PDA

View Full Version : Проблем със звука-тонколоните пращят постоянно



LO6IQ
11-09-2008, 11:50
Имам проблем със звука :( .
Тонлоните пращят нонстоп,когато са включени.Като пусна игра/филм/мърдам мишката/или кактовото и да било пак пращят(даже по-силно).Преинсталирах си Windowsa преди 2-3 месеца и се оправи (преди пак пращеше). От седмица някъде пак се появи. Драйвера за звука го преинсталирах няколко пъти.. и продължава да пращи. :shock:

-- Преди пращяха само когато пусна игра (почти не се чуваше звука на играта от пращенето) , затова играех игрите без звук --

-- Като изключа компютъра и го включа след известно време , първите 10-20 мин. не пращи. После почва да пращи леко и се засилва пращенето.

--Изключих тонлоните и включих слушалки --> и те пращят по същия начин (т.е. мисля че проблема не е в тонколоните) :-o

Дъното ми е A7V600-X
Driver-a ми е SoundMAX
Аудио картата -- незнам каква е :? --

Някой може ли да ми помогне ? :)

Scouse
11-09-2008, 12:21
отвори си оп6ана на аудиото и като ругаш кабела на колонките си ги нагласи според тфа кви са ти....ако имаш две колонки и си сложил опциийки за 5.1 сърраунд сиорно ше ти пращат 8-)

LO6IQ
11-09-2008, 14:16
Почти нищо не разбрах от обяснението ти.
Имам 2 колонки и буфер.
Барниках Volume ,не се оправи.
От SoundMAX си е нагласено на Stereo Speakers , а не на 5.1 съраунд.Не е от там проблема.

metallica1
11-09-2008, 14:29
ami kogato se kupqt tonkoloni parvite 1-2 meseca ne trqbva da se uveli4avat na pove4e ot 70% ot vazmojnostta za zvuk :) :) Ako si go pravil... :( :( sorry

LO6IQ
11-09-2008, 14:33
По горе съм споменал че този проблем ми го дава и със чисто нови слушалки. Те си работят перфектно по принцип. На Logitech са.
Не е от от усилването проблема.

dani_kaulitz
11-09-2008, 14:50
Просто са евтини :x

LO6IQ
11-09-2008, 15:52
Хм... проблема явно е хардуерен.Блъснах щайгата няколко пъти и се оправи. Звуковата карта явно издава багажа. Благодаря за съдействието :) Моля модераторите да изтрият темата :-D