PDA

View Full Version : преписВаНее...на...теМа..



exclusive__16
11-09-2008, 09:25
ei q kajete kak da prepisha v 4as gotovata mi tema ili kakfo i li kakvi pi6tovi da si napravq ? pls 4akam vashite otGg.. :P :oops:

Eeyore1
11-09-2008, 09:38
Аз да ти кажа като имам такъв проблем..пиша си темата на чисто ,хубавичко и оставям отгоре място колкото да си напиша името..и така в час се правя че пиша и после предавам готовата тема :grin:

exclusive__16
11-09-2008, 09:42
eee da aama klasnata shte ni razDava listove i sigorno shte gi podpisfaa.. ;( :cry:

haterkata
11-09-2008, 09:57
..shte gi podpisfaa.. ;( :cry:

пффф първо се научи да пишеш после мисли как ще преписваш!
щом ти е готова темата толкос ли си тъпа че не можеш да си я прочетеш 1-2 пъти и да запомниш по важните моменти и да си я пресъздадеш на листа в час! о.О

pixxi
11-09-2008, 09:59
ем...първо да попитам...дали часовете ви са разделени(например 3ти и 6ти) а не последователни(1ви и 2ри)...ако да кажем са ти разделени...можеш да го напишеш на"чернова"и да си я сложиш в чантата.На края на часа,ако ви събират черновите,даваш тая дето си си написала у вас...после като ви ги раздаде-преписваш направо от нея.А ако ти са последователни или за един час,аз миналия път си я бях написала в едно тефтерче(малко)и си го бях сложила на краката и...направо от там си преписвах на беловата...а ако искаш...можеш да седнеш така,че как да го кажа...все едно си си седнала на единия крак,а другия си си го пуснала(така ще стане нещо като дупка и там може да си сложиш тефтера)...дано да ти помогна с тези вариянити ;] 8)

Zqpkov
11-09-2008, 09:59
еми ако е така ! начи пишеш си темата у вас ! след това пишеш някви тъпотий на ония лист и по някое време си вадиш твоя и казваш госпожо аз ще си го препиша на чистичко може ли още един лист ;)

DiScOnEcTeD
11-09-2008, 10:00
запи6и си я на тела и после с слушалкии слу6а6 и пишеш :D :D

soul1199
11-09-2008, 10:15
smenq6 listite na kraq na 4asa,slaga6 ot doly lista,snima6 go na tela,prepisva6 ot drygar4eto :lol: :lol:

sexa_na_kompleksa
11-09-2008, 10:18
Ако ви дават да работите с учебник/христоматия, напиши си там темата - някъде между редовете, отстрани на произведението или където има празен лист в самия учебник.

Rza
11-09-2008, 10:43
на салфетка,прави се на болна :lol: :lol:

XceSS
11-09-2008, 10:56
1)От мтел си пращаш смс към телефона с темата, преписваш си я като си си сложила телефона централно на чина

2)Слагаш си я на стола, сядаш и си отваряш краката и почваш да пишеш

3)Ако имаш принтер правиш етикет на кока кола, само че вместо съдържанието отзад си пишеш темата, лепиш го на шише и си преписваш.

4)Сменяш листи

5)Пишеш я на самия чин 1 час по рано

Edit: 6)Обуваш си дълги чорапи и под тях си пишеш темата, демек на крака, кръстосваш си краката така че да можеш да си свалиш малко чорапа и да си пишеш, ако те види просто си вдигаш чорапа и й казваш, че е бахти параноята :)

Айде успех

Always
11-09-2008, 15:39
Най-лесният и прост начин - пишеш си темата увас и когато ви раздаде листите без да те види слагаш готовата тема под листа си и преписваш.

raichEbaichE
11-09-2008, 16:45
или пък вкъщи си правиш нещо като чернова-пишеш си само ключови думи,които да те подсещат кво да пишеш и тая кат почне да раздава листата,ти почваш нещо да си дракаш на др лист,чернова уж,и като те отмине си вадиш твоя лист,се едно тва си написала и почваш...аз така правя по литература...а пък ако искаш готова тема,идеите за христоматията и за записа на тела най вършат работа :)

krisiiiiito
11-09-2008, 18:27
тука ти дадоха няколко идей аз се сещам за нещо др .. за тази тема няма да ит помогна но..
така когато ви раздадат листовете след малко отиди и вземи от госпожата още един лист с извинението че си скъсала без да искаш първия или си го надраскала .. след което си го пребере в чантата .. така ще имаш готов лист с печат и подпис за другия път и следващия път му прави сметка пишеш си на листа и даваш царския пищов 8)

exclusive__16
11-10-2008, 14:17
тука ти дадоха няколко идей аз се сещам за нещо др .. за тази тема няма да ит помогна но..
така когато ви раздадат листовете след малко отиди и вземи от госпожата още един лист с извинението че си скъсала без да искаш първия или си го надраскала .. след което си го пребере в чантата .. така ще имаш готов лист с печат и подпис за другия път и следващия път му прави сметка пишеш си на листа и даваш царския пищов 8)

ama da am tq si4ki gi podpisfa... e az se spavix mai cqlata tema 4 stanici q bqx nazubrila po voda i si4ko napisax sa she vidim kolko e vqrna :) .....