PDA

View Full Version : Изгубих приятелка ;[



Zlobata^^f
11-09-2008, 16:51
Здравейте! Знам,че темата не е за този раздел,но този е най-посещаван и...Та по темата.Преди 1 година ходих с едно момче.Ходихме 4 месеца и скъсах с него.Останахме си нещо като "приятели".Пишем си мн рядко по скайп,а като се видим дори не се поздравяваме.Преди 2 седмици той тръгна с едно момиче от съседния град.Запознах се с нея и станахме приятелки.Можем да си говорим на всякаква тема.Наистина се привързах много към нея през тази седмица.(преди седмица се запознахме) Приятеля и обаче не иска да се виждам с нея или да си пишем.Може би го е страх да не и кажа някои неща за него,които знам.А те са доста повярвайте ми.И освен,че лошите неща които знам са в изобилие,той спомена,че ще скъса с нея или че не е единствена...нещо от този род.Сигурно го е страх да не и кажа.Момичето разбра,че въпросното момче,която тя смята за "светец" не иска да контактуваме и ми каза,че повече не иска да си пишем.приех нейното решение.Много ме боли от този факт,защото след седмица тя ще страда,когато той я зареже.Няма да и кажа нищо...тя избра него,а аз да и казвам,че той не е този за който тя го мисли.Няма да стане.Нека си страда,когато всичко свърши.Според вас добре ли постъпвам?Наистина ми е много тежко :(

titinkaa
11-09-2008, 17:04
добре си постъпила,по-добре не се бъркай че накрая да не те изкарат теб виновна че са се скарали и че са скъсали

MoHuTo
11-09-2008, 17:08
Мисля, че правилно си постъпила. Остави я, тя е направила избора си, нека сама си блъска главата после. :?

Lysit0
11-09-2008, 17:09
Трябвало е да и кажеш....
Такай ще излезе,че ти си можела да предотвратиш страданието и ,но не си го направила от егоизъм....

littlebaby
11-09-2008, 19:43
Трябвало е да и кажеш....
Такай ще излезе,че ти си можела да предотвратиш страданието и ,но не си го направила от егоизъм....
Или пък че има още чувства към момчето и иска да ги скара...
Най-добре не се меси

beb4yy
11-09-2008, 20:20
Дам остави ги да сее оправат :)

Cvetito53
11-09-2008, 21:17
Saglasna sam sas gornite mneniq!!!Dobre si napravila!!!

AnGel_fReE
11-09-2008, 21:25
i az sym syglasna s po gornite mneniq tq e prosto vliubena i ne osyznava kakva gre6ka moje da napravi ako naistina dyrji6 na neq prosto ako toi postypi gadno s neq ti i podai ryka i q uspokoi :)

kobrichka
11-10-2008, 15:14
Добре си постъпила,най-добре не се бъркаи.Понякога най-добре да оставим нягого да направи грешка,защото човек се учи от грешките си.