PDA

View Full Version : срам ли ви е от гаджето си ?



samsung_sgh950
11-09-2008, 16:09
пуснах тази тема защото една моя приятелка има проблем с това и ме помоли да пиша от нейно име в този сайт татака. моята приятелка харесва много едно момче естествено по голямо от нея и ходят от 2-3 дена обаче нея я е срам от него( нея винаги я е срам от гаджетата си) незнам защо но когато го види все си измисля причини да не е с негу (от срам)... и ме помоли да ви попитам какво да прави...не казвайте да се отпусне защото само това и повтаряме но уви... плс помогнете и

raichEbaichE
11-09-2008, 16:15
а кое му е естественото момчето да е по-голямо от нея :?: :!:

lipstik
11-09-2008, 16:16
Тогава да си хване по-малък от нея като я е срам

Nefarian
11-09-2008, 16:21
Ако ти ми беше приятелка, щеше да ме е срам от теб

krisiiiiito
11-09-2008, 16:23
Ако ти ми беше приятелка, щеше да ме е срам от теб

:lol: :lol: :lol:
+1 :razz: :razz:

nicolepcd
11-09-2008, 16:24
Еми като не може да си преодолее срама... какво се е захванала с гаджета? :-o Изглежда още не е пораснала достатъчно 8) Чак пък до такава степен да я е срам... :?

samoubiika
11-09-2008, 16:25
епф...таа мноо проста уе :razz: не,шегувам се...сега сериозно...наистина е мн тъпа...
има гадже и си измисля причини да не е с него...хм :? има 2 случая:
-или не го харесва достатъчно и просто си измисля оправдание да не е с него,т.е да приключи връзката м/у тях
-или е прекалено тъпа да разбере,че е яко гаджето ти да е по-голямо от теб и няма нищо срамно в това да си имаш гадже или това да е по-голям или по-малък...размера не е важен 8-) 8-)

п.п според мен тази твоя приятелка всъщност си ти и излизаш с номера,че е твоя приятелка,защото знаеш,че е много тъпо да задаваш ритурични въпроси ТОЧНО от този тип,че те е срам от гаджето ти или тем подобни...
п.п.2 да те е срам от приятеля ти е все едно жена да я е срам да се съблече пред съпруга си... :? какво казвам?че ти(приятелката ти) си в интервала от 10-13 годинки и не си наясно за нищо ;)

Victorya
11-09-2008, 16:26
Ако ти ми беше приятелка, щеше да ме е срам от теб

Хахахаха...чудо....Това мнение май беше най-съдържателното в цялата тема до тук :)

А по темата:Не даваш никакви разяснения относно нейния проблем.Срам я е,когато са насаме или какво?Срам я е да го целуне....Нищо не разбрах. :-o Трябва да има някаква основателна причина,поради която я е срам.


В отговор на въпроса кое е естественото в това той да е по-голям от нея...Ами напоследък просто стана естествено момичетата да са по-малки от гаджетата си.Всъщност то май от много време е така...Друг е въпроса с колко са по-малки...

MostHated
11-09-2008, 16:51
е като бях на 11 сигурно съм се срамувал... сега нямам срам от никой

NaNa_SladuRana
11-09-2008, 17:00
да ме е срам от него :D глупости,той е най-сладкото бонбонче,мога да си го смуча цяла вечност:D :-)

Lysit0
11-09-2008, 17:03
Няма от какво да я е срам:!:
Все пак са си гаджета..... :-o

titinkaa
11-09-2008, 17:15
Еми като не може да си преодолее срама... какво се е захванала с гаджета? :-o Изглежда още не е пораснала достатъчно 8) Чак пък до такава степен да я е срам... :? +1 напълно съм съгласна

ivsan4eto
11-09-2008, 17:34
да ме е срам от него :D глупости,той е най-сладкото бонбонче,мога да си го смуча цяла вечност:D :-)

И аз така :-P :smt007 :smt008

smilepretty4thedevil
11-09-2008, 17:37
:shock: :razz: :razz: :razz: и от какво я е срам .. явно просто не го харесва :lol:

moon_flower
11-09-2008, 17:42
Аз пък съм сигруна,че ти си тази,която се срамува,а не приятелката ти.Тоя номер с приятелката е много известен,само и само да не се злепоставиш.Но това няма значение.
Щом харесва едно момче и са гаджета не би трябвало да се срамува от него...няма от какво.В крайна сметка са заедно,а ако все си намира извинения да бяга от него,защото я е срам...значи не са гаджета.Просто трябва да го преодолее.

Lysit0
11-09-2008, 17:48
И нe:!:
Естествено,че не ме е срам от гаджето ми.
Няма и от какво.
Целуваме се навсякъде.

soul1199
11-09-2008, 17:49
епф...таа мноо проста уе :razz: не,шегувам се...сега сериозно...наистина е мн тъпа...
има гадже и си измисля причини да не е с него...хм :? има 2 случая:
-или не го харесва достатъчно и просто си измисля оправдание да не е с него,т.е да приключи връзката м/у тях
-или е прекалено тъпа да разбере,че е яко гаджето ти да е по-голямо от теб и няма нищо срамно в това да си имаш гадже или това да е по-голям или по-малък...размера не е важен 8-) 8-)

п.п според мен тази твоя приятелка всъщност си ти и излизаш с номера,че е твоя приятелка,защото знаеш,че е много тъпо да задаваш ритурични въпроси ТОЧНО от този тип,че те е срам от гаджето ти или тем подобни...
п.п.2 да те е срам от приятеля ти е все едно жена да я е срам да се съблече пред съпруга си... :? какво казвам?че ти(приятелката ти) си в интервала от 10-13 годинки и не си наясно за нищо ;)+1

soul1199
11-09-2008, 17:50
епф...таа мноо проста уе :razz: не,шегувам се...сега сериозно...наистина е мн тъпа...
има гадже и си измисля причини да не е с него...хм :? има 2 случая:
-или не го харесва достатъчно и просто си измисля оправдание да не е с него,т.е да приключи връзката м/у тях
-или е прекалено тъпа да разбере,че е яко гаджето ти да е по-голямо от теб и няма нищо срамно в това да си имаш гадже или това да е по-голям или по-малък...размера не е важен 8-) 8-)

п.п според мен тази твоя приятелка всъщност си ти и излизаш с номера,че е твоя приятелка,защото знаеш,че е много тъпо да задаваш ритурични въпроси ТОЧНО от този тип,че те е срам от гаджето ти или тем подобни...
п.п.2 да те е срам от приятеля ти е все едно жена да я е срам да се съблече пред съпруга си... :? какво казвам?че ти(приятелката ти) си в интервала от 10-13 годинки и не си наясно за нищо ;)+1

Drebs
11-09-2008, 21:49
Срам ме е като чурка пред мен. :oops:

sweet4esf
11-09-2008, 22:35
епф...таа мноо проста уе :razz: не,шегувам се...сега сериозно...наистина е мн тъпа...
има гадже и си измисля причини да не е с него...хм :? има 2 случая:
-или не го харесва достатъчно и просто си измисля оправдание да не е с него,т.е да приключи връзката м/у тях
-или е прекалено тъпа да разбере,че е яко гаджето ти да е по-голямо от теб и няма нищо срамно в това да си имаш гадже или това да е по-голям или по-малък...размера не е важен 8-) 8-)

п.п според мен тази твоя приятелка всъщност си ти и излизаш с номера,че е твоя приятелка,защото знаеш,че е много тъпо да задаваш ритурични въпроси ТОЧНО от този тип,че те е срам от гаджето ти или тем подобни...
п.п.2 да те е срам от приятеля ти е все едно жена да я е срам да се съблече пред съпруга си... :? какво казвам?че ти(приятелката ти) си в интервала от 10-13 годинки и не си наясно за нищо ;)

+100000000 :-D

bastar4e
11-10-2008, 01:21
значи виж ся ... отива при гаджето си ... казва му да и пръсне главата да не мяса на човек ... после се надява него да не гу е срам от нея ...

BlueCat
11-10-2008, 08:52
Накарай твоята приятелка (или себе си) да излезне веднъж-дваж с него и притеснението и срама ще изчезне. Иначе е адски тъпо да не излиза с гаджето си. Познавам хора, които само по скайп контактуват с гаджетата си по простата причина, че на живо ги е срам :lol: Оня ще я зареже скоро ако тя продължава така да му увърта.

Rossmary
11-10-2008, 09:07
Познавам хора, които само по скайп контактуват с гаджетата си по простата причина, че на живо ги е срам :lol:

Oh, God?! Не знаех, че вече нещата са толкова зле....

BlueCat
11-10-2008, 09:09
Познавам хора, които само по скайп контактуват с гаджетата си по простата причина, че на живо ги е срам :lol:

Oh, God?! Не знаех, че вече нещата са толкова зле....
Е само единият индивид е срамежлив и отбягва другия като са на обществено място пред хора. :-D

chelsea
11-10-2008, 09:25
и аз като бях по-малка се чувствах така.
обаче просто казвах на гаджето ми 'сори, срам ме е малко' :D и ми минаваше срама;)

sweet4esf
11-10-2008, 11:48
axaxax predi me beshe sram mnogo ot gadjetat mi ... nz zasto... :-o
no sus segashnoto mi bebche ne me e sram ama hich :oops: s tolkova sladkuu sushtesvto kato nego nemoje da me e sram :oops: :-D :smt007

samsung_sgh950
11-10-2008, 16:52
vie ste mn zle da mislite 4e sam az az imam pic kak se :* s negy a vie 6e mi govorite 4e me e sram boje bojee :D:D:D:D :grin: :grin: tfa me razbi leleee a i neznam na neq kakyf i q problema a i ako bqh az t kfo da me e sram da go kaja kat ne me poznavate :D:D:D:D emi priznavam si 4e mene mi beshe mn pritesneno no s purvoto 6toto neznaeh kfo e ina4e... a tfa po skype pak naprao me spuka kak sa si pi6eli a ne sa se vijdali vsa6tnost ne q po to4no ne q e sram a mi i nekak stranno gadjeto i e mn po golqm tq e na 15 toi e na 19 mn e zle nie i vikame awe za kfo 6e se zanimaash s negy kat te e sram i tq mi har go i nie mi prai kfot znae6 oba4e tfa 4e sam az leleleee :-D :grin: :grin:

partychild
11-10-2008, 17:38
ne :-P

nencuHka
11-10-2008, 19:36
Що пък да не го харесва ?!
Аз винаги първата седмица от връзката ми съм доста по-дистанцирана и доста по-срамежлива.. Опознавам човека до себе си от другата му страна ..а после вече ми е все едно... (в смисъл не ме е срам..)

FiRe_LaDy
11-10-2008, 19:42
Ако ти ми беше приятелка, щеше да ме е срам от теб

:lol: :lol: :lol:
+1 :razz: :razz:

хахахахахахахаха
По темата:ми ние няма к'во да й кажем и хоп да спре да я е срам!Мен не ме е срам вече.Отначало малко се притеснявах,но с времето се промени.Когато свикне с него и тя може би ще спре да се срамува :-P