PDA

View Full Version : Съвет ?



divein
11-09-2008, 17:18
Значи искам да ви попитам дали е разумно да постъпя по следния начин:

Познавам 1 момиче от доста време(повече от 3-4 год).Биле сме на няколко екскурзий заедно.Преди не чувствах нищо към нея,но в послено време изпитвам чувства.Но немога да я разбера дали тя ги споделя.Доста неини приятелки знаят че я харесвам,но тя
почти всеки път когато я заговоря реагира различно и съм объркан.
И си мисля да отида при нея и да и кажа всичко защото вече се побърквам.Обаче незнам как ще реагира ако не е разбрала знаците които и показвах до сега,а не искам да я загубя защото много държа на нея.

Моля не гледайте правописните грешки !

и имам още 1 вапрос как бихте реагирали ако някой който познавате малко дойде и ви каже че ви харесва и изпитва чувства към вас.

priqtel v nujda se poznav
11-09-2008, 17:31
здравей значи незнам дали съвета кйто ще ти дам ще ти свърши работа, защото и аз не съм мн ма ясно с връзките.

моят съвет е да отидеш при нея и да си и кажеш всичко като стигнеш края се наклони към нея за да я целунеш дано да ти помагам :) :)

priqtel v nujda se poznav
11-09-2008, 17:31
здравей значи незнам дали съвета кйто ще ти дам ще ти свърши работа, защото и аз не съм мн ма ясно с връзките.

моят съвет е да отидеш при нея и да си и кажеш всичко като стигнеш края се наклони към нея за да я целунеш дано да ти помагам :) :)

scyLLa
11-09-2008, 17:39
И аз така мисля че трябва да отидеш и да и кажеш всичко но недеи да я целуваш отначало защото може да те отреже много буртално заговори я, кажи и сичко което мислиш и ако станат нещата недеи да бързаш много, покани я някаде да излезнете на място кадето е по-тихо някав парк нещо такова и на срещата отиди точно на време с цвете в ръка и се напръскаи с STR8 един син направо ще се влюби в парфюма ти следователно и в теб :D и така говорете си и се опитваи да я целунеш ако протестриа че се опитваш да я целунеш и се извини кажи и съжелявам но не издрържам мн те искам някви там раоти я излъжи и така се опитваи ако не стане раотата и тегли маините и да не ти пука живота и бес това е пред теб ...... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: А и ако я целунеш и на нея и хареса и продалжите колкото и да е смешно почни да и облизваш леко ушите момичетата имат арогенни зони на ушите и направо полудяват и не си праскаи врата с парфюм щот ако трагне да те лиже е мн горчиво ае успех

soul1199
11-09-2008, 17:44
otidi i i kaji,ako nqkoi mi kaje 6e se ysmihna i 6e se iz4ervq

narkotikche
11-09-2008, 18:09
Реагира различно като я заговориш? Извод: Ако те харесваше винаги щеше да се усмихва най-малкото и да е мила със теб :)
Приятелките й знаят?! Извод: И тя знае .. а не ти го е показала ..
аз ли да ти кажа какъв е извода от цялата ситуация или сам, ще си го направиш? :?

ivsan4eto
11-09-2008, 18:13
И аз така мисля че трябва да отидеш и да и кажеш всичко но недеи да я целуваш отначало защото може да те отреже много буртално заговори я, кажи и сичко което мислиш и ако станат нещата недеи да бързаш много, покани я някаде да излезнете на място кадето е по-тихо някав парк нещо такова и на срещата отиди точно на време с цвете в ръка и се напръскаи с STR8 един син направо ще се влюби в парфюма ти следователно и в теб :D и така говорете си и се опитваи да я целунеш ако протестриа че се опитваш да я целунеш и се извини кажи и съжелявам но не издрържам мн те искам някви там раоти я излъжи и така се опитваи ако не стане раотата и тегли маините и да не ти пука живота и бес това е пред теб ...... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: А и ако я целунеш и на нея и хареса и продалжите колкото и да е смешно почни да и облизваш леко ушите момичетата имат арогенни зони на ушите и направо полудяват и не си праскаи врата с парфюм щот ако трагне да те лиже е мн горчиво ае успех

Чак пък с цвете в ръка :-D . А и защо да я лъже, че я иска - то си е така (нали?). Иначе за останалото съм съгласна :D

scyLLa
11-09-2008, 18:27
И аз така мисля че трябва да отидеш и да и кажеш всичко но недеи да я целуваш отначало защото може да те отреже много буртално заговори я, кажи и сичко което мислиш и ако станат нещата недеи да бързаш много, покани я някаде да излезнете на място кадето е по-тихо някав парк нещо такова и на срещата отиди точно на време с цвете в ръка и се напръскаи с STR8 един син направо ще се влюби в парфюма ти следователно и в теб :D и така говорете си и се опитваи да я целунеш ако протестриа че се опитваш да я целунеш и се извини кажи и съжелявам но не издрържам мн те искам някви там раоти я излъжи и така се опитваи ако не стане раотата и тегли маините и да не ти пука живота и бес това е пред теб ...... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: А и ако я целунеш и на нея и хареса и продалжите колкото и да е смешно почни да и облизваш леко ушите момичетата имат арогенни зони на ушите и направо полудяват и не си праскаи врата с парфюм щот ако трагне да те лиже е мн горчиво ае успех

Чак пък с цвете в ръка :-D . А и защо да я лъже, че я иска - то си е така (нали?). Иначе за останалото съм съгласна :D
Е да просто казвах щом наистина я обича да си каже истината.Относно цветето ами не е много удачно да го хванеш с друго освен с ръка пак ако може да ходи на ръце и с крак става just kiddin' ми така ще е по добре с цвете незнам тои си решава сичко но по-добре да вземе цвете

divein
11-09-2008, 19:55
Реагира различно като я заговориш? Извод: Ако те харесваше винаги щеше да се усмихва най-малкото и да е мила със теб :)
Приятелките й знаят?! Извод: И тя знае .. а не ти го е показала ..
аз ли да ти кажа какъв е извода от цялата ситуация или сам, ще си го направиш? :?
това ми мина през главата вече доста пъти и намирам 3 изхода 1-вия е че не ме харесва.
2-рия е че незнае как да го покаже.
3-тия е да говори сякаш сме приятели и не се срамува да ми отговори за каквото и да е а не да се притеснява как да говори за да не ме обиди или нещо такова.

а и на кафе сме биле с неините приятелки и сами сме оставали верно преди време но според мен имаше искра :oops: а мисля че тя не се губи.(лично мнение)

chokolate_girl
11-09-2008, 20:39
за първия въпрос-тичай към момичето което обичаш и и кажи всичко дето ти е на сърцето,защото ако не го направиш все някой ще ти я отмъкне рано или късно и после ще съжаляваш

2.Втория въпрос:ако някой дойде да ми каже ,че ме харесва няма да му отвърна със същото защото обичам друг.на мен иначе даже ми се случи-едно момче ми каза че иска да е смен ,но аз отказах,защото обичам приятеля си и не бих го оставила заради никой.
1 съвет
ВЪВ ВСИЧКИ СЛУЧАИ СЛУШАЙ СЪРЦЕТО СИ! :)

divein
11-09-2008, 20:53
само забравих да кажа че тя няма приятел

chokolate_girl
11-10-2008, 06:13
само забравих да кажа че тя няма приятел

да,но въпреки това побързай,за да не съжаляваш после.Успех от мен :)

MiTKo3
11-10-2008, 11:13
Ще ти го кажа директно...Щом приятелките и знаят че я харесваш и тя знае 100% процедирай по най тактичния начин...Опипвай я за да разбереш :)