PDA

View Full Version : вече незнам какво да правя



o4arovatelnata
11-09-2008, 16:20
Историята, която ще ви разкажа е много сложна и заплетена и много хора ще ме упрекнат , просто незнам защо постъпих така .Не съм малка на 18 години съм .От много време насам съм влюбена в едно момче , самоче той е мой втори братовчед и любовта ни е невъзможна.Не знам какво да правя , просто немога да го забравя .Ние с него бяхме много добри приятели , но после като пораснахме се отдалечихме един от друг .Преди три седмици аз влязох в скайп и му писах като се представих за друго момиче , изпратих му чужда снимка .Започнахме да си пишем всеки ден по 12 часа , говорехме си за различни неща а аз започнах още по-вече да се привързвам към него.Просто незнам какво да правя вече , дайте ми някакъв съвет .Той преди година ми е казвал , че ме харесва и , че ако не бяхме братовчеди можеше да се получи нещо между нас.Много съм объркана , чувствам много зле.

chokolate_girl
11-09-2008, 16:23
защо правиш нещата от невъзможни,още по-невъзможни?
създаваш една напразна илюзия и се съсипваш още повече.Кажи му коя си и поговорете като хората какво смятате да правите.не можеш да продължаваш да го лъжеш ,няма смисъл.

dimitar_ak
11-09-2008, 16:24
Забрави за него. Насочи вниманието си към друго момче.

Nefarian
11-09-2008, 16:25
Eeх, настанаха години да се ебат роднини

krisiiiiito
11-09-2008, 16:25
е това е лоша работа.. по-добре недей да настояваш за връзка все пак сте братоведи... а ти защо си му пратила чужда снимка не можах да разбера :shock:

_sheherezada_
11-09-2008, 16:25
Единственото решение да се отдръпнеш колкото може повече от него-спри да му пишеш прекрати контактите се с него-ти сама казваш че е невъсмойно.Той ти е братовчет все пак.Няма заначение 1,2 10-роднини сте.Опитай се да го забравиш.

samoubiika
11-09-2008, 16:31
Историята, която ще ви разкажа е много сложна и заплетена и много хора ще ме упрекнат , просто незнам защо постъпих така .Не съм малка на 18 години съм .От много време насам съм влюбена в едно момче , самоче той е мой втори братовчед и любовта ни е невъзможна.Не знам какво да правя , просто немога да го забравя .Ние с него бяхме много добри приятели , но после като пораснахме се отдалечихме един от друг .Преди три седмици аз влязох в скайп и му писах като се представих за друго момиче , изпратих му чужда снимка .Започнахме да си пишем всеки ден по 12 часа , говорехме си за различни неща а аз започнах още по-вече да се привързвам към него.Просто незнам какво да правя вече , дайте ми някакъв съвет .Той преди година ми е казвал , че ме харесва и , че ако не бяхме братовчеди можеше да се получи нещо между нас.Много съм объркана , чувствам много зле.

Господи!Направете си кръвен тест...може да се окаже,че си героиня на бразилски филм и да се окаже също така че баща ти не ти е истински баща и всъщност той не ти е истински братовчед :?
И постъпката ти е много глупава!Ужасно глупава...думи няам...
Една моя бест фр също е влюбена в братовчед си,но не се представя за друга девойка и не му праща фалшиви снимки...просто му каза и тей...шансове-нямат,но с времето го забрави(и да сме точни-2 години ;))

Victorya
11-09-2008, 16:31
защо правиш нещата от невъзможни,още по-невъзможни?
създаваш една напразна илюзия и се съсипваш още повече.Кажи му коя си и поговорете като хората какво смятате да правите.не можеш да продължаваш да го лъжеш ,няма смисъл.


Съгласна съм напълно.Другото,което е факт е,че хората казват: Далеч от очите,далеч от сърцето.Отдръпни се.Това е изгубена кауза :)

o4arovatelnata
11-09-2008, 16:35
Аз се отръпнах не си говорих с него 1 година но това не помогна

Victorya
11-09-2008, 16:37
Явно не е било достатъчно 1 година.Пробвай с 2.

curka87
11-10-2008, 13:26
защо правиш нещата от невъзможни,още по-невъзможни?
създаваш една напразна илюзия и се съсипваш още повече.Кажи му коя си и поговорете като хората какво смятате да правите.не можеш да продължаваш да го лъжеш ,няма смисъл.

+1 напълно съм съгласна.
Наистина изглежда изгубена кауза, ама пък кой знае може наистина , както казва samoubiika да излезе някоя сапунка.. :P

soul1199
11-10-2008, 14:12
защо правиш нещата от невъзможни,още по-невъзможни?
създаваш една напразна илюзия и се съсипваш още повече.Кажи му коя си и поговорете като хората какво смятате да правите.не можеш да продължаваш да го лъжеш ,няма смисъл.+1