали да се налегнете, на някои и действа.

Засега това се сещам ;д

DevilWish
11-09-2008, 10:03
И третият фактор е изкушението. Ако той ме изкушава дълго време преди акта, дори и да не ме докосва аз съм почти на седмото небе вече :)
И при мен това действа.Също така при мен поне, колкото по-дълбоко е проникването толкова повече ми харесва, така че пробвай пози като например краката ти да са на раменете му, опитайте да забързате /на мен ми действа/, но не толкова важно е бързането, колкото натиска.Като е по-груб и направо се разтапям.
Но така е, ние не можем да гадем на теб как ще ти е най-хубаво ;)

krem4et0
11-11-2008, 11:25
Първият ми оргазъм беше от орален секс. И до ден днешен съотношението е сигурно 20 към 1 в полза на оралните ласки. Просто по време на секс ми е доста трудно. Случва се предимно, кагото съм в мисионерската поза, той ми е хванал краката(или са около кръста, врата му) и се движим и двамата.....Иначе съм свършвала и в други пози. Не е лошо например да опиташ пак мисионерската с възглавничка(ама твърда) под дупето. Ъгълът става невероятен, проникването-дълбоко, а оргазмът е светкавичен.....недостатъкъ -твърде дълбоко проникване понякога и доста боли.

MELON
11-11-2008, 11:44
лолололололол

BuBiTy
11-11-2008, 16:16
Moq 1vi orgaz1m be6e kato bqh otgore i prosto napred nazad i toi si doide be6e neveroqtno nikoga nqma da go zabravq! a ima edin trik koito e dosta efektiven rpi pove4eto momi4eta dokato pravite sex nq zn v kva poza i i dokosni sramnite ustni "masajirai gi" :grin: mn e qko!ako i govori6 razni ne6ta po vreme na sex imam predvid eroti4ni i v1zbujda6ti s16to e b1rza p1teka k1m orgazma 6toto 6te q nakara6 da spre da misli za kvoto i da e!i 6te q iztrelq6 na v1rha! e pi4 nadqvam se s1m ti pomognala pone malko! :)

AFK
11-11-2008, 17:00
незнам дали деиства
http://arenabg.com/details.php?id=bc14eba589e1929a69c842342081ea687b4 29e5e

MoHuTo
11-11-2008, 17:12
Ммм моя пръв вагинален оргазъм никога няма да го забравя.. беше ужасяващо разтърсващ :oops: Аз бях отгоре и поддържах едно доста бързо темпо, а той просто ме гледаше иии... нз просто стана, беше страхотно :-)

therichbitch
11-11-2008, 22:57
Moq 1vi orgaz1m be6e kato bqh otgore i prosto napred nazad i toi si doide be6e neveroqtno nikoga nqma da go zabravq! a ima edin trik koito e dosta efektiven rpi pove4eto momi4eta dokato pravite sex nq zn v kva poza i i dokosni sramnite ustni "masajirai gi" :grin: mn e qko!ako i govori6 razni ne6ta po vreme na sex imam predvid eroti4ni i v1zbujda6ti s16to e b1rza p1teka k1m orgazma 6toto 6te q nakara6 da spre da misli za kvoto i da e!i 6te q iztrelq6 na v1rha! e pi4 nadqvam se s1m ti pomognala pone malko! :)
tva e momi4e samo da ti kaga,ne e pi4 :D

ShiZo
11-12-2008, 08:08
deeeper...
дълбоко+рязко+бавно+бързо=м оя начин, неговия по скоро :)))))