PDA

View Full Version : КОЙТО ЗНАЕ ФРЕНСКИ ДА ПОМАГА !!



oTPoBHa
11-09-2008, 12:26
абе трябва ми спешно есе по френски за боя при възпитаването на децата - плюсове и минуси, кога трябва да се спре (ей такива неща)

аре някой който е добре по езика да ми напише нещичко .. беден ми е речника за такава тема ! :)

AnnitoOo
11-09-2008, 12:49
az sam dobre po ezika ..................ama ne po frenskiq tursi v google shte ima neshto

oTPoBHa
11-09-2008, 13:29
еми от обща култура бе, хора :)
напишете 15-20 изречения : "боят на децата в ранна детска възраст е много вреден. боят оказва влияние върху псхиката на подрастващото дете. това е един неправилен начин за възпитание. в миналото боят е бил по-разпространен. родителите тероризирали своите деца не само заради непослушание. известни са факти, че в миналото децата са карани на да работят тежък принудителен труд, и при отказ са били бичувани по жесток и брутален начин. в наши дни има закон за закрила на детето, и всяко крайно действие от страна на родителя е подсъдимо. при по-бедните семейства, където родителите не работят и са притеснени и стресирани за изкарване на прехраната, е възможно дори и днес да има бой от страна родител - дете. но слава богу има организации, борещи се срещу това и за един по-добър живот на тези семейства.
аз мисля, че когато вкъщи цари мир и разбирателство и всички се обичат, трудно може да има повод за бой :)
ами вие? "

е такова нещо .. ето ви идея :)