PDA

View Full Version : Малък експеримент



glymo14
11-09-2008, 15:19
Преди 2ве седмици реших да се тества колко време ще издържа бе мастурбация :-o .Исках да си тествам издържливоста,а педи мастурбирах всеки ден :? .Та тези 2ве седмици ги издържах , първите няколко дни се ми беше така ... хормоните ме биеха яката, но по нататъка изобщо не ми идваше на ума.Та установих, че това ми помага в известен смисъл.Преди имах много комплекси, бях срамежлив, затворен в себе си и тн. обаче сега имам чувството че като не мастурбирам доста комплекси изчезнаха, не ме е срам толкова , сокойно мога да заговоря някое непознато момиче, станах по отпуснат, абе сичко си е ОК.Сякаш малко съм се вдетенил ама пък си е много яко да си отворен човек и да не ти пука за нищо.Пробвайте и вие, може и при вас да помогне. :grin:

bebok
11-09-2008, 17:14
За мен това е неестествено потискане, което може да докара в бъдеще проблеми въобще да не ти става. При мен трябваше на всеки 2-3-4 дни, ако не го правех, то ставаше нощно време, приискваше ми се и нямаше начин - всичко се оливаше. Ако трябваше да ходим някъде с нашите за 2-3 дни, беше задължително да мастурбирам преди тръгване, иначе щеше да има неудобни ситуации на чуждо място. Естествено, на тях и през акъла не им минават тези работи. Бащата примерно спокойно можеше да зададе въпрос защо два пъти ходя до кенефа.


хахахаха

Lysit0
11-09-2008, 17:19
За мен това е неестествено потискане, което може да докара в бъдеще проблеми въобще да не ти става. При мен трябваше на всеки 2-3-4 дни, ако не го правех, то ставаше нощно време, приискваше ми се и нямаше начин - всичко се оливаше. Ако трябваше да ходим някъде с нашите за 2-3 дни, беше задължително да мастурбирам преди тръгване, иначе щеше да има неудобни ситуации на чуждо място. Естествено, на тях и през акъла не им минават тези работи. Бащата примерно спокойно можеше да зададе въпрос защо два пъти ходя до кенефа.
+259

MakeMeLaugh
11-09-2008, 19:52
Да, така е.

Има момент, дето спира да ти дреме.
Ама после след време идва мега разгонеността, че чак те болят топките и напират ;д

Зависи де :)

Frankie
11-09-2008, 20:51
Има жени които не са правили секс от 1 год и половина ... и я питам що не правиш .. ми не ми се прави ... а е била полов атлет :D аз ако 2-3 дена не прая чекии... после за 1 мин свършвам :D пък за секс да не говорим ... добре че имам приятелка ;) иначе през седмица трябва ..

BringYourOwnBeer
11-09-2008, 21:55
аве тоз експеримент го пробвах - трудна работа братя. От УТРЕ пак ше се пробвам :D:D

Kokinho
11-10-2008, 06:51
prez lqtoto bqh v 4ujbina i nqmah komp i nqkolko 1-2 dena ne moeh da izdurja pove4e i namerih i si kai4h na gsm-a (dobre 4e toi ima golqm displey :) ) taka se zadovolqvah prez denq a ve4erta po diskotekite ne mi trea6e :P

Carlos
11-10-2008, 13:40
Вие да не сте гледали филма "40 дни и 40 нощи" :grin:

curka87
11-10-2008, 14:14
е гати темата!!!!
Кво толкова-доказано е медицински, че вие мужете имате много по-силна физическа нужда от това, отколкото жените.И ако не си задоволявате нуждите повече от 2-3 седмици, това може наистина да доведе до сериозни последици после,дори до вечна импотентност.
ООООО Боже.Ето готово.
Казвам ти го като момиче-няма нищо лошо в това да мастурбираш.
Край на проблема.

neonskull
11-10-2008, 14:20
дъждобрана ще помогне също така и стереото

taffyy
11-10-2008, 15:04
Да спреш мастурбацията намажи си ръцете с паста nebgei ili feloran не помня едни такива запарващи удари една ножка и повече немя да повториш

glymo14
11-10-2008, 17:25
е гати темата!!!!
Кво толкова-доказано е медицински, че вие мужете имате много по-силна физическа нужда от това, отколкото жените.И ако не си задоволявате нуждите повече от 2-3 седмици, това може наистина да доведе до сериозни последици после,дори до вечна импотентност.
ООООО Боже.Ето готово.
Казвам ти го като момиче-няма нищо лошо в това да мастурбираш.
Край на проблема.
Аааа това от къде си го измисли, това изобщо не е вярвно че може ад доведе до импотентност, тя спермата си излиза когато и дойде времето през ноща малко по малко.Това са глупости.Това по никакъв начин не довежда до импотентност или други психични разтройства.Това е въпрос до човека каква психическа издържливост или дали може да си забрани нещо, дали е постоянен,да устои на нещо, да не се предава за най-малкото нещо.Аз вече 3та седмица карам и досега се чувствам много добре.Напълно съм освободен и даже имам чувството че започва малко да ми върви с момичетата.

П.П. Имам наблюдения че ми се изчистиха малко младежките пъпки от лицето.:)

glymo14
11-11-2008, 08:01
някой друг да е имал такива наблюдения ? :-o

krem4et0
11-11-2008, 08:22
Има си полюция за регулиране на тези неща. Аз мога без самозадоволяване и секс дълго...мислите ли, че не свършвам после на първия допир, или че не ми горят гениталиите?

hforce
11-11-2008, 08:47
vijda mi se glupavo da ne prava ne6to kogato iskam da go naprava
osobenno ako stava vypros za lyskaneto

DevilWish
11-11-2008, 08:49
Да ви имам проблемите... :)
И аз точно това си помислих ;)

FeuerHerz
11-15-2008, 21:29
Мастурбацията - нож с две остриета :) Ако не се мастурбира има голям шанс след време да се запушат каналите по които тече спермата (получава се нещо като варовика както се наслагва), но пък и прекомерното мастурбиране ВОДИ до импотентност!

qwertz
11-16-2008, 08:06
Всъщност нормално при такова стискане, започваш да сънуваш доста интересни сънища.

FeuerHerz
11-16-2008, 08:52
Мастурбацията - нож с две остриета :) Ако не се мастурбира има голям шанс след време да се запушат каналите по които тече спермата (получава се нещо като варовика както се наслагва), но пък и прекомерното мастурбиране ВОДИ до импотентност!

Каквооооооооооооооооооооо оооооооооооооооо :shock: :shock: :D :razz: 8-) :lol:
:lol: :lol: Това е изцепката на годината копИлеееее :-P :razz: :razz: :razz: Пич питал съм 2 даскалки по биология :)

Bixel
11-16-2008, 11:22
Що пък да не мастробирам ? Един живот имам и ще мастробирам :grin:

NaNa_SladuRana
11-16-2008, 11:40
според мен трябва да мастурбираш 2 пъти в седмицата,примерно,а не да спираш да го правиш :?