PDA

View Full Version : Безсънни нощи... :D



3ff3k7a
11-09-2008, 19:09
Мм..хорица, днес ми се очертава поредната безсънна нощ..тоя път обаче е защото имам доооста за учене... :D та...нямам кафе и шоколадче наблизо..можете ли да ми кажете някое друго трикче "против спане" ? :D

IvJonas
11-09-2008, 19:11
студен душ

Tralqlqlqlq
11-09-2008, 19:33
Еми ако имаш някой много дразнещ шум на компютъра си го пусни на слушалки усилен на макс. Прослушай го няколко пъти. После, дори и да си легнал и да изкаш да заспиш няма да можеш, защото още ще го чуваш( поне при мен върши работа анноинг тинг(падащата бомба) на 2 телефона в ушите). Друг е проблема, обаче и, че ще ти пречи да се концентрираш. А можеш и да станеш по- рано утре и да учиш. Аре късмет!

snike
11-09-2008, 19:38
za6to 6te u4i6 4ak sega....az poprincip ako ne nau4a prez denq vyob6te ne u4a

FreakPk
11-09-2008, 19:42
нещо безалкохолно нямаш ли ? Ако не един вариант главата под душа със студена вода

Jumbie483
11-09-2008, 20:02
Все едно съм я писала аз тая тема 8-)
И аз сега съм нахвърляла учебниците до мен и имам да решавам два листа със задачи по математика + съчинение разсъждение по книгата Под игото ... ЦЯЛАТА книга :shock: Аз като не я четох навремето, сега ще видя какво ще правя :lol:
Та да не се отклонявам. Аз след малко влизам да си взема един студен душ и после ще си взема някакво безалкохолно от хладилника и ще залягам над учебниците. Пробвай и ти така :P

TheGirlNextDoor
11-09-2008, 20:08
аа вие не сте наред...зарязвайте и се наспетте...и аз съм така ама кво да са прави...неорганизирана работа.Утре в даскало ша му мисля :-D

LipSoFAnAnGel
11-09-2008, 20:12
Редбул или някаква енергийна напитка...или лягай ..спи спокойно утрото е по-мъдро от вечерта :D

Pliok0019
11-10-2008, 03:23
аа вие не сте наред...зарязвайте и се наспетте...и аз съм така ама кво да са прави...неорганизирана работа.Утре в даскало ша му мисля :-D
+1

Ако положението е много брутално станете в 4 часа примерно. Учете и после на даскало...Бая е гадничко да се сънудиш след 4-5 чаасов сън и веднага да почваш да учиш ама...

Иначе аз слушам малко gabba е съм будна.

sh3_1s_7h3_0n3
11-10-2008, 08:57
Да живее "Питбула"! Това е единственото нещо, което успява да ме задържи будна през малките часове. Иначе кафе, кола... нещо не ми действат. :-o а пък и получавам сърцебиене, което съвсем ми пречи да се съсредоточа. :?

Jumbie483
11-10-2008, 15:23
аа вие не сте наред...зарязвайте и се наспетте...и аз съм така ама кво да са прави...неорганизирана работа.Утре в даскало ша му мисля :-D

и да не сме наред, както каза неорганизирана работа.. все някой ще трябва да я връши..някога 8-)

П.П: аз учих до 4:30 сутринта и после нямах време да спя, за това си взех един душ да се разсъня, че в 6:30 треа тръгвам на даскало :( Сега като гледам тая нощ пак ще си имам работа над учебниците 8-)

TheGirlNextDoor
11-10-2008, 15:30
аа вие не сте наред...зарязвайте и се наспетте...и аз съм така ама кво да са прави...неорганизирана работа.Утре в даскало ша му мисля :-D

и да не сме наред, както каза неорганизирана работа.. все някой ще трябва да я връши..някога 8-)

П.П: аз учих до 4:30 сутринта и после нямах време да спя, за това си взех един душ да се разсъня, че в 6:30 треа тръгвам на даскало :( Сега като гледам тая нощ пак ще си имам работа над учебниците 8-)

как издържаш :shock:

FreakPk
11-11-2008, 15:07
хмм единствения път когато издържах толко много без да спя използвах едни вещества нелегални :D нещо ме съмняваш само със тоя студен душ да издържаш 2 дни : :D

Sensuality
11-11-2008, 15:34
ябълка,бях чела някъде,че се равнява на едно кафе или нещо такова :-D

Jumbie483
11-11-2008, 15:41
аа вие не сте наред...зарязвайте и се наспетте...и аз съм така ама кво да са прави...неорганизирана работа.Утре в даскало ша му мисля :-D

и да не сме наред, както каза неорганизирана работа.. все някой ще трябва да я връши..някога 8-)

П.П: аз учих до 4:30 сутринта и после нямах време да спя, за това си взех един душ да се разсъня, че в 6:30 треа тръгвам на даскало :( Сега като гледам тая нощ пак ще си имам работа над учебниците 8-)

как издържаш :shock:

свиква се :oops:

krisiiiiito
11-11-2008, 16:49
амии мий си лицето по-честичко и така се разсънваш.. помагай си понякога с домашните акок имаш свободно време
питбула е също добър вариянт..кола..кафе .. мм за друго не се сещам :)