PDA

View Full Version : Гаджета ли сме?



sladkata_sisi
11-09-2008, 14:40
Здравейте,

Искам да споделя моята история. С момчето, което харесвам, се запознахме на един купон (преди около 2 месеца) и след това сме се срещали няколко пъти (3-4). Като сме заедно ми е супер, държи се много мило, каза ми, че и той ме харесва. Въпроса е, че ми се иска да се виждаме по-често, а той все е зает (12 клас е). Учим в 1 и също даскало, а почти не се засичаме през седмицата. Освен това следващата седмица има рд, а не ме е поканил (всъщност не знам дали ще го празнува). Той излиза често вечер, а мен не ме пускат (бтв на 16 съм).

Искам да има нещо по-сериозно между нас или поне да знам дали имам шанс, но не знам как да го попитам.
:)

taNcheto93
11-09-2008, 14:44
Ами щом ти е казал, че те харесва, значи имаш шансове, говори с него :)

sasha_90
11-09-2008, 14:44
Остави го сам да направи първата крачка.В случай,че наистина те харесва и те желае,де.

Desir3
11-09-2008, 14:47
Не, не сте гаджета, но според мен имаш реален шанс, независимо, че той е 12 клас и е зает с подготовка за матури изпити и др... Говори с него открито, все пак големи хора сте, щом имате чувства един към друг няма какво да ви попречи да сте заедно :smt007 8)

sladkata_sisi
11-09-2008, 14:51
Всъщност ние излизаме, гушкаме се, целуваме се и т.н. :oops: , но въпроса е, че не е често и не съм мн сигурна , 4е ме възприема на сериозно.

kobrichka
11-09-2008, 14:52
Определено не сте гаджета,но самата ти казваш,че той те и е казал че те харесва следователно има шанс да се получи нещо между вас. Остави го той да направи първата крачка,ако наистина те харесва ще си проличи :)

snejana67
11-09-2008, 14:56
:-) имаш шанс,но още не сте гаджета

Desir3
11-09-2008, 14:58
Всъщност ние излизаме, гушкаме се, целуваме се и т.н. :oops: , но въпроса е, че не е често и не съм мн сигурна , 4е ме възприема на сериозно.

О, ами щом е така определено трябва да поговорите! Няма какво да го чакаш да действа, той може само да си убива времето с теб, а ако ще е само за "ей тъй" по-добре хич да не е. Все пак ти искаш сериозна връзка нали, а не нещо за "между другото", трябва да обсъдиш това с него.. :)

HONDA
11-09-2008, 15:01
Всъщност ние излизаме, гушкаме се, целуваме се и т.н. :oops: , но въпроса е, че не е често и не съм мн сигурна , 4е ме възприема на сериозно.

О, ами щом е така определено трябва да поговорите! Няма какво да го чакаш да действа, той може само да си убива времето с теб, а ако ще е само за "ей тъй" по-добре хич да не е. Все пак ти искаш сериозна връзка нали, а не нещо за "между другото", трябва да обсъдиш това с него.. :)
+954 :grin:

Nefarian
11-09-2008, 15:04
На акъл си на 8

AnnitoOo
11-09-2008, 15:18
i eto pak se ozovavam v 15 vek

AnnitoOo
11-09-2008, 15:18
i eto pak se ozovavam v 15 vek

AnnitoOo
11-09-2008, 15:19
i eto pak se ozovavam v 15 vek

Jumbie483
11-09-2008, 15:23
На акъл си на 8

аха 8-)

sladkata_sisi
11-09-2008, 15:36
На акъл си на 8

Защо така мислиш?

sladkata_sisi
11-09-2008, 15:36
i eto pak se ozovavam v 15 vek

???

titinkaa
11-09-2008, 17:27
Не, не сте гаджета, но според мен имаш реален шанс, независимо, че той е 12 клас и е зает с подготовка за матури изпити и др... Говори с него открито, все пак големи хора сте, щом имате чувства един към друг няма какво да ви попречи да сте заедно :smt007 8) +1

soul1199
11-09-2008, 17:55
Остави го сам да направи първата крачка.В случай,че наистина те харесва и те желае,де.+1

curka87
11-10-2008, 12:40
ми определено не сте гаджета.Ако питаш мен той се забавлява с теб.
Но пък щом ти казва че те харесва....може пък и да стане.Трябва просто да говориш с него.

И още нещо....... то всичкото много хубаво,ама как искаш да сте повече заедно като ти не можеш да излизаш.Май тряя да поговориш и с родителите си...Кво е тва да не те пускат?!?! Да не си на 5г?!?!

misinceto2808
11-10-2008, 13:30
Всъщност ние излизаме, гушкаме се, целуваме се и т.н. :oops: , но въпроса е, че не е често и не съм мн сигурна , 4е ме възприема на сериозно.

О, ами щом е така определено трябва да поговорите! Няма какво да го чакаш да действа, той може само да си убива времето с теб, а ако ще е само за "ей тъй" по-добре хич да не е. Все пак ти искаш сериозна връзка нали, а не нещо за "между другото", трябва да обсъдиш това с него.. :)

+ 1

BoBa4eWeR
11-10-2008, 13:32
ti si super zle :D:D:D:D:D:D:D:D:D :lol: :lol:

Abbie_Broken
11-10-2008, 13:33
Всъщност ние излизаме, гушкаме се, целуваме се и т.н. :oops: , но въпроса е, че не е често и не съм мн сигурна , 4е ме възприема на сериозно.

О, ами щом е така определено трябва да поговорите! Няма какво да го чакаш да действа, той може само да си убива времето с теб, а ако ще е само за "ей тъй" по-добре хич да не е. Все пак ти искаш сериозна връзка нали, а не нещо за "между другото", трябва да обсъдиш това с него.. :)

+ 1

+2

porky
11-10-2008, 13:52
Абе тези дето са писали че си тъпа са тъпи уфтси :D

Мисля, че той още не е решил дали наистина иска да бъде с теб... дай му малко време... Но все пак ми е доста странно защо не те е поканил на рождения му ден :-o Може би пък иска да те покани, но просто още не го е направил :)

sweet4esf
11-10-2008, 14:21
Всъщност ние излизаме, гушкаме се, целуваме се и т.н. :oops: , но въпроса е, че не е често и не съм мн сигурна , 4е ме възприема на сериозно.

О, ами щом е така определено трябва да поговорите! Няма какво да го чакаш да действа, той може само да си убива времето с теб, а ако ще е само за "ей тъй" по-добре хич да не е. Все пак ти искаш сериозна връзка нали, а не нещо за "между другото", трябва да обсъдиш това с него.. :)

;-) :-| :-|

jeni92_abc
11-11-2008, 05:50
да,гаджета сте....говори с него да си изясните отношенията

shell
11-11-2008, 06:57
Не, не сте гаджета, но според мен имаш реален шанс, независимо, че той е 12 клас и е зает с подготовка за матури изпити и др... Говори с него открито, все пак големи хора сте, щом имате чувства един към друг няма какво да ви попречи да сте заедно :smt007 8)
да съгласна съм :)

BaiToq
11-11-2008, 16:39
Здравейте,

Искам да споделя моята история. С момчето, което харесвам, се запознахме на един купон (преди около 2 месеца) и след това сме се срещали няколко пъти (3-4). Като сме заедно ми е супер, държи се много мило, каза ми, че и той ме харесва. Въпроса е, че ми се иска да се виждаме по-често, а той все е зает (12 клас е). Учим в 1 и също даскало, а почти не се засичаме през седмицата. Освен това следващата седмица има рд, а не ме е поканил (всъщност не знам дали ще го празнува). Той излиза често вечер, а мен не ме пускат (бтв на 16 съм).

Искам да има нещо по-сериозно между нас или поне да знам дали имам шанс, но не знам как да го попитам.
:)
Няма кво да го питаш.
Излизате,правиш така че "късметът да
му излезе" нали разбираш
и така-вече сте гаджета.
Ако ме разбираш нали накъде бия,
за какво ти говоря ...
Разбираш ли?

dqvolski_angel
11-11-2008, 19:23
колкото и изтъркано да звучи, ако на двама души им е писано да са заедно, нищо не може да им попречи. така че нищо не ти пречи да се пробваш.
не те пускат да излизаш често? говори с вашите, може и да си променят мнението. дори и да не го направят, ако той започне да те харесва наистина, ще измисля всякакви начини да се виждате и то като се съобразява с теб.
не те е поканил на рождения си ден? не се притеснявай, възможно е да иска да го празнува само с приятели, а ако е с теб да се притеснява, че няма да може да ти обърне по-специално внимание.
ами аз това мога да ти кажа, надявам се да съм полезна.

beb4yy
11-11-2008, 20:50
Всъщност ние излизаме, гушкаме се, целуваме се и т.н. :oops: , но въпроса е, че не е често и не съм мн сигурна , 4е ме възприема на сериозно.

О, ами щом е така определено трябва да поговорите! Няма какво да го чакаш да действа, той може само да си убива времето с теб, а ако ще е само за "ей тъй" по-добре хич да не е. Все пак ти искаш сериозна връзка нали, а не нещо за "между другото", трябва да обсъдиш това с него.. :)
+954 :grin:
1000

Drebs
11-11-2008, 21:01
Аз така бях с едно момче,като бях осми клас ( демек на 14-15 ) ии ей така през 2-3 седмици се виждахме и все едно,че ходехме,а официално не сме тръгвали. Дори през това време,което не се виждаме не се чуваме или да си пишем и ми предложи,ама бяха минали няколко месеца. Друг е въпроса,че го одрязах ;)
Така,че изчакай го .. той ако иска да е с теб,рано или късно ще ти го каже/покаже.

sladkata_sisi
11-12-2008, 08:18
Здравейте,

Искам да споделя моята история. С момчето, което харесвам, се запознахме на един купон (преди около 2 месеца) и след това сме се срещали няколко пъти (3-4). Като сме заедно ми е супер, държи се много мило, каза ми, че и той ме харесва. Въпроса е, че ми се иска да се виждаме по-често, а той все е зает (12 клас е). Учим в 1 и също даскало, а почти не се засичаме през седмицата. Освен това следващата седмица има рд, а не ме е поканил (всъщност не знам дали ще го празнува). Той излиза често вечер, а мен не ме пускат (бтв на 16 съм).

Искам да има нещо по-сериозно между нас или поне да знам дали имам шанс, но не знам как да го попитам.
:)
Няма кво да го питаш.
Излизате,правиш така че "късметът да
му излезе" нали разбираш
и така-вече сте гаджета.
Ако ме разбираш нали накъде бия,
за какво ти говоря ...
Разбираш ли?

Не, не разбирам. Обясни. :-D