PDA

View Full Version : Kak da iztriq e-mail adresa si?



danlqn
11-09-2008, 13:30
molq vi pomognete. registriral sam se v razni saoitove i neprekasnato mi pra6tat razni tapi i bezsmisleni email-i! kak da iztriq e-mail adresa si???

slaveto1989
11-09-2008, 13:39
molq vi pomognete. registriral sam se v razni saoitove i neprekasnato mi pra6tat razni tapi i bezsmisleni email-i! kak da iztriq e-mail adresa si???
еми абстрахирай се ,това са рисковете ,имейла се използва за всичко,включително спам.Имейла не може да се изтрие,но можеш да смениш имейла в самия рег на някоя страница.Уточнявайте се бе хора. :?

TheOtherME
11-09-2008, 13:46
Хм, накрая на всеки от тези майли би трябвало да има един линк, на който да можеш да подадеш заявление да спрат да ти пращат.Ама това е само ако сайтът си е нормален и просто ти пращат съобщения за новостите.Ако целта на сайта е само да ти пълни пощата, то си има опция да маркираш съобщенията от този адрес като спам и самата пощенска кутия вече няма да ти ги приема.Поразрови се малко из настройките на мейла ти и ще стане, особено ако си с абв.

danlqn
11-09-2008, 15:11
да в абв съм. мъча са от много време да намеря такава опция, но явно не съм достотъчно способен. би ли ми обяснел по подробно как да го направя TheOtherME?

TheOtherME
11-09-2008, 16:12
Хм.. още като влезеш и под мястото кадето ти пише Кутия(#) да речем има едно ААктивирай защита от СПАМ.Активираш го.След това отиваш в пощенската си кутия, маркираш нежеланите писма с по една лястовичка отпред и натискаш има едно Маркирай като спам.То ти ги мести в папка Спам и оттам нататък не би трябвало да получаваш такива писма.Надявам се да разбереш писанията ми, дано се получи! :)

Lysit0
11-09-2008, 17:40
Молиш админа на съответния сайт...

danlqn
11-10-2008, 12:02
мерси хора! сега ще пробвам и утре ще ви кажа какъв е резултата :P

stealthyGirl
11-10-2008, 12:24
мерси хора! сега ще пробвам и утре ще ви кажа какъв е резултата :PО, всички се вълнуваме за утре! 8-)

П.П. Еми те вече ти отговориха, тъй че аз що да не кажа нещо не по темата. :-D

danlqn
11-12-2008, 11:38
еми май стана :P нямям излишни писма :D мерси още веднъж :)

TheOtherME
11-12-2008, 12:12
:) :) :)