PDA

View Full Version : Нази, Скинхед, Националист, Анти-националист?



petarasoto
11-09-2008, 20:47
Ако може някой да ме насочи към теми, защото аз не успях да намеря, или да обясни разликите между тея и въобще всички видове(ако има още) скинари и прочие, защото ми е интересно всеки един от тях към какво се стреми.

SiegHeil
11-09-2008, 20:54
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=188871

Объркал си раздела междувременно..

petarasoto
11-09-2008, 20:56
ами мислех че национализмът е по-скоро вид религия от колкото политика, явно съм сбъркал. мерси

Vesk0u
11-10-2008, 16:33
Не е задължително да си скинар, за да си националист. Просто до колкото съм информиран, на скиновете национализма си им е част от идеологията.

SiegHeil
11-11-2008, 10:30
до колкото съм информиран, на скиновете национализма си им е част от идеологията.
Не си достатъчно информиран 8-)

Vesk0u
11-11-2008, 14:15
. Просто до колкото съм информиран, на скиновете национализма си им е част от идеологията.
Те нямат идеология,те са движение.;)

национал-социализмът не е ли идеология?

Christ
11-11-2008, 15:43
. Просто до колкото съм информиран, на скиновете национализма си им е част от идеологията.
Те нямат идеология,те са движение.;)

национал-социализмът не е ли идеология?

Национал социялизмът не е национализъм.

Vesk0u
11-11-2008, 16:04
. Просто до колкото съм информиран, на скиновете национализма си им е част от идеологията.
Те нямат идеология,те са движение.;)

национал-социализмът не е ли идеология?

Национал социялизмът не е национализъм.

Не съм казвал такова нещо. Но има един пич който спори с мен и казва, че националсоциализмът (нацизмът) не е идеология.

Christ
11-11-2008, 17:01
. Просто до колкото съм информиран, на скиновете национализма си им е част от идеологията.
Те нямат идеология,те са движение.;)

национал-социализмът не е ли идеология?

Национал социялизмът не е национализъм.

Не съм казвал такова нещо. Но има един пич който спори с мен и казва, че националсоциализмът (нацизмът) не е идеология.

lulz

SiegHeil
11-12-2008, 20:44
Скиновете в началото се появяват просто като мода и гражданско движение, а не като политическо, тва искаше да каже пича май...

А национал-социализма Е идеология.

Vesk0u
11-13-2008, 18:56
А незнам защо е добавено и Анти-Национализъм, като това няма нищо общо. Единствено комунистите и анархистите са анти-националисти. Комунистите са Интернационалисти, а за анархистите незнам...