PDA

View Full Version : Съвет за мотивацията



exclusive__16
11-09-2008, 09:41
зДравейте пиша за най - добрата ми приятелка ..зна4и проблемът и е че просто техните сичко и угаждат,сичко което го иска го има ... когато и купят нещо ново тя спира да учи или изопщо от както и купиха преди 1 год нов комп. и си4ко се промени тя изопщо престана да учи (не 4е аз у4а пове4е от нея де :Д ) ,не се инт. от даскалото,само зяпа по мом4ета ходим на кафета и там разни др такива,нали тя е мн по отворена и се едно се е надрогирала (но не е някфа надувка ) ... постоянно се смее (но понякога от вътре не и е чак така но се опитва да го прикрие) та искам да и помогна поне малко да се средото4и и да не е такава ''каба'' да се стегне ипоне малко да учи или нещо такова...просто аз мисля че тя няма цел с която да продължи напред и искам вие поне да ми дадете някакъв съвет с който да й помогна. тя също е на 16 и моля ви помогнете ми та да може аз да помогна на нея :( :)









Редактирано от Seducti0n

1-ва точка.

xXxScreamxXx
11-09-2008, 10:38
Иии аман от глезените дечица .. :x
БОЙЙЙ 8-)

varnen4e
11-09-2008, 10:40
И аз съм така, не е лесно.

AnnitoOo
11-09-2008, 10:47
kaji i v o4ite kakvo stava s neq i kak bez da ysaznava provalq jivota si ako ne te poslysha .... ti si napravila vsi4ko vazmojno vse pak :(

_mimi7y_
11-09-2008, 10:53
kaji i v o4ite kakvo stava s neq i kak bez da ysaznava provalq jivota si ako ne te poslysha .... ti si napravila vsi4ko vazmojno vse pak :(
и аз така мисля

Seducti0n
11-09-2008, 11:01
Душко, за какво ти е да се правиш на майка Тереза?
Всеки се разпростира според чергата си.Тя води такъв живот, защото техните могат да си позволят да и го осигурят.

Ако има по левче на ден, няма комп, нет, мобилен и т.н. ще я видим колко ще е отворена.Парите изграждат самочувствието, а хората твърдящи, че е от без значение, това с какви средства разполагаш, са лицемерни.

soul1199
11-09-2008, 11:05
Душко, за какво ти е да се правиш на майка Тереза?
Всеки се разпростира според чергата си.Тя води такъв живот, защото техните могат да си позволят да и го осигурят.

Ако има по левче на ден, няма комп, нет, мобилен и т.н. ще я видим колко ще е отворена.Парите изграждат самочувствието, а хората твърдящи, че е от без значение, това с какви средства разполагаш, са лицемерни.

napulno suglasna

masal
11-09-2008, 11:08
И аз съм така, не е лесно. Като приятелката на авторката ли?

exclusive__16
11-09-2008, 11:19
zashtoto az sam i go kazvala i nz kak da i pomogna i tq kaza 4e i tq iska malko da se promeni no neznae kak i iska pone nqkakva motivaciq da ima .... te i go osigorqvat jivvota no izsiskvat otneq da y4i a tq na pipa iska pone s tva da se promeni vie kajete ne6to ot polza ? :S :O

Bubbly
11-09-2008, 12:25
Кратко ясно и точно- не можеш да промениш никого против волята му.
Тя е казала, че иска да се промени, но поведението и говори друго. Остава ти да се опиташ да поговориш с нея още един път.
ПП Всъщност не разбрах точно какъв е проблемът.
си4ко се промени тя изопщо престана да учи (не 4е аз у4а пове4е от нея де :Д ) ,не се инт. от даскалото,само зяпа по мом4ета ходим на кафета и там разни др такива
Като гледам и ти нямаш нищо против до зяпаш момчета и да ходиш по кафета, а и не ни впечетляваш с изумително висока езикова култура.
Остава само да кажеш, че ходиш на училище, за да получаваш повече пари и някой ден да можеш да си позволиш да имаш най-нов модел лаптоп и телефон... :lol:
Жалка работа.

slaveto1989
11-09-2008, 13:18
зДравейте пиша за най - добрата ми приятелка ..зна4и проблемът и е че просто техните сичко и угаждат,сичко което го иска го има ... когато и купят нещо ново тя спира да учи или изопщо от както и купиха преди 1 год нов комп. и си4ко се промени тя изопщо престана да учи (не 4е аз у4а пове4е от нея де :Д ) ,не се инт. от даскалото,само зяпа по мом4ета ходим на кафета и там разни др такива,нали тя е мн по отворена и се едно се е надрогирала (но не е някфа надувка ) ... постоянно се смее (но понякога от вътре не и е чак така но се опитва да го прикрие) та искам да и помогна поне малко да се средото4и и да не е такава ''каба'' да се стегне ипоне малко да учи или нещо такова...просто аз мисля че тя няма цел с която да продължи напред и искам вие поне да ми дадете някакъв съвет с който да й помогна. тя също е на 16 и моля ви помогнете ми та да може аз да помогна на нея :( :)









Редактирано от Seducti0n

1-ва точка.
пхах има ли смисъл да отваряш очите на слепите.Тя рано или късно ще разбере,че мама и тати не са вечни и че трябва да разчита на себе си . Въпрос на време е,а сега дори и да й кажеш няма да те разбере по точния начин. :o