PDA

View Full Version : Свършвам адски бързо?!



rgj
11-09-2008, 15:39
Здравейте. Трябват ми някакви насоки какво да правя. Четох из форума, че предлагат някакви хапчета които забавят свършването. Някой знае ли как се казват? Адски гадно ми е, защото с приятелката ми 2 пъти сме проблвали в период на 2 месеца, като след първия път се оптах да се науча да се самоконтролирам, но пак не се получава, ръгам 1-2 пъти и свършвам! ПОМОЩ!



Точка 6 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

AnnitoOo
11-09-2008, 16:02
predpolagam 4e ako praktikyvate s priqtelkata ti pove4e neshtata shte se promenqt ;)

anonimnaa
11-09-2008, 16:13
Решението е правиш едно ръчно упражнение два часа преди секс или пък изчакваш малко и правиш втори път.
+1

XuTPaH
11-09-2008, 16:14
да като свършиш, да кажем започваш с езиче и пръстче докато ти стане пак и праиш 2ри тек, който ще е по продължителен! Хапчета в никъв случай :o

uMnePaToPa
11-09-2008, 16:17
да като свършиш, да кажем започваш с езиче и пръстче докато ти стане пак и праиш 2ри тек, който ще е по продължителен! Хапчета в никъв случай :o

+1

bebok
11-09-2008, 17:06
да като свършиш, да кажем започваш с езиче и пръстче докато ти стане пак и праиш 2ри тек, който ще е по продължителен! Хапчета в никъв случай :o

+1

+1 зелен си с вр ще се научиш и ще издьржаш повече

Lysit0
11-09-2008, 17:15
ВРЕМЕТО учи и помага :!:!: ;)

Swingswing
11-10-2008, 01:28
Отпусни се.. и гледай да сменяш по-често позите това помага "по принцип"

/офф
Абе ей, ти болен ли си ве, ти си по-зле от китайските фермери дето по цял ден играят игри да се прехранват! Обясни ми, ти живот нямаш ли? 106 мнения на ден олеле боже мой. Явно или в Шумен е много скучно или ти не живееш в шумен а в тиинпроблем. Ебати човека :-x
/офф

Извинявам се на автора, но не се здържах! :x

sisityyy
11-12-2008, 19:05
ne misli z amomi4eto prez cqloto vreme misli za drugi ne6ta ot vreme na vreme kato svur6i6 produlji s ne6to drugo za da se po4uvstva i tq dobre sled tova dai 2-ri opit... i taka .. smqtam 4e 6te se polu4i..

Kokzero
11-12-2008, 19:10
Отначало всеки е като заек, самоконтрола идва с времето и практиката. Казват че имало упражнения за сам човек, но или на мен не ми се получават или нещо не ми се занимава сам, чакам си секса и тогава си се тренирам. :D

MELON
11-12-2008, 19:22
виагра

SHEMKOV
11-12-2008, 20:13
Решението е правиш едно ръчно упражнение два часа преди секс или пък изчакваш малко и правиш втори път.
+1

Това не го препоръчвам!!!! Не при всеки се получава :?

SHEMKOV
11-12-2008, 20:15
виагра

простете ми за невежеството, но виаграта не се ли използваше за друго предназначение???

varnen4e
11-19-2008, 06:22
Решението е правиш едно ръчно упражнение два часа преди секс или пък изчакваш малко и правиш втори път.
+1

Това не го препоръчвам!!!! Не при всеки се получава :?

Да, но е идея.
;)

Stefchyy
11-19-2008, 06:27
ВРЕМЕТО учи и помага :!:!: ;)

+1

REKS
11-19-2008, 08:00
Тренировки!!!

Fortuna
11-20-2008, 07:12
prosto kato ne go pravite ot mnogo vreme i po b1rzo sv1r6vam pravete go po 4esto i nqma da ima6 s16tiq problem

rockmanqk
11-20-2008, 07:33
зависи от позите пич,на кой пози го правите?
ако е задна прашка идва много бързо тъй,ако е месионерската за мене лично съм издържал час и нещо секс на тая поза но за задната прашка знам от други и от опит че много бързо ще се изпразниш така.
и сменяйте позите дето спомена някой също помага но зависи де от човека.сащо така не бласкай чикия докато го правите,само го вкарваш и действаш.ако не става голям тя да се погрижи да стане :wink:
ай дано съм помогнал с нещо

depressedgirl
11-20-2008, 07:48
според мен още си неопитен и още не може да се контролираш просто го направете 1 път свърши и после там се оправи в банята измий се туй онуй и пробвай пак да го правите ще видиш че 2 път поне 20 мин ти давам :)

Stoyan19
11-20-2008, 11:37
Здравейте. Трябват ми някакви насоки какво да правя. Четох из форума, че предлагат някакви хапчета които забавят свършването. Някой знае ли как се казват? Адски гадно ми е, защото с приятелката ми 2 пъти сме проблвали в период на 2 месеца, като след първия път се оптах да се науча да се самоконтролирам, но пак не се получава, ръгам 1-2 пъти и свършвам! ПОМОЩ!

Пич , ако искаш пробвай моя метод.
Докато ебаваш мисли си за гадни работи. Ще се стремиш да не я гледаш , защото това те възбужда. Затвори очи , докато и го мушкаш и си мисли за грозни,дебели,сбръчкани бабички с виснали цици, с два зъба и мустаци. Лека полека ще се научиш да се контролираш. Аз поне така се контролирам.
Представи си , че ебеш коза.
Или пък друг начин е да удариш 3-4 водки преди ебане и ставаш жребец. Поне моят организъм така реагира на алкохола и напук на всички митове , че от алкохол не ставало ;)
А пък 3тия най-сигурен начин е да си купиш спрей за задържане.
Пръскаш главичката преди ебане и действа безотказано
Успех! 8)

Momcho
11-20-2008, 15:35
Здравейте. Трябват ми някакви насоки какво да правя. Четох из форума, че предлагат някакви хапчета които забавят свършването. Някой знае ли как се казват? Адски гадно ми е, защото с приятелката ми 2 пъти сме проблвали в период на 2 месеца, като след първия път се оптах да се науча да се самоконтролирам, но пак не се получава, ръгам 1-2 пъти и свършвам! ПОМОЩ!

Пич , ако искаш пробвай моя метод.
Докато ебаваш мисли си за гадни работи. Ще се стремиш да не я гледаш , защото това те възбужда. Затвори очи , докато и го мушкаш и си мисли за грозни,дебели,сбръчкани бабички с виснали цици, с два зъба и мустаци. Лека полека ще се научиш да се контролираш. Аз поне така се контролирам.
Представи си , че ебеш коза.


Е как ме разхили това....еби си козите и не пиши комедии повече.

По въпроса. Давай го колкото се може по хладнокръвно и самоуверено. Опита също играе.

bqsna_teenagerka
11-20-2008, 15:41
Това е напълно нормално.Вероятно си момче на възраст около 12-15г.. кеото е адски загоряло и наскоро започнало да практикува секс. Самоконтрола става мн трудно и по естествен път..а не чрез гълтане ан хапчета..порсто колкото повече практикуваш секс толкова повече ще почнеш да се самокнтролираш...и да свършаваш по бавно. А и освен това ако свършваш много бързо а пък имаш още хъс,изчакайте няколко минути..и пак го направете.. или пък преди половия акт си удари една чекия :)

bqsna_teenagerka
11-20-2008, 15:43
Здравейте. Трябват ми някакви насоки какво да правя. Четох из форума, че предлагат някакви хапчета които забавят свършването. Някой знае ли как се казват? Адски гадно ми е, защото с приятелката ми 2 пъти сме проблвали в период на 2 месеца, като след първия път се оптах да се науча да се самоконтролирам, но пак не се получава, ръгам 1-2 пъти и свършвам! ПОМОЩ!

Пич , ако искаш пробвай моя метод.
Докато ебаваш мисли си за гадни работи. Ще се стремиш да не я гледаш , защото това те възбужда. Затвори очи , докато и го мушкаш и си мисли за грозни,дебели,сбръчкани бабички с виснали цици, с два зъба и мустаци. Лека полека ще се научиш да се контролираш. Аз поне така се контролирам.
Представи си , че ебеш коза.


Е как ме разхили това....еби си козите и не пиши комедии повече.

По въпроса. Давай го колкото се може по хладнокръвно и самоуверено. Опита също играе.
Странно аз си мислех че човек прави секс за да изпитва удоволствие от него. Абе я се стегнете!! Да си замисли за гадории по време на секс.. УЖАС това е пълна ГЛУПОСТ.

djssss
11-20-2008, 16:38
е след това започваш 2-ри път,после 3-ти път,после 4-ти път и така ще бъде и тя доволна просто почваш 2-ри,3-ти ... и така ще бъде и тя задоволена

bebok
11-22-2008, 18:32
[quote=rgj]Здравейте. Трябват ми някакви насоки какво да правя. Четох из форума, че предлагат някакви хапчета които забавят свършването. Някой знае ли как се казват? Адски гадно ми е, защото с приятелката ми 2 пъти сме проблвали в период на 2 месеца, като след първия път се оптах да се науча да се самоконтролирам, но пак не се получава, ръгам 1-2 пъти и свършвам! ПОМОЩ!

Пич , ако искаш пробвай моя метод.
Докато ебаваш мисли си за гадни работи. Ще се стремиш да не я гледаш , защото това те възбужда. Затвори очи , докато и го мушкаш и си мисли за грозни,дебели,сбръчкани бабички с виснали цици, с два зъба и мустаци. Лека полека ще се научиш да се контролираш. Аз поне така се контролирам.
Представи си , че ебеш коза.

ti kakvo da go osakati6 li iska6 :) :D

MegabytE
11-22-2008, 18:38
Здравейте. Трябват ми някакви насоки какво да правя. Четох из форума, че предлагат някакви хапчета които забавят свършването. Някой знае ли как се казват? Адски гадно ми е, защото с приятелката ми 2 пъти сме проблвали в период на 2 месеца, като след първия път се оптах да се науча да се самоконтролирам, но пак не се получава, ръгам 1-2 пъти и свършвам! ПОМОЩ!
Sramut e golqm, bratle... no vajnoto e che vsichki sme ot tam!

brusa
11-22-2008, 20:59
emi kupuvash 4 pezervativa i gotovo :grin: kato se ispraznish gi smenqvash bse si mislq 4e sled purvoto ispravane natatika stava po trudno za po dulgo vreme

RyAn
12-12-2008, 10:07
Durex Performa mislq 4e se kazvaha :}

nistelrooy
12-12-2008, 11:46
пробвай преди да се го направите да се осамотиш и да си направиш една чекия! помага :-D :-D Или си мисли за некви гадни не6та ,незнам кво да ти кажа.Сичко щв се оправи с времето споко!!

mirmark
12-12-2008, 12:34
За два месеца си се сдухал от хомони :lol: Трябва по често и практиката ще ти помогне. Ти след два месеца въздържание направо си изригнал :booooomb:

batkodoki
12-12-2008, 14:05
Здравейте. Трябват ми някакви насоки какво да правя. Четох из форума, че предлагат някакви хапчета които забавят свършването. Някой знае ли как се казват? Адски гадно ми е, защото с приятелката ми 2 пъти сме проблвали в период на 2 месеца, като след първия път се оптах да се науча да се самоконтролирам, но пак не се получава, ръгам 1-2 пъти и свършвам! ПОМОЩ!


=> въпрос на Време etc опит......


нищо не ти трябва /като хапчета бе дете/! малката можеш да я накараш да вие от кеф и с пръсти и с език и чак накрая с пишка(ако си глупак)....

а ако ще "РЪГАШ" - все ще си така, глупендар................