PDA

View Full Version : Човек храни змията си с живи котенца и кученца



nadincety
11-09-2008, 16:38
Досега гледах по TV2 едно предаване "Лице в лице" и даваха за някакъв си човек,който храни змията си с живи котенца.Едни мънички сладички..Направо ми стана много гадно като го гледах как ги пуска при змията и тя целите ги поглъща..Не знам какъв трябва да си че да го направиш тва. :-x Направо нямам думи :? По някой път даже и с кученца я е хранил ненормалника :x Бяха много сладки и как гледаха жално :cry: Не знам за какво я направих тази тема .. Едва ли нещо ще променя с нея или пък вие ще можете да направите нещо..Просто ми стана много гадно и смотано .. :( Който иска да пише ...

AnnitoOo
11-09-2008, 16:46
na4iii mnogo mrazq mrazq nasilieto nad bedni bezzashtitni jivotinki ..... mnogo mi stava gadno i tujno v nqkoi strani ima zakoni svurzani s jivotnite ama tyka nqma podobno neshto !!!!!! dano da my se gutne zmiqta no sled kato izqde stopanina si !!!! :-x :x :shock: :-x :x :shock: :-x :x :shock:

xXxScreamxXx
11-09-2008, 16:46
Елелее... такъв ши*аняк с кеф да го гръмнеш ...
и пак ще му е малко :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

vanPersieFan11
11-09-2008, 16:47
оооооооо това и аз ей сега го гледах,баси направо тая вечер тотално ми се отяде вечерята....как може да има такива хора.....

monkata93
11-09-2008, 16:49
Добре, че не съм го гледала... :booooomb:

Loshotia
11-09-2008, 16:56
Да бе...баси извергите има ...днес в 24часа две страници имаше посветени на тоя- пишеше, че само 1000лв може да го глобят.

ScionOfStorm
11-09-2008, 16:58
А ако бяха грозни малки уродливи свине, а не сладки кучета и котки как щяхте да реагирате?

Loshotia
11-09-2008, 17:03
А ако бяха грозни малки уродливи свине, а не сладки кучета и котки как щяхте да реагирате?

По същия начин. Мен ме възмущава самият начин, по който този човек намира храна за змиите си, а не, че змията яде котетата.

thegmin
11-09-2008, 17:07
Аха, има ли клипче, че да видя за кво толквоа ства на въпрос.

ScionOfStorm
11-09-2008, 17:15
А ако бяха грозни малки уродливи свине, а не сладки кучета и котки как щяхте да реагирате?

По същия начин. Мен ме възмущава самият начин, по който този човек намира храна за змиите си, а не, че змията яде котетата.

Тебе те знам, че си по-така (в добрия смисъл) :) Идеята е, че сигурно някои от по-горните и т.н. ако бяха тея прасета нямаше да ги възмущава толкова актът.

А че този е олигофрен - е. Минимум 5к глоба трябва му лепнат, примерно.

Sorrowful
11-09-2008, 17:35
Колко изватен трябва да бъдеш,за да отглеждаш змии??! :smt119


Екипът на предаването проследява обяви за осиновяване на животни, на които обикновено се отзовава млад мъж, който обещава, че ще се грижи с огромна любов за домашните любимци.

Оказва се, че Евгени Андреев взема животните, за да храни с тях огромните си гърмящи змии, които отглежда в Горни Лозен. При това филмира мъчителната смърт на кучетата, котките, зайците и птиците. Някои от клипчетата изпраща на свои приятели.

:smt078

MiSs_DioR_CheRiE
11-09-2008, 17:37
Да бе...баси извергите има ...днес в 24часа две страници имаше посветени на тоя- пишеше, че само 1000лв може да го глобят. E tva e znachi nikude po sveta sudebnata sistena ne stava . Kak moje edin takuv izvratenqk , koito si misli , che moje da pravi vsichko s edno bezzashtitno sushtestvo da go globqt samo 1000 leva :-x Problema e che ima tolkova mnogo veche (Osobeno v Bulgaria) ambiciozni , nisko inteligentni selqnduri , koito nqmat elementarna kultura i poneje sa jivqli v baraki i sa si gledali samo kokoshki , koito sa gi koleli si mislqt , che trqbva da pravqt taka sus vsqko jivotno :-x I posle tupata sudebna sistema nishto ne ima pravi :shock: Kakvo e globa 1000 leva v sravnenie s tova , koeto e napravil :-x :? :-x

TellMeYourName
11-09-2008, 17:38
мене змийте ме кефят...е, да тоя е извратен...аз бих я хранил с мишки...

splendour
11-09-2008, 17:50
http://vbox7.com/play:12ebd202 тука яде пиленце :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

thegmin
11-09-2008, 17:55
Змията рулира, искам такава...

TellMeYourName
11-09-2008, 17:59
http://vbox7.com/play:12ebd202 тука яде пиленце :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#изглеждаше вкусно, яд ме е, че не го изядох аз O:)

GetNasty
11-09-2008, 18:02
Замислете се - това им е в природата!

hahavteen
11-09-2008, 18:04
А какво да яде тая змия? Аз доколкото съм гледала по разни предавания ги хранят с мишки. Дали ще са мишки, котенца, пиленца все е гадно ама какво да се прави.. То и ние ядем теленца, зайчета, прасенца ама не ни е гадно нали? :?

Loshotia
11-09-2008, 18:04
Ееее не! Това е ужасно. А тоя имал и профил в сладур пише във вестника.

GetNasty
11-09-2008, 18:07
Ееее не! Това е ужасно. А тоя имал и профил в сладур пише във вестника.

Няма ли някво клипче във В-БОХ? Или можеш ли да постнеш материала от вестника? 8-)

Loshotia
11-09-2008, 18:09
Ееее не! Това е ужасно. А тоя имал и профил в сладур пише във вестника.

Няма ли някво клипче във В-БОХ? Или можеш ли да постнеш материала от вестника? 8-)

Няма как да я постна, а клипчета има във вбокса, даже писах на модератора да ги изтрие...сигурно искам прекалено много, но това не е хуманно и всякви чавета глидат там.

MiSs_DioR_CheRiE
11-09-2008, 18:20
А какво да яде тая змия? Аз доколкото съм гледала по разни предавания ги хранят с мишки. Дали ще са мишки, котенца, пиленца все е гадно ама какво да се прави.. То и ние ядем теленца, зайчета, прасенца ама не ни е гадно нали? :? Ne e tochno taka .. Tova che chovek si misli , che moje da zatvori edno jivotno v kletka da mu opredelq koga da qde , da go tormozi ne e tochno v prirodata mu nali ?!

neocide
11-09-2008, 18:27

thegmin
11-09-2008, 18:31
Абе колко горе-долу струва еидн питон?

thegmin
11-09-2008, 18:36
Ееее не! Това е ужасно. А тоя имал и профил в сладур пише във вестника.

Няма ли някво клипче във В-БОХ? Или можеш ли да постнеш материала от вестника? 8-)

Няма как да я постна, а клипчета има във вбокса, даже писах на модератора да ги изтрие...сигурно искам прекалено много, но това не е хуманно и всякви чавета глидат там.
Я дай линк към тези клипчета

zloto
11-09-2008, 19:10
http://vbox7.com/play:12ebd202 тука яде пиленце :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#
А ти не обичаш ли да похапваш пиленца и кокошчици?
А това да се отглежда питон в домашни условия е тъпо... просто мястото му не е там... и за питона ми е жал, и за пиленцето :?

lams
11-09-2008, 19:21
Лигльовци. Ако са мишки все едно, ама нали са малки пухкави котенца и направо ужас. Половината гледате колко ви е симпатично.

splendour
11-09-2008, 19:49
http://vbox7.com/play:12ebd202 тука яде пиленце :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#
А ти не обичаш ли да похапваш пиленца и кокошчици?
А това да се отглежда питон в домашни условия е тъпо... просто мястото му не е там... и за питона ми е жал, и за пиленцето :? da imate pravo-i nie si poxapvame dosta mesce.osobenno pile na gril.no prosto kato gledam vse o6te jivoto pilence bore6to se za jivota si v ystata na zmiqta.........
da ne govorq za gavrata izv1r6ena spqmo tva klip4e.toz koito go e snimal e idiot bezzjalosen

RhytmiX
11-09-2008, 19:50
to ne se bori. to piska. btw chuva se piskane kogato e v stomaha mu

jghgh
11-09-2008, 19:54
И кво, ако бяха мишки щяхте ли да правите теми?


edit:


А какво да яде тая змия? Аз доколкото съм гледала по разни предавания ги хранят с мишки. Дали ще са мишки, котенца, пиленца все е гадно ама какво да се прави.. То и ние ядем теленца, зайчета, прасенца ама не ни е гадно нали? :? Ne e tochno taka .. Tova che chovek si misli , che moje da zatvori edno jivotno v kletka da mu opredelq koga da qde , da go tormozi ne e tochno v prirodata mu nali ?!
Ама си хапваш като вкъщи има пържолки, нали? 8-)
Я по-добре стани вегетарианка... иначе добро разсъждение вкара. Не е етична цялата тая работа. Но аз поне с чиста съвест си казвам - да, мамка му, греша, да, мамка му, животните страдат заради мен, но не мога да спра... и ям мръвки...
Както съм казвала в друга тема, повече от месец-два без месо не съм успявала... Ако изгледам още веднъж Earthlings или се поровя по-задълбочено в схе сайт може и 3-4 месеца да станат, ама .... както и да е, не е в тва темата, просто не бъдете лицемерни ^^

chelsea
11-09-2008, 19:56
и аз бих си похапнала едно пиленце, да ви кажа. ама и змия бих пробвала, вкусно казват че било... :-o

Swinkenhoffer
11-09-2008, 20:01
Оф, и аз имам един познат, дето си гледа някви изчадия у тях и им дава мишки, но поне не го заснема.

А тоя педал гаден трябва да умре.

Наистина това е природа, ама копелето се кефи, ебати. :-x Това, че им дава малки кученца, направо ме уби.. може би, защото си гледам песчета в нас и ми е някак ужасно.

Loshotia
11-09-2008, 20:12
^именно, тая гад не разбира, че това е нехуманно, ама на шибания педал му доставя удоволствие. Сега разни организации ще го погнат.

MostHated
11-09-2008, 20:18
ем и тя трябва да яде! няма на корнфлейкс да я кара иначе е кофти за кученцата и котенцата и патенцата ама ко да са прави!?! да и реже салам ли?

splendour
11-09-2008, 20:19
Гадно е, че го снима...

но и по Дискавъри снимат как разни лъвове ядат антилопи, лешояди дъвчат мърша, хиени, питони, акули, пирани и всякакви такива неща...

Или Дискавъри може, но този и питоните не? tam e s nay4na cel.a toq go prai za seira na piletata i kotetata

SiegHeil
11-09-2008, 20:21
Гадно е, че го снима...

но и по Дискавъри снимат как разни лъвове ядат антилопи, лешояди дъвчат мърша, хиени, питони, акули, пирани и всякакви такива неща...

Или Дискавъри може, но този и питоните не? tam e s nay4na cel.a toq go prai za seira na piletata i kotetata
:lol: :lol: :lol:

babity
11-09-2008, 20:27
Да бе...баси извергите има ...днес в 24часа две страници имаше посветени на тоя- пишеше, че само 1000лв може да го глобят.

Така нашите български депутати (или които там приемат законите не съм в час с наименованията им точно) се изгавриха с всички хора, на които им е мило за животините. Тези 1000 лв са МАКСИМАЛНОТО наказание, което може да получи. Да не говорим, че той едва ли ще бъде санкциониран с максималната глоба, защото при първо нарушение глобяват с 50 лв и то ако намериш кой да го глоби. Преди време един циганин уби улично коте пред хора, които искаха да го приберат и задомят. Направи се въпрос, викна се полиция и се започнаха мъките. Полицаите ги препратили към друга институция, откъдет ги пратили в друга, а от там пък ги върнали, защото и те не отговаряли за тези неща. Глупаво и невярно е ако кажа, че съм свикнала с такива случаи, ама вече се примирих, че такива хора няма кой да ги накаже.

Loshotia
11-09-2008, 20:28
По Дискавъри ги цензурират в един момент, а това тук е откровено казано гнусно.

babity
11-09-2008, 20:30
Още повече, че по Дискавъри и Енимал показват как животните оцеляват в естествената си среда. Това, без да съм го гледала, не ми прилича на нещо такова...

Swinkenhoffer
11-09-2008, 20:33
За мен е едно човек да й дава кученце в устата и съвсем друго да си го хване змията сама.
В това няма нищо "научно", защото влечугото не прилага никаква техника на ловуване, преследване и квото е там. Само го хапва на готово и толкоз, а оня дебил се радва.

Най-малкото жертвата има някакъв шанс да се измъкне.. да избяга или скрие. Докато тука го пускат при змията и няма мърдане. :?

Reed
11-09-2008, 20:35
^тая мечка ми е много позната от някъде :D

А клипчето изобщо не искам и да го отварям.

Mirelchetoo14
11-09-2008, 20:44
Горни Лозен?! Ама аз съм от там... 8-) Ще трябва да си пазя котака :shock:

Swinkenhoffer
11-09-2008, 20:52
Или ядете месо от агънца с големи тъжни очи, сладки теленца и т.н., или имате кучета, които ядат кучешка храна направена от други тъжни животни, които също не са имали шанс да избягат.
Ама поне не им ги даваме живи и не се кефим да гледаме как храната им чака всеки момент да бъде глътната от няква гад.
В зоологическата градина момчето, което хранеше влечугите, удряше мишките в пода и чак тогава ги пускаше на змията... не че ми изглежда супер хуманно, ама е по-приемливо, отколкото да се мотаеш жив в някакъв стомах. 8-)

miloto_girl_4e
11-09-2008, 21:10
Грозна гледка..обожавам животните и ми стана мъчно, а и това пиленце, така беззащитно и толкова дълго беше живо, докато беше в устата му..много гадно :( Но такава е природата..

BuzkatA
11-09-2008, 21:22
И аз го гледах ... много гаден изруд е тоя ...

трябва да убият змийте му и да го нахранят с тях ... а после да го дадът на уличните котета и кучета да го изядат жив!

LizZz
11-09-2008, 21:33
Грозна гледка..обожавам животните и ми стана мъчно, а и това пиленце, така беззащитно и толкова дълго беше живо, докато беше в устата му..много гадно :( Но такава е природата..
Задушава се, надявам се преди да започнат да го обработват стомашните сокове. И малко го смачкват..
А писукането може да идва от други пиленца наблизо.

TheNewReligion
11-09-2008, 21:35
Ммм, да...доста брутално. Да взимаш малки животинки, за които обещаваш да се грижиш...А всъщност да си даваш живи на "домашния си любимец". И все пак това е природата. И ние ядем месо, ама една сълза не сме проронили, докато ни сервират сочната мръвка, нали? :wink:

sherry
11-09-2008, 21:36
ДА бе, нормално било!!!
Дайте си кучето или котето да го ядат тия същества! Тоя е явно сатанист, забавлява се да убива малките котенца и даже си прави видео как става това! Това за мен е психопат и трябва да бъде наказан.

Swinkenhoffer
11-09-2008, 21:38
Тоя е явно сатанист
:D

thegmin
11-09-2008, 21:42
Така и никой не показа клипчета с котета или кучета... Нещо гнило има в тази история..

sherry
11-09-2008, 21:44
Тоя е явно сатанист
:D
Само му виж сайта...

LizZz
11-09-2008, 21:46
Дай да видим, де..

sherry
11-09-2008, 21:48
http://free.hit.bg/cobra666gallery/

Swinkenhoffer
11-09-2008, 21:51
http://free.hit.bg/cobra666gallery/
Тоя заслужава да го налагаш до смърт.. деба тъпанара измислен.
Едно от сатанинските правила е, че може да се убиват животни само при самозащита или за храна.. а тоя чисто и просто го прави за кеф.

sherry
11-09-2008, 21:52
Супер тъпо. Хвалил се на някви момчета, че осиновил котета от една баба, а после си нахранил змиите с тях. И кучета давал, ама били много едри за "възлюбените му", затова трябвало да ги разфасова първо...После върви подаеявай котета на непознати...

Swinkenhoffer
11-09-2008, 21:58
Олигофрен, който яко се е вкарал във филма с рогата и копитата... доста е жалък и смешен. :lol:

SiegHeil
11-09-2008, 22:09
Тоя е явно сатанист.
Дори не знаеш какво е сатанизъм.

'Не убивай животни, освен ако не са те нападнали, или за храна. '
10тото правило на сатанизма.

ПП: Ти си пача 8-)

babity
11-09-2008, 22:19
ПП: Ти си пача 8-)

Саздърма звучи по - добре. :D

Едит: Подробна информация за въпросният (http://dog.bg/forum/index.php/topic,19866.0.html) Той наистина си "падал малко сатанист".

jghgh
11-09-2008, 23:02
Олигофрен, който яко се е вкарал във филма с рогата и копитата... доста е жалък и смешен. :lol:

Мен ме плаши.

И съжалявам че не подходих много сериозно към темата, но не толкова ме отвращава това че дава гадинки за змиите си, а че е такъв психиран филмиран олигофрен. : О

babity
11-09-2008, 23:05
Спокойно, човека си заминава.

neocide
11-09-2008, 23:09

Christ
11-09-2008, 23:39
Тоя е явно сатанист
:D :lol: :lol: :lol: :lol:

Deadlock
11-10-2008, 00:43
^И аз мисля, че нямаше да се дразним толкова. И какво?
Еднакво жестоко е това, човек да яде прасе, змия - котка/прилеп, лъв - антилопа. Ама тва е разумната гледна точка, а много фактори влияят върху цялостното ни отношение.. Котките и кучетата се възприемат като приятели на човека, като домашни любимци, масовото отношение към тях е в стил "колко си сладичкоооо...*гууууш*"... Логично е, когато змия погълне същество, което възприемаме по този начин, да сме отвратени и възмутени.. Особено ако някой умишлено го е обрекъл на това.
Пък прилепите ги срещаме много рядко, нямаме си такива вкъщи, нито срещаме всеки ден по улиците, не ги гушкаме и не се привързваме към тях. Логично е да сме по-безпристрастни, ако някоя змия си ги похапва.

5StaR
11-10-2008, 01:06
Истината е, че всички сме еднакви - растения, животни и хора. Но малко хора го осъзнават. Сега някои ще каже, че ние можем да мислим, но сме живи същества като тях нали? Някои ако може да си представи света без животни и растения да ми пише на лична ;)

sled 5k godini, kato sme hvurlili atomnite bombi- radiaciqta + vsi4ko 6e e sintetika i himiq 6e jiveem bez rasteniqta.. sami 6e si praim kislorod 8-) 8-)

Pliok0019
11-10-2008, 04:37
само аз ли не се трогвам? голяма работа,някакви котенца,кученца,бау!...

И змията е по-яка от пухкавите пиленца. Така е в реалността - по-силните печелят вечеря, другите са самата тя...

Баси глупавата миисъл измислих, ама се пак е 6.30.

splendour
11-10-2008, 07:29
http://www.sladur.com/new_img/1/1/8/4/6/8/118468.html

splendour
11-10-2008, 07:35
ЩЕ ГИ ХРАНИ С КАКВОТО СИ ИСКА, ЯСНО ЛИ ВИ Е???

АЗ ИМАМ ПРИЯТЕЛ, КОЙТО ОТГЛЕЖДА ТИГРОВ ПИТОН И ЖИВОТНОТО ВЕЧЕ Е НАД 30 КГ И ДОВОЛНО ДЪЛГО. ЯДЕ ВЕДНЪЖ В МЕСЕЦА НЯМА ДА КАЗВАМ КАКВО, ЗА ДА НЕ ПРЕДИЗВИКАМ ВЪЗМУЩЕНИЕТО НА ПРИРОДОЗАЩИТНИЦИТЕ..

И ДА,ЗМИЯТА Е ХИЩНИК И ЯДЕ ДРУГИ ЖИВОТНИ. ИНТЕРЕСНО ДАЛИ ЩЯХТЕ ДА СЕ ДРАЗНИТЕ ТОЛКОВА, АКО ЯДЕШЕ ПРИМЕРНО ГРОЗНИ, МАЛКИ ПРИЛЕПИ? da vij i ti si prava.oba4e baba mi primerno i tegli noja na koko6kata za 1 sekynda i tva e. [za men tva s16to e gadno no e po dobre ot tova da adonizira v ne4ie g1rlo].za6to ne ybie p1rvo jivotnoto nab1ro i taka da si xrani zniqta.za6toto na pileto ili kvoto e tam qako my tegli6 noja nab1rzo to dokato se yseti kakvo stava 6te e m1rtvo a tyka to e jivo v ystata na zmiqta.stra6no ypla6eno e.z1bita i se vpivat v nego i to pani4eski se opitva da izbqga no ne moje.vse o6te e jivo v d1rloto i tam biva ma4kano i razqjdano ot stoma6ni sokove.............abe po gadno si e.

zloto
11-10-2008, 08:09
ЩЕ ГИ ХРАНИ С КАКВОТО СИ ИСКА, ЯСНО ЛИ ВИ Е???

АЗ ИМАМ ПРИЯТЕЛ, КОЙТО ОТГЛЕЖДА ТИГРОВ ПИТОН И ЖИВОТНОТО ВЕЧЕ Е НАД 30 КГ И ДОВОЛНО ДЪЛГО. ЯДЕ ВЕДНЪЖ В МЕСЕЦА НЯМА ДА КАЗВАМ КАКВО, ЗА ДА НЕ ПРЕДИЗВИКАМ ВЪЗМУЩЕНИЕТО НА ПРИРОДОЗАЩИТНИЦИТЕ..

И ДА,ЗМИЯТА Е ХИЩНИК И ЯДЕ ДРУГИ ЖИВОТНИ. ИНТЕРЕСНО ДАЛИ ЩЯХТЕ ДА СЕ ДРАЗНИТЕ ТОЛКОВА, АКО ЯДЕШЕ ПРИМЕРНО ГРОЗНИ, МАЛКИ ПРИЛЕПИ?
Нямаше да се дразня, ако змията си живееше на свобода. Пък там да яде каквото си иска - зайчета, мишки и други. Не се сърдя на хищниците по Енимъл Планет примерно. А ако някой обича дадено животно, защо го затваря в клетка? Да си гледаш змия е същото, като да си гледаш тигър - прави се главно с цел хвалене.
ПП: обичам всякакви животинки, дори и змии, и ми е жал, когато някой се отнася жестоко към тях. Имах един бивш съученик, който уби змия пред очите ми. Животинчето се беше скрило под една гума от кола и на никой не пречеше. Но той вдигна гумата и почна да я стъпче, още преди да тръгне на някъде. Сигурно дори не е била опасна, и друг път бях виждала такива из полето.

OtherDimension
11-10-2008, 08:16
да си на 30 и да си нещастник-сатанист, слагайки си вампирски зъбчета да се снима в импулс

тоя да му риташ главата ли, да му се смееш ли ....

Pliok0019
11-10-2008, 13:09
Искам да ви покажа един от коментарите във вбокс, с които съм напълно съгласна:

"A вие като ядете пилета и зайци та кво ?"

И аз ям месо...!

Защо стопанинът не ги убива предварително всъщност...?

bulgarche
11-10-2008, 13:29
По-бобре змията да умре, нали?

KiSsOfPaSsIoN
11-10-2008, 13:39
Мале докато гледах клипчето,където яде пиленцето направо се отвратих... :smt078 Ужас направо...За тва и мразя змиите... :-o

Still1ME1Still1HERE
11-10-2008, 14:02
Искам да ви покажа един от коментарите във вбокс, с които съм напълно съгласна:

"A вие като ядете пилета и зайци та кво ?"

И аз ям месо...!

Защо стопанинът не ги убива предварително всъщност...?

Съгласен :)

За другото може би просто той не иска да ги убива,а просто му ги дава па той квот ще да прави :)


По-бобре змията да умре, нали?Разбира се и ако я снимат ще кажат,че е нехуманен.Ама с мишки може да я храни,само не с нещо сладко според някой си не може.

hgfh
11-10-2008, 14:54
http://vbox7.com/play:12ebd202 тука яде
пиленце :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#


пиленце :-#

hgfh
11-10-2008, 15:04
Искам да ви покажа един от коментарите във вбокс, с които съм напълно съгласна:

"A вие като ядете пилета и зайци та кво ?"

И аз ям месо...!

Защо стопанинът не ги убива предварително всъщност...?

Съгласна съм .Все пак това си е хранителна верига.
Ама може ли да правят такива изродски клипчета ? Толкова гадно ми стана. :cry:

SiegHeil
11-10-2008, 16:13
Змиите не ядат мъртва храна.

Pliok0019
11-10-2008, 16:24
Змиите не ядат мъртва храна.
Ето го ключа от бараката! Не го знаех. Значи собственика си е напълно прав...Това, че е пиленце, а не гнусен плъх...

Still1ME1Still1HERE
11-10-2008, 16:28
Змиите не ядат мъртва храна.
Ето го ключа от бараката! Не го знаех. Значи собственика си е напълно прав...Това, че е пиленце, а не гнусен плъх...Да,да вземе да хване някъв бяс змията :D

SiegHeil
11-10-2008, 16:30
Мда, пича е леко глупав...животното може да хване салмонелоза ако се храни с птици ^^

ABSOLUTme
11-10-2008, 16:30
Змиите не ядат мъртва храна.
Ето го ключа от бараката! Не го знаех. Значи собственика си е напълно прав...Това, че е пиленце, а не гнусен плъх...

Що пък гнусен?Аз например обожавам мишки 8-)
А и тва за змиите не е верно.В америка не се продава 'жива храна',т.е. за змии се предлагат замразени мишки. :D

SiegHeil
11-10-2008, 16:32
Що пък гнусен?Аз например обожавам мишки 8-)
А и тва за змиите не е верно.В америка не се продава 'жива храна',т.е. за змии се предлагат замразени мишки. :D


Змиите виждат предимно в топлинната скала, демек не могат да видят нищо което е студено ^^

ABSOLUTme
11-10-2008, 16:34
Що пък гнусен?Аз например обожавам мишки 8-)
А и тва за змиите не е верно.В америка не се продава 'жива храна',т.е. за змии се предлагат замразени мишки. :D


Змиите виждат предимно в топлинната скала, демек не могат да видят нищо което е студено ^^

Е тоя пич,дето ми го каза,си ги топли в микровълновата :D

Loshotia
11-10-2008, 16:38
^Мислех същото да предложа.

stefity
11-10-2008, 17:59
Що пък гнусен?Аз например обожавам мишки 8-)
А и тва за змиите не е верно.В америка не се продава 'жива храна',т.е. за змии се предлагат замразени мишки. :D


Змиите виждат предимно в топлинната скала, демек не могат да видят нищо което е студено ^^

Е тоя пич,дето ми го каза,си ги топли в микровълновата :D

Да топля УМРЯЛА мишка в микровълновата в която си готвя?!?!?!? Не мерси 8-) 8-) 8-) 8-) :shock: Предпочитам жива да я дам.... от колкото да я топля там, където си правя да ям. 8-) 8-) 8-)

babity
11-10-2008, 18:00
Змиите не ядат мъртва храна.

Това не е вярно! Или поне според думите на експерта терарист, който се е изказал в темата от другия форум, която постнах. Едната му змия снесла/измътила/както се казва там и излезнали 36 парчока. 11 продал, а за останалите намирал кучета и котета. Имал си и техника садистът му със садист. Давал животината на змиите "мама и татко" за да я удушат, а след това я разфасовал, дерял и пърлел. Чак тогава малките изродчета се хранели.

Нямам нищо против змиите - животини като всички останали, само дето не стават за любимци. И причината е следната: на змията и липсват маса качества, които я делят от предназначението и за любимец. Това е същество, което не може да бъде опитомено и трябва да си живее в дивата си среда. Всъщност ако шибаните му змии можеха да си ловят сами кучета и котки (а аз съм сигурна, че те не могат при нормални условия, защото съм виждала как кучето ми яде змия) изобщо нямаше и да ми се стори или гнусно, ама да вземаш животина от човек, който ти гласува доверие, да лъжеш, да мажеш, да обещаваш е много повече от гнусно и отвратително.

splendour
11-10-2008, 20:26
Що пък гнусен?Аз например обожавам мишки 8-)
А и тва за змиите не е верно.В америка не се продава 'жива храна',т.е. за змии се предлагат замразени мишки. :D


Змиите виждат предимно в топлинната скала, демек не могат да видят нищо което е студено ^^

Е тоя пич,дето ми го каза,си ги топли в микровълновата :D

Да топля УМРЯЛА мишка в микровълновата в която си готвя?!?!?!? Не мерси 8-) 8-) 8-) 8-) :shock: Предпочитам жива да я дам.... от колкото да я топля там, където си правя да ям. 8-) 8-) 8-) xaxa v mikrov1lnovata :lol: da q kysam predi zmiqta dali e dostat14no solena o6te malko

sherry
11-10-2008, 20:53
Тоя е явно сатанист.
Дори не знаеш какво е сатанизъм.

'Не убивай животни, освен ако не са те нападнали, или за храна. '
10тото правило на сатанизма.

ПП: Ти си пача 8-)
Не ме интересува много тази област, чесННтно казано не искам да знам какво точно е, знам само, че тоя не е наред и е изтъкан от зло.
ПП: Не и колкото теб 8)

OtherDimension
11-10-2008, 21:07
Що пък гнусен?Аз например обожавам мишки 8-)
А и тва за змиите не е верно.В америка не се продава 'жива храна',т.е. за змии се предлагат замразени мишки. :D


Змиите виждат предимно в топлинната скала, демек не могат да видят нищо което е студено ^^
тоест, една пепелянка трябва да си чука главата във всеки камък, като шета по планината?

babity
11-10-2008, 21:14
Еми явно така си мислят хората... :?

buffalo88
11-10-2008, 21:15
А кво ще каже да му нарежа змията на тънки резенчета със хенкелбаха ???!!!!

thegmin
11-11-2008, 09:27
Змиите не ядат мъртва храна.

Това не е вярно! Или поне според думите на експерта терарист, който се е изказал в темата от другия форум, която постнах. Едната му змия снесла/измътила/както се казва там и излезнали 36 парчока. 11 продал, а за останалите намирал кучета и котета. Имал си и техника садистът му със садист. Давал животината на змиите "мама и татко" за да я удушат, а след това я разфасовал, дерял и пърлел. Чак тогава малките изродчета се хранели.

Нямам нищо против змиите - животини като всички останали, само дето не стават за любимци. И причината е следната: на змията и липсват маса качества, които я делят от предназначението и за любимец. Това е същество, което не може да бъде опитомено и трябва да си живее в дивата си среда. Всъщност ако шибаните му змии можеха да си ловят сами кучета и котки (а аз съм сигурна, че те не могат при нормални условия, защото съм виждала как кучето ми яде змия) изобщо нямаше и да ми се стори или гнусно, ама да вземаш животина от човек, който ти гласува доверие, да лъжеш, да мажеш, да обещаваш е много повече от гнусно и отвратително.
Друг път, хайде да видим един тигров питон как няма да погълне куче, та той може цяло агне да изяде. А пък са много често отглеждани за домаши любимци.
ПП 4-6 метра е змиичката :)

AutumnTears
11-11-2008, 11:24
tova beshe nai protivnoto ne6to koeto sum vijdala....prosto ne znam kak da komentiram tazi postupka...mozuka mi ne go pobira

thegmin
11-11-2008, 11:44
tova beshe nai protivnoto ne6to koeto sum vijdala....prosto ne znam kak da komentiram tazi postupka...mozuka mi ne go pobira
Нали си някаква хардкор готическа мацка, как така мозъка не ти го побира. Всичките се правите на много "тъмни" а ви е страх да убиета и хлебарка.

Pliok0019
11-11-2008, 11:51
tova beshe nai protivnoto ne6to koeto sum vijdala....prosto ne znam kak da komentiram tazi postupka...mozuka mi ne go pobira
Нали си някаква хардкор готическа мацка, как така мозъка не ти го побира. Всичките се правите на много "тъмни" а ви е страх да убиета и хлебарка.
И аз се учудих...

За мен изяждането на по-слабо/беззащитно животно е естествен процес и все още ми е странно от какво толкова се възмущавате...

Loshotia
11-11-2008, 14:01
tova beshe nai protivnoto ne6to koeto sum vijdala....prosto ne znam kak da komentiram tazi postupka...mozuka mi ne go pobira
Нали си някаква хардкор готическа мацка, как така мозъка не ти го побира. Всичките се правите на много "тъмни" а ви е страх да убиета и хлебарка.

E...искаш да ми кажеш, че е същото? Това, че слушаш метъл(!?) значи ли, че трябва да понасяш тези гадости и да ти е яко да ги гледаш?

hardball
11-11-2008, 14:13
Не прочетох всички постове по темата, ама щяхте ли да се възмущавате толкова ако някой си хранеше кученцето и котенцето с декоративни змии?
Бургерите и дюнерите също са имали козинка някога :)

Loshotia
11-11-2008, 14:24
^ ако беше прочел темата, щеше да намериш отговора на въпросите си.

hardball
11-11-2008, 14:30
Е мене ми е ясен, защото всички обичат пухкавите същества, още от малки се обграждат с плюшени играчки и гледат Бамби и прочее.
А змиите все са лошите :Д
Но в това няма нищо логично, след като навършиш 10-12 обикновено се замисляш за произхода на "супа топчета" и "пилешки крилца". Щом го папкаш, защо да не го папка змията?
Кучетата ядат пилешки шийки и гранулирана храна с телешко.
Змиите ядат разни пухкави мъници.
Всеки яде всеки, но просто за змиите не ви е жал, щото друго ви е насаждано.
Сега ви е тъжно и мъчно, после ще ядете тостер с шунка. :)

Loshotia
11-11-2008, 14:50
Ето, видя ли, че не си разбрал/а :)

Народът се възмущава на човека дето дава на змията животинките, а не на животното, че го яде. То е много логично, че ще го изяде- влечуго е, с това се храни, но е садистично от страна на собственика на зверчето.

hardball
11-11-2008, 14:57
Аз не мисля, че не съм разбрала. Това не променя много положението.

Thoughtless
11-11-2008, 16:26
Единственото гадно е, че ги пуска живи. И че обещава, че ще се грижи за тях, а всъщност ги убива.
Да хване бездомни котки - така ще направи две добри неща едновременно - ще нахрани змиите и ще освободи населеното място от още една котка.

babity
11-11-2008, 18:02
Друг път, хайде да видим един тигров питон как няма да погълне куче, та той може цяло агне да изяде. А пък са много често отглеждани за домаши любимци.
ПП 4-6 метра е змиичката :)

Изродът не отглежда тигрови питони. Или поне не тях е хранил с "разнообразна храна".


hardball, повечето хора не си дават сметка, че повечето животни имат нужда от балансирана храна, а не от разнообразна такава. И ако на нас, хората би ни втръснало бързо да ядем едно и също, то за животните това не е нищо необичайно. Хайде, кучелюб съм, но няма да се отнасям в обяснения за този вид животни. Змията е диво животно. Тя, пак повтарям, не може да бъде опитомена по никакъв начин. Някои видове животни могат да бъдат лишени от храната, която ядат в природата, но други (визирам някои видове змии) не могат. И така, змията е хищник, това е факт. Ама да сте чували за лъв, изяден от змия или за хиена или за някое животно от подобен калибър? Ето, значи той се меси в природата и го храни с неща, които е неприсъщо да бъдат ядени от една змия. Тераристи споделят, че хранят питомците си с лабораторни мишки, плъхове и падпадъци. И дори и те, като хора, които отглеждат змии се отвращават от деянията на въпросният господин. Ами моралната страна на нещата? Толкова много хора отделят от личните си време и пари за да приберат някой бездомник, да го обезпаразитят, ваксинират и да му намерят дом. Да не говорим, че сериозните хора имат много високи критерии относно това на кой се дава животина и всичко се следи. И какво става? Явява се нашия човек, много мил, много любезен, много обича животните и накрая... сере върху труда на толкова много хора. Май май вече заставате в опозиция само за да сте интересни.


Thoughtless, има много начини за справяне с проблема с безпризорните животни, но това категорично не е един от тях!

Thoughtless
11-11-2008, 18:04
Thoughtless, има много начини за справяне с проблема с безпризорните животни, но това категорично не е един от тях!

И това е вариант... Дали ще ги умъртвят в приют или ще ги дадат на гладна змия - каква е разликата?

babity
11-11-2008, 18:15
Thoughtless, има много начини за справяне с проблема с безпризорните животни, но това категорично не е един от тях!

И това е вариант... Дали ще ги умъртвят в приют или ще ги дадат на гладна змия - каква е разликата?

Нямам представа дали животината изпитва болка докато бива погълната от влечугото, но пък за евтанизацията съм сигурна, че е напълно безболезнена!

OtherDimension
11-11-2008, 18:24
умирате да се правите на цинични, а? :)

ThEKiNgG
11-11-2008, 18:30
:-x :booooomb: :-x

hardball
11-11-2008, 18:39
умирате да се правите на цинични, а? :)
Съсипвам се от удоволствие. :_)

perkele1914
11-12-2008, 23:30
аз мислех, че с мишки ги хранят : ?

Emilia18
11-13-2008, 10:12
offffff,taka obi4am jivotnite,tolkova sa bezza6titni,i nqkvi takiva kato toq,tapi i prosti,se gavrqt s tqh i gi izma4vat,mn mi e gadno,ama to vsi4ko se vra6ta..

hottie
11-13-2008, 10:24
Вчера направих грешката да погленда клипчета и направо лошо ми стана...беше ми зле цяла нощ. Тоя е извратен!!
Плюс това не ми защитавайте змиите. Едно е да си на свобода и да си набавят сами храна, друго е някакъв изрод да прибира малки котенца от стопани, които ги подаряват с надеждата да се грижат за тях и тоя идиот да ги дава и те да се измъчват! Леле голяма грешка направих да го гледам. Чувствам се гузно, чак. :(

ScionOfStorm
11-13-2008, 10:39
И змията е по-яка от пухкавите пиленца. Така е в реалността - по-силните печелят вечеря, другите са самата тя...
Змията е изчадие и творение на ада. Би било добре ако могат да изчезнат всичките заедно с хлебарките и другите гадни животни. Ние знаем как е в природата, но това не значи, че това ни харесва или, че трябва да ни харесва.


Хелоооооооуууу...естествен баланс, приятелю? Къде ще го запратиш?

И точно пък змията творение на Адо, що пък. 'щото някаква предполагаема мацка и мачок (не нашийо админ :Д) са били достатъчно тъпи в характера и любопитството си?

gimme a break!

Christ
11-13-2008, 11:40
По закон храната на змиите може да бъде плъхове и мишки.

Ще цитираш ли този закон?

24white24
11-13-2008, 13:32
Биологията на змиите не изисква те да бъдат хранени с живи животни, следователно ограничението важи.Едно пише в книгите друго е действителност, имам приятел който има кралски питон, (не е на митьо пищова питона :D ) та пробвал е да му дава умъртвени животни, е гадта си иска мърдаща храна и тва си е, даже не я е докосвал когато е му е било давано мъртво животно, и на мен ми е противно да гледам как питона му яде зайчета за това и не гледам...

24white24
11-13-2008, 13:58
Да я остави по-дълго време гладна и ще прояде.Това е все едно аз да си оставя кучето гладно, и аз не съм особено голям фен на влечугите, но си мисля, че щом си взел едно животно трябва да се грижиш за него по начин който изисква самата му природа, нима в джунглата някой умъртвява животните преди змийте да ги изядат ? не ме разбирайте поглешно далеч съм от това да защитавам тоя измекяр заснел как животното му яде котенца и тн.

24white24
11-13-2008, 14:11
А моето мнение е, че изобщо такива животни трябва да бъдат забранени за отглеждане, защото що за извратен тип трябва да си, та да гледаш такова животно?Различни хора-различни идеали, някои ме наричат извратен, че събота и неделя трябва да стана в 8 (ако няма кой друг да стане вместо мен) да си изкарам кучето, айде не прави такиви гениални изводи.

Pliok0019
11-13-2008, 14:21
А моето мнение е, че изобщо такива животни трябва да бъдат забранени за отглеждане, защото що за извратен тип трябва да си, та да гледаш такова животно?
Не всички хора биха предпочели котка/куче за домашен любимец. Някои гледат игуани/тарантули/змии. Напълно естествено е.

Защо една котка може да живее, а една змия не?! Котката не се ли храни с птичета/мишки/риба...? Ако отглеждаш котка в домашни условия не я ли храниш с месо?

Докато кучето ми (пекинез) живееше у дома всеки ден е ял месо. Обожаваше пилешко. Защо змията не може да изяде пиленцето след като го предпочита така, а не варено например?!

Van Zan
11-13-2008, 15:17
Ядял нещо сладичко не трябвало да дава котки и кучета на змията ?
Вие наясно ли сте в кой свят живеете ? Всеки ден изкормват хора живи някъде докато вие гледате сладички животинчета, животни разсъксват други и така до края на живота на тази планета.

Какъв е проблема, че ги храни, се тая нали не ги храни с хора, така ,че с какъв друг низш животински вид ги храни е абослютно се тая.

Pliok0019
11-13-2008, 15:37
Ядял нещо сладичко не трябвало да дава котки и кучета на змията ?
Вие наясно ли сте в кой свят живеете ? Всеки ден изкормват хора живи някъде докато вие гледате сладички животинчета, животни разсъксват други и така до края на живота на тази планета.

Какъв е проблема, че ги храни, се тая нали не ги храни с хора, така ,че с какъв друг низш животински вид ги храни е абослютно се тая.
Точно така е!

Тука се изписаха 10 страници от псевдо хуманистите, които всеки ден виждат на улицата болни, стари хора, сираци...

Да, живота е несправедлив.

Това дали една змия ще изяде един заек е далеч по-маловажно от това дали едно дете ще спи на студено или няма да има какво да вечеря...

ScionOfStorm
11-13-2008, 16:45
Global-e, дай малко и практика, освен знания-твърдение, 24white24 ти го показа/каза, макар и индиректно.

Иначе тоя пич супер арни групи слушал бе, немалко любими мернах там 8-)

Swinkenhoffer
11-13-2008, 17:01
Ядял нещо сладичко не трябвало да дава котки и кучета на змията ?
Вие наясно ли сте в кой свят живеете ? Всеки ден изкормват хора живи някъде докато вие гледате сладички животинчета, животни разсъксват други и така до края на живота на тази планета.

Какъв е проблема, че ги храни, се тая нали не ги храни с хора, така ,че с какъв друг низш животински вид ги храни е абослютно се тая.
Точно така е!

Тука се изписаха 10 страници от псевдо хуманистите, които всеки ден виждат на улицата болни, стари хора, сираци...

Да, живота е несправедлив.

Това дали една змия ще изяде един заек е далеч по-маловажно от това дали едно дете ще спи на студено или няма да има какво да вечеря...
Такива малоумия ми бъркат в мозъка. С какво един човек е повече от едно животно? Много пъти съм се питала и все не мога да намеря адекватен отговор. Веднага давам най-баналните примери... животните крадат ли, убиват ли, лъжат ли, алчни ли са, унищожават ли всичко около тях и квото се сетиш там. С много малко изключения хората сме най-голямата грешка на природата. Факт. Едно улично куче винаги е будило много повече съчувствие в мен, отколкото едно бездомно дете.

petet
11-13-2008, 17:05
ИМЕТО НА ТОЗИ ИЗРОД Е:Евгени Аспидов!!!ЖИВЕЕ В СОФИЯ-ЛОЗЕН


ПИСАХ НА PETA

Pliok0019
11-13-2008, 17:08
Ядял нещо сладичко не трябвало да дава котки и кучета на змията ?
Вие наясно ли сте в кой свят живеете ? Всеки ден изкормват хора живи някъде докато вие гледате сладички животинчета, животни разсъксват други и така до края на живота на тази планета.

Какъв е проблема, че ги храни, се тая нали не ги храни с хора, така ,че с какъв друг низш животински вид ги храни е абослютно се тая.
Точно така е!

Тука се изписаха 10 страници от псевдо хуманистите, които всеки ден виждат на улицата болни, стари хора, сираци...

Да, живота е несправедлив.

Това дали една змия ще изяде един заек е далеч по-маловажно от това дали едно дете ще спи на студено или няма да има какво да вечеря...
Такива малоумия ми бъркат в мозъка. С какво един човек е повече от едно животно? Много пъти съм се питала и все не мога да намеря адекватен отговор. Веднага давам най-баналните примери... животните крадат ли, убиват ли, лъжат ли, алчни ли са, унищожават ли всичко около тях и квото се сетиш там. С много малко изключения хората сме най-голямата грешка на природата. Факт. Едно улично куче винаги е будило много повече съчувствие в мен, отколкото едно бездомно дете.
Swinkenhoffer Разсъждаваш крайно нелогично... Ние сме много по-висши създания от животните. Имаме мисли, чувства, не просто усещания и инстинкт. За това животните не крадът. За това дали убиват...мисля, че пак си в грешка. Именно за това е цялата тези тема.

Аз лично, ако бях толкова отвратена от хората и толкова обичах животните бих отишла да живея в някоя пещера. :D

ScionOfStorm
11-13-2008, 17:25
ИМЕТО НА ТОЗИ ИЗРОД Е:Евгени Аспидов!!!ЖИВЕЕ В СОФИЯ-ЛОЗЕН


ПИСАХ НА PETA

O________o

Swinkenhoffer
11-13-2008, 17:39
Pliok0019, убиват за храна. Мисля, че това е близко до акъла и затова не го споменах. Докато има хиляди хора, които убиват И за кеф.
Целта на темата е да покаже как гадните змии нагъват пухкави животинки и няколко пикли да се разциврят. На заден план остава наистина гадното, а именно, че оня зъл "сатанист" се забавлява (!!) и записва смъртта на пилетата и квото друго поглъщаше змията му.

Но все пак, ако кажеш на някой лъв, че имаш чувства и мисли, определено няма да те изяде. :lol: Единственото умно нещо, което са направили хората, е да улеснят до максимална степен живота си. Изгубим ли всичките си удобства, ставаме гола вода. За мен това значи, че трябва да уважаваме същества, които успяват да оцелеят без техника, оръжия и т.н.

babity
11-13-2008, 18:25
Пета с нищо няма да ви помогне, та и да им пишете и да не... все същия чеп. В момента се събрират доказателства срещу Е. А. и се подготвят писма към всички възможни инстанции с предложения за инкриминиране на жестокостта над животни при промянта на НК в края на годината. Ако мислите, че можете да помогнете за поне едно от тези неща - давайте. Ако не няма смисъл да си хабите. Пета няма да дойдат да ни решават проблемите на цялата държава.

zloto
11-13-2008, 18:58
ИМЕТО НА ТОЗИ ИЗРОД Е:Евгени Аспидов!!!ЖИВЕЕ В СОФИЯ-ЛОЗЕН


ПИСАХ НА PETA
Не му е истиснкото име. Всъщност ''фамилията'' му идва от някакъв вид змия, така че е по-вероятно (даже сигурно), че си я е измислил и не е истинска. Така поне прочетох в един форум, де :?

eminem_sp
11-13-2008, 19:46
Няма значение дали убива за кеф...няма значение дали убива за да ги нахрани...Не обеснявайте как хиляди хора измират...хиляди хора биват избити иименно от такива извратеняци...точно оттук се тръгват....И освен това ако смятате това за маловажно и глупаво обсъждането защото "лигли" които пискат за малките котенца или има нещо да ви няма или сме коравосърдечни копелета... И ако наистина е така тогава отбележета и се заинтересовайте от случката поне заради факта че е Незаконна а именно цитирам закона за защита на животните" 3. “Животни, използвани за храна на животни” са риби, домашни птици на възраст
до четири седмици, както и мишки, плъхове, хамстери, морски свинчета и зайци, които се
отглеждат или убиват с цел да се използват като храна за животни;.... ако и закона не ви интересува тогава се замислите всъщност какво тогава ви интересува и тогава губите правото си да ми разсъждавате с глупостите си за хората... защото за да имам един що годе нормален живот всички закони трябват да бъдат спазвани....а те явно не са... :-x

thegmin
11-13-2008, 19:56
Ами в закона се позволява това.
Пък в крайна сметка все е храна.
ПП. Аз се реших да си взема питон и ще го храня с мишки засега, а после зайци. :)

babity
11-13-2008, 20:44
Закона позволява да се дават изброените по - горе животни. Не видях кучетата и котетата да са посочени. Аз пък ще си купя хипопотам!

LizZz
11-13-2008, 20:50
ИМЕТО НА ТОЗИ ИЗРОД Е:Евгени Аспидов!!!ЖИВЕЕ В СОФИЯ-ЛОЗЕН


ПИСАХ НА PETA
Не му е истиснкото име. Всъщност ''фамилията'' му идва от някакъв вид змия, така че е по-вероятно (даже сигурно), че си я е измислил и не е истинска. Така поне прочетох в един форум, де :?
Семейство змии - Аспидови

babity
11-13-2008, 21:08
Така или иначе вече нищо не може да се направи - човекът си е заминал. Хайде поне някой да пусне малко инфо за змиите му. Разбрах, че са каскавели, а на мен това нищо не ми говори... :-o

5StaR
11-13-2008, 21:56
http://img219.imageshack.us/img219/1079/stfurz2.jpg

RhytmiX
11-13-2008, 22:04
o mnogo si originalen . APPLAUD !

draki4ka
11-13-2008, 22:21
гледах в нета баси изрода тоя е просто психично отклонен :lol: :lol: горките котенца и зай4е :-x :-x :-x :-#

InitialD
11-13-2008, 23:49
Едно на ръка е да храниш змия с мишки все пак те са милиарди и са вредни.Ама да я храниш с някакво изнемощяло и измършавяло коте (така изглеждаше на снимката във вестника) .. това вече е болно.

Мен ми е някакво много приятно, когато сутрин като отивам на работа и понеже още е тъмно виждам едно коте и го викам при себе си а те от тъмното изкачат още 5-6 ... на това му викам налазване .. в добрия смисъл! 8-)

hottie
11-13-2008, 23:51
"Oх горките пухкави,сладички котенца,зайченца и кученца *рев,сълзи и сополи*"

Вие сте ебати мекотели бре! Чудо голямо че си е хранил змиите както би трябвало да бъдат хранени,като че ли в природата една змия нарочно няма да изяде един заек,само защото въпросния я гледа с големи,мокри и тъжни очи?!
Я пораснете и не се дръжте като сополиви пеленаци!

П.С. сигурно следващото поколение пишман защитници на пухкави четириноги изродчета ще си смени интересите и ще ме линчува защото си храня скорпионите с мухи и живи щурци...

Да обаче жестокостта в този случай се изразява в това, че котето/зайчето или там каквото е се пуска в клетката и не може да се защити и да бяга(не че шанса да избяга е много голям, но все пак...). Като го поставят в клетката на змията е ясно какво ще се случи, докато в природна среда животинчето поне може да се опита да се бори за животеца си

eminem_sp
11-14-2008, 07:17
Ако имам хамелеон с какво да го храня бе?

с мишки или със зайци? :-x :-x

Ако нещо имаш проблем с четенето говори си с учителката по български... в закона ясно са изброени кои животни стават за храна.... и ясно е наблегнато че са живтни отгледани с тая цел. И освен тва не се прави на много интересен тъпак смотан...хамелеоните ако поне някога си учил предмет като биология щеше да знаеш че се хранят единствено с мухи бръмбари, скакалци...

А и за допълнително знание си има и отделна точка в закона че котките и кучетата за животни забранени за използване на храна кожи месо и каквито и да е други действие свързани с убиването им... :-x Тъпак...

Loshotia
11-14-2008, 07:19
Kakvo ste se razvikali za estestvenata sreda na kotencata? Che toj da ne gi e izmyknal ot estestvenata im sreda? Estestvenata sreda na kotencata ne e v apartamenta!

Да де, ама на змията не е. Един потребител, с кучета на аватар и подпис беше обяснил много добре защо змиите не стават за домашни любимци.

KiSs_mY_LiPs
11-14-2008, 20:11
http://www.vbox7.com/play:44146081 ето го изруда !

Зайо*Байо
11-14-2008, 20:42
Добре , тоя нормален ли е . :-x Психично болен е . :booooomb: Какви изроди има на планетата Земя ,, :shock: :smt068

thegmin
11-14-2008, 20:47
Деба бебетата сте. Я го приемете по-сериозно. Както виждате всички аспекти на темата са обсъдени, да човека е малко луд, че прави клипчета на това. И да, напълно нормално е да храниш змията си с такива животинки.

thegmin
11-14-2008, 20:56
Този си мисли, че може да тълкува законите, ама го прави като дявола евангелието. От многото литературни анализи, които е правил (преписвайки), не само, че не се е научил да тълкува закони, но е загубил и нормалното си мислене. Сега е ясно защо само той иска да тълкува законите.
exploited е много добър в тълкуването на законите, а това е достатъчно да се защитиш в съда.

Bianca
11-14-2008, 21:01
http://www.vbox7.com/play:44146081 ето го изруда !
Това, което току-що изгледах, беше тоталната простотия. :lol: Текстът сякаш е изваден от сценария на някоя сапунка. :razz:

thegmin
11-14-2008, 21:21
И какво дори да баннат хората могат да си направят нов акаунт.

anity92
11-15-2008, 07:28
http://www.vbox7.com/play:44146081 ето го изруда !

АуУу тоя е толкова грозен 8-) :lol:

bL00dZ
11-15-2008, 11:34
хора секви ... :-x :-x :-x :-x :-x

babity
11-15-2008, 12:11
Радвайте му се на този и го защитавайте... докато можете! Един път да се криминализира жестокостта над животни и няма да ви е толкова забавно...

MusicIsTheKey
11-15-2008, 13:06
Факт е, че има 'разлика' между това какви животни се дават на змиите. Не е нормално, обаче, да ги храниш с котки и кучета, а дори има закон, в който се казва, че трябва да се хранят само с плъхове и мишки. Виждала съм на живо как змия се храни с бяло и сладко мишленце, и определено не беше много приятно. Зайчетата също са жални, но в природата змиите наистина си ги похапват. Но да даваш котенца и кученца? А по-лошото е, че този изверг се наслаждава на това, което прави. Всъщност не е лошо, а страшно чак. Личи си по поведението му, по фактът, че снима всяко хранене на любимците си (с любов). Змията беше хванало едното зайче, а той го удари по нослето някак.. с подигравка и наслаждение. Стоеше и с удоволствие гледаше как котенцата агонизират. Нормално е да храниш змиите си, но не да се наслаждаваш на начинът, по който те убиват, а жертвите им се мъчат. Това не е нормално, този тип определено се нуждае от някакво лечение.

Това го е писал човекът, притежаващ змиите:


Ami kolkoto i da ti e gadno nqma zakoni, koito da za6titavat pomiqrite, zatova takiva bezmilostni izrodi kato men 666te gi izbivame totalno po nai-razli4ni jestoki na4ini
Nemoga da ti opi6a kolko mi e gotino predi da ubiq nqkoi bezdomen pes da mu gledam izpylnenite s ujas o4i…tova mi dostavq neopisuemo udovolstvie! Ako zakonite bqha taka i kym vas(za6titnicite na bezd. ku4eta) 6tqh i vas da vi izbivam(ne ot omraza, a za udovolstvie)

Да разправя колко е хубаво да гледа изплашените и изцъклени очи на животинките? Или как би избил и защитниците на животните.. за удоволствие? Казано от човек, който се дразни на природозащитниците звучи просто, но казано от такъв като него... ?

Пълен психопат.

Skullbreaker
11-15-2008, 16:21
На всички които мислят ,че това е нормално и които наричат хората ,възмущаващи се от изцепките на тоя изверг "лигльовци" им пожелавам да ги снимат докато ги яде питон....Ама да снимат как още крещят докато са в гърлото му. Мамка ви компелксирани идиоти...Много сте интересни и отворени като се правите на готини с гледна точка противоположна на другите...Идиоти пубери и тъпанари...

AvRiLFaN95
11-15-2008, 16:22
Къде го е писал,има ли линк?Иначе тоя е тотален изрод,как може? :? Глобата ще му е малко. :? :-x

Deadlock
11-15-2008, 19:51
Уф, браво на вас, че не класифицирате животните.
И ги избивате всички, щото досаждат, както мухите. Например..
:neutral:

Иначе змиите по принцип не ядат котки и не ми се е налагало да свиквам с тази картинка. Природата нека им разнообрази менюто, ако реши, ама хайде да не го правим ние. Нищо че сме различни и неповлияни от масовите представи в обществото.. и йееес, любимата ни позиция =D>

5StaR
11-15-2008, 20:00
Az po princip obi4am kotki i ku4eta, ama sq +- 1,2 se1...

babity
11-15-2008, 20:08
На всички които мислят ,че това е нормално и които наричат хората ,възмущаващи се от изцепките на тоя изверг "лигльовци" им пожелавам да ги снимат докато ги яде питон....Ама да снимат как още крещят докато са в гърлото му. Мамка ви компелксирани идиоти...Много сте интересни и отворени като се правите на готини с гледна точка противоположна на другите...Идиоти пубери и тъпанари...

А ти бе,умния,тия които не го псуваме и не го наричаме 'изрод,урод,психар' защитаваме това което е нормалното в природата.Когато ти престанеш да ядеш месо и почнеш да се оковаваш за разни предмети в защита на животните,тогава ще говориш против нас.Я го гледай какъв нахален се е извъдил,нещо много ти порастна работата изведнъж,а?

За последната една седмица много силно се заинтересувах от змиите. И о, чудо! Не намерих нито една змия, която в естествената си среда да яде котки или кучета. Следователно теорията за природата.... издиша сериозно. Не е необходимо да се откажа от месото за да имам позиция. Нямам против отглеждането на змии. Аз знам какво е страст по нещо и допускам, че както аз си имам слабост към кучетата, то така някой има към змиите. Нека си ги гледат, нищо против. Но ти ако можеш да кажеш, че най - доброто за едно животно, независимо какво е то е да му се променя природата и то за удоволствието на някой психично болен, то аз не мога!

Raybeez, не ние класифицираме животните. Това природата го е направила. За осми път се повтарям, че дивите змии кучета и котки не ядат. И нито аз, нито който и да е "лигльо" го е измислил това.

SiegHeil
11-15-2008, 20:10
Според мен изобщо не е нормално да отглеждаш змии.
А според мен не е нормално да си земеш куче което да ти лигави завесите, да ти сере по килима и да ти дъвче обувките, ама те - шанс..

babity
11-15-2008, 20:42
Raybeez, не ние класифицираме животните. Това природата го е направила. За осми път се повтарям, че дивите змии кучета и котки не ядат. И нито аз, нито който и да е "лигльо" го е измислил това.

http://nauka.bg/forum/index.php?showtopic=1416

Какво каза?

Аз не мога да го приема като правило. За теб не знам.

babity
11-15-2008, 20:51
^Да, съгласявам се!

Spider4eto
11-15-2008, 20:54
Извратено е не това, че змията се храни с котки и кучета, а това че на стопанина му доставя удоволствие да гледа как се мъчи едно живо същество. В природата е така по-силния изяжда по-слабия. Обаче тва да правиш клипчета и да ти носи някакво удоволствие е супер ужасно и ненормално. Гледах клипчетата във Ви бокс и беше супер гадно как въпросния човек удря зайчето по носа, докато го душеше змията, направо ми се дорева.

SiegHeil
11-15-2008, 20:56
Извратено е не това, че змията се храни с котки и кучета, а това че на стопанина му доставя удоволствие да гледа как се мъчи едно живо същество. В природата е така по-силния изяжда по-слабия. Обаче тва да правиш клипчета и да ти носи някакво удоволствие е супер ужасно и ненормално. Гледах клипчетата във Ви бокс и беше супер гадно как въпросния човек удря зайчето по носа, докато го душеше змията, направо ми се дорева.
Точно ^^

eminem_sp
11-15-2008, 21:06
Мтака да го кажем направо... хората които продължавате да твърдите как е нормално как се случва в природата... ( освен това ми ие интересно отидете вие в природата и нека вас ви изядат дивите животни ;) много ще се изкефите ) ..та сега да си поговорим..баща ми е прокурор.. и го питах и каза че то си е напълно противозаконно... ама чакайте забравих вие сте по-умни знаете по-добре нали така ;)
Принципно когато едно нещо не е законно то автоматично става тъждествено равно на ненормално. Ама чакайте вие сте големите бунтари дето само си отварят устата как законите не са наред... а всъщото време именно те развалят цялата държава. Единствената грешка на България са не законите, а именно факта че наказуемите неща не се наказват именно заради пари. И ти "Raybeez" а'ре не ме сплашвай ... щото нищо не можеш да ми направиш...ама чакай за теб е важно да се правиш на гъзар и страшен пред другите...ммм човека дето е големият чичка който ще набие всеки който смята различно нещо от него... жалко (: Ама не ме интересуваш твоя си работа ((:

Spider4eto
11-15-2008, 21:10
Извратено е не това, че змията се храни с котки и кучета, а това че на стопанина му доставя удоволствие да гледа как се мъчи едно живо същество. В природата е така по-силния изяжда по-слабия. Обаче тва да правиш клипчета и да ти носи някакво удоволствие е супер ужасно и ненормално. Гледах клипчетата във Ви бокс и беше супер гадно как въпросния човек удря зайчето по носа, докато го душеше змията, направо ми се дорева.

Тук няма две мнения по въпроса... С ирония ли го казваш или на мен така ми се струва :-o

Spider4eto
11-15-2008, 21:25
Мтака да го кажем направо... хората които продължавате да твърдите как е нормално как се случва в природата... ( освен това ми ие интересно отидете вие в природата и нека вас ви изядат дивите животни ;) много ще се изкефите ) ..та сега да си поговорим..баща ми е прокурор.. и го питах и каза че то си е напълно противозаконно... ама чакайте забравих вие сте по-умни знаете по-добре нали така ;)
Принципно когато едно нещо не е законно то автоматично става тъждествено равно на ненормално. Ама чакайте вие сте големите бунтари дето само си отварят устата как законите не са наред... а всъщото време именно те развалят цялата държава. Единствената грешка на България са не законите, а именно факта че наказуемите неща не се наказват именно заради пари. И ти "Raybeez" а'ре не ме сплашвай ... щото нищо не можеш да ми направиш...ама чакай за теб е важно да се правиш на гъзар и страшен пред другите...ммм човека дето е големият чичка който ще набие всеки който смята различно нещо от него... жалко (: Ама не ме интересуваш твоя си работа ((: Ами честно казано няма да ми е кеф да ме нападнат и изядат диви животни но това ще е нормално, в реда на нещата един вид или може би не си чувал за кръговрата на живота- едни се раждат за да бъдат храна за други. Ако видя в природата как змия изяжда котка пак ще ми стане гадно за котката, ама по тая логика трее ми става гадно за мишките, които котките е изяла примерно, или за мухите които ядат паяците. Тва си е борба за оцеляване. Нормален природен закон.

П.П. Сори Вили, грешно съм те разбрала :)

Spider4eto
11-15-2008, 21:39
Аз просто се дразня на мнението, че кучетата и котките трябва да са защитени от всичко, както и разни пухкави зайчета и т.н., докато животни като мишките и плъховете са квалифицирани явно като "по-гадни" и следователно е приемливо да бъдат използвани за храна.
Яко двоен стандарт...

Даже и не се кефя на змии, камо ли да гледам как се хранят с живи същества и т.н.- болно е. Да ве като се замисля верно е супер тъпо, мишките например са бахти яките животинки, обаче повече се наблъсква в главите на хората, че са някакви вредители, някакви низши и тем подобни. Аз лично не мога да гледам как се убива някакво животно каквото и да е то. :x

Spider4eto
11-15-2008, 21:45
Ами двоен стандарт е. Кой е казал, че всички животни трябва да бъдат равни?

Като стана дума, че в природата побеждава по-силния, в някои случаи някои вируси може да се окаже, че са най-силните? Дай да ги оставим на воля да си правят, каквото си искат... Тогава умират слабите, оживяват само най-силните за да създадат ново поколение "имунизирано" от вируса :)

babity
11-15-2008, 21:46
Не ми обяснявайте за полските мишки. Пффф аз живея в къща и никак не им се кефя. Даже съм забелязала, че повечето любители живеят в панелки и са виждали мишка на живо 3 пъти макс.



Ами двоен стандарт е. Кой е казал, че всички животни трябва да бъдат равни?

Като стана дума, че в природата побеждава по-силния, в някои случаи някои вируси може да се окаже, че са най-силните? Дай да ги оставим на воля да си правят, каквото си искат... Тогава умират слабите, оживяват само най-силните за да създадат ново поколение "имунизирано" от вируса :)

Ама иначе не смееш да го пробваш върху себе си и редовно си ходиш на имунизациите, нали?

babity
11-15-2008, 21:50
е и?

Твоето лично мнение ли ще е единственото меродавно?

При всички положения има по - голяма стойност от това на тези защитници на мишките, които като видят мишка скачат по дивани и пищят като подивели. ;) Как да е, става дума, че допреди месец имахме сериозен проблем с мишките заради фуража и ако ти толкова им се кефиш, че би ги допуснал свободно да носят зарази из вас, то аз не.

Spider4eto
11-15-2008, 21:51
Не ми обяснявайте за полските мишки. Пффф аз живея в къща и никак не им се кефя. Даже съм забелязала, че повечето любители живеят в панелки и са виждали мишка на живо 3 пъти макс.



Ами двоен стандарт е. Кой е казал, че всички животни трябва да бъдат равни?

Като стана дума, че в природата побеждава по-силния, в някои случаи някои вируси може да се окаже, че са най-силните? Дай да ги оставим на воля да си правят, каквото си искат... Тогава умират слабите, оживяват само най-силните за да създадат ново поколение "имунизирано" от вируса :)

Ама иначе не смееш да го пробваш върху себе си и редовно си ходиш на имунизациите, нали? Сичко е борба за оцеляване 8-) иначе преди няколко години си гледах един мишо ама ми умря и от тогава не съм имала домашен любимец и не възнамерявам да имам

zloto
11-15-2008, 21:53
Аз просто се дразня на мнението, че кучетата и котките трябва да са защитени от всичко, както и разни пухкави зайчета и т.н., докато животни като мишките и плъховете са квалифицирани явно като "по-гадни" и следователно е приемливо да бъдат използвани за храна.
Яко двоен стандарт...

Даже и не се кефя на змии, камо ли да гледам как се хранят с живи същества и т.н.- болно е.
Плъховете разнасят болести и са гнусни. Мишките ми бяха симпатични, докато не се появиха вкъщи. Не е приятно да осират с мънички чернички миши лайненца всички чекмеджета и рафтчета в кухнята. И са гадни, да.
А защо всички харесват пеперуди, а не гъсеници?

SiegHeil
11-15-2008, 21:56
Ами двоен стандарт е. Кой е казал, че всички животни трябва да бъдат равни?
По същата логика - Хайл Хитлер ! 8-)

babity
11-15-2008, 21:57
Виж, аз също не обичам котки. Ама аз продължавам да мисля, че нещата нямат място за сравнение. В единият случай предоставяш на змията това, което си яде свободно пусната и един вид и намаляваш дискомфорта заради това, че е затворена в някакъв си гаден терариум, а в другия случай просто се гавриш с някакви създания 'дето нямат нищо общо със случката. Друг е въпроса, че змиите ги хранят с лабораторни мишки принципно, а всички знаем за какво са направени и се използват те...

Spider4eto
11-15-2008, 22:15
Тогава умират слабите, оживяват само най-силните за да създадат ново поколение "имунизирано" от вируса :)
"По-силно" не значи по-добро. И мутрите бяха по-силни преди години и рекетираха и избиваха невинни хора, но това не ги прави по-добри. Естественият подбор не е най-доброто. Явно не знаеш как са оцелявали племената в далееечното минало. Когато настъпи глад в племето първо се изяждат болните и най-старите, ако гладът продължи се изяждат децата, за да останат най-силните, които могат отново да се възпроизведат и да продължат племето. А и ти спомена мутрите, сори ама тук не говорим за градски закони, ами за природни :wink:

babity
11-15-2008, 22:15
Аз просто се дразня на мнението, че кучетата и котките трябва да са защитени от всичко, както и разни пухкави зайчета и т.н., докато животни като мишките и плъховете са квалифицирани явно като "по-гадни" и следователно е приемливо да бъдат използвани за храна.
Яко двоен стандарт...

Даже и не се кефя на змии, камо ли да гледам как се хранят с живи същества и т.н.- болно е.
Плъховете разнасят болести и са гнусни. Мишките ми бяха симпатични, докато не се появиха вкъщи. Не е приятно да осират с мънички чернички миши лайненца всички чекмеджета и рафтчета в кухнята. И са гадни, да.
А защо всички харесват пеперуди, а не гъсеници?

Ако се поинтересуваш от думичката "тения" ще заобичаш и котките адски, ама адски много...

Котките си пият цестал/дронтал/бихелдон/празимек и не ми се налагада разбирам какво е тения. Има ли такива препарати и за мишки. Ако има ще се възползвам и знаейки, че са "чисти" няма да се противя като прибяга из стаята.

zloto
11-15-2008, 22:17
Аз просто се дразня на мнението, че кучетата и котките трябва да са защитени от всичко, както и разни пухкави зайчета и т.н., докато животни като мишките и плъховете са квалифицирани явно като "по-гадни" и следователно е приемливо да бъдат използвани за храна.
Яко двоен стандарт...

Даже и не се кефя на змии, камо ли да гледам как се хранят с живи същества и т.н.- болно е.
Плъховете разнасят болести и са гнусни. Мишките ми бяха симпатични, докато не се появиха вкъщи. Не е приятно да осират с мънички чернички миши лайненца всички чекмеджета и рафтчета в кухнята. И са гадни, да.
А защо всички харесват пеперуди, а не гъсеници?

Ако се поинтересуваш от думичката "тения" ще заобичаш и котките адски, ама адски много...
При всички случаи ще ги обичам повече от плъховете. И все пак нямам котка (или изобщо домашен любимец), за да се тревожа толкова.
И свинска тения има, ама всички си хапвате свинско, нали?

babity
11-15-2008, 22:23
Явно продължаваме спора заради самият спор и вече няма особено значение какво точно бълваме. Аз се отказвам. К'ва беше темата къде отидохме...

Spider4eto
11-15-2008, 22:25
"По-силно" не значи по-добро. И мутрите бяха по-силни преди години и рекетираха и избиваха невинни хора, но това не ги прави по-добри. Естественият подбор не е най-доброто. Явно не знаеш как са оцелявали племената в далееечното минало. Когато настъпи глад в племето първо се изяждат болните и най-старите, ако гладът продължи се изяждат децата, за да останат най-силните, които могат отново да се възпроизведат и да продължат племето. А и ти спомена мутрите, сори ама тук не говорим за градски закони, ами за природни :wink:
Това е логично и не влиза в противоречие с казаното от мен.
Да не мислиш, че мутрите са оцелели не именно заради закона на джунглата, на по-силния? Това е същия закон, приложен в градски условия при хората.[/quote] в случая с племето по-силните са по-добри защото единствено те биха могли да възобновят племето наново :)

zloto
11-15-2008, 22:29
Аз не си хапвам свинско, но явно обичта и омразата към дадено животно, не зависи много от болестите, които разпространява, а те са просто оправдание за лични предпочитания.

Но не е проблем да се разтърся и за една статистика на здравната каса, където ще излязат някои интересни резултати за причинените от различни животни болести. Доста ми беше интересно като го четях...
Признавам си, предпочитам котките, а за болестите не се замислям толкова. А пък и котките и мишките носят болести.
А може ли да намериш статистиката? Стана ми интересно...

Tedi4ka
11-15-2008, 22:30
Гледах ги във vbox го има във 2 части.Направо останах без думи ..........какъв човек трябва да си за да дадеш такова невинно създание на този звяр ЗМИЯТА!!!!!Направо този така наричан "изрод" е един боклук за мен как може незнам ума ми не го побира и да гали така змиите и да ги целува и да гледа как тези кучета,котки,фазани,зайци се мъчат...... все повече това ни убеждава че хора има всякакви и че и от най-милия може да ти направи животът невъжможен! :? :? :?

babity
11-15-2008, 22:33
дам...

ти не харесваш мишки, защото ти ядат фуража и следователно те могат да бъдат ядени живи, но кучетата и котките, които явно не ти тичат из къщата (неканени) и не ти ядат фуража, затова те не трябва да бъдат ядени живи...

до тук стигна полета на мисълта ти и затова почнах да си правя ташаци с теб... ;)

Не ми харесва да говорят какво аз мисля и как съм си го мислила и прочее глупости. Т'ва че не си ме разбрал какво искам или по - точно не ти е удобно да ме разбереш и предпочиташ да ми изопачаваш думите не ме касае особено. И понеже съм крайно изнервена по много причини ще направя същото като теб. Значи: шибаните пухкави котки и гадните помияри могат да ги душат змиите, след това да ги разфасова, дере, пърли и дава на змиите си един болен мозък (а те междувременно да имат хиляди други по - полезни предназначения), а една лабораторна мишка, която е създадена за да могат някакви си учени да си играят на Господ и дори да я мъчат с разни неща и между другото е много близък роднина на това, с което се хранят дивите змии не може, така ли да те разбирам?

babity
11-15-2008, 22:51
С'а вече сериозно се изнервих. Мишки съм виждала каквито ти не си виждал и няма откъда да видиш, както и на места, където не можеш да си представиш, че ги има. Неслучайно им казват вредители. 20 - 50 - 100 мишки не могат да ми изядат фуража, защото не е едно чувалче и не гледам една кокошка с него. Просто разнасят болести. Ок, говориш ми за тении, ами лептоспирозата (за мен е много страшна, за теб сигурно не е и аз напълно мога да разбера защо)? Съгласи се, смешно е някой дет' не е виждал мишки да ми обяснява колко са полезни и мили и сладки. Аз гледам хамстери от маса време и са приятни животини и като цяло аз нямам против никое животно, стига то да не ми вреди на здравето! Приятна вечер!

Spider4eto
11-15-2008, 22:54
Нали се сещате, че и цял живот да спорите единия ще си защитава мишките, а другия котките. 8-)

babity
11-15-2008, 22:58
Аз пък исках да кажа, че кучето на аватара ти е много грозно.

Добре, че ми го каза! Аз нямаше да спя с дни наред ако не знаех какво мислиш за кучето от аватара ми...

babity
11-16-2008, 10:07
Да, да. Сигурно е така... Всеки си има право на мнение.

PiruBloodz
11-16-2008, 10:13
не е грозно кучето ;)

babity
11-16-2008, 10:28
Да, добър си, аз съм те признала отдавна. В момента обаче нямам време да ти се връзвам на акъла. Хубав ден! ;)

eminem_sp
11-17-2008, 08:13
Котките по улиците ги гледам как се редят на опашка, за да си купят някой от изброените неща. И яко търговия на котешки долари, обмяна... ала бала...


Я пробвай да мислиш преди да пишеш...


ПП> никой не го ебе за вашата селска къща и фуража ви. Кур за котките, мишки рулз! Мнението има същата стойност като твойто, но е с обратен знак.

Бе я спир да казваш че Мишките рулз...аз също не мразя мишки..ама знаеш ли каква е разликата те са по низши в хранителната верига...ето затова закона е такъв... ако толкова не ти харесва стига си спорил тук ами отиди и се оплачи с това колко много обичаш мишките и искаш закона да се промени и на животните да се дават за храна мишки а не котки, само да отбележа за да не се заядеш на животни които с хранят с живи животни....и стига ми дрънка за природата... и как змиите се хранят в природата ама точно с котки,....да знаеш сигурна съм че е така..всеки ден чувам как змиите се разхождат из града да си похващат котенца или пък за котенца дет живеят из природата да знаеш много са ;)... ГОлем си гений.... Като те дразни се вдигни срещу закона...докато той съществува под тоя вид нямаш думата,.... и този си остава незаконен, или пък чакай да не си ти този дет определяш законите и правилата... ако е така ми кажи за консултация да разбера какви са новите правила.

babity
11-17-2008, 10:09
Съвсем накратко: правим кампания за инкриминиране на жестокостта към животни в Наказателния Кодекс на България. С думи прости убийството или особената жестокост към животно да се квалифицира като престъпление и по закон да се преследва от Полицията.
Ще я правим по същата схема като кампанията Не на съседската намеса в личния живот, макар че разполагаме с по-малко време.
Инициатор на кампанията е гражданска група Град за отговорни хора, а тя ще бъде подкрепена от природозащитните организации.
Т.е, нициатори сме ти, аз, ние.
Нужно е да покажем, че жестокост към животни в България съществува в неподозирани от нормалния мозък размери. Нужно е това да СПРЕ.

Задача No 1: име на кампанията. Регистриран е мейл на нашата група, на който до вторник вечер приемаме предложения, до сряда вечер ще го изберем.
По останалите въпроси какво се разбрахме ще разясни ansf.

e-mail: city4people@gmail.com

Име на кампанията: нужна ни е кратка, ярка фраза, която да синтезира целта на кампанията. Не описателна, но запомняща се.
Моля, не пишете мейли с разяснения на Вашата позиция, разбраме че се включвате с основание.

На същия мейл искаме всякакви материали, свързани с жестокост към животни: снимки, разкази, истории, входящи номера. Говорим за случаи тук, сега, в България, ще променяме Наказателния Кодекс на България, не на Китай. Материалите се приемат засега безсрочно, пращайте.

Моля, ако има някой, който може да помогне да пише на посоченият имейл.

SiegHeil
11-17-2008, 10:52
Бе я спир да казваш че Мишките рулз...аз също не мразя мишки..ама знаеш ли каква е разликата те са по низши в хранителната верига...ето затова закона е такъв...
Котките и кучетата са по ниско в хранителната верига от змиите 8)

babity
11-17-2008, 17:29
Бе я спир да казваш че Мишките рулз...аз също не мразя мишки..ама знаеш ли каква е разликата те са по низши в хранителната верига...ето затова закона е такъв...
Котките и кучетата са по ниско в хранителната верига от змиите 8)

Смятам, че си в много сериозна заблуда, а моето куче може практически да ти покаже кой е по - високо. ;)

babity
11-17-2008, 20:38
Ами в случая ти ще си този, който ще се хаби напразно. Тези хора са вряли и кипяли в подобни кампании преди да се родим и ти и аз. Тези хора бяха причината да се спре масовото убиване на уличните кучета, както бяха и тези, които се пребориха за ЗЗЖ. И ако оставим настрана многото страници, в които спорихме, на какво основание смяташ, че особената жестокост към животни не бива да бъде криминализирана? (защото това разбирам аз от реакцията ти).

thegmin
11-17-2008, 20:57
Ами в случая ти ще си този, който ще се хаби напразно. Тези хора са вряли и кипяли в подобни кампании преди да се родим и ти и аз. Тези хора бяха причината да се спре масовото убиване на уличните кучета, както бяха и тези, които се пребориха за ЗЗЖ. И ако оставим настрана многото страници, в които спорихме, на какво основание смяташ, че особената жестокост към животни не бива да бъде криминализирана? (защото това разбирам аз от реакцията ти).
Това не е жестокост към животните. Това е просто хранене на змията.

babity
11-17-2008, 21:05
Ами в случая ти ще си този, който ще се хаби напразно. Тези хора са вряли и кипяли в подобни кампании преди да се родим и ти и аз. Тези хора бяха причината да се спре масовото убиване на уличните кучета, както бяха и тези, които се пребориха за ЗЗЖ. И ако оставим настрана многото страници, в които спорихме, на какво основание смяташ, че особената жестокост към животни не бива да бъде криминализирана? (защото това разбирам аз от реакцията ти).
Това не е жестокост към животните. Това е просто хранене на змията.

Извинявай, ако куче/коте/друга животина, която по ЗАКОН не е разрешено да се дава на змии, дадено на възрастни змии за да го убият с отровата си, а след това бива разчленено, драно, пърлено и давано за храна на малки змийчета не е жестокост, то кое е? :-o

thegmin
11-17-2008, 21:08
Ами в случая ти ще си този, който ще се хаби напразно. Тези хора са вряли и кипяли в подобни кампании преди да се родим и ти и аз. Тези хора бяха причината да се спре масовото убиване на уличните кучета, както бяха и тези, които се пребориха за ЗЗЖ. И ако оставим настрана многото страници, в които спорихме, на какво основание смяташ, че особената жестокост към животни не бива да бъде криминализирана? (защото това разбирам аз от реакцията ти).
Това не е жестокост към животните. Това е просто хранене на змията.

Извинявай, ако куче/коте/друга животина, която по ЗАКОН не е разрешено да се дава на змии, дадено на възрастни змии за да го убият с отровата си, а след това бива разчленено, драно, пърлено и давано за храна на малки змийчета не е жестокост, то кое е? :-o
Не е убито с отрова а удушено. И ти дереш и пърлиш пуйки преди да ги ядеш нали. Я пак дайте копие от този закон, аз не помня някъде да пише, че е забранено храната да се разчленява за да се нахранят малките.

Christ
11-17-2008, 21:10
Пфу...

К'ви простотии има по света тия със змии се занимават.

babity
11-17-2008, 21:50
Именно затова мнооого хора работят над проекта и всичко се обмисля мноого внимателно. Ако смяташ, че можеш да бъдеш полезен с нещо и имаш времето/желанието за това съм сигурна, че можеш да свършиш добра работа. ;)

babity
11-17-2008, 22:02
Време ще имам другата седмица, защото тази ми предстои много тежко пътуване по работа и едвам смогвам да подготвя всичко...

а прочетох, че идеите им трябват за сряда или какво беше- абсурд.

До вторник се пращат примерни мото-та на самата кампания. Отделно се прави сайт, на когото май му намериха майстор и останаха някакви банери за правене с мотото, което ще се разбере в сряда вечерта. Другото са подписките... Ако се наемаш сериозно да ти дам линк от тяхната тема и се включвай направо там, за да ти дадат по - точни указания?

InFaTuAtEd
11-20-2008, 13:29
такива като този не заслужават да живеят :shock: :smt070 :smt068 :smt066 :smt097 :smt021 :smt078 :-x

raduna
11-21-2008, 20:36
тя и змията трябва да яде...гладна да я остави хубаво ли ще е? :?